Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Pokaż wyniki sondy: Jaki nosisz aparat do zębów?
aparat stały metalowy 49 44,14%
aparat stały porcelanowy (kosmetyczny) 12 10,81%
aparat ruchomy 6 5,41%
nie noszę 44 39,64%
Głosujący: 111. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 06:11   #1531
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Dobry stomatolog w LUBLINIE na NFZ - ktoś coś?
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 00:25   #1532
marcin21ab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Dobry stomatolog w LUBLINIE na NFZ - ktoś coś?

Dobry stomatolog na nfz????to chyba jakiś żart.Chcesz dobrego to musisz zapłacić prywatnie. Sam niestety wydałem sporo kasy na leczenie, dwa implanty i się przejechałem na tanich partaczach, już nie wspominam o nfz. Szkoda zębów.
marcin21ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 04:54   #1533
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez marcin21ab Pokaż wiadomość
Dobry stomatolog na nfz????to chyba jakiś żart.Chcesz dobrego to musisz zapłacić prywatnie. Sam niestety wydałem sporo kasy na leczenie, dwa implanty i się przejechałem na tanich partaczach, już nie wspominam o nfz. Szkoda zębów.
Ale chyba nie zaprzeczysz, że ktoś, kto pracuje na nfz, może się starać .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:03   #1534
Milik
Raczkowanie
 
Avatar Milik
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 300
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ile płaciliście za skaling i piaskowanie? bo mi dentysta dzisiaj powiedział, że kosztuje to 360 zł ;/
Milik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 22:51   #1535
piranha0403
Raczkowanie
 
Avatar piranha0403
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 89
Send a message via Skype™ to piranha0403
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja płaciłam 250 zł
__________________
Projekty wnętrz 3D PW
piranha0403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 13:21   #1536
agaa198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Czyszczenie zębów - Warszawa

Ja osobiście polecam klinikę Imedi ( marynarska 15) blisko galerii Mokotów, czyszczenie wykonują tam higienistki ,dokładnie i Prawie bezboleśnie
agaa198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 01:53   #1537
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Kogo polecacie Kraków/Rzeszów? Ortodonta
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 22:47   #1538
lili2205
Przyczajenie
 
Avatar lili2205
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 26
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Hej


Czy jest tu ktoś z Łodzi kto ma założony aparat i korzystał z usługo gabinetu ORTORAD albo ORTOPROTEX? Zastanawiam się nad którymś z nich i mam mętlik. Ortoprotex podobno drogi ale tak naprawdę nikt o cenie nigdzie nie pisze konkretnie.
lili2205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 20:15   #1539
poburzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja zakładałam aparat we wrocławskim gabinecie AS Dent i jestem zadowolona. Czeka mnie co prawda jeszcze trochę chodzenia, no ale widzę że zgryz się poprawił Ceny rozsądne
poburzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:07   #1540
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Szukam ortodonty dobrego we wroclawiu
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 16:10   #1541
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Czy ktoś z Was zna dobrego, ale naprawdę dobrego dentystę we Wrocławiu? Już nie wiem do kogo się udać, a mam bardzo problematyczne zęby. Potrafią na mnie nawet trzy znieczulenia nie działać, potrafię dostać krwotok. Zęby zawsze psują mi się od środka, mam zanik kości. Do tego mega wrażliwe dziąsła, które często bolą, a czasem i krwawią. Czasami również bolą mnie zęby bez przyczyny, a przynajmniej dentysta nie potrafi jej znaleźć. Każdy mówi, co innego, a mnie od 2 tygodni znowu boli dół i góra zębów po lewej stronie. Pomocy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 01:37   #1542
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Kogo polecacie Kraków/Rzeszów? Ortodonta
To tak pomiędzy - dr Migacz-Ciepiela w Czarnej. Świetna specjalistka! Niestety w Krakowie nie znalazłam ortodonty, który byłby w stanie rzeczowo wyjaśnić moje wady. Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu kategorycznie zrezygnowałam z Krakowa.

Co do dentysty/chirurga szczękowego to polecam dr Łukasza Musiała (Kraków/Tarnów). Lepszego chyba nie znajdziecie. W Tarnowie na pewno przyjmuje na NFZ, tylko na wizytę czeka się dość długo (około dwóch miesięcy).

Sent from my Tornado 348 using Tapatalk
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017

Edytowane przez xplasticlove
Czas edycji: 2016-04-28 o 01:41
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 12:00   #1543
Aiji_
Raczkowanie
 
Avatar Aiji_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 135
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Chyba znalazłam już swojego dentystę w Łodzi - dr Dębska na Narutowicza. Bardzo sympatyczna i staranna (przez co często zdarzają się opóźnienia - sama nieraz spędziłam i 45 min na fotelu przy zwykłym wypełnieniu). Ceny jak na Łódź i studencką kieszeń przystępne. Polecam
Aiji_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 09:13   #1544
cikolina1992
Raczkowanie
 
Avatar cikolina1992
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Wyślij wiadomość przez ICQ do cikolina1992 GG do cikolina1992
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Hej dziewczyny! Rozważam założenie aparatu ze względu na bóle żuchwy (najprawdopodobniej spowodowane krzywym zgryzem...). Czy któraś z Was mogłaby mi polecic dobrego i sprawdonego specjalistę ortodontę z Katowic i okolic? Czas oczekiwania na wizytę nie gra roli. Na dobrego lekarza warto zaczekać!
__________________
"To know is nothing at all, to imagine is everything."
cikolina1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 10:56   #1545
beeataaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

A ja polecam ten portal: www.protezyzebowe.net Dla wszystkich ktorzy mają "dużo do roboty w buzi" To sa ludzie którzy zajmują się tylko większymi historiami, maja bardzo przystępne ceny implantów, koron, zajmują się też nowoczesną metoda All on 4-to dla tych całkowicie bezzębnych. Polecam bo osobiście poznałam, skorzystała z ich 'usług" juz moja mama oraz jej koleżanka
beeataaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 00:36   #1546
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

lublin.... czy ktos po wiekszej ilosci wizyt moglby sie wypowiedziec w sprawie ortodontow?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 15:17   #1547
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was zna dobrego, ale naprawdę dobrego dentystę we Wrocławiu? Już nie wiem do kogo się udać, a mam bardzo problematyczne zęby. Potrafią na mnie nawet trzy znieczulenia nie działać, potrafię dostać krwotok. Zęby zawsze psują mi się od środka, mam zanik kości. Do tego mega wrażliwe dziąsła, które często bolą, a czasem i krwawią. Czasami również bolą mnie zęby bez przyczyny, a przynajmniej dentysta nie potrafi jej znaleźć. Każdy mówi, co innego, a mnie od 2 tygodni znowu boli dół i góra zębów po lewej stronie. Pomocy.
Ja leczę się w Evadencie na Przesmyckiego we Wrocławiu-dr Marta Bryłka Nadolska. Ja mam dosyć ,,problematyczne zęby", ale Pani Doktor dobrze sobie radzi. Jak miałam leczenie kanałowe, to paru lekarzy mówiło, że oni sie nie podejmą leczenia. A p. Bryłka Nadolska bez problemu zrobiła leczenie kanałowe, wszystko jest ok. Leczenie kanałowe przeprowadzono ponad rok temu i cały czas wszystko jest dobrze, ząb sie nie łamie (a po leczeniu kanałowym zęby ,,lubią się łamać"), nie musiałam zakładać koronek itp.
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 20:46   #1548
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Dobry ortodonta krakow

Cytat:
Napisane przez mostewa Pokaż wiadomość
Bartku może i nie ma w Polsce robionego certyfikatu ... ale jakbyś nie wiedział stomatolodzy mogą wykonywać ortodoncję po kursach i odwrotnie w innym przypadku ortodonta nie mógłby borować! Co do specjalizacji to wielu jest którzy mają a tak jakby go nie mieli... Mowa o gabinecie ortodontycznym w niedalekim sąsiedztwie.. 2 lekarzy a jedno dno i wyłudzanie kasy. No ale certyfikat jest i wisi na ścianie więc można powiedzieć że "DYPLOMOWO" pacjenci są oszukiwani...

Ja osobiście polecam p. Wronikę Rabczak !! Co do gabinetu www.plus-dent.pl to jest to jeden z bardziej nowoczesnych w Krakowie.
Nie rozumiem jak można być tak mało oświeconym, by uważać, że wystarczy zrobić jakieś kursy by być ortodontą.
W takim razie po co powstało coś takiego jak 3letnia specjalizacja dla absolwentów kierunku lekarsko-dentystycznego, skoro zamiast specki można zrobić kursiki na własną rękę? Tak dla picu? Bo im się nudzi po tych studiach nie?

Polecam sobie sprawdzać w rejestrze czy lekarz ma uprawnienia do wykonywanej specjalizacji, dopiero potem korzystać z jego usług. Inaczej można się bardzo skrzywdzić. I dotyczy to nie tylko ortodoncji.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 12:55   #1549
aaada77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Szukam sprawdzonego ortodonty w Warszawie, najlepiej na żoliborzu, woli, ewentualnie centrum.

Byłam już na kilku konsultacjach i niestety nie udało mi się jeszcze nikogo wybrać.

Czy ktoś leczy się u Pani Doktor Joanny Winkowskiej? Przyjmuje w centrum stomatologii gwiaździsta.

Ewentualnie dr Barbara Wyszomirska i dr Emil Kalinowski, których poleciła mi moja dentystka. W innych wątkach są nie najlepsze opinie. Czy ktoś leczył się u nich?

Pozdr
Ada
aaada77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 18:27   #1550
littleparty
Raczkowanie
 
Avatar littleparty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 32
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez Aiji_ Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam już swojego dentystę w Łodzi - dr Dębska na Narutowicza. Bardzo sympatyczna i staranna (przez co często zdarzają się opóźnienia - sama nieraz spędziłam i 45 min na fotelu przy zwykłym wypełnieniu). Ceny jak na Łódź i studencką kieszeń przystępne. Polecam
To tylko dentystka czy też ortodonta?
Szukam sprawdzonego ortodonty w Łodzi...
littleparty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 10:59   #1551
kula_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 10
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Ja też szukałam sprawdzonego miejsca w okolicach niedalekich od centrum, finalnie aparat założyłam w klinice xxx, przy xxx, i bardzo jestem zadowolona.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-18 o 23:54 Powód: Reklama.
kula_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 08:19   #1552
nastela
Przyczajenie
 
Avatar nastela
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

polecam den. Przemysława Szczyrka - profesjonalne usługi, naprawił mi świetnie korony zębów.
nastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 11:43   #1553
aniakf
Raczkowanie
 
Avatar aniakf
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 315
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Hej! Poszukuje ortodonty z Gdyni lub okolic który jest niechętny wyrywaniu zębów. Póki co jedną stomatolog mam na oku, jednak nie ma ona specjalizacji z ortodoncji i sama nie wiem...może ktoś zna/ wie coś?
aniakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 11:44   #1554
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez 201606201234 Pokaż wiadomość
Szukam ortodonty dobrego we wroclawiu

Moja córka korzystała 2 lata temu z Proclinic Dental przy Widoki. Miała blisko ze szkoły. Cenowo - średnia dla Wrocławia. Trzeba bać pod uwagę, że to indywidualna usługa. U jednych szybciej trwa proces "dostrajania" u innych wolniej. Nie chcę nikogo reklamować, tutaj info: xxx

Druga to opcja, to Orto Ostom: xxx

To jest jak na Kiełczów się jedzie. Też podobno dobra.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-22 o 09:35 Powód: Link.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 06:43   #1555
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Dziewczyny, mam WIELKI problem! Miałam prostowane zęby 4 lata temu, w Katowicach w dentim clinic. Wszystko było ok... Do października. Zęby co prawda proste, ale zaczęły mi się problemy z żuchwą, pokruszyły mi się kości, jedna naciska na drugą. Chirurg szczękowy powiedział, że to wina aparatu - nie ma fizjologii między górną a dolną szczęką, jem tylko prawą stroną, więc lewa (czyli ta "popsuta) jest obciążona, mam za wąskie podniebienie, które powinno być rozszerzone, no i zgryz krzyżowy... Szukam ortodonty - chirurga szczękowego w Kielcach lub Krakowie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 10:47   #1556
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Dziewczyny w końcu dysponuję odpowiednią ilością pieniędzy, czas zadbać o to o co rodzice nie zadbali- muszę wyprostować zęby.

Szukam ortodonty na Śląsku (Kato, Chorzów, Bytom, Zabrze, Ruda Śl.) ale może też być trochę dalej. Najważniejsze dla mnie rzeczy:

-cena
-fachowość
-możliwość rozłożenia płatności na jakieś raty?
-najlepiej żeby był to lekarz który nie jest zbyt chętny do wyrywania zębów żeby ułatwić sobie pracę

Będę wdzięczna
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 11:22   #1557
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny w końcu dysponuję odpowiednią ilością pieniędzy, czas zadbać o to o co rodzice nie zadbali- muszę wyprostować zęby.

Szukam ortodonty na Śląsku (Kato, Chorzów, Bytom, Zabrze, Ruda Śl.) ale może też być trochę dalej. Najważniejsze dla mnie rzeczy:

-cena
-fachowość
-możliwość rozłożenia płatności na jakieś raty?
-najlepiej żeby był to lekarz który nie jest zbyt chętny do wyrywania zębów żeby ułatwić sobie pracę

Będę wdzięczna
Dentim clinic

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 11:23   #1558
Konik_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

( Lublin.... czy ktos po wiekszej ilosci wizyt moglby sie wypowiedziec w sprawie ortodontow?

Z całego serca ODRADZAM dr PUCEK z Kliniki Pięknego Uśmiechu w LUBLINIE.
Podjęcie leczenia u niej to jedna z moich najgorszych decyzji w życiu...
Oprócz tego, ze pani dr jest bardzo miła (ale wiadomo: za pieniądze ksiądz się modli) same negatywy. Zamierzam rozpowszechnić moją opinię gdzie się tylko da, bo z takim przejawem chciwości i braku profesjonalizmu nie spotkałem się już dawno! Dlaczego odradzam?? oto kilka powodów:
- po pierwsze nigdy, przez prawie 3 lata nie zdarzyło się, aby wejść na czas na wizytę. Oczekiwanie ok 45 nawet do godziny to norma! takie traktowanie pacjenta w prywatnym gabinecie to skandal! nikt nie zadzwoni, nie uprzedzi, uważa się juz to za normę!!!
- najgorsze - przeciąganie leczenia w nieskończoność! przy moim niewielkim raczej, kosmetycznym defekcie inni ortodonci zakładali max 1,5 roku noszenia aparatu, tutaj mija prawie 3 lata końca nie widać!! pani dr stosuje jakies myki, które powodują, ze zęby wciąż sie rozjeżdżają w przedziwnych miejscach, a potem trzeba to poprawiać... po niektórych wizytach wyglądam tragicznie.. Znam osoby, które miały bardzo poważne wady zgryzu a leczenie przebiegło szybciej niż u mnie, gdzie jak wspominałem to był tylko delikatny defekt..
- Kolejna sprawa - OGROMNE KOSZTY, wiadomo wizyty, które przeciągają się w nieskończoność generują jakieś chore kwoty! Ale przegięciem zupełnym jest KOSZT ZDJĘCIA APARATU, uwaga!!! to prawie 2 tys zł, o czym zapomniała powiedzieć na pierwszych wizytach!!! Zazwyczaj koszt zdjęcia aparatu + założenie retencji w innych gabinetach wynosi kilkaset zł, maksymalnie tysiąc , ale nie 2 !!!! myślałem, ze spadnę z fotela, kiedy to usłyszałem! Na dodatek pacjent jest jakby w pułapce, nie ma wyboru bo zmiana ortodonty w trakcie leczenia jest prawie, ze niemożliwa.
Zastanówcie się zatem porządnie zanim przestąpicie próg gabinetu dr Pucek!!! jestem tak wściekły, że dałem się na nią nabrać... Całemu światu zamierzam opowiedzieć co tam się wyprawia!

Edytowane przez Konik_81
Czas edycji: 2017-01-09 o 11:36
Konik_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 08:01   #1559
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Hej. U kogo w Warszawie zrobię aparat za normalne pieniądze i fachowo? Czy możecie mi kogos polecic? Będę wdzięczna.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 20:28   #1560
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 590
Dot.: Ortodonta, stomatolog, chirurg szczękowy - ceny usług , kogo polecamy itd.

Cytat:
Napisane przez AnnaAleksndra Pokaż wiadomość
Hej. U kogo w Warszawie zrobię aparat za normalne pieniądze i fachowo? Czy możecie mi kogos polecic? Będę wdzięczna.
podłączam sie do pytania z naciskiem na fachowo, kto poleci jakiegos dobrego orto w stolicy?
i kogo na pewno omijac szerokim lukiem
__________________
fankam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-14 01:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.