PM 2018 cz.9 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-17, 09:13   #4081
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja kaszle jak gruzlik i gardło mnie boli ale to od kaszlu. Dziś jadę jeszcze po ostatni prezent dla mamy tz, ale jakiś drobiazg bo główny prezent był skladkowy. A wieczorem będziemy pakować to co mamy i szykować zaproszenia bo w wigilię chcemy je rozdać najbliższym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba najpozniej z Was wszystkich bede rozdawac zaproszenia - styczen i bardziej luty. Ale u mnie nie spotykane jest ze ktos wczesniej rozdaje 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 09:20   #4082
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja kaszle jak gruzlik i gardło mnie boli ale to od kaszlu. Dziś jadę jeszcze po ostatni prezent dla mamy tz, ale jakiś drobiazg bo główny prezent był skladkowy. A wieczorem będziemy pakować to co mamy i szykować zaproszenia bo w wigilię chcemy je rozdać najbliższym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też w wigilię nadrobimy tych najbliższych. U nas od tyłka strony bo zaczęliśmy od znajomych ale za znajomymi się najłatwiej spotkać mamy ich na weselu około 30 i musieliśmy się ograniczać bardzo, ale ciągle mam ochotę kogoś doprosić jeszcze bo wiem że to raz w życiu i że później będę żałować że kogoś nie zaprosiłam


w ogóle to mamy kolegę który ma na imię Wojtek, ale całe życie wszyscy do niego mówią Stefan, a to jest przyjaciel tż od dziecka, i zgadnijcie jakie mu zamówiłam zaproszenie 10000 razy sprawdzaliśmy listę a zorientowałam się wczoraj jak przygotowywałam sobie zaproszenia przed imprezą ;p ale dostał takie i się z nas bardzo śmiał że już nam się to tak zakorzeniło w głowie że nasze mózgi odrzucają jego prawdziwe imię
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 09:21   #4083
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Ja chyba najpozniej z Was wszystkich bede rozdawac zaproszenia - styczen i bardziej luty. Ale u mnie nie spotykane jest ze ktos wczesniej rozdaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też ale my sobie tak wymyslilismy na spokojnie chcemy wszystkich zaprosić, choć wielu znajomych mówi że nawet jam ich nie zaprosimy to przyjdą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 09:35   #4084
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
My też w wigilię nadrobimy tych najbliższych. U nas od tyłka strony bo zaczęliśmy od znajomych ale za znajomymi się najłatwiej spotkać mamy ich na weselu około 30 i musieliśmy się ograniczać bardzo, ale ciągle mam ochotę kogoś doprosić jeszcze bo wiem że to raz w życiu i że później będę żałować że kogoś nie zaprosiłam


w ogóle to mamy kolegę który ma na imię Wojtek, ale całe życie wszyscy do niego mówią Stefan, a to jest przyjaciel tż od dziecka, i zgadnijcie jakie mu zamówiłam zaproszenie 10000 razy sprawdzaliśmy listę a zorientowałam się wczoraj jak przygotowywałam sobie zaproszenia przed imprezą ;p ale dostał takie i się z nas bardzo śmiał że już nam się to tak zakorzeniło w głowie że nasze mózgi odrzucają jego prawdziwe imię
Mam zupelnie podobny przypadek w rodzinie. Po xx latach dowiedzialam sie ze ciocia Marzena ma tak na prawde na imie Maria 😁 To bylo straszne doswidczenie

I faktycznie oficjalnie w pracy jest Marią i tak ma w dowodzie ale dla rodziny i znajonych jest Marzena. I zamowilam zaproszenie oczywiscie Marzena i przy wreczaniu powiem jej ze ona dla mnie zawsze bedzie ciocią Marznką 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 09:35   #4085
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

My będziemy rozdawać zaproszenia dla gości 'na miejscu' max. 3 miesiące przed czyli jakoś w maju. Gościom przyjezdnym wyślemy pewnie koło marca. Tylko że u nas, z racji na liczbę gości, to będzie tylko kilka wizyt, więc jakoś mnie to nie przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 09:51   #4086
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
U mnie też ale my sobie tak wymyslilismy na spokojnie chcemy wszystkich zaprosić, choć wielu znajomych mówi że nawet jam ich nie zaprosimy to przyjdą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale my też właściwie na święta rozdajemy i w okolicach Nowego Roku, czyli tak 3,5 miesiąca przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:00   #4087
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018 cz.9

witam się po kilkudniowej przerwie, aleeeż miałam w pracy zapierdziel
ale jeszcze 4 dni i mam 10 dni wolnego

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie PM pucują domy jak chop od Goplanki, bo nikt nic nie pisze od paru dni
ja sobie randkę z domestosem zaplanowałam dopiero na piątek 22.12.


Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem jedyna ktora nie sprzata na swieta
słyszałam, że ponoć święta odbędą się nawet jak nie umyje się okien


Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Katiennn, nie stresuj się, ja mam tylko zarezerwowaną salę i potencjalnego kandydata na męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
najważniejsze klepnięte

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość

Powiem Ci, że to najgorsza opcja wigilijna dla mnie. Od ponad 10 lat biorę udział w 2-3 wigiliach i mam już dosyć, ciągle tylko patrzę na zegarek, gdzie się tym razem spóźnimy i kto znów będzie o to spóźnienie zły. W tym roku spędzamy 1 wigilię, zapowiedziałam że do nikogo nie jeżdżę, bo chcę mieć wigilię, a nie wyścig. Idziemy tylko do teściów, i mam zapowiedziane, żeby nie robić NIC Ale zrobię zupę rybną, makówki (bo nie smakują mi od nich, każdy robi inne) i słodkości.
u nas też jak co roku mała spina o Wigilię, ale nie dam za wygraną TŻ właśnie chciał żebyśmy zaliczyli dwie, ale dla mnie to nie do przejścia w ogóle znamy kompletnie inne Święta, bo u TŻ na Wigilii jest tylko on i jego rodzice, a u mnie ok. 25 osób co roku

ostatecznie będzie tak jak dwa lata temu i rok temu czyli TŻ zje z rodzicami, a potem przyjedzie do nas...



Cytat:
Napisane przez misia_29 Pokaż wiadomość
Przynajmniej można być na bieżąco

Katienn moje ciuchy już przyszły Z 4 rzeczy jedna na pewno zostanie, a reszta to taka sobie
mi przyszły buty ślubne i są mega wygodne, ale nie wiem jak w tańcu, także ubieram na Sylwestra i będzie wielki test


Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
U mnie zupy rybnej nie robi się na święta, barszcz z uszkami rządzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie barszcz z uszkami i grzybowa Babci
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2017-12-17 o 10:00
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-17, 10:03   #4088
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
My też w wigilię nadrobimy tych najbliższych. U nas od tyłka strony bo zaczęliśmy od znajomych ale za znajomymi się najłatwiej spotkać mamy ich na weselu około 30 i musieliśmy się ograniczać bardzo, ale ciągle mam ochotę kogoś doprosić jeszcze bo wiem że to raz w życiu i że później będę żałować że kogoś nie zaprosiłam


w ogóle to mamy kolegę który ma na imię Wojtek, ale całe życie wszyscy do niego mówią Stefan, a to jest przyjaciel tż od dziecka, i zgadnijcie jakie mu zamówiłam zaproszenie 10000 razy sprawdzaliśmy listę a zorientowałam się wczoraj jak przygotowywałam sobie zaproszenia przed imprezą ;p ale dostał takie i się z nas bardzo śmiał że już nam się to tak zakorzeniło w głowie że nasze mózgi odrzucają jego prawdziwe imię
To tak jak z kuzynem TŻta całe szczęście, że nam akurat z jego imieniem projekt wysłali to Tż się zorientował, więc zdążyłam wysłać poprawioną listę
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:09   #4089
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez zwiebel Pokaż wiadomość
Testowałam już masę olejów na włosy, ale wiecie który mi najlepiej pasował? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html olejek dla ciężarnych tylko nie każdemu może pasować zapach. Jest taki pudrowy, jak kosmetyki dla maluszków
miałam go też
ciągle sobie obiecuję, że wrócę do olejowania, ale kiepsko u mnie z regularnością


Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość

Teściowa mojego kolegi gotuje rosół z gołębia. Nie tknelabym
że k*rwa co też bym nie tknęła
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:10   #4090
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: PM 2018 cz.9

Wczoraj mieliśmy tournee z zaproszeniami a dzisiaj ciąg dalszy
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:12   #4091
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość

U mnie wigilia to 2 godziny i po sprawie. Nie znam tej 'meki' siedzenia przy stole do późna. Rozmowa się nie klei, takie to trochę wszystko na siłę. I nie wiem, czyja to wina, może to kwestia wygodnictwa każdego z osobna.
serio? u mnie jest żarcie, prezenty dla wszystkich, alkohol, śpiewy, karaoke z kolendami i takie tam zawsze jest pełno ludzi i mega wesoło
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-17, 10:13   #4092
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.9

My też mieliśmy rozdawać styczeń luty Ale zamówiłam wcześniej aby podarować przyjaciółce która będzie w Polsce na sylwestra. Więc jak już leżą to rozdajemy. W święta pykniemy większość i z głowy
Haha ja mam babcie Anie która na prawdę nazywa się Teresa. Miała być Anna Teresa a ktoś się pomylił i jest Teresa Anna. I dzwoniłam do niej jak chce na zaproszeniu a ona ze Ania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:28   #4093
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Zaczynam na nowo poszukiwania fryzjerki, mam nadzieję, że coś się uda.
daj znać!


Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
A my sie wczoraj zapisalismy na tance od stycznia co srode godzinka indywidualnej lekcji o dziwo tz sie nawet cieszy
super piosenka na 1 taniec wybrana?


Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Dzisiaj wolne, na 14:30 do fryzjerki idę, a potem widzę się z TŻ. Spędziliśmy wczoraj 2h na pogotowiu, TŻ zerwał sobie paznokieć przy pracy... masakra.
zabolało mnie od samego czytania współczuję


Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Goplankowa no ból okropny... ale dobrze, że to nie serdeczny u prawej ręki Nawet w szpitalu mu powiedzieli 'do wesela się zagoi' a on, że musi bo naprawdę mamy wesele
matkobosko

znajomi mieli wesele w maju, w połowie kwietnia Pan Młody złamał nogę o kulach szedł przed ołtarz. ani pierwszego tańca, ani zabawy, ani przenoszenia przez próg, nic nie było na weselu. nie zagoiło się do wesela

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Teraz w okresie świątecznym jest masakra ze wszystkimi kurierami, z pocztą to już w ogóle... w pracy co roku przerabiamy ten sam schemat dużo wysyłamy DPD i w okresie świątecznym ciągle dzwonią niezadowoleni klienci.

też mamy podpisaną umowę z DPD, ale nie jest narazie aż tak źle zobaczymy w przyszłym tygodniu

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość

Daj znać jak z jakością sweterka, bo może i ja się skuszę, ale na inny kolor, bo jestem blondynką.

W ogóle mam już taki odrost a fryzjer dopiero 12 stycznia
piona też jestem blondynką, ale swój odrost (czyli znak, że mózg jeszcze walczy) zafarbowałam w piątek od razu lepiej

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Na grupie fb wyczytałam, że zamiast żelowej wkładki do buta można dać podpaskę �� brzmi mięciutko
mam różne durne i mniej durne pomysły, ale na ten bym sama nie wpadła

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj dzień intensywny, zakupy, porządki, a przed chwilą skończyłam robić wieniec ;-) Załącznik 7359611
piękny


Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Ja chyba najpozniej z Was wszystkich bede rozdawac zaproszenia - styczen i bardziej luty. Ale u mnie nie spotykane jest ze ktos wczesniej rozdaje ��
czy ja wiem czy późno, my będziemy rozdawać w maju (na piździernik )
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2017-12-17 o 10:29
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:29   #4094
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
daj znać!
Umówiłam się wstępnie na dzień przed wigilią. Zobaczymy, czy to co wyczaruje będzie mi odpowiadało. Za bardzo nie robiłam wielkich poszukiwań. Jeśli teraz nie pójdzie, pewnie kolejne podejscie w marcu zaliczę.

Dziś do kina na gwiezdne wojny! Nie mogę się doczekać
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:31   #4095
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018 cz.9

uff to Was nadrobiłam sporo o żarciu tak jak się spodziewałam bez zaskoczenia


dziewczyny oglądałyście ostatni odcinek Janachowskiej W czym do ślubu? z tą laską co to niby jest fashion lover? widziałyście jej fryzurę ślubną? moja mina chyba była podobna do miny przyszłej teściowej
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:36   #4096
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Umówiłam się wstępnie na dzień przed wigilią. Zobaczymy, czy to co wyczaruje będzie mi odpowiadało. Za bardzo nie robiłam wielkich poszukiwań. Jeśli teraz nie pójdzie, pewnie kolejne podejscie w marcu zaliczę.

Dziś do kina na gwiezdne wojny! Nie mogę się doczekać
My byliśmy w czwartek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:39   #4097
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Umówiłam się wstępnie na dzień przed wigilią. Zobaczymy, czy to co wyczaruje będzie mi odpowiadało. Za bardzo nie robiłam wielkich poszukiwań. Jeśli teraz nie pójdzie, pewnie kolejne podejscie w marcu zaliczę.

Dziś do kina na gwiezdne wojny! Nie mogę się doczekać
no to oby Ci się podobało

nigdy nie oglądałam GW
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:42   #4098
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Umówiłam się wstępnie na dzień przed wigilią. Zobaczymy, czy to co wyczaruje będzie mi odpowiadało. Za bardzo nie robiłam wielkich poszukiwań. Jeśli teraz nie pójdzie, pewnie kolejne podejscie w marcu zaliczę.

Dziś do kina na gwiezdne wojny! Nie mogę się doczekać
My byliśmy w czwartek, bardzo nam się podobało 😎 TZ był wczoraj drugi raz i pewnie jeszcze pójdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:56   #4099
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Ja chyba najpozniej z Was wszystkich bede rozdawac zaproszenia - styczen i bardziej luty. Ale u mnie nie spotykane jest ze ktos wczesniej rozdaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też gdzieś tak będziemy rozdawać zaproszenia. Mam tylko nadzieję, że uda nam się je zamówić do końca roku.
Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
uff to Was nadrobiłam sporo o żarciu tak jak się spodziewałam bez zaskoczenia


dziewczyny oglądałyście ostatni odcinek Janachowskiej W czym do ślubu? z tą laską co to niby jest fashion lover? widziałyście jej fryzurę ślubną? moja mina chyba była podobna do miny przyszłej teściowej
Mówisz i tej z koroną? Jeśli tak, to oglądałam. Ja też miałam taka minę :-P Taka ładna dziewczyna, myślałam, że na końcu będzie wielkie wow, a tu takie coś :-P Ładnie zrobili za to jej przyjaciółkę, chociaż ta sukienka nie do końca mi pasowała.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-17, 11:07   #4100
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość
My też gdzieś tak będziemy rozdawać zaproszenia. Mam tylko nadzieję, że uda nam się je zamówić do końca roku.Mówisz i tej z koroną? Jeśli tak, to oglądałam. Ja też miałam taka minę :-P Taka ładna dziewczyna, myślałam, że na końcu będzie wielkie wow, a tu takie coś :-P Ładnie zrobili za to jej przyjaciółkę, chociaż ta sukienka nie do końca mi pasowała.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
taaak korona i to coś z kwiatów przy uszach, masakra też się spodziewałam, że tak ładnie ją zrobią... i że wybierze jednak kiecę ostatnią a tu taki zonk co do tej przyjaciółki fryzura i make up mega zmieniłabym górę w tej jej sukience
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 11:21   #4101
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość

super piosenka na 1 taniec wybrana? [COLOR=Silver]

też mamy podpisaną umowę z DPD, ale nie jest narazie aż tak źle zobaczymy w przyszłym tygodniu [COLOR=Silver]
niestety nie wybrana musimy się zdecydować do stycznia a ja po prostu nie mam pojęcia...

Wiesz co jak co ale DPD ze wszystkich firm z którymi współpracowalismy jest najlepsze, najgrosza z całą Pewnością Fedex, przy wysyłce około 200 przesyłek tygodniowo średnio 5 potrafiło zaginąć (!) to jest naprawdę skandal jeśli chodzi o rzekomo bezpieczne wysyłki kurierskie. O wypłacie odszkodowania oczywiście mogliśmy zapomnieć bo zawsze znaleźli coś dzięki czemu rzekomo nie musieli go wypłacać, jak np podpis kuriera odbierającego nie w tym miejscu co trzeba.
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 12:02   #4102
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Mam zupelnie podobny przypadek w rodzinie. Po xx latach dowiedzialam sie ze ciocia Marzena ma tak na prawde na imie Maria To bylo straszne doswidczenie

I faktycznie oficjalnie w pracy jest Marią i tak ma w dowodzie ale dla rodziny i znajonych jest Marzena. I zamowilam zaproszenie oczywiscie Marzena i przy wreczaniu powiem jej ze ona dla mnie zawsze bedzie ciocią Marznką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja o chyba wszystkich wiem i zrobiłam zaproszenia z podwójnymi imionami bo dla mnie zawsze będzie ciocia Gosia i wujek Tolek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 12:18   #4103
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
My byliśmy w czwartek, bardzo nam się podobało 😎 TZ był wczoraj drugi raz i pewnie jeszcze pójdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak mój, już na przyszły piątek ma zaplanowane kolejne wyjscie
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 12:32   #4104
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.9

Hej dziewczyny! Co do tych zaproszen, to my bedziemy rozdawac jak bede w swieta. W drugi dzien swiat bede miala 7 domow do objechania...nie wiem jak ja to ogarne. Mam nadzieje, ze jednak kazdy zrozumie, ze my tylko bedziemy tydzien i mamy ograniczony czas na rozdawanie zaproszen.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
To tak jak mój, już na przyszły piątek ma zaplanowane kolejne wyjscie
My bylismy na Gwiezdnych Wojnach wczoraj. Ale jakos odkad Disney zaczelo robic Gwiezdne Wojny to jakos nie jestesmy z TZem zachwyceni. Choc ta czesc byla i tak lepsza od ostatniej.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 12:46   #4105
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Mam zupelnie podobny przypadek w rodzinie. Po xx latach dowiedzialam sie ze ciocia Marzena ma tak na prawde na imie Maria 😁 To bylo straszne doswidczenie

I faktycznie oficjalnie w pracy jest Marią i tak ma w dowodzie ale dla rodziny i znajonych jest Marzena. I zamowilam zaproszenie oczywiscie Marzena i przy wreczaniu powiem jej ze ona dla mnie zawsze bedzie ciocią Marznką 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ciocię Urszule, która tak na prawdę ma na imię Maria ale dowiedziałam się o tym dopiero niedawno

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Umówiłam się wstępnie na dzień przed wigilią. Zobaczymy, czy to co wyczaruje będzie mi odpowiadało. Za bardzo nie robiłam wielkich poszukiwań. Jeśli teraz nie pójdzie, pewnie kolejne podejscie w marcu zaliczę.

Dziś do kina na gwiezdne wojny! Nie mogę się doczekać
żeby Ci się w końcu udało z tą fryzjerką. My idziemy w środę. Mam nadzieję, że się nie wynudzę
Zamówiłam kolejne próbki zaproszeń. Mam nadzieję, że mnie nie zachwycą i zostaniemy przy tamtych poprzednich
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 14:26   #4106
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
niestety nie wybrana musimy się zdecydować do stycznia a ja po prostu nie mam pojęcia...

Wiesz co jak co ale DPD ze wszystkich firm z którymi współpracowalismy jest najlepsze, najgrosza z całą Pewnością Fedex, przy wysyłce około 200 przesyłek tygodniowo średnio 5 potrafiło zaginąć (!) to jest naprawdę skandal jeśli chodzi o rzekomo bezpieczne wysyłki kurierskie. O wypłacie odszkodowania oczywiście mogliśmy zapomnieć bo zawsze znaleźli coś dzięki czemu rzekomo nie musieli go wypłacać, jak np podpis kuriera odbierającego nie w tym miejscu co trzeba.
my jesteśmy zadowoleni z DPD, bardzo spoko ekipa przynajmniej na naszym terenie, kurier u nas prawie codziennie kawkę pije i ploty pociska
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 15:34   #4107
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
My będziemy rozdawać zaproszenia dla gości 'na miejscu' max. 3 miesiące przed czyli jakoś w maju. Gościom przyjezdnym wyślemy pewnie koło marca. Tylko że u nas, z racji na liczbę gości, to będzie tylko kilka wizyt, więc jakoś mnie to nie przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O to u nas podobnie, w ogóle jak rozglądam się za zaproszeniami to sama nie wiem co wybrać - zawrót głowy...

Zaklepaliśmy duet Dj na wesele - ten co ostatnio byliśmy na rozmowie odpadł, bo oboje uświadomiliśmy sobie, że byliśmy na weselu, które prowadził i niezbyt nam odpowiadał i to chyba to właśnie nam nie grało.

A tak wpadliśmy na bardzo fajną ekipę z okolicy, bardzo dobre opinie i wcale nie drożej niż za jednego i zdecydowaliśmy się. Oglądaliśmy ich w internecie to mega fajnie prowadzą wesela, rozkręcają całkiem niezłe imprezy


W tym tygodniu planujemy ogarnąć kościół, nie wiem na co się nastawiać, No i pewnie jeszcze wyjdzie kwestia braku mojego bierzmowania.


A dziś kupiliśmy choinkę i zaraz zabieramy się za jej ubieranie
Wysłane z iPhone za pomocą Tapaqalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.




Edytowane przez Paratrophy
Czas edycji: 2017-12-17 o 15:35
Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 15:37   #4108
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

Ale mi szybko ten weekend zleciał, byle do piątku, potem się trochę odpocznie zaraz jeszcze idziemy do teatru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 15:41   #4109
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: PM 2018 cz.9

W styczniu to my dopiero ustalimy godzinę Zaproszenia zaczniemy rozdawać w marcu/kwietniu na lipiec, myślę, że starczy, i tak wszyscy już wiedzą

Ślubne sprawy w sumie stanęły, nie bardzo mam co robić teraz. Za to samoistnie rozwiązał się temat pudełka na koperty, dostałam świąteczną paczkę z pracy w białej, drewnianej skrzyneczce
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 15:49   #4110
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
W styczniu to my dopiero ustalimy godzinę Zaproszenia zaczniemy rozdawać w marcu/kwietniu na lipiec, myślę, że starczy, i tak wszyscy już wiedzą

Ślubne sprawy w sumie stanęły, nie bardzo mam co robić teraz. Za to samoistnie rozwiązał się temat pudełka na koperty, dostałam świąteczną paczkę z pracy w białej, drewnianej skrzyneczce
Bierzesz ślub cywilny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-20 12:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.