PM 2018 cz.9 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-18, 16:45   #4171
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez zwiebel Pokaż wiadomość
Choinka piękna, ale powiedz lepiej co to za firanki? Bardzo ładnie wyglądają, proste i nieprzesadzone, bez koronek. Lubię

Widziałam że temat zszedł na Star Wars - uwielbiam! Oglądałam wszystkie części i za każdym razem jak jest w telewizji to oglądamy z tż

Śliczne macie te drzewka, my będziemy ubierać choinkę dopiero w sobotę
Firanki lily z ikea, cale 15 zl kosztuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 17:07   #4172
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018 cz.9

Nasze dokumenty migrują 😊 mają na to 2tyg. robocze. Akurat w styczniu będziemy je mieć i zapiszemy się na protokół.

Mój konkubent jest fanem SW ale na premiery chodzi ze swoją siostrą, również fanką.

Już niedługo moje urodziny. Nie mam pomysłu na tort. Może naked cake sobie zrobię ale nie wiem jeszcze. I tak nikt do mnie nie przychodzi (z rodziny Tż, moja rodzina mieszka za daleko), natomiast ja chodzę do wszystkich na każde święto 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 17:18   #4173
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: PM 2018 cz.9

My nie mamy choinki, ale czubek (gwiazda) już na miejscu

Na wigilię się ostatni raz rozjeżdżamy, ja jadę do mamy, tż do rodziców, w pierwsze święto jedziemy do mojego taty, w drugie do jego rodziców. W przyszłym roku mam nadzieję wigilia u nas, w naszym (hipotetycznym póki co) mieszkaniu, choćby na kartonach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25446162_1950414751641954_3682667773626142970_n.jpg (59,7 KB, 44 załadowań)
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 17:48   #4174
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

Podpisaliśmy dzisiaj umowę z fotografem przynajmniej nie będę już mieć wyrzutów sumienia, że sprawy ślubne leżą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Nielubiegrzybow piękna ta gwiazda pokazalabym moja, ale jest bardzo charakterystyczna i trochę się cykam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 18:51   #4175
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
Moj sie uderzyl w palec kluczem flancuskim, zjechal mu jak cos krecil i od 3 miesiecy juz ma czarny paznokiec :/ Slub za 6 miesiecy wiec dobrze by bylo jakby to zniklo. Sa jakies sposoby na to?
Nie mam pojęcia, ale prędzej się chyba to udałoby jakoś 'naprawić' niż całkowity brak paznokcia z opuszkiem, nam nie odrośnie do ślubu raczej Może niech idzie do lekarza?

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Ja chyba najpozniej z Was wszystkich bede rozdawac zaproszenia - styczen i bardziej luty. Ale u mnie nie spotykane jest ze ktos wczesniej rozdaje 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co Ty, ja podobnie, nawet koniec lutego/początek marca będziemy rozdawać także luz

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
matkobosko

znajomi mieli wesele w maju, w połowie kwietnia Pan Młody złamał nogę o kulach szedł przed ołtarz. ani pierwszego tańca, ani zabawy, ani przenoszenia przez próg, nic nie było na weselu. nie zagoiło się do wesela [COLOR=Silver]
Masakra

Hej laski, ja jestem zarobiona, na wszystko czasu mi brakuje, echhh. Jutro wolne, a potem włącznie do niedzieli pracuję... Jeszcze mnie coś zaczyna chyba łapać przeziębienie.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 20:02   #4176
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018 cz.9

Byliśmy teraz w teatrze z Tż. Uwielbiam występy artystyczne 😍 następnym razem musimy iść na kabaret co by depresji nie dostać bo ostatnio na same tragedie chodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 20:19   #4177
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
PM 2018 cz.9

Patisonowa wg mnie ogóle nie są bezowe

My pożyczaliśmy próbnik z komfortu i z tej drugiej firmy w której ostatecznie kupiliśmy panele. Można wypożyczyć deskę za kaucja (zwrotna)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Apropos ile biorą od was fotografowie i jakie są opłaty w kościele? Jak już mamy Dj i tu cenowo się orientowałam, tak co do opłat kościelnych i cen fotografów nawet nie mam rozeznania co i ile.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.




Edytowane przez Paratrophy
Czas edycji: 2017-12-18 o 20:20
Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-18, 20:28   #4178
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

Adie, my byliśmy w teatrze wczoraj, tzn ja byłam strasznie się wkurzylismy, bo przenieśli nam spektakl do innej sali, biegaliśmy po pietrach, bo nie było żadnych oznaczeń, na koniec TŻ się wściekł i wrócił do domu, a ja wpadłam spóźniona 15 min jeszcze na dodatek ptaki obs*aly TŻ samochód i taki wkurzony jechał od razu na myjnię i tyle było z kultury wyższej.

Paratrophy ja płacę 2000 zł za 6 godzin pracy dwóch fotografów, którzy robią cudne zdjęcia, a jestem w tym zakresie baaaardzo wymagająca. Mam ślub cywilny i przyjecie, nie mam potrzeby ciągłej obecności fotografa. 6 godzin dla mnie jest optymalnie. A za plener zapłacę - uwaga - 500 zł
A Twoje panele są śliczne i koniec



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 20:45   #4179
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.9

Mnie też jakieś przeziębienie dopada, ratuje się miodem,cytryną i imbirem. Dzisiaj udało mi się w końcu kupić prezenty mamie i siostrze, jutro jeszcze rundka po coś dla teściów i prezenty z głowy ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 20:49   #4180
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018 cz.9

Patisonowa, pewnie wyszło dużo niekulturalnych słów przy tym wydarzeniu kulturalnym 😂 na jakiej sztuce byłaś? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 20:50   #4181
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Patisonowa, pewnie wyszło dużo niekulturalnych słów przy tym wydarzeniu kulturalnym na jakiej sztuce byłaś? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tematycznie - na Weselu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-18, 21:31   #4182
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018 cz.9

Ja mam już wszystkie prezenty. Tz musi kupić w piatek dla braci ale już wiemy co i nie będzie z tym problemu.

Nasz pies zaczyna skakać na choinkę :/
A dla tych co chciały zobaczyć choinkę to wrzuciłam na insta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez madz88
Czas edycji: 2017-12-18 o 21:32
madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 00:24   #4183
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Nasze dokumenty migrują 😊 mają na to 2tyg. robocze. Akurat w styczniu będziemy je mieć i zapiszemy się na protokół.

Mój konkubent jest fanem SW ale na premiery chodzi ze swoją siostrą, również fanką.

Już niedługo moje urodziny. Nie mam pomysłu na tort. Może naked cake sobie zrobię ale nie wiem jeszcze. I tak nikt do mnie nie przychodzi (z rodziny Tż, moja rodzina mieszka za daleko), natomiast ja chodzę do wszystkich na każde święto 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem z tych co za urodzinami nie przepada Już nie te lata Najlepiej jak najmniej osób pamieta o nich.

Wy tu o SW a dla mnie to czarna magia. Nie lubię tych klimatów, nie oglądałam nic z tego

Jejku jak mi ten grudzień masakrycznie szybko leci

Jutro cały jeden dzień wytchnienia i panieński nr 2 Można prawie w środku tygodnia? Można
A w środe wigilia służbowa a później już domek i przygotownia do Świąt
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 04:12   #4184
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.9

Uojezu poziomkowa gadasz jak panie 50+ z mojej pracy ja jestem starsza o kilka lat a uwielbiam urodziny i swój wiek a powiedziałby kto ze przy 30tce to już tylko odchowac dzieci i d0 grobu

Nie mogę się doczekać czerwca i swoich urodzin. To mój ulubiony dzień w roku
Nie wiem kiedy ten grudzień minął. Już swieta za tydzień, masakra. Dobrze, że większość rzeczy pozalatwiana.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 05:33   #4185
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Uojezu poziomkowa gadasz jak panie 50+ z mojej pracy ja jestem starsza o kilka lat a uwielbiam urodziny i swój wiek a powiedziałby kto ze przy 30tce to już tylko odchowac dzieci i d0 grobu

Nie mogę się doczekać czerwca i swoich urodzin. To mój ulubiony dzień w roku
Nie wiem kiedy ten grudzień minął. Już swieta za tydzień, masakra. Dobrze, że większość rzeczy pozalatwiana.
Właśnie :-D Ja jestem poziomkowa w twoim wieku, a zdecydowanie staro się nie czuje. Nawet dziwnie mi się pisze "staro" w stosunku do takiego wieku :-P
Ja tam też lubię swoje urodziny i na nie czekam

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 06:00   #4186
zwiebel
Raczkowanie
 
Avatar zwiebel
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 424
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Firanki lily z ikea, cale 15 zl kosztuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, zapisałam sobie Ogólnie nie przepadam za firankami ale te mnie urzekły, chyba się w nie zaopatrzę w naszym przyszłym domku


Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Mnie też jakieś przeziębienie dopada, ratuje się miodem,cytryną i imbirem. Dzisiaj udało mi się w końcu kupić prezenty mamie i siostrze, jutro jeszcze rundka po coś dla teściów i prezenty z głowy ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpukać, narazie się trzymam chociaż tż od kilku dni zasmarkany i kaszlący. Codziennie rano piję mocny napar z imbiru a w ciągu dnia kubek soku z kiszonego buraka i kapusty. Nie dość że pyszne to super zdrowe
zwiebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 06:47   #4187
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.9

Ja też uwielbiam urodziny Zawsze celebrujemy ten dzień ze swoimi bliskimi, u mnie ogólnie dużą wagę przywiązuje się do urodzin, zawsze jest super nastrój i wszyscy staramy się spotkać chociaż na chwilę ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 07:29   #4188
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.9

Ja teez lubie urodziny, zarowno swoje jak i tz on w przyszlym roku ma 30 wiec musze zrobic jakas impreze niespodzianke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 07:49   #4189
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018 cz.9

Ja moze az tak staro sie nie czuje ale w moim regionie bardziej celebruje sie imieniny (dorosli) a dzieci urodziny 😊

Ale milo jak ktos pamieta o urodzinach, a ze na fb wylączone powiadomienia to pamietają glownie najblizsi, ci co powinni 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-19, 08:01   #4190
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Ja teez lubie urodziny, zarowno swoje jak i tz on w przyszlym roku ma 30 wiec musze zrobic jakas impreze niespodzianke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też uwielbiam urodziny. I nie mogę się kwietnia doczekać i 30 mojej A w marcu ma urodziny tz i mam zamiar zrobić jakąś imprezę mu u nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:02   #4191
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Adie, my byliśmy w teatrze wczoraj, tzn ja byłam strasznie się wkurzylismy, bo przenieśli nam spektakl do innej sali, biegaliśmy po pietrach, bo nie było żadnych oznaczeń, na koniec TŻ się wściekł i wrócił do domu, a ja wpadłam spóźniona 15 min jeszcze na dodatek ptaki obs*aly TŻ samochód i taki wkurzony jechał od razu na myjnię i tyle było z kultury wyższej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to uderzenie z pompą w kulturę

Współczuje tym z Was, które nie spędzą wigilii z narzeczonymi. Ja zawsze spędzałam wigilię z tym, z kim byłam, nawet kiedy miałam 18 lat i to był dopiero "chłopak". Nie chciałabym inaczej.

Dziś tworzy się u mnie bigos Byłam w mięsnym o 8.05, otwarty od 8, a tam kolejka już na 15 osób, oni tam bukowali miejsce czy co

Właśnie w TV była Dominika Gwit, smutno się patrzy na jej jojo. Może i mówi, że jest szczęśliwsza jako grubaska, ale na pewno nie zdrowsza, no i nie wierzę jej
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:09   #4192
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
No to uderzenie z pompą w kulturę

Współczuje tym z Was, które nie spędzą wigilii z narzeczonymi. Ja zawsze spędzałam wigilię z tym, z kim byłam, nawet kiedy miałam 18 lat i to był dopiero "chłopak". Nie chciałabym inaczej.

Dziś tworzy się u mnie bigos Byłam w mięsnym o 8.05, otwarty od 8, a tam kolejka już na 15 osób, oni tam bukowali miejsce czy co

Właśnie w TV była Dominika Gwit, smutno się patrzy na jej jojo. Może i mówi, że jest szczęśliwsza jako grubaska, ale na pewno nie zdrowsza, no i nie wierzę jej
Ja od razu mówiłam że bedzie miała jojo i to większe niż przed schudnieciem. niestety ta metoda która ona wybrała (Gaca) tym się charakteryzuje, nie znam osoby która po redukcji by nie wróciła do wagi albo zwiększyła ja... A ja niestety zastanawiam się nad radykalną i ostateczną metodą niestety... Nie wiem już jak i co mam robić, jakie jeszcze badania wykonać bardzo mi z tym źle.

Jadę do pracy, bardzo mi się nie chce, ale to tak bardzo bardzo. I jeszcze bardzo brzuch mnie boli a o kaszlu nie będę już wspominac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:10   #4193
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
No to uderzenie z pompą w kulturę

Współczuje tym z Was, które nie spędzą wigilii z narzeczonymi. Ja zawsze spędzałam wigilię z tym, z kim byłam, nawet kiedy miałam 18 lat i to był dopiero "chłopak". Nie chciałabym inaczej.

Dziś tworzy się u mnie bigos Byłam w mięsnym o 8.05, otwarty od 8, a tam kolejka już na 15 osób, oni tam bukowali miejsce czy co

Właśnie w TV była Dominika Gwit, smutno się patrzy na jej jojo. Może i mówi, że jest szczęśliwsza jako grubaska, ale na pewno nie zdrowsza, no i nie wierzę jej


Patrząc na Gwit mam poważne podejrzenia, że jej facet jest feedersem. I nie wierzę w to, że teraz jest szczęśliwsza, po schudnięciu sama wyznała, że wcześniej wyła w poduszkę z powodu swojej otyłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:12   #4194
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam urodziny. I nie mogę się kwietnia doczekać i 30 mojej A w marcu ma urodziny tz i mam zamiar zrobić jakąś imprezę mu u nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez jestem kwietniowa :d

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
No to uderzenie z pompą w kulturę

Współczuje tym z Was, które nie spędzą wigilii z narzeczonymi. Ja zawsze spędzałam wigilię z tym, z kim byłam, nawet kiedy miałam 18 lat i to był dopiero "chłopak". Nie chciałabym inaczej.

Dziś tworzy się u mnie bigos Byłam w mięsnym o 8.05, otwarty od 8, a tam kolejka już na 15 osób, oni tam bukowali miejsce czy co

Właśnie w TV była Dominika Gwit, smutno się patrzy na jej jojo. Może i mówi, że jest szczęśliwsza jako grubaska, ale na pewno nie zdrowsza, no i nie wierzę jej
Ja tez bym nie chciala spedzax wigilii bez tz, on jest teraz moja najblizsza rodzina


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:21   #4195
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Ja tez jestem kwietniowa :d



Ja tez bym nie chciala spedzax wigilii bez tz, on jest teraz moja najblizsza rodzina


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko jak pogodzić to w sytuacji, gdy nasze rodziny mieszkają kilka godzin jazdy samochodem od siebie? Nie ma szans na zmianę miejsc w ciągu jednego dnia, a każde z nas chce być u siebie, zwłaszcza że mamy naprawdę małe rodziny. Nie wiem jak to będzie w przyszłości, chyba co roku będziemy raz tu, raz tu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:23   #4196
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Tylko jak pogodzić to w sytuacji, gdy nasze rodziny mieszkają kilka godzin jazdy samochodem od siebie? Nie ma szans na zmianę miejsc w ciągu jednego dnia, a każde z nas chce być u siebie, zwłaszcza że mamy naprawdę małe rodziny. Nie wiem jak to będzie w przyszłości, chyba co roku będziemy raz tu, raz tu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dokladnie tak robimy, rok temu bylismy u tz, w tym roku u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:25   #4197
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
My dokladnie tak robimy, rok temu bylismy u tz, w tym roku u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba najsensowniej będzie spędzić BN u jednej rodziny, a Wielkanoc u drugiej i w następnym roku zmiana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:30   #4198
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja od razu mówiłam że bedzie miała jojo i to większe niż przed schudnieciem. niestety ta metoda która ona wybrała (Gaca) tym się charakteryzuje, nie znam osoby która po redukcji by nie wróciła do wagi albo zwiększyła ja... A ja niestety zastanawiam się nad radykalną i ostateczną metodą niestety... Nie wiem już jak i co mam robić, jakie jeszcze badania wykonać bardzo mi z tym źle.
Nie wiem, na czym polega ta metoda, ale chyba schudła zbyt szybko i bardzo krótkotrwale, okres, w którym była szczupła pamiętam jako kilka miesięcy.

A o czym myślisz?

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość


Patrząc na Gwit mam poważne podejrzenia, że jej facet jest feedersem. I nie wierzę w to, że teraz jest szczęśliwsza, po schudnięciu sama wyznała, że wcześniej wyła w poduszkę z powodu swojej otyłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówisz? Nikt z grubasów nie jest szczęśliwy, nie da się być szczęśliwym mając problemy z zawiązaniem sznurówek.
Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Ja tez bym nie chciala spedzax wigilii bez tz, on jest teraz moja najblizsza rodzina


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam takie podejście

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
My dokladnie tak robimy, rok temu bylismy u tz, w tym roku u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jest sprawiedliwie i trzeba do tego przyzwyczajać rodziców. Ja nie mam parcia, że muszę być koniecznie w rodzinnym domu na wigilii, mogę być z kimkolwiek innym i gdziekolwiek, ale mając moich 2 facetów ze mną
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:31   #4199
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Chyba najsensowniej będzie spędzić BN u jednej rodziny, a Wielkanoc u drugiej i w następnym roku zmiana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 08:40   #4200
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018 cz.9

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Tylko jak pogodzić to w sytuacji, gdy nasze rodziny mieszkają kilka godzin jazdy samochodem od siebie? Nie ma szans na zmianę miejsc w ciągu jednego dnia, a każde z nas chce być u siebie, zwłaszcza że mamy naprawdę małe rodziny. Nie wiem jak to będzie w przyszłości, chyba co roku będziemy raz tu, raz tu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My taki mamy plan, nie będziemy jechać 2h (tym bardziej że nie mamy samochodu) żeby spędzić 1h z rodziną. Wigilia w jednym miejscu, święta w drugim i co roku zmiana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Nie wiem, na czym polega ta metoda, ale chyba schudła zbyt szybko i bardzo krótkotrwale, okres, w którym była szczupła pamiętam jako kilka miesięcy.

A o czym myślisz?


Mówisz? Nikt z grubasów nie jest szczęśliwy, nie da się być szczęśliwym mając problemy z zawiązaniem sznurówek.

Też mam takie podejście

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------


Tak jest sprawiedliwie i trzeba do tego przyzwyczajać rodziców. Ja nie mam parcia, że muszę być koniecznie w rodzinnym domu na wigilii, mogę być z kimkolwiek innym i gdziekolwiek, ale mając moich 2 facetów ze mną
To są bardzo intensywne ćwiczenia + restrykcyjna mało kaloryczne dieta.

A ja myślę o chirurgii. Ale to dopiero po ciąży bo teraz już nie dałabym rady bo trochę się na to czeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-20 12:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.