PM 2018, cz. X - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-30, 16:04   #181
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Laseczki mam pytanie za 100 punktów. Zapraszamy faceta z 16 letnią córka więc na zaproszeniu piszemy Tadeusza Kowalskiego z Agnieszką czy Agnieszkę i Tadeusza Kowalskich? CZY macie jeszcze inny pomysł jak to ugryźć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pisałam dzieci na koniec, jeśli duże (czyli tak ja tu) to po , albo i
Czyli napisalabym Tadeusza i Agnieszkę Kowalskich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 16:14   #182
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: PM 2018, cz. X

Dla 16-latki zrobiłabym osobne zaproszenie Nieduży koszt a jak miło
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 16:17   #183
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Co do wybielania zębów, ja użyję pasków Crest. Nie chce mi się bawić w jakieś pasty, chociaż trochę się obawiam, bo jak ostatnio ze 2 lata temu użyłam pasków to tak mi raz ząb strzelił z bólu, że aż mi świeczki w oczach stanęły. Momentalnie przeszło, zdarzyło się to tylko raz, ale strach pozostał, bo ból był koszmarny, taki nerwowy. Ale przed ślubem się poświęcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Adie, a nie chciałaś poprzetykać tych róż gipsówką? Kolorystycznie by się to fajnie wymieszało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam to samo z crestami!! Okropne uczucie, ale przed slubem tez sie poswiece i tez te biala perle z tz testujemy juz chyba ze 3 tygodnie, jak dla mnie efekt zerowy... Kiedys byly mocniejsze te biale perly, ale zmienily sie przepisy i musieli zmniejszyc dawke jakiejstam substancji wybielajacej w produktaxh stosowanych w domu.
Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Dla 16-latki zrobiłabym osobne zaproszenie Nieduży koszt a jak miło
Dokladnie tak samo mysle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 16:34   #184
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Co do wybielania zębów, ja użyję pasków Crest. Nie chce mi się bawić w jakieś pasty, chociaż trochę się obawiam, bo jak ostatnio ze 2 lata temu użyłam pasków to tak mi raz ząb strzelił z bólu, że aż mi świeczki w oczach stanęły. Momentalnie przeszło, zdarzyło się to tylko raz, ale strach pozostał, bo ból był koszmarny, taki nerwowy. Ale przed ślubem się poświęcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Adie, a nie chciałaś poprzetykać tych róż gipsówką? Kolorystycznie by się to fajnie wymieszało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jakoś wyszło z tą gipsowką 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 16:53   #185
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
super takie delikatne
Niby delikatne ale sporo kosztuje bo z przesyłką 90zł
Ale inne są dla mnie tandetne. A w prawdziwe kwiaty nie będę się bawić

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Laseczki mam pytanie za 100 punktów. Zapraszamy faceta z 16 letnią córka więc na zaproszeniu piszemy Tadeusza Kowalskiego z Agnieszką czy Agnieszkę i Tadeusza Kowalskich? CZY macie jeszcze inny pomysł jak to ugryźć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym zaprosiła osobno + oosoba towarzysząca

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Zrobiłam taki bukiet na 18stke dla szwagierki. Chciałam zrobić sama i zobaczyć czy umiem w bukiety. Wyszło nie tak źle ☺ Róże kupiłam z supermarketu a gipsowka kupiona osobno. Mina florystki bezcenna gdy poprosiłam o mały bukiet z gipsowki. Pani wiek ok 70 i pewnie dlatego takie zdziwko

Załącznik 7372386

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładny
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 17:07   #186
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja pisałam dzieci na koniec, jeśli duże (czyli tak ja tu) to po , albo i
Czyli napisalabym Tadeusza i Agnieszkę Kowalskich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym tak napisała;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 17:22   #187
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018, cz. X

Dzięki za odpowiedzi. Nie chcemy dawać osobnego zaproszenia ( to skomplikowane ) a tym bardziej z osobą towarzyszącą. Więc rozważymy Tadeusza z córką albo ona jako druga. Ale chyba muszę to jeszcze z teściową przegadać...

My też piżama party w domu w tym roku ale cieszę się z tego 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 17:24   #188
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. X

Ojej dziewczyny, a na to wybielanie to nie lepiej do dentysty?
Będzie profesjonalnie i bezpiecznie...
(moja przyjaciółka jest dentystką i zabroniła mi używać tych wszystkich cudów z drogerii - bardzo łatwo sobie zaszkodzić, a o efekt bardzo tudno ze względu na dopuszczalne stężenia substancji czynnych)

@madz88
u mnie pan przyniósł nowy sprzecior i wszystko hula teraz na dzikich prędkościach.
w ogóle mieli ze mną przebojów ostatnio, bo przy tych wszystkich zaliczkach weselnych zaczęłam sprawdzać, jakie mamy tak naprawdę koszty. i jakoś to upc rzucilo mi sie na oczy - mialam wrażenie, że sporo (a ja z zasady od nich nie odbieram tel). w każdym razie podpytałam, posprawdzałam i zaczęłam renegocjować swoją umowę. wyszło na to, że teraz będę płacić 60% dotychczasowego abonamentu przy 2xszybszym necie ha! dość już ich wysponsorowalam przez te wszystkie lata (upc wcale nie jest fajne, ale na moim osiedlu nie mamy specjalnie alternatyw - w każdym razie po tym, jak mi mocno zeszli z ceny najlepiej widać, jak doją nieświadomych ludzi)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 17:38   #189
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez babysbreath Pokaż wiadomość
Witam się po świętach!
Z racji tego, że mam kilka wolnych dni to załatwialiśmy powolutku różne ślubne sprawy Także mała aktualizacja!
Tort: Byliśmy w dwóch cukierniach. Na pierwszą się nastawiałam, do drugiej poszliśmy całkiem przypadkiem, ale od początku. W te pierwszej, zachwalanej wszędzie (fakt, jedliśmy tort od nich i był smaczny), pokazałam pani zdjęcia tortów a ona, że właściwie to nie wie, czy to da się zrobić, bo to zdjęcia na pewno z jakichś zagranicznych (hamerykańskich) stron... Że jadalne złoto to w ogóle niewykonalne (gdzie ja-zwykły śmiertelnik wchodzę na sklepy internetowe i mam jadalny złoty brokat/spray/perełki ). Jeszcze mnie nie zapytała jaki chce smak, a już notuje sobie biszkopcik waniliowy, bita śmietana, owoce leśne... To jej mówię, że trzeba wymyślić coś innego, bo ja nie przepadam za owocami leśnymi... NO ALE CO PANI INNEGO WYMYŚLI NA CZERWIEC?! Łaskawie zaproponowała mi, że na jedno pięterko może mi rzucić brzoskwinię albo truskawkę Wyszliśmy stamtąd lekko zmieszani, a ja wkurzona, bo nie dowiedziałam się niczego konkretnego... . Do drugiej weszliśmy przypadkowo, a tam cukiernicze dzieła sztuki za ladą, tysiąc-pięćset-sto-dziewięćset smaków, od porzeczki, mięty, gruszki, po wodę różaną i inne bajery... A więc jednak da się coś oprócz borówki... Poza tym babeczka z którą gadaliśmy to jeden wielki chodzący konkret Degustowaliśmy kilka smaków w domu i niebo w gębie to mało powiedziane, także czekam na konkretną wycenę i mam nadzieję, że będzie nas stać, bo troszkę się napaliłam
Obrączki: To co mi się podobało wygląda na mojej dłoni jak śrubka, także w grę wchodzi jedynie półokrągła, klasyczna, żółte złoto, pomimo tego, że mam pierścionek z białego to jest tak delikatny, że wszystko gra Cena świetna, robione u lokalnego jubilera
Kwiaty: Klepnęłam wystrój kościoła, będziemy to opłacać na pół z parą, która ma ślub po nas. Bez fajerwerek, klasyka-biel i zieleń. Kwiaciarnia lokalna, ta druga dziewczyna robi tam bukiety i wystrój sali, także już przy niczym więcej się nie upierałam i zarezerwowałyśmy tam. Szczerze powiedziawszy jeśli chodzi o kościół to spodoba mi się wszystko, jeśli tylko z każdej ławki nie będzie zwisał świecący tiul i nie będzie pstrokatych kwiatków i tysiąca cekinów
Kiecka: Dziś jadę do krawcowej!

Amen
Fajnie, że udało wam się sporo załatwić. My podobnie mieliśmy z ciastami. Poszliśmy kupić kilka różnych do polecanej cukierni, kolejka tam była ogromna, a ciasta totalnie nijakie. Z 5 jedno było całkiem dobra, a reszta bez szału.

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Mialam to samo z crestami!! Okropne uczucie, ale przed slubem tez sie poswiece i tez te biala perle z tz testujemy juz chyba ze 3 tygodnie, jak dla mnie efekt zerowy... Kiedys byly mocniejsze te biale perly, ale zmienily sie przepisy i musieli zmniejszyc dawke jakiejstam substancji wybielajacej w produktaxh stosowanych w domu.

Dokladnie tak samo mysle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też i u mnie to się powtarzało, więc nie byłam w stanie zużyć tych pasków do końca.

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny, a na to wybielanie to nie lepiej do dentysty?
Będzie profesjonalnie i bezpiecznie...
(moja przyjaciółka jest dentystką i zabroniła mi używać tych wszystkich cudów z drogerii - bardzo łatwo sobie zaszkodzić, a o efekt bardzo tudno ze względu na dopuszczalne stężenia substancji czynnych)
zdecydowanie lepiej, tylko ile to kosztuje...
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 17:41   #190
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. X

ale na zdrowiu oszczędzać?
uważajcie na to w każdym razie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 17:54   #191
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny, a na to wybielanie to nie lepiej do dentysty?
Będzie profesjonalnie i bezpiecznie...
(moja przyjaciółka jest dentystką i zabroniła mi używać tych wszystkich cudów z drogerii - bardzo łatwo sobie zaszkodzić, a o efekt bardzo tudno ze względu na dopuszczalne stężenia substancji czynnych)

@madz88
u mnie pan przyniósł nowy sprzecior i wszystko hula teraz na dzikich prędkościach.
w ogóle mieli ze mną przebojów ostatnio, bo przy tych wszystkich zaliczkach weselnych zaczęłam sprawdzać, jakie mamy tak naprawdę koszty. i jakoś to upc rzucilo mi sie na oczy - mialam wrażenie, że sporo (a ja z zasady od nich nie odbieram tel). w każdym razie podpytałam, posprawdzałam i zaczęłam renegocjować swoją umowę. wyszło na to, że teraz będę płacić 60% dotychczasowego abonamentu przy 2xszybszym necie ha! dość już ich wysponsorowalam przez te wszystkie lata (upc wcale nie jest fajne, ale na moim osiedlu nie mamy specjalnie alternatyw - w każdym razie po tym, jak mi mocno zeszli z ceny najlepiej widać, jak doją nieświadomych ludzi)
Ja u siebie w mieszkaniu mam upc od kiedy jest na rynku i zawsze mam bardzo dobre umowy
A w tym mieliśmy tylko net na bezterminowej i czekaliśmy aż nc+ się skończy. Poszliśmy do upc żeby tz umowę przedłużył i beznadziejny pakiet byśmy dostali więc zdecydowaliśmy że ja biorę nową umowę na siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 18:15   #192
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Melduję się i cytuje z poprzedniej części oraz zabieram się za nadrobienie tej





W moim przypadku nie do końca bo znam ja od urodzenia i jednak widuje kilka razy do roku ma świętach i innych okolicznościach. No i również będzie zaproszona na ślub i wesele. Dla mnie to taka ciotka z którą widunesz się kilka razy w roku na rodzinnych uroczystościach.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak czy siak jest to osoba, która nie powinna się wtrącać

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Mnie poprzedni oświadczył się w święta, potem sobie pomyślałam, że mógł kiedy indziej, ale w chwili zaręczyn byłam totalnie zaskoczona i to o to chodzi No ale niepotrzebnie się wtedy zgodziłam, straciłam 900zł na zaliczki

Obydwie w czwartej


Tż się zgodził na kamerzystę, to było proste
To w tych czasach straciłybyśmy kilka tys. na zaliczki
Jeny, już tyle części tu jesteśmy?? Ale leci
Z tym kamerzystą to dobry pomysł, nie będziecie żałować!

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Człowiek na piwo pójdzie a tu nowy wątek i trzy strony, w życiu nie wbiję się do top spamerów

Oświadczyny w święta jak dla mnie ok ale jakby to zrobił przy stole przy rodzinie to chyba bym powiedziała nie
Ja właśnie się cieszyłam z tego, że to było u nas, że byliśmy sami, bo tak przy wszystkich to bym nie chciała
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 18:30   #193
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

No to zostało nam tylko jedno zaproszenie, może uda się je jutro dostarczyć i mamy wódkę weselną już zakupioną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 18:40   #194
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
No to zostało nam tylko jedno zaproszenie, może uda się je jutro dostarczyć i mamy wódkę weselną już zakupioną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Wam dobrze
Ja się trochę boje tego zapraszania sporo tego będzie

Jaką wódke macie?
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:00   #195
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
No cooty, to moj ukochany zapach jest taki nieoczywisty i dla mnie piekny

To sie lepiej pospiesz bo promka mac jest do 3.01

Jade wlasnie z tata kupic garnitur

A co do sylwestra to my wynajelismy ze znajomymi restauracje i mamy zamknieta impreze na 40 osob na rynku w Gliwicach planuje isc bez rajstop, pewnie mi niezle dupsko zmarznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez rajstop Czemu?
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:01   #196
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Ale Wam dobrze
Ja się trochę boje tego zapraszania sporo tego będzie

Jaką wódke macie?
Żubrówkę białą, teraz promocje są ogólnie chyba na dużo marek wódki, ale trzeba też szukać
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:03   #197
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Ja bym napisała: Tadeusza Kowalskiego wraz z córką Agnieszka Kowalską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bym tak napisała
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:03   #198
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Laseczki mam pytanie za 100 punktów. Zapraszamy faceta z 16 letnią córka więc na zaproszeniu piszemy Tadeusza Kowalskiego z Agnieszką czy Agnieszkę i Tadeusza Kowalskich? CZY macie jeszcze inny pomysł jak to ugryźć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym napisała Tadeusza Kowalskiego wraz z córką Agnieszką.

My tak pisaliśmy koleżankę, w sensie było (bo oni małżeństwem nie są): Annę Nowak i Jana Kowalskiego wraz z córką Marią Kowalską.
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:06   #199
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Kurde zawsze zapominam kupić to wino jak jestem w Lidlu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja ostatnio byłam i go nie znalazłam Ale też nieszczególnie miałam czas, żeby porządnie się za nim rozejrzeć
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 19:06   #200
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
No i nie dałam załacznika
Ładne, podoba mi się. Podobne miał kuzyn TŻ-ta
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:08   #201
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Dla 16-latki zrobiłabym osobne zaproszenie Nieduży koszt a jak miło
W sumie też racja, tak by było najlepiej.
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:09   #202
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez misia_29 Pokaż wiadomość
Bez rajstop Czemu?
Bo uznaje tylko i wylacznie czarne, a czarne mi nie pasuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:11   #203
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Ojej dziewczyny, a na to wybielanie to nie lepiej do dentysty?
Będzie profesjonalnie i bezpiecznie...
(moja przyjaciółka jest dentystką i zabroniła mi używać tych wszystkich cudów z drogerii - bardzo łatwo sobie zaszkodzić, a o efekt bardzo tudno ze względu na dopuszczalne stężenia substancji czynnych)

@madz88
u mnie pan przyniósł nowy sprzecior i wszystko hula teraz na dzikich prędkościach.
w ogóle mieli ze mną przebojów ostatnio, bo przy tych wszystkich zaliczkach weselnych zaczęłam sprawdzać, jakie mamy tak naprawdę koszty. i jakoś to upc rzucilo mi sie na oczy - mialam wrażenie, że sporo (a ja z zasady od nich nie odbieram tel). w każdym razie podpytałam, posprawdzałam i zaczęłam renegocjować swoją umowę. wyszło na to, że teraz będę płacić 60% dotychczasowego abonamentu przy 2xszybszym necie ha! dość już ich wysponsorowalam przez te wszystkie lata (upc wcale nie jest fajne, ale na moim osiedlu nie mamy specjalnie alternatyw - w każdym razie po tym, jak mi mocno zeszli z ceny najlepiej widać, jak doją nieświadomych ludzi)
My mamy vectrę-miała lepszą ofertę.
My po nowym roku idziemy do naszego stomatologa na jakieś zabiegi upiększające zęby przed ślubem, zobaczymy co nam tam zaproponuje
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:13   #204
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

My mamy UPC, ale sam internet. Najniższa opcja, ale więcej nam nie trzeba. I tak śmiga i hula

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:14   #205
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Bo uznaje tylko i wylacznie czarne, a czarne mi nie pasuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, ale przemarzniesz niesamowicie! Ja to jestem straszny zmarzluch, więc jak to przeczytałam to aż mi się zimno zrobiło
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:15   #206
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez misia_29 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio byłam i go nie znalazłam Ale też nieszczególnie miałam czas, żeby porządnie się za nim rozejrzeć
Szukaj na samym dole schowanego w jakim pudle
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:15   #207
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez misia_29 Pokaż wiadomość
No, ale przemarzniesz niesamowicie! Ja to jestem straszny zmarzluch, więc jak to przeczytałam to aż mi się zimno zrobiło
E tam, tylko przemknac z taksy do lokalu no i o polnocy na fajerwerki ale podejrzewam ze wedy bede tak znieczulona ze bedzie mi wszystko jedno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:19   #208
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Żubrówkę białą, teraz promocje są ogólnie chyba na dużo marek wódki, ale trzeba też szukać
My planowaliśmy na jakieś whisky teraz polować na wesele ale coś nam nie wyszło
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:21   #209
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Szukaj na samym dole schowanego w jakim pudle
Ok, dzięki Rzadko jestem w lidlu, ale mam niedaleko, wiec po Nowym Roku specjalnie się po nie wybiorę

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
E tam, tylko przemknac z taksy do lokalu no i o polnocy na fajerwerki ale podejrzewam ze wedy bede tak znieczulona ze bedzie mi wszystko jedno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tak podziwiam

Byliśmy dziś na naszej sali, bo chcieliśmy porozmawiać z menagerką o zmniejszeniu liczby gości. Zgodziła się bez problemu, chociaż mówiła mi, że teraz umowy podpisują już na minimum 150 osób. Wydrukowała mi nową umowę i powiem wam, że z tym co ja podpisywałam to zmieniło się trochę moim zdaniem na minus. Po pierwsze teraz dodatkowo płaci się za śniadanie dla gości nocujących (my mamy w cenie). Po drugie ilość miejsc noclegowych trzeba podać na miesiąc przed i może się ona zmniejszyć o 10% (my mamy na tydzień przed i 20%).
Ogólnie to cena na przyszły rok się nie zmieniła (rośnie dopiero na 2020 rok, ale nie pytałam o ile drożeje). Do tego wydrukowała mi nowe menu, o wiele ciekawsze i co najważniejsze: do naszego pakietu zostało dodane jedno dodatkowe ciepłe danie i to bez zmiany ceny!!!! Jestem przeszczęśliwa, bo przecież tak się martwiłam, że będzie za mało tych dań. Nawet mój TŻ widząc jak się przejmuję wymyślił, że będziemy mieć pieczonego dzika jako dodatkowe danie. Już nawet większość spraw dogadał. Ale w tym przypadku chyba z tego zrezygnujemy.
W ogóle to robią w tym roku sylwestra na 325 osób. Bardzo duża jest ta sala...
Zmienili cukiernię z której biorą ciasta, a z tamtej już próbowaliśmy ciast i nam bardzo smakowały. Teraz weźmiemy z tej nowej, ale jak nie będą smaczne, to powiedziała, ze jak będzie nam bardzo zależeć to kupią nam w tej starej cukierni. I możemy sobie wybrać jakie rodzaje ciast chcemy.
Ich budżet na kwiaty jest bardzo mały, ale dostałam namiary na tą parę, która robi te dekoracje i podobno można się z nimi dogadać, coś im dopłacić żeby było lepiej, ładniej itp. No nic, zadzwonię bliżej wesela i będę coś kombinować.
Chyba zdecydujemy się wynająć pokrowce na krzesła od nich (5zł za sztukę). Uważacie, ze to dużo?
Ogólnie rozmowa z menagerką mnie uspokoiła, a nawet zadowoliła, więc cieszę się, że pojechaliśmy jeszcze przed Nowym rokiem do niej

Edytowane przez misia_29
Czas edycji: 2017-12-30 o 19:43
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 19:58   #210
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: PM 2018, cz. X

Nadrobiłam

My jutro dziecko oddajemy teściowej a sami idziemy do znajomych będziemy siedzieć w dwie pary jeść pić i grać
A że w lesie bo koleżanką mieszaj w leśniczówce to fajerwerki zobaczymy tv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 14:48:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.