PM 2018, cz. X - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-16, 21:06   #2431
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość

Ja ci sie dziwie ze jeszcze nie robicie nauk, zafiksowalabym jakbym na tym etapie jeszcze miala ten temat nie ruszony, my sie z tym bujalismy od wrzesnia do teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Manami nie stresuj mnie bo też jeszcze nic w tym kierunku nie zrobiliśmy😱


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:13   #2432
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Manami nie stresuj mnie bo też jeszcze nic w tym kierunku nie zrobiliśmy😱


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też!
Ale planujemy w lutym zrobić kurs. Mam nadzieję, że się uda
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:13   #2433
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Aaa myślałam, że odwoził. Ja często widywałam na weselach ojców odwożących dziadków, czy coś.

Będę musiała wypróbować.


A'propos ojców- czy Wasi ojcowie piją na Waszym weselu? U mnie jest taka "tradycja", że ojcowie do końca są trzeźwi, w razie gdyby trzeba było kogoś zawieźć niespodziewanie, albo coś się stało no i ogólnie żeby trzymali fason a nie heheszkowali po wódeczce
U mnie nie ma takiej tradycji Ale mój tata powiedział że on się zajmie alkoholem i ogarnianiem wszystkiego żebyśmy my nie musieli, tak jak to robił 25 lat temu na weselu siostry i właśnie powiedział zewypije na początek 1-2 kieliszki i tyle. Zresztą mój tata już aż tak alkoholu nie przyjmuje (że względu na cukrzycę i wiek) więc będzie mu na rękę to nawet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:16   #2434
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018, cz. X

My właśnie w tym albo przyszłym tygodniu nauki kończymy. I bardzo dobrze.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:17   #2435
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
a może macie inną stawkę np. dla delegacji?

u nas w regionie jest to popularne, delegacje (kilka osób z pracy) wchodzą dużo później niż goście i mniej się za nich płaci.

my akurat się tym nie interesowaliśmy, bo razem prowadzimy firmę, moglibyśmy siebie wzajemnie zaprosić




tata jak tata, ale co z parą młodą? mogą heheszkować po wódce czy wypada nie pić?
Ja nie będę pewnie w ogóle pić. A TZ mówi że do 1 będzie na spokojnie pil, dopiero po 1 ma zamiar zaszaleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:21   #2436
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. X

Wracam z pracy brrr

Tz dzwonił do kancelarii w mojej parafii pytając o poradnie i nie trzeba się zapisywać także idziemy za tydzień ale obawiam się już na co trafimy 😂 kuzyn był kilka lat temu to prawie zjadł lawke aby się nie odezwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:29   #2437
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja tez pamiętam jak na jednym weselu były takie wysokie, bardzo ładne to Ale kurczę goście mają potem problem z rozmowali i robi się ograniczenie w konwersacjach jak przy podłużnym stole.
Mnie kilka osób właśnie na te wysokie dekoracje uczulało.Znajomy powiedział ,że zawsze na weselach przestawia je na bok jak nie widzi osób z naprzeciwka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
A na którą masz ślub?

Ja mam fryzjera na 9 -10.30, a o 10.45 mam makijaż czyli w domu będę koło 12. Ślub na 15 myślicie że spoko?

Najbardziej boję się wiązania sukni.. Boję się że siostra nie da rady i wszyscy będą pomagać aż urwą sznurki :/ nie mogę przestać o tym myśleć :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam makijaż dopiero na 13, będę musiała się zbierać w tempie ekspresowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 21:43   #2438
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018, cz. X

Oj zleci. Pamiętam dzień po zaręczynach jakby to było dzis. A już za 79 dni będę żoną 😱

Muszę zrobić plan działania na dzień ślubu i dzień przed. Makijazystka i fryzjerka do mnie przyjdą więc muszę zrobić plan upiekszania, kto po kim itp. W dzień ślubu tak na szybko to mam w głowie ustawienie winietek i tablicy ze stołami, makijaż, fryz, relacja na wizażu, defekacja i ubieranie.

Da się wstawiać instastory ale tak żeby filmy były widziane tylko na grupie? Jak się wstawia te instastory? Trzeba oddzielną aplikację pobrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:46   #2439
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
My właśnie w tym albo przyszłym tygodniu nauki kończymy. I bardzo dobrze.
My dziś byliśmy na 2 poradni, kolejną 30.01 i mam nadzieję że ostatnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:47   #2440
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Oj zleci. Pamiętam dzień po zaręczynach jakby to było dzis. A już za 79 dni będę żoną

Muszę zrobić plan działania na dzień ślubu i dzień przed. Makijazystka i fryzjerka do mnie przyjdą więc muszę zrobić plan upiekszania, kto po kim itp. W dzień ślubu tak na szybko to mam w głowie ustawienie winietek i tablicy ze stołami, makijaż, fryz, relacja na wizażu, defekacja i ubieranie.

Da się wstawiać instastory ale tak żeby filmy były widziane tylko na grupie? Jak się wstawia te instastory? Trzeba oddzielną aplikację pobrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Defekacja najważniejsza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-16, 21:47   #2441
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Mnie kilka osób właśnie na te wysokie dekoracje uczulało.Znajomy powiedział ,że zawsze na weselach przestawia je na bok jak nie widzi osób z naprzeciwka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------


To ja mam makijaż dopiero na 13, będę musiała się zbierać w tempie ekspresowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez bede miała o 13.30, a o 12.00 czekanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 21:55   #2442
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Oj zleci. Pamiętam dzień po zaręczynach jakby to było dzis. A już za 79 dni będę żoną 😱

Muszę zrobić plan działania na dzień ślubu i dzień przed. Makijazystka i fryzjerka do mnie przyjdą więc muszę zrobić plan upiekszania, kto po kim itp. W dzień ślubu tak na szybko to mam w głowie ustawienie winietek i tablicy ze stołami, makijaż, fryz, relacja na wizażu, defekacja i ubieranie.

Da się wstawiać instastory ale tak żeby filmy były widziane tylko na grupie? Jak się wstawia te instastory? Trzeba oddzielną aplikację pobrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Instastory jest w instagramie i chyba możesz ustawić wybranych odbiorców
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 06:18   #2443
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018, cz. X

Adie, będziesz nam przecierać szlaki

U Was też śnieg?
Jadę właśnie na delegację zamiast do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 06:37   #2444
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
nie chcę Cię straszyć, ale moja kuzynka miała taki plenerowy ślub w sierpniu i wszystko szlag trafił przez burzę dodatkowo wywaliło prąd, a sala nie miała agregatu ani ciepłego jedzenia ani światła (!) zabawa przy zimnych zakąskach i świeczkach... jedynie dobrze, że mieli przygotowany na takie sytuacje zespół
o 22:00 podgrzali obiad

brawo jakaś specjalna dieta czy MŻ?
Liczę się z taką ewentualnością, na pogodę niestety nie mam wpływu, tyle dobrze, że wiem, że sala ma agregat

Jeśli chodzi o dietę to po prostu bardziej się pilnuję, nie jem wszystkich pysznych rzeczy pod ręką i po drodze Odżywiałam się fatalnie, dwa, trzy razy w tygodniu jakis mc donald w trasie itd, narzuciłam sobie dyscyplinę i jak już totalnie nie mam mocy na szykowanie pudełek kupuję jakieś marchewki albo sałatkę w lidlu.
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 06:58   #2445
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. X

sypnęło u nas śniegiem i wracałam wczoraj z pracy 2,5h. Średnia prędkość: 4 km/h.
mam nadzieję, że dziś już nie będzie zdziwki, że w styczniu czasem śnieg, bo mamy randkę w sprawie sali, dekoracji, obsługi. Nie idę do pracy, ranek będzie na ślubnych instagramach ))
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Pani_smith będę do Ciebie wysłała propozycje garniturów tżta. Ogólnie się dowiedziałam że on nie chce koszuli na spinki może być na guziki?
Spinki są oczywiście bardziej eleganckie, ale nie ma co na siłę - bardzo eleganckie koszule na guziki też można kupić.
Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Ooo My ostatnie dwa dni mieliśmy pizzę. Domowa najlepsza
podzielisz się przepisem na ciasto?
Teściowa robi taka amerykańska, puszysta jak moja drożdżówka - nienawidzę. Musi być cienkie i chrupiące wiec szukam swojego ideału.

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Zrzuciłam już 2 kg <3 w obliczu jeszcze 8 które przede mną to może niewiele, ale postęp cieszy

super! tak dalej!
Cytat:
Napisane przez misia_29 Pokaż wiadomość
Byłam u mojego stomatologa i wybielanie u niego to koszt 400 zł za jedną wizytę. Maksymalnie 3 takie wizyty musiałyby być, ale możliwe, że już po pierwszej by był dobry efekt. orientujecie się czy to dobra cena?
u mnie tez to tyle kosztuje, choć oczywiście wszystko zależy od metody.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 07:31   #2446
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Oj zleci. Pamiętam dzień po zaręczynach jakby to było dzis. A już za 79 dni będę żoną 😱

Muszę zrobić plan działania na dzień ślubu i dzień przed. Makijazystka i fryzjerka do mnie przyjdą więc muszę zrobić plan upiekszania, kto po kim itp. W dzień ślubu tak na szybko to mam w głowie ustawienie winietek i tablicy ze stołami, makijaż, fryz, relacja na wizażu, defekacja i ubieranie.

Da się wstawiać instastory ale tak żeby filmy były widziane tylko na grupie? Jak się wstawia te instastory? Trzeba oddzielną aplikację pobrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ijaaa nie moge sie doczekac tych relacji 😍
Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
sypnęło u nas śniegiem i wracałam wczoraj z pracy 2,5h. Średnia prędkość: 4 km/h.
mam nadzieję, że dziś już nie będzie zdziwki, że w styczniu czasem śnieg, bo mamy randkę w sprawie sali, dekoracji, obsługi. Nie idę do pracy, ranek będzie na ślubnych instagramach ))
Spinki są oczywiście bardziej eleganckie, ale nie ma co na siłę - bardzo eleganckie koszule na guziki też można kupić.

podzielisz się przepisem na ciasto?
Teściowa robi taka amerykańska, puszysta jak moja drożdżówka - nienawidzę. Musi być cienkie i chrupiące wiec szukam swojego ideału.



super! tak dalej!

u mnie tez to tyle kosztuje, choć oczywiście wszystko zależy od metody.
Ja zawsze robie z kwestii smaku, przepis sie nazywa pizza na cienkim spodzie, jest przepyszna i zawsze wychodzi

Zamowilam na ali szlafroki dla mnie i dla druchen, ozdobe do wlosow i literki na stol

I was nie nadrobilam bo caly dzien mnie tu wczoraj nie bylo a teraz pedze do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 07:35   #2447
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
U nas tak jak za kazdego goscia, 100%.
U nas również. Dzieci chyba do lat 7 połowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Też mam fryzjera na 8 i się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam.

Nie widziałam jeszcze wesela, gdzie para młoda nie pije z gośćmi. Chyba, że PM byłą w ciąży, a to częste na weselach bywało Raczej chodzi o to, żeby sobie wstydu nie zrobić, stąd np. oszukane kieliszki dla pary młodej.
My symbolicznie wypijemy z gości z tych oszukanych kieliszków, a tak to Tż będzie whiskey sączył jak będzie czas, ja poza tymi kieliszkami albo drink, albo odpadam, nie będę mieszać z winem.
Ja chyba będę pić jedynie sheridana i dużo kawy 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ariel_ Pokaż wiadomość
Moi znajomi mieli swoje butelki z wódką w której jak się później okazało był żywiec zdrój truskawkowy
Dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
Takie oszukiwanie akurat mi się nie podoba. Wszyscy sa dorośli i każdy chyba rozumie że Para Młoda nie pije za dużo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie znajomi kuzyni to lubią naciskać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 07:36   #2448
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: PM 2018, cz. X

Pani_smith TŻ robił z przepisu na Kwestii smaku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Ijaaa nie moge sie doczekac tych relacji

Ja zawsze robie z kwestii smaku, przepis sie nazywa pizza na cienkim spodzie, jest przepyszna i zawsze wychodzi

Zamowilam na ali szlafroki dla mnie i dla druchen, ozdobe do wlosow i literki na stol

I was nie nadrobilam bo caly dzien mnie tu wczoraj nie bylo a teraz pedze do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż ozdobę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 07:46   #2449
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Ja się wykąpie przed. Gorąca woda może rozwalić makijaż i włosy.

Myślę co zjeść przed ślubem żeby nie wywalilo brzucha ale żeby się najeść. Może rano owsianka a później jakaś kanapka z wędliną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Owsianka zapycha więc też chyba zjem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Witam się Panna Młoda 19
Gratuluje wszystkim PM 18, wasze dni już bardzo blisko
Czasem zaglądam do waszego wątku szukając inspiracji.

Tak też jest teraz, postanowiłam napisać z pytaniem do majowych, czerwcowych PM. O której macie swoje śluby w kościele, będę bardzo wdzięczna za odp.

Zastanawiam się nad godz 15-16 . Ślub 08.06.19 . Część gości będzie dojezdnych 40 osób z ok 140, nie będziemy zapewniać noclegu (transport jeżeli będzie taka potrzeba), sala blisko 5 km, 6 dań gorących, drugiego dnia obiad dla rodziny.

Pozdrawiam PM 2019
Jestem z końca maja i mam na 13

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Zamoilam wczoraj ozdobe do włosów

Kurde dziewczyny pomóżcie. Na 8 zapisałam się do fryzjera do salonu a na 9 zamówiłam makijaZystke do domu dla mnie i mamy więc pomyślałam że mama pierwsza a ja o 10. Ale ślub o 13. Przesunąć fryzjera na 7?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-17, 07:59   #2450
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

A mnie chyba dopada kryzys

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:02   #2451
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018, cz. X

Goplankowa, to zależy jakie masz tam odległości i o której chcesz mieć błogosławieństwo. Ja bym przesunęła i była spokojniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:11   #2452
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Goplankowa, to zależy jakie masz tam odległości i o której chcesz mieć błogosławieństwo. Ja bym przesunęła i była spokojniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do kościoła 5 minut do fryzjera 10. Ale różne wypadki chodzą po ludziach więc chyba przesune i na 9 będę się malować pierwsza ja. Akurat umowilam się do fryzjera na farbowanie i jakąś fryzurę więc pozmieniam jak będzie możliwość.

Zostawiam na razie ta moja makijazystke. W połowie kwietnia pójdę na próbny to będę widziała jak się czuje. Piątek w maju nie jest taki oblegany więc myślę że coś pokombinuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:29   #2453
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Instastory jest w instagramie i chyba możesz ustawić wybranych odbiorców
Pomyliło mi się z facetime? To jest na Facebooku, tak? 😄
Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Adie, będziesz nam przecierać szlaki

U Was też śnieg?
Jadę właśnie na delegację zamiast do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, idę na pierwszy odstrzał 😃
Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
A mnie chyba dopada kryzys

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co się dzieje? 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:37   #2454
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Wiem, że to co powiem to banał, ale wierz mi, że szybko zleci.
Fotografa zaklepaliśmy 2 lata wcześniej i śmialiśmy się na spotkaniu, że "Do zobaczenia za 2 lata!", a w ubiegłym tygodniu już pisałam do niego w sprawie sesji narzeczeńskiej.
oo fajnie, że poruszyłaś ten temat, bo też mam sesję narzeczeńską w pakiecie
macie jakieś wybrane miejsce na to zdarzenie? jak się ubrać?
zielona jestem w tym temacie

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja nie będę pewnie w ogóle pić. A TZ mówi że do 1 będzie na spokojnie pil, dopiero po 1 ma zamiar zaszaleć
no jak już jest po oczepinach, nie ma fotografa czy kamerzysty to... zabawa się zaczyna



Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Oj zleci. Pamiętam dzień po zaręczynach jakby to było dzis. A już za 79 dni będę żoną ��

Muszę zrobić plan działania na dzień ślubu i dzień przed. Makijazystka i fryzjerka do mnie przyjdą więc muszę zrobić plan upiekszania, kto po kim itp. W dzień ślubu tak na szybko to mam w głowie ustawienie winietek i tablicy ze stołami, makijaż, fryz, relacja na wizażu, defekacja i ubieranie.

Da się wstawiać instastory ale tak żeby filmy były widziane tylko na grupie? Jak się wstawia te instastory? Trzeba oddzielną aplikację pobrać?
koniecznie

nie trzeba dodatkowej aplikacji wchodzisz na IG po lewej do góry jest coś takiego jak relacje pod spodem Ty i klikasz w to dodajesz ale czy można tylko dla wybranych to
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:38   #2455
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

W Instagramie wygląda to podobnie, Adie.

Bo widzę, ile wy robicie, ile rzeczy wy macie, a ja przystopowałam i nie mam na nic ochoty. Jeszcze brak pracy mnie nie pociesza i nie wiem już na czym powinnam się teraz skupić. Być może wyjdzie, że mój ślub będzie bardzo skromny, bez szału, bo na nic nie będę miala czasu.

I już nie mam pomysłów, czy coś zmienić, czy zostawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:41   #2456
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Adie, będziesz nam przecierać szlaki

U Was też śnieg?
Jadę właśnie na delegację zamiast do pracy.
taaak i jak zawsze zima zaskoczyła i kierowców i drogowców
jechaliśmy dziś do biura 15 minut dłużej niż zwykle TŻ mi już zdrowieje


Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Liczę się z taką ewentualnością, na pogodę niestety nie mam wpływu, tyle dobrze, że wiem, że sala ma agregat

Jeśli chodzi o dietę to po prostu bardziej się pilnuję, nie jem wszystkich pysznych rzeczy pod ręką i po drodze Odżywiałam się fatalnie, dwa, trzy razy w tygodniu jakis mc donald w trasie itd, narzuciłam sobie dyscyplinę i jak już totalnie nie mam mocy na szykowanie pudełek kupuję jakieś marchewki albo sałatkę w lidlu.
no jak mają agregat to możesz być spokojna

powodzenia w dalszej walce
też przydałoby mi się z 8 kg mniej do ślubu
może nie tyle na wadze mi zależy co na wymiarach, szczególnie na talii
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:43   #2457
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. X

katiennn chcielibyśmy sesję w parku i trochę w mieście. Ubiór? Coś na luzie, może jakaś codzienna sukienka, koszula i dżinsy? Coś w ten desen, wystroimy się na ślub, a tutaj chcemy być tacy jak zwykle 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:47   #2458
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
W Instagramie wygląda to podobnie, Adie.

Bo widzę, ile wy robicie, ile rzeczy wy macie, a ja przystopowałam i nie mam na nic ochoty. Jeszcze brak pracy mnie nie pociesza i nie wiem już na czym powinnam się teraz skupić. Być może wyjdzie, że mój ślub będzie bardzo skromny, bez szału, bo na nic nie będę miala czasu.

I już nie mam pomysłów, czy coś zmienić, czy zostawiać.
może to chwilowy kryzys, a może niepotrzebnie zaczynasz się przejmować? bo tak naprawdę czego Wam jeszcze brakuje? może zrób listę i odznacz wszystko to, co już masz i skup się tylko na tym, co brakuje. nie zmieniaj już swoich wyborów
zobaczysz, że wcale nie jest tak źle


Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
katiennn chcielibyśmy sesję w parku i trochę w mieście. Ubiór? Coś na luzie, może jakaś codzienna sukienka, koszula i dżinsy? Coś w ten desen, wystroimy się na ślub, a tutaj chcemy być tacy jak zwykle ��
nam fotograf zaproponował, że jak mamy wesele pod koniec piździernika (zimno) i jeszcze później sesja (zimno) zrobimy narzeczeńską wiosną / latem (ciepło) dla odmiany to mówisz, że na luzie? czyli typowa letnia sukienka w kwiatki? a jakieś "gadżety" czy to kiczowate?
nie raz widziałam zdjęcia z sesji narzeczeńskiej par z gadżetami typu zawsze noszę ze sobą cały zestaw na piknik + rower + balony + karteczki on jest mój, ona jest moja i te różne takie inne... no wiecie pamiętam kiedyś u Janachowskiej skakali na trampolinie i obrzucali się piórkami.
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2018-01-17 o 08:48
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:49   #2459
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy na 2 poradni, kolejną 30.01 i mam nadzieję że ostatnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie były 4 spotkania.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-17, 08:53   #2460
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. X

A to nie, wolałabym po prostu ładne zdjęcia bez żadnych tabliczek i innych dodatków 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 14:48:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.