PM 2018, cz. X - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-24, 20:22   #3331
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
28.07. TŻ dzwonił z tydzień temu i babka mu powiedziała, że mamy przyjść na początku kwietnia. W piątek z rana tam pojadę i spróbuję coś wyżebrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Albo faktycznie po weekendzie, żeby formalnie te 6 miesięcy było zachowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektore urzędy robią zapisy "ołówkiem" nawet wcześniej no ale to już tylko ich dobra wola. Atakujcie od przyszłego tygodnia, ogólnie urzędy raczej nie są przesadnie oblegane ale chodzi o spokój ducha no i godzinę na zaproszenia itd. Pewnie automatycznie próbowali was zbyć na później tym kwietniem.
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:30   #3332
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Niektore urzędy robią zapisy "ołówkiem" nawet wcześniej no ale to już tylko ich dobra wola. Atakujcie od przyszłego tygodnia, ogólnie urzędy raczej nie są przesadnie oblegane ale chodzi o spokój ducha no i godzinę na zaproszenia itd. Pewnie automatycznie próbowali was zbyć na później tym kwietniem.
Jak tam wparuję to nie będą mieli wyboru liczę, że się uda, bo tak naprawdę nawet z konkretnymi przygotowaniami nie ruszyliśmy... Byłabym spokojniejsza, gdyby to nie była sobota, a z sobotami różnie może być. Chociaż teraz sobie przypominam, że byłam w tamtym roku na ślubie mojej koleżanki w sobotę i oni rezerwowali termin chyba z miesiąc wcześniej? Tylko że nie mieli żadnej sali zarezerwowanej, bo nie robili wesela, więc nie mieli ciśnienia na konkretną datę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:42   #3333
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Jak tam wparuję to nie będą mieli wyboru liczę, że się uda, bo tak naprawdę nawet z konkretnymi przygotowaniami nie ruszyliśmy... Byłabym spokojniejsza, gdyby to nie była sobota, a z sobotami różnie może być. Chociaż teraz sobie przypominam, że byłam w tamtym roku na ślubie mojej koleżanki w sobotę i oni rezerwowali termin chyba z miesiąc wcześniej? Tylko że nie mieli żadnej sali zarezerwowanej, bo nie robili wesela, więc nie mieli ciśnienia na konkretną datę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam stres, że pani z urzędu w piąteczek piątunio będzie chciała mieć nas z głowy o 13 Sobota to typowo ślubny dzień, przyciśnijcie o datę jak już formalny termin będzie zachowany i wtedy od razu godzina. Urzędasy też ludzie Od razu złożyliśmy też wniosek o ślub poza urzędem (i dwa potwierdzenia przelewów, 84 i 1000), zostało tylko podać świadków tak do tygodnia przed
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:49   #3334
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Ja miałam stres, że pani z urzędu w piąteczek piątunio będzie chciała mieć nas z głowy o 13 Sobota to typowo ślubny dzień, przyciśnijcie o datę jak już formalny termin będzie zachowany i wtedy od razu godzina. Urzędasy też ludzie Od razu złożyliśmy też wniosek o ślub poza urzędem (i dwa potwierdzenia przelewów, 84 i 1000), zostało tylko podać świadków tak do tygodnia przed
Dzięki, że dzisiaj napisałaś o swojej rezerwacji, bo bym "spokojnie" czekała do kwietnia (choć niewykluczone, że jeszcze będę musiała...). Dowiem się co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:58   #3335
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Doliczyłam się 19 i w sumie pierwsze które zamówiłam byłyby idealne gdyby nie cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli nie jestem taka zła
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 21:01   #3336
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Tak, w plenerze
My też A gdzie dokładnie?

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
no to zaczęłam się stresować. U mnie w iść nawet ołówkiem nie dało rady
Spokojnie, jak nikogo nie zapisują to na pewno będzie termin U mnie o tyle dobrze że rezerwować terminy można rok wcześniej, a pół roku przed oświadczenia. Ale w sumie i tak zapisywaliśmy się 5 miesięcy przed
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 21:07   #3337
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
My też A gdzie dokładnie?


Spokojnie, jak nikogo nie zapisują to na pewno będzie termin U mnie o tyle dobrze że rezerwować terminy można rok wcześniej, a pół roku przed oświadczenia. Ale w sumie i tak zapisywaliśmy się 5 miesięcy przed
Pod Poznaniem, nasza sala ma duży ogród i altanę na ten cel
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 21:08   #3338
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Pod Poznaniem, nasza sala ma duży ogród i altanę na ten cel
To tak jak my Fajnie będzie mieć ślub i wesele w jednym miejscu
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 21:13   #3339
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
To tak jak my Fajnie będzie mieć ślub i wesele w jednym miejscu
Zdecydowanie chwalę sobie fakt, że cała logistyka transportu sprowadza się do przejścia 100 m
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 21:29   #3340
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
Ja w lutym idę na badanie, próby wątrobowe i bilirubina i cytologia.
Ja mam za tydzień. Ciekawa jestem czy bilirubina mi spadla. Próby mam bardzi dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Pola_1122 Pokaż wiadomość
i jak było? dzień pełen sukcesów? Kciuki mocno trzymałam;P
Jestem po 2 dniu i jest super. Coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że to dobra decyzja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 22:15   #3341
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. X

Bez jakich piosenek nie wyobrażacie sobie wesela? Mamy dać kilka propozycji zespołowi i jak słucham muzyki tak nagle pustka
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 23:56   #3342
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018, cz. X

Wreszcie mialam czas nadrobić ale zeby cos juz pisac to nie zdaze bo najwyzszy czas isc spac 😂

Ostatnio troche mam przesyt slubnych tematow
Zamawiam jakies duperele slubne na allegro, ciegle szukam bielizny itd itp. I ciagle ktos pyta co mamy zalatwione a co nie. Albo te pytania - to juz??!! A dopiero gadali ze jeszcze tyle czasu, kto dozyje za dwa lata 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 04:20   #3343
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Wreszcie mialam czas nadrobić ale zeby cos juz pisac to nie zdaze bo najwyzszy czas isc spac 😂

Ostatnio troche mam przesyt slubnych tematow
Zamawiam jakies duperele slubne na allegro, ciegle szukam bielizny itd itp. I ciagle ktos pyta co mamy zalatwione a co nie. Albo te pytania - to juz??!! A dopiero gadali ze jeszcze tyle czasu, kto dozyje za dwa lata 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam podobnie, przesycona się czuje pewnie ruszy z kopyta na wiosnę, będę czuła oddech ślubu na plecach
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 06:07   #3344
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Pokaz jakie 😍

My mierzylismy zeby sie przekonac ze klasyka bedzie ok 😂

Jeszcze sie wstrzymujemy z zamawianiem, ciagle slysze ze lepiej jak najpozniej. Chcialabym w lutym a tz w marcu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wybierzemy to wrzucę foto katalogu

A mierzycie w sieciowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 06:20   #3345
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Jak wybierzemy to wrzucę foto katalogu

A mierzycie w sieciowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mierzylam ale wiedziałam że z apart albo kruka czy yes to nie chce, to jest biżuteria robiona na hurt, masowo I automatycznie. Niby wzięłam w końcu z sieciowki ale w Forever robią biżuterię ręcznie. Ogólnie mega spodobały mi się jedne kolczyki, ale 18k... masakra...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 06:31   #3346
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
A ja sie ciesze ze zamowilam puste bo nagle rodzice TZ chca kogos jeszcze zaproscic, pozniej kolega rozstal sie z dziewczyna a byla wypisana imiennie wiec trzeba bylo mu zrobic nowe , moja mama kogos tam chce zaprosic i jakos te ‘puste’ sie juz rozeszly. Dopraszac tez nie planujemy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja 5 razy domawialam zaproszenia przez cos takiego, a sam kurier od slub i papier to 20 zl i nie ma innej opcji wysylki, dodatkowo kazde pojedyncze zamowienie to 10 zl za zaproszenie i w ten sposob wyszla mi chora kwota za te domawiane sztuki :/ a pustych nie moglam zamowic bo sa granatowe i zle by wygladaly wypisane recznie :/
Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
My mamy potwierdzenie do 23 kwietnia w slub 23 czerwca.
Nie mamy listy rezerwowej i nie bedziemy dopraszac. 2 miesiace przed zebysmy mieli czas zorganizowac tablice gosci, winietki, rozmieszczenie przy stolach itd.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My tez mamy rowne 2 miesiace, glownie ze względu na noclegi
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Na pewno już takie pytanie było ale nie czytałam wszystkich części więc ponowię. Na ile osób macie zaplanowane wesele?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas 150 zaproszonych, szacuje okolo 120

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Zamówiłam pończochy z Marylin beżowe z białą koronką. Od razu wzięłam 2pary. Jeszcze tylko majty i mam wszystko.

Robicie smaka tymi tortami 😛 musimy się wkoncu zapisać na degustacje.

Denerwuje mnie sprawa perfum na ślub. Zamówiłam probki miss dior 2011 i miss dior Cherrie 2006 i dalej czuję, że to chyba nie to.

My nie dopraszamy gości. Już się nam kulku wyruszyło.

Przyszły mi szlafroki satynowe dla druhen. Muszę je wyprać i zrobić nadruki.

W piątek pazury próbne, a później protokół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie robisz nadruki i gdzie zamawialas szlafroki? Nic sie nie chwalilas


Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Manami zmobilizowałaś mnie i w końcu wybrałam zegarek dla tz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chwal sie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 06:32   #3347
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Wreszcie mialam czas nadrobić ale zeby cos juz pisac to nie zdaze bo najwyzszy czas isc spac

Ostatnio troche mam przesyt slubnych tematow
Zamawiam jakies duperele slubne na allegro, ciegle szukam bielizny itd itp. I ciagle ktos pyta co mamy zalatwione a co nie. Albo te pytania - to juz??!! A dopiero gadali ze jeszcze tyle czasu, kto dozyje za dwa lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam też ostatnio przesyt tego wszystkiego, bo... Już prawie wszystko załatwione. Tylko pozostaje w sumie czekać, jeszcze pójdziemy do księdza i to w zasadzie będzie tyle. Pozostaje nam odbiór sukni, rozmowy z usługodawcami itd. ale to wszystko w lutym/marcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 06:42   #3348
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Ja mam za tydzień. Ciekawa jestem czy bilirubina mi spadla. Próby mam bardzi dobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Jestem po 2 dniu i jest super. Coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że to dobra decyzja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja próby mam też dobre, bilirubinę minimalnie podwyższoną, dobrze działa essentiale forte, biorę jak pamiętam 1 tabletkę, a spada ładnie

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Ja mam też ostatnio przesyt tego wszystkiego, bo... Już prawie wszystko załatwione. Tylko pozostaje w sumie czekać, jeszcze pójdziemy do księdza i to w zasadzie będzie tyle. Pozostaje nam odbiór sukni, rozmowy z usługodawcami itd. ale to wszystko w lutym/marcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też, im bliżej tym gorzej. Musimy pójść do księdza może w ndz i zapytać się o wszystko i zrobić te nauki, zapiszemy się pewnie na weekendowy kurs.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 08:05   #3349
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość
Uff nadrobiłam was
Podczytuje mniej lub bardziej regularnie, ale na pisanie mam raczej mało czasu.
Napisałam maile do kilku kwiaciarni i ku mojemu zdziwieniu wszystkie mają wolny termin na maj, więc musimy przeglądnąć z TŻ te wyceny i zdecydować.

W ogóle wczoraj TZ znalazła małego kotka na parkingu w pracy, prawdopodobnie ktoś go wyrzucił... Wczoraj był u TŻ, dziś u mnie i mamy problem. Najlepiej jakby był u TŻ, ale tam jest już jeden kot i nie zareagował dobrze na niego, a u mnie też nie za bardzo może zostać, a oddać go szkoda. Do tego chyba dosyć długo był na zimnie, bo kicha często.
Ja lrzygarnelam bidote bo miauczal maleńki w zimny deszczowy dzień. Docierają się ze starszą choć było ciężko jest cudowny 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Nie mało wydaliśmy na leczenie go. Ale uratowalisny mu życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Psychologiem





Też wyglądam jak dziecko - nastolatka, nawet uczniowie tłumie mnie nieraz nie rozpoznają

Ja też bym poprosiła Wasze Insta, z chęcią Was poznam bliżej dziewczyny
Wysłałam pw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Powodzenia

Kalinolistek, ale akcja. Ja się zatrzasnęłam kiedyś u babci, jeszcze jako dziecko. Pamiętam jak mi przez dziurkę w drzwiach wrzucali cukierki żebym nie płakała

Podczytuje was ostatnio ale jakoś nie mogę się wbić. 2ostatnie tygodnie mnie wykończyły i teraz jak emocje trochę zeszły to czuję się jak nie powiem co.

A z miłych spraw to byłam w weekend u tesciów i tesciowa zagadnęła o suknie więc jej pokazałam i usłyszałam bardzo miłe słowa- co ważne szczere a trochę się bałam przy tym moim dużym dekolcie 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic dziwnego jak wyglądasz w niej zjawiskowo

Moja widziało większość dziewczyn z mojej strony i tzta w sumie też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 08:27   #3350
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: PM 2018, cz. X

Moją też w sumie trochę osób widziało, ale to jednak z najbliższego grona zarówno ze strony M jak i mojej .

Wróciłam z pobrania krwi, byłam u lekarza i dostałam skierowanie do alergologa - totalnie nie radzę sobie z AZS ostatnio, a wynik Alergii z 2000 ponad normę... aż strach pomyśleć jak na ślubie wyglądać będę, bo ostatnio tylko się łuszczę

Lecę zaraz na mani. miłego dnia




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 08:30   #3351
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
a ja kiedyś znalazłam taki ładniutki z koronkami, z paseczkami, z bajerami w sieciówce no i j*b, A B C
dzięki

to jest dyskryminacja

jedynie w ETAM można dostać
Dla mnie staniki, gdzie produkują rozmiary A-C są okropne, druty nie dochodzą między piersiami, drut z boku wchodzi na cycek, nie wierzę, że komuś w tym wygodniej niż w porządnym ze sklepu bieliźnianego. A tych z paseczkami i ozdobami jest sporo, ja nie mam problemu, żeby coś znaleźć na rozm. 75F.
Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamawiacie jakieś puste zaproszenia, żeby ew. kogoś doprosić jakby goście zawiedli? Jak tak to ile?
Tak, 5.
Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość

Przyszły mi szlafroki satynowe dla druhen. Muszę je wyprać i zrobić nadruki.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie robisz nadruki?
Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Bez jakich piosenek nie wyobrażacie sobie wesela? Mamy dać kilka propozycji zespołowi i jak słucham muzyki tak nagle pustka
Oj jest ich trochę, tak na szybko to:
Mój jest ten kawałek podłogi
Are you gonna be my girl?
Dyskoteka gra
klasyk Prawy do lewego
Ostatnia nocka
i jeszcze sporo innych, ale zdaję sobie sprawę, że dla większości są to piosenki nieakceptowalne, może nie będę się nimi chwalić

Za to wczoraj krwawiły mi uszy, jak zapodałam na YT hasło "piosenki weselne 2017"
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:16   #3352
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Jestem ze 30 stron w tyle znowu

Wpadłam się pochwalić, że spisaliśmy oświadczenie w urzędzie, mamy bez problemu naszą datę, godzina 16:30, chcieliśmy 17, urząd 16, więc spotkaliśmy się w pół drogi. Trochę bałam się, że wyskoczą z jakąś 13 bo piątek i pani Halinka chce do domu Całe szczęście nie było problemu.

U mnie teraz pakowanie, w piątek rano wylatujemy ze znajomymi na weekend do Izraela, złapię trochę witaminy D i po powrocie zamawiam zaproszenia i duperele do winietek i dekoracji.
oooeessu ale Ci zazdroszczę

też bym gdzieś pojechała, gdziekooolwiek ja to ten typ że wracam z wyjazdu i już planuje następny
no ale teraz ferie, więc interes się kręci, mamy dużo zamówień, to nawet nie marudzę TŻ, że chcę już znowu gdzieś pojechać
ale w marcu mu nie odpuszczę baw się dobrze


Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
A ja sie ciesze ze zamowilam puste bo nagle rodzice TZ chca kogos jeszcze zaproscic, pozniej kolega rozstal sie z dziewczyna a byla wypisana imiennie wiec trzeba bylo mu zrobic nowe , moja mama kogos tam chce zaprosic i jakos te ‘puste’ sie juz rozeszly. Dopraszac tez nie planujemy.
ja mam taką sytuację, że nie tak całkiem dawno byliśmy zaproszeni na wesele mojej koleżanki, a teraz na moje wesele muszę ją zaprosić z nazwiskiem panieńskim, bo jest w trakcie rozwodu, więc do tego czasu już chyba panieńskie + osoba towarzysząca


Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki krwi i wszystko w normie, nawet hormony tarczycowe ulżyło mi
super



Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Katiennn, to nie jest dyskryminacja, a ukłon w stronę małych cycków takich jak moich - małe B z dużym marginesem
fajny ten ukłon, zazdro



Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Na pewno już takie pytanie było ale nie czytałam wszystkich części więc ponowię. Na ile osób macie zaplanowane wesele?
ok. 125 będziemy zapraszać
ale myślę, że ostatecznie w 100 się zamkniemy, przynajmniej tak bym sobie życzyła


Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Zamówiłam pończochy z Marylin beżowe z białą koronką. Od razu wzięłam 2pary. Jeszcze tylko majty i mam wszystko.

Robicie smaka tymi tortami �� musimy się wkoncu zapisać na degustacje.

Denerwuje mnie sprawa perfum na ślub. Zamówiłam probki miss dior 2011 i miss dior Cherrie 2006 i dalej czuję, że to chyba nie to.

My nie dopraszamy gości. Już się nam kulku wyruszyło.

Przyszły mi szlafroki satynowe dla druhen. Muszę je wyprać i zrobić nadruki.

W piątek pazury próbne, a później protokół.
próbne pazury? serio? nawet to?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:25   #3353
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać jakie nam się zamieszanie z kościołem zrobiło. Proboszcz z mojej rodzinnej parafii podczas rozmowy oznajmił mi, że nie jestem tu parafianką, bo mieszkam w innym mieście. Próbowałam się lapać tego, że studiuje, że co niedzielę jestem tu na mszy ale nic to nie dało i kazał iść po licencje do proboszcza z miejsca gdzie mieszkam. No więc przyjęliśmy tu księdza po kolędzie żeby mial nas gdzieś zapisanych. Podczas kolędy u moich rodziców wikary powiedział, że nigdzie nie musimy iść i o nic prosić i on wszystko zalatwi żeby się tylko bezposrednio z nim skontaktować. Wygodniej by nam było gdyby za nasze parafie uznane były parafie rodzinne ale teraz nie wiem co z tą kolęda. Proboszcz nas nastraszył, że bez licencji ślub będzie nieważny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yyyyy ciekawe co mój powie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
Już pamietam! bardzo mi się Twoja suknia podoba!

Ten stanik fajny, ale znowu u mnie to łączenie miseczek byłoby widoczne. Moja tez niby ma wszyte miski, ale właśnie zastanawiam się nad czymś podtrzymującym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja znalazłam stanik z silikonowym łączeniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Łączeniem miseczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:47   #3354
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. X

hej hej

dziś w robocie do 15 będę mieć święty spokój i opracowuję trasę mierzenia kiecek ;D tak więc dziś oglądam sukienki nanana
normalnie chyba aż poczułam dreszczyk


Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
próbne pazury? serio? nawet to?
ej no ja też przez całe wakacje planuję robić pazury na jasno (nie lubię latem zbyt intensywnych kolorów), w takim klimacie "pod kieckę". zobaczę, co mi najbardziej podpasuje

eeeeej a tak w kwestii bielizny
mama mi dziś zburzyła koncepcję
chciałam przed pierwszym mierzeniem kiecek kupić porządny stanik (trochę co by wiochy nie było, jak się przyjdzie rozebrać przy ludziach, bo moje cieliste wyglądają już na mocno znoszone). mom mówi, zebym się lepiej wstrzymała i kupię sobie pod sukienkę. wiem, problem z choinki, ale zgłupiałam na całego
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2018-01-25 o 09:50
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:49   #3355
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2018, cz. X

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Ja mam też ostatnio przesyt tego wszystkiego, bo... Już prawie wszystko załatwione. Tylko pozostaje w sumie czekać, jeszcze pójdziemy do księdza i to w zasadzie będzie tyle. Pozostaje nam odbiór sukni, rozmowy z usługodawcami itd. ale to wszystko w lutym/marcu.
U mnie podobnie Muszę jeszcze tylko zrobić próbny makijaż i fryzurę i zaklepać to. No i zaproszenia. Resztę załatwiliśmy już w ciągu tygodnia

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
Ja próby mam też dobre, bilirubinę minimalnie podwyższoną, dobrze działa essentiale forte, biorę jak pamiętam 1 tabletkę, a spada ładnie
Czemu masz podwyższoną?

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
też bym gdzieś pojechała, gdziekooolwiek ja to ten typ że wracam z wyjazdu i już planuje następny

ja mam taką sytuację, że nie tak całkiem dawno byliśmy zaproszeni na wesele mojej koleżanki, a teraz na moje wesele muszę ją zaprosić z nazwiskiem panieńskim, bo jest w trakcie rozwodu, więc do tego czasu już chyba panieńskie + osoba towarzysząca
Ostatnio po powrocie z Pragi zaplanowałam i zaklepałam wakacyjny wyjazd do Włoch
Co do koleżanki to jesteś pewna że wraca do panieńskiego? Z tego co wiem może być różnie. Ale jeśli wraca to na 100% zaprosiłabym ją z panieńskim, nawet jeśli jeszcze nie będzie formalnie po rozwodzie
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:50   #3356
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
hej hej

dziś w robocie do 15 będę mieć święty spokój i opracowuję trasę mierzenia kiecek ;D tak więc dziś oglądam sukienki nanana
normalnie chyba aż poczułam dreszczyk



ej no ja też przez całe wakacje planuję robić pazury na jasno (nie lubię latem zbyt intensywnych kolorów), w takim klimacie "pod kieckę". zobaczę, co mi najbardziej podpasuje
to ja jestem jakaś zacofana, serio, wydaje mi się że paznokcie ślubne to nie jakaś kwestia do głębokiej analizy

ja za jakieś 2 tygodnie planuję oglądać kiecki boję się tego
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:55   #3357
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. X

nie noszę na codzień jakoś dziko zdobionych, choć czasem lubię jakiś mały akcent, a i tak możliwości jest milioooon ;D



(takie miałam ostatnio na krótkich granatach - wyglądały bardzo efektownie)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:57   #3358
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2018, cz. X

Też nie zamierzam mieć paznokci próbnych
Aaa, no i zapomniałam, wciąż nie wiem jaka sukienka
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:58   #3359
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość


Ja znalazłam stanik z silikonowym łączeniem
Jest gdzieś w necie?
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 10:01   #3360
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018, cz. X

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
nie noszę na codzień jakoś dziko zdobionych, choć czasem lubię jakiś mały akcent, a i tak możliwości jest milioooon ;D



(takie miałam ostatnio na krótkich granatach - wyglądały bardzo efektownie)
piękne te pierwsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 14:48:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.