Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-27, 08:45   #271
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Po ile wychodzą w promocjach najtaniej turbopigmenty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 09:04   #272
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Po ile wychodzą w promocjach najtaniej turbopigmenty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że największy rabat jaki był na turboty to 20%.
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 11:55   #273
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że największy rabat jaki był na turboty to 20%.
Dzięki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 07:09   #274
Natalka057
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

.

Edytowane przez Natalka057
Czas edycji: 2020-05-31 o 17:55
Natalka057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 11:50   #275
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hej Dziewczyny ma może któraś z Was Cud miód? Po obejrzeniu filmu na YT prawie ją kupiłam

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że największy rabat jaki był na turboty to 20%.
Teraz jest (pewnie wiecie) z 25 zł na 20
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 19:17   #276
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hej jak Wam się podobają nowości paleta do konturowania i kolekcja kolejnej youtuberki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 19:33   #277
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Paleta bardzo mi się podoba, zestaw do konturowania tak sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 06:45   #278
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Paletka Bohema wygląda na naprawdę bezpieczną i użytkową, taka podstawowa ale jednak inna niż kolejne podstawowe, ja skusiłam się, bardzo mi się podoba, miałam nadzieję, że Zuzia stworzy właśnie taki bezpieczny zestaw i jeżeli jakość będzie dobra to będzie największy bestseller marki.

Paleta do konturowania - mam mieszane odczucia, Hania w swoim filmiku wygląda wg. mnie strasznie po jej użyciu, bronzery okropnie ciemne, rozświetlacze okropnie mocne a ten róż jest mało bezpieczny bo tego typu róże potrafią zrobić niezdrowy, chorobowy rumieniec jak się o odrobinkę przesadzi, wg mnie lepszym wyborem byłby bezpieczny różowo brzoskwiniowy.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 07:55   #279
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Co do palety do konturowania nie wypowiem się, bo mnie z założenia niezbyt interesuje.
Co do Bohemy mam mieszane uczucia. Zaznaczam że Zuzia jest wg mnie jedna z sympatyczniejszych youtuberek a paleta sama w sobie jest bardzo ładna (zwłaszcza te błyski), ale... Raz, nie pasuje mi do Zuzi, spodziewałabym się że właśnie u niej będzie jakiś akcent kolorystyczny, z takimi makijażami ja kojarzę. Co prawda nie typ "papugi" ale właśnie ktoś kto potrafi ten kolor przemycić elegancko w makijażu.
Dwa, nazwa... Nazwa palety nie pasuje mi ani do kolorów, ani potem do nazw większości cieni. Niby to mało ważne, ale jakoś tak brak mi tej spójności.
Trzy, no ta kolorystyka taka zwyczajna. Jak ktoś lubi i nie ma żadnej typowo nude paletki to jeden z lepszych wyborow.
Ja się na pewno nie skusze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 08:07   #280
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja bardzo czekałam na tę "konturownię", ale niestety nie kupię jej w tej opcji kolorystycznej.

W ogóle dla mnie niepotrzebny w palecie jest ten puder rozjaśniający, bo nie używam takich, a poza tym mam jasną karnację, więc u mnie byłby to po prostu...puder :P

Zamiast tego pudru wolałabym drugi róż o bardziej matowym, użytkowym odcieniu. Ten w palecie jest ładny, ale sama Hania mówiła, że jest tak pomyślany, żeby był używany bez rozświetlaczy- jest to fajny pomysł na szybki makeup, ale chciałabym, żeby w palecie był też drugi matowy róż, który bardziej się zgrywa z rozświetlaczami, żeby nie przesadzać już z tym błyskiem. Bo dla mnie róż rozświetlający plus rozświetlacz o niekoniecznie tym samym kolorze drobiny to już za dużo.

Poza tym znam siebie i wiem, że róż u mnie szybciej schodzi niż rozświetlacze i bronzery, a w tej palecie róż jest tylko jeden, w przeciwieństwie do bronzerów i rozświetlaczy (po dwa). Więc jakbym wykończyła ten róż, to ta paleta przestałaby być dla mnie taka użytkowa, bo z założenia ma zawierać wszystko do konturowania, a już by była wybrakowana.

No i jednak myślę, ze ta opcja kolorystyczna jest dla nieco ciemniejszych karnacji.
Hania mówiła, że chciałaby stworzyć kolejną paletę o innych kolorach, więc czekam

A na filmiku promującym paletę jakoś ta cera nie wyglądała korzystnie, chyba po prostu Hania nałożyła za dużo produktu.
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 10:16   #281
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
Ja bardzo czekałam na tę "konturownię", ale niestety nie kupię jej w tej opcji kolorystycznej.

W ogóle dla mnie niepotrzebny w palecie jest ten puder rozjaśniający, bo nie używam takich, a poza tym mam jasną karnację, więc u mnie byłby to po prostu...puder :P

Zamiast tego pudru wolałabym drugi róż o bardziej matowym, użytkowym odcieniu. Ten w palecie jest ładny, ale sama Hania mówiła, że jest tak pomyślany, żeby był używany bez rozświetlaczy- jest to fajny pomysł na szybki makeup, ale chciałabym, żeby w palecie był też drugi matowy róż, który bardziej się zgrywa z rozświetlaczami, żeby nie przesadzać już z tym błyskiem. Bo dla mnie róż rozświetlający plus rozświetlacz o niekoniecznie tym samym kolorze drobiny to już za dużo.

Poza tym znam siebie i wiem, że róż u mnie szybciej schodzi niż rozświetlacze i bronzery, a w tej palecie róż jest tylko jeden, w przeciwieństwie do bronzerów i rozświetlaczy (po dwa). Więc jakbym wykończyła ten róż, to ta paleta przestałaby być dla mnie taka użytkowa, bo z założenia ma zawierać wszystko do konturowania, a już by była wybrakowana.

No i jednak myślę, ze ta opcja kolorystyczna jest dla nieco ciemniejszych karnacji.
Hania mówiła, że chciałaby stworzyć kolejną paletę o innych kolorach, więc czekam

A na filmiku promującym paletę jakoś ta cera nie wyglądała korzystnie, chyba po prostu Hania nałożyła za dużo produktu.
Też mi się wydaje, że Hania ma za dużo produktu.

I mam podobne przemyślenia co do palety, chociaż ja to w ogóle planuję używać to co mam, a nie kupować nowości. Intryguje mnie paleta W zielone i czekam na zapowiadaną na kiedyś niebieską i te dwie bym kupiła. Palety Zuzi nie potrzebuję, bo mam nudziaki w palecie Naked 2 i 3 oraz Shade and light Kat von D plus jakieś KOBO.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 06:43   #282
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Mam pytanie odnośnie pedzli, Czy ma ktoś z Was pędzel O108 ? Czy znajdę coś podobnego w kolekcji Hakuro J lub Hulu DS?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 22:53   #283
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Paletka Bohema wygląda na naprawdę bezpieczną i użytkową, taka podstawowa ale jednak inna niż kolejne podstawowe, ja skusiłam się, bardzo mi się podoba, miałam nadzieję, że Zuzia stworzy właśnie taki bezpieczny zestaw i jeżeli jakość będzie dobra to będzie największy bestseller marki.

Paleta do konturowania - mam mieszane odczucia, Hania w swoim filmiku wygląda wg. mnie strasznie po jej użyciu, bronzery okropnie ciemne, rozświetlacze okropnie mocne a ten róż jest mało bezpieczny bo tego typu róże potrafią zrobić niezdrowy, chorobowy rumieniec jak się o odrobinkę przesadzi, wg mnie lepszym wyborem byłby bezpieczny różowo brzoskwiniowy.
Mam takie same odczucia co do konturowani ten filmik zupełnie mnie nie przekonał mimo że na tego typu paletki nie trudno mnie namówić...
Na paletę bohema może się skuszę jak wróci raczej z chęci posiadania niż potrzeby bo kolory takie na bank się u mnie już znajdą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 08:25   #284
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Mi ta Bohema kojarzy się ze starą zapomnianą paletą Zoevy naturally yours. Ale to tylko moje wrażenia po zdjęciach, bo sama jej nie kupiłam. Bardzo ładne kolory, to chyba będzie jeszcze większy hit niż tamta wiśnia
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 17:21   #285
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Jestem zawiedziona tą paletką. Tak czekałam na nią Spodziewałam się zupełnie czegoś innego, patrząc na współprace z Agnieszką, Karoliną i Martą. Myślała że będzie wow. Wcześniejsze palety były oryginalne, ciekawe, aż chciało się je mieć.
A tutaj nudziak , bezpieczny, nudny, przewidywalny. Ktoś poszedł na łatwiznę po prostu. Nie twierdze że jest brzydka, bo tak nie jest, ale nie ma w niej nic odkrywczego. Estetyką przypomina mi KKW classic palette.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 20:59   #286
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Jestem zawiedziona tą paletką. Tak czekałam na nią Spodziewałam się zupełnie czegoś innego, patrząc na współprace z Agnieszką, Karoliną i Martą. Myślała że będzie wow. Wcześniejsze palety były oryginalne, ciekawe, aż chciało się je mieć.
A tutaj nudziak , bezpieczny, nudny, przewidywalny. Ktoś poszedł na łatwiznę po prostu. Nie twierdze że jest brzydka, bo tak nie jest, ale nie ma w niej nic odkrywczego. Estetyką przypomina mi KKW classic palette.
Wg mnie Zuzia chciała zrobić coś pasujacwnu wszystkim, ale przez to paletka nie wyraża jej samej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 21:38   #287
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
Mi ta Bohema kojarzy się ze starą zapomnianą paletą Zoevy naturally yours. Ale to tylko moje wrażenia po zdjęciach, bo sama jej nie kupiłam. Bardzo ładne kolory, to chyba będzie jeszcze większy hit niż tamta wiśnia
Mnie ta bohema bardziej skojarzyła się z jakimś colour pop, ale na pewno nie z tą zoevą (która jest tragiczna moim zdaniem, u mnie leży na samym dni szafy, tak słabo napigmentowanych cieni nie miałam; może mnie się trafił lipny egzemplarz).
Jak zobaczyłam bohemę na filmiku, to od razu chciałam mieć, ale... Mam tyle nudziaków, że nie powinnam już powiększać kolekcji. Poza tym marzy mi się ładna paleta nudziakowa, ale w chłodnych tonacjach i bez szaleństw typu niebieski, bo nie używam. Chłodne, neutralne brązy, bo po ciepłych po kilku godzinach wyglądam na zmarnowaną życiem

Aaa, no i z tej serii jest jeszcze błyszczyk, o którym Ada Grotkowska mówiła, że do złudzenia przypomina fenty beauty.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 21:40   #288
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Wg mnie Zuzia chciała zrobić coś pasujacwnu wszystkim, ale przez to paletka nie wyraża jej samej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się tak wydaje że po sukcesie kwitnącej wiśni czyli klasyce w różu wiele było próśb o klasykę w brązowych kolorach i Zuzia poszła ta drogą. Mam affect pure passion no i w sumie tu czuje lekka powtórkę ale klasyki jak to klasyki się obronią zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 08:06   #289
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Więc tak. Bohema do mnie dotarła i już wstępnie ją potestowałam. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, opakowanie ładne, zestaw cieni fantastyczny, maty są poukładane wg mocy, można sobie lecieć po kolei i dostajemy ładne ombre. Zdziwienie - cienie się nie sypią! W porównaniu do innych palet, które mają osyp niemiłosierny tutaj prawie nie ma i konsystencja jest nieco inna.

Górne maty są neutralne ( tylko jeden ciepły) ja osobiście trzymam się z daleka od chłodnych odcieni i poruszam się w palecie ciepłej plus neutralnej ( zielony, szarości i zimne fiolety powodują, że wyglądam jak trup) - więc naprawdę super, jest to zestaw bardzo uniwersalny i będzie świetnym podkładem do dowolnych turbopigmentów. Wogóle pierwszy make up jaki nią wykonałam był właśnie z użyciem utopii - bo nagle zachciało mi się czegoś fioletowego

Fajny zestaw podstawowy jakiego do tej pory Glamszopowi brakowało. Wiedziałam, że będą opinie, że jest "nudny" dla mnie nie jest, bawię się nim świetnie
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-20, 10:56   #290
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Jestem zawiedziona tą paletką. Tak czekałam na nią Spodziewałam się zupełnie czegoś innego, patrząc na współprace z Agnieszką, Karoliną i Martą. Myślała że będzie wow. Wcześniejsze palety były oryginalne, ciekawe, aż chciało się je mieć.
A tutaj nudziak , bezpieczny, nudny, przewidywalny. Ktoś poszedł na łatwiznę po prostu. Nie twierdze że jest brzydka, bo tak nie jest, ale nie ma w niej nic odkrywczego. Estetyką przypomina mi KKW classic palette.
Moim zdaniem paleta Marty była bardzo mocno inspirowana paletą Affect In the Spotlight, więc nie każdy był tutaj w 100% oryginalny

Na podstawie filmików innych dziewczyn, a także swatchy, uważam, że paletka Zuzi jest bardzo użytkowa, a kolory są twarzowe (nie pomarańcze i nie szarości, więc tu duży plus). No i jeśli się nie sypią, to już w ogóle wow (no cóż, dla mnie osypywanie cieni to WADA, a nie cecha :P). Nie kupię jej jednak, bo mam swoje nudziakowe odcienie, ale jeśli ktoś dopiero kompletuje makijażowy arsenał, to myślę, że ta paletka jak najbardziej będzie przydatna.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 15:41   #291
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja jestem zawiedziona ta paletą, bo niczym nie zaskakuje. Nie oglądam kanału lamakeupbella, ale obiło mi się o uszy, że jest wizażystką (?) - jeśli tak, to po osobie teoretycznie kreatywnej spodziewałabym się czegoś ciekawszego, niż brązowe nudziaki, jakich jest wszędzie pełno. Nie podoba mi się też jej uzasadnienie nazw cieni, że konkretne kolory kojarzą jej się z konkretnymi miastami, w których była - sraty pierdaty , które zresztą nie grają z nazwą Bohema. Z drugiej strony rozumiem zamysł - stworzyć kompletnie bezpieczną paletę, która każdemu będzie pasować, wrzucić poetycko brzmiące nazwy, na pewno się sprzeda i hajs się zgadza.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 18:53   #292
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja jestem zawiedziona ta paletą, bo niczym nie zaskakuje. Nie oglądam kanału lamakeupbella, ale obiło mi się o uszy, że jest wizażystką (?) - jeśli tak, to po osobie teoretycznie kreatywnej spodziewałabym się czegoś ciekawszego, niż brązowe nudziaki, jakich jest wszędzie pełno. Nie podoba mi się też jej uzasadnienie nazw cieni, że konkretne kolory kojarzą jej się z konkretnymi miastami, w których była - sraty pierdaty , które zresztą nie grają z nazwą Bohema. Z drugiej strony rozumiem zamysł - stworzyć kompletnie bezpieczną paletę, która każdemu będzie pasować, wrzucić poetycko brzmiące nazwy, na pewno się sprzeda i hajs się zgadza.
Od razu mi się to rzuciło w uszy i tak się też trochę zdziwiłam, że nie znała terminu "bohema" i nie miała z nim innych skojarzeń. Bohema powinna być jednak bardziej kolorowa.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 19:59   #293
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

To ja dla odmiany powiem, że to pierwsza paleta GlamShop, przy której rozważam zakup no ale ja nie szaleję z makijażem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-20, 20:41   #294
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87865942]To ja dla odmiany powiem, że to pierwsza paleta GlamShop, przy której rozważam zakup no ale ja nie szaleję z makijażem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja niepotrzebnie zajrzałam na stronę glam shopu, bo w oko wpadły mi chłodno, totalny mat i może trochę kwitnąca wiśnia niby człowiek ma już mnóstwo takich kolorów, a jednak serce do nich ciągnie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 00:01   #295
undulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Moim zdaniem paleta Marty była bardzo mocno inspirowana paletą Affect In the Spotlight, więc nie każdy był tutaj w 100% oryginalny
aż mi było przykro jak to zobaczyłam. Mam Affect in the Spotlight, wiem, że to ulubiona paleta Marty, i potem wyszła z nieco okrojoną jej wersją, ale z turbotami. Współprace nie muszą być w 100% nowatorskie i oryginalne, ale takie "inspiracje" zostawiłabym dla MUR albo Lovely

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że Hania ma za dużo produktu.

I mam podobne przemyślenia co do palety, chociaż ja to w ogóle planuję używać to co mam, a nie kupować nowości. Intryguje mnie paleta W zielone i czekam na zapowiadaną na kiedyś niebieską i te dwie bym kupiła. Palety Zuzi nie potrzebuję, bo mam nudziaki w palecie Naked 2 i 3 oraz Shade and light Kat von D plus jakieś KOBO.
Kupiłam W Zielone i bardzo polecam. Widać, że maty mają lepszą formułę niż wcześniejsze 9-tki, i teraz już nie widzę aż tak dużej różnicy między pracą z nimi, a np zieleniami Jeffreego Stara. Jasne, tamte są mniej suche, ale w sumie na powiece zachowują się podobnie. Tym razem żaden cień nie robi psikusów, chyba że chcesz, żeby marynowany groszek wyszedł mocno limonkowo - wtedy koniecznie na jasnej bazie, i raczej nie na całej powiece (ale większość neonowych cieni tak robi, nawet tych droższych). Bałam się, że ten najciemniejszy zielony cień będzie robił plamy czy cuś, ale nie. Więc jak tylko podobają się kolorki, to bardzo polecam. Nie licząc tej palety, mam koło 60 zielonych cieni (pojedyncze, w paletach i różne pigmenty) i podobnych może ze 2 odcienie. Co tylko świadczy o fajnie dobranej kolorystyce.
undulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 07:56   #296
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska



---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------



--------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez undulka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

Kupiłam W Zielone i bardzo polecam. Widać, że maty mają lepszą formułę niż wcześniejsze 9-tki, i teraz już nie widzę aż tak dużej różnicy między pracą z nimi, a np zieleniami Jeffreego Stara. Jasne, tamte są mniej suche, ale w sumie na powiece zachowują się podobnie. Tym razem żaden cień nie robi psikusów, chyba że chcesz, żeby marynowany groszek wyszedł mocno limonkowo - wtedy koniecznie na jasnej bazie, i raczej nie na całej powiece (ale większość neonowych cieni tak robi, nawet tych droższych). Bałam się, że ten najciemniejszy zielony cień będzie robił plamy czy cuś, ale nie. Więc jak tylko podobają się kolorki, to bardzo polecam. Nie licząc tej palety, mam koło 60 zielonych cieni (pojedyncze, w paletach i różne pigmenty) i podobnych może ze 2 odcienie. Co tylko świadczy o fajnie dobranej kolorystyce.
Dzięki za polecenie
Wiesz może kiedy będzie zapowiadana przez Hanię wersja niebieska? Kupiłam zieloną i niebieską od razu razem.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2020-05-21 o 07:58
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-23, 13:45   #297
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja kupiłam 3 nowe pojedyncze cienie. unikat, rio oraz pył księżycowy. Nie mogę się ich doczekać.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 18:45   #298
Natalka057
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Reklamowałyście może pędzle w glam shopie? Włosie jednego pędzla po nie całym miesiącu zrobiło kłujące i twarde pomimo używa delikatnego szamponu i odżywki, a w drugim odkleił się trzonek. Warto z takich powodów wysłać na reklamacje? Przyjęli by z tych powodów?

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Nowe paletki podobno mają się pojawić w sklepie na urodziny Hani czyli 10 czerwca i pewnie też wskoczy promka

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------



--------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------


Dzięki za polecenie
Wiesz może kiedy będzie zapowiadana przez Hanię wersja niebieska? Kupiłam zieloną i niebieską od razu razem.
Natalka057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 20:53   #299
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Natalka057 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Nowe paletki podobno mają się pojawić w sklepie na urodziny Hani czyli 10 czerwca i pewnie też wskoczy promka
Nie ukrywam, że na nie czekam.
Ledwie wpłynie wypłata i już mega zakupy trzeba będzie zrobić
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 08:34   #300
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Natalka057 Pokaż wiadomość
Reklamowałyście może pędzle w glam shopie? Włosie jednego pędzla po nie całym miesiącu zrobiło kłujące i twarde pomimo używa delikatnego szamponu i odżywki, a w drugim odkleił się trzonek. Warto z takich powodów wysłać na reklamacje? Przyjęli by z tych powodów?

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Nowe paletki podobno mają się pojawić w sklepie na urodziny Hani czyli 10 czerwca i pewnie też wskoczy promka
Ooo, to czekamy

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalka057 Pokaż wiadomość
Reklamowałyście może pędzle w glam shopie? Włosie jednego pędzla po nie całym miesiącu zrobiło kłujące i twarde pomimo używa delikatnego szamponu i odżywki, a w drugim odkleił się trzonek. Warto z takich powodów wysłać na reklamacje? Przyjęli by z tych powodów?

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Nowe paletki podobno mają się pojawić w sklepie na urodziny Hani czyli 10 czerwca i pewnie też wskoczy promka
Ooo, to czekamy
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.