Curacne!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-15, 22:32   #61
slodkaidiotka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Curacne!!!!

A takie ze mam ładna buźkę kilka lat brałam to za dzieciaka bo mialam okropne wykwity skórne i jest teraz ekstra ... buzia nie wróciła do poprzedniego stanu już nigdy ( nie zapeszać) jedynie trochę blizn bo zbyt późno się zdecydowałam na ten lek! Nie zwlekac!
slodkaidiotka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 08:09   #62
Nattina
Przyczajenie
 
Avatar Nattina
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 25
Dot.: Curacne!!!!

Mnie zastanawia w sumie bo jestem jeszcze przed samym łykaniem tabletek.. Co jest lepsze axotret czy curacne?
Nattina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 12:12   #63
Angelika9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 9
Dot.: Curacne!!!!

Hej wszystkim Dermatolog przepisała mi niedawno lek Curacne, jednak po przeczytaniu, że nie można się przy nim opalać postanowiłam przenieść terapię na jesień. Stąd moje pytanie czy normalnie ćwiczyliście?
Angelika9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 08:15   #64
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Curacne!!!!

1. Nie ty sobie wybierasz tabletki tylko lekarz je dopasowuje do ciebie, więc to nie jest tak, że powiesz co chcesz i masz.
2. Można stosować latem, ale musisz sobie bardzo mocno zabezpieczać cerę filtrami uv i to takimi dość dobrymi.
2. Ja przestałam w tamtym momencie ćwiczyć. Miałam też dość spore wahania nastrojów, które się utrzymały do kilku miesięcy nawet po zakończeniu terapii. Zawsze możesz powiedzieć jakie ćwiczenia dokładnie robisz. Z tego co wiem można robić ćwiczenia rozciągające, ale nie obciążające.

Pamiętajcie dziewczyny o tym, że niestety, ale dość mocno skóra wtedy obrywa i trzeba mieć na uwadze to jakie stosowanie tych leków niesie ze sobą skutki. Pieczenie, przesuszenie cery do cna, wahania nastrojów jak mówiłam.. Ogólnie polecam się na to przygotować, u mnie sevolium pomogło na przesuszenie, ale polecam porozmawiać z lekarzem co jeszcze dodatkowo można jeszcze zrobić by jak najłagodniej przejść kurację bo to pomaga. Od tego są lekarze by powiedzieć co robić a co nie.

Edytowane przez korinax22
Czas edycji: 2020-05-21 o 10:14
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 07:57   #65
Dana4775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Curacne!!!!

Tabletki na trądzik - https://derminax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

Edytowane przez Dana4775
Czas edycji: 2022-10-18 o 12:58
Dana4775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 12:58   #66
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Curacne!!!!

rozumiem że po takim "odradzaniu" sfinansujesz potem leczenie blizn za kilka tysięcy? to jest sprawa do omówienia między pacjentem i lekarzem
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 18:10   #67
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez Dana4775 Pokaż wiadomość
ani curacne, ani izotek... odradzam izotretynoiny, nie musi, ale MOŻE powodować poważne skutki uboczne.
Odradzać może lekarz, jak pacjent ma przeciwwskazania i korzyści nie przewyższyły by działań niepożadanych. Zazwyczaj jednak przewyższają, dlatego ludzie decydują się na kurację.

Poważne skutki uboczne może powodować nawet tabletka przeciwbólowa.

Lepiej nie bawić się w doradcę medycznego online. Komuś ta kuracja może zmienić jakośc życia.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-25 19:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.