Usuwanie pieprzyków i znamion - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-04, 09:04   #901
cabansky
Raczkowanie
 
Avatar cabansky
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

koffaina58
strasznie to wygląda....mam nadzieję, że szybko wszystko się ładnie wygoi
__________________
Pozdrawiam
Mój pierwszy blog w życiu
cabansky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:36   #902
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cześć dziewczyny
Na twarzy mam 11 pieprzyków. 3 z nich są lekko wystające, szerokość około 2mm reszta to płaskie ciemnobrązowe plamki 1mm. Bardzo chciałabym usunąć 2 pieprzyki wystające i 4 płaskie, chirurgiczne usuwanie odpada, bo to twarz...laser tak samo ze względów finansowych, ale zainteresowała mnie metoda usuwania za pomocą elektrokoagulacji. Czy któraś z Was miała tą metodą usuwane pieprzyki i mogłaby powiedzieć jak to jest z bliznami po tym zabiegu ?
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 08:21   #903
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Na twarzy mam 11 pieprzyków. 3 z nich są lekko wystające, szerokość około 2mm reszta to płaskie ciemnobrązowe plamki 1mm. Bardzo chciałabym usunąć 2 pieprzyki wystające i 4 płaskie, chirurgiczne usuwanie odpada, bo to twarz...laser tak samo ze względów finansowych, ale zainteresowała mnie metoda usuwania za pomocą elektrokoagulacji. Czy któraś z Was miała tą metodą usuwane pieprzyki i mogłaby powiedzieć jak to jest z bliznami po tym zabiegu ?
Miałam usuwane znamiona dwiema metodami - duże wycinane tradycyjnie, metodą chirurgiczną, drobne usuwane właśnie za pomocą elektrokoagulacji. Znamiona usuwałam kilka lat temu, więc mogę już dość dobrze ocenić ostateczny stan blizn i efekty zabiegów.

Przy elektrokoagulacji znamiona zostały wycięte z niewielkim zapasem, po zabiegu prawie od razu w ich miejscu pojawiły się strupki i sądziłam że nie będzie po nich żadnych śladów. Niestety w każdym miejscu mam bliznę w formie zgrubienia, wygląda to mniej więcej jak trochę większy od usuwanego, bezbarwny i wystający pieprzyk. Nie przeszkadza mi to, bo bliznę mam np. blisko zagięcia w łokciu, więc raczej jest mało widoczna. Jednak gdybym usuwała znamiona na twarzy to po ich usunięciu metodą elektrokoagulacji z pewnością poszłabym do chirurga drugi raz, żeby usunąć blizny.

Chirurgicznie miałam usuwane znamiona w kilku miejscach: szyja, udo, żebra i pierś. W każdym miejscu blizna wygląda inaczej, tam gdzie skóra najbardziej się naciągała blizny są większe, bo po prostu się rozciągnęły. Na udzie i żebrach blizny nie są najpiękniejsze, ale z pewnością lepsze niż znamiona których się pozbyłam. Za to szyja i pierś wyglądają rewelacyjnie - blizny są widoczne tylko po bardzo dokładnych oględzinach przy super jasnym świetle i nawet osoby które wiedzą że usuwałam znamiona nie są w stanie się tych blizn doszukać, ja sama z wielkim trudem je odnajduję.

Radziłabym Ci zdecydować się na chirurgiczne usunięcie znamion, dobry chirurg plastyczny usunie je tak, że nie będzie po nich żadnego śladu. A jeśli nawet jakiś drobny ślad zostanie, to można zniwelować blizny specjalnymi kremami. Po elektrokoagulacji zostają blizny które na twarzy będą wyglądały o wiele gorzej niż ewentualna cieniutka kreseczka po usunięciu chirurgicznym. Na usuwanie laserowe nigdy bym się nie zdecydowała ze względu na to, że wyciętych znamion nie da się zbadać, ale oczywiście każdy ma prawo decydować samodzielnie.

Poszukaj w swoim mieście albo w okolicy dobrego chirurga plastycznego, sprawdź opinie o nim, zapytaj na wizycie jak wykonuje zabieg i jak zamyka ranę po zabiegu. Jeśli zamiast zszywać ranę użyje specjalnych stripów, które stosuje się tam gdzie blizny nie mogą być widoczne, to wszystko powinno się ładnie zagoić i powinnaś być bardzo zadowolona z efektów.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 14:48   #904
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 20:03   #905
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Z kolei ja mialam usuwany wypukly pieprzyk z tylu szyi za pomoca elektrokoagulacji i praktycznie nie mam zadnego sladu. Na brzuchu natomiast pozostala mi tak jakby taka blonka. Ogolnie i tak jest duzo lepszy efekt niz wyglad przed zabiegiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 20:26   #906
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

A jak długo ślad po pieprzyku się goił ?
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:40   #907
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Na poczatku byla po prostu zwykla dziura. Troche mnie to przerazalo. Strupek zrobil sie bardzo szybko. Pozniej byla czerwona plamka. A po ponad dwoch miesiacach prawie nie bylo sladu. Trzeba mocno sie przyjrzec aby cos wypatrzyc.
Razem ze mna moj 12-letni chrzesniak takze z szyi mial usuwany wypukly pieprzyk. U Niego to kompletnie nic nie widac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80

Edytowane przez Marina__
Czas edycji: 2013-10-18 o 21:41
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 14:02   #908
levana
Raczkowanie
 
Avatar levana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

dziewczyny, czy któraś może mi kogoś polecić w Krakowie, gdzie mogłabym prywatnie usunąć pieprzyk?
zauważyłam, że się powiększył, jest wypukły, także wolę usunąć.
levana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 14:28   #909
bolinska123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 58
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie, może być prywatnie.
bolinska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 14:15   #910
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Miałam wycinane 3 pieprzyki - jeden taki wielki na plecach, w miejscu gdzie zapina się stanik - często miałam go podrażnianego, ale był naprawdę wielki, wypukły, w wyglądzie przypominał brązowy kalafior - miałam go usuwanego chirurgicznie, ból po wycięciu był straszny, mogłam go porównać do bólu rany po cięciu cesarskim. Okazało się, że naprawdę dużo skóry mi wycięli i wgłąb - chyba 2-3 cm. Przez 4-5 dni bardzo się męczyłam, leżałam praktycznie przez całe dnie na brzuchu. Natomiast 2 pieprzyki miałam usuwane przez laryngologa z szyi - jeden z boku był wypukły i często z niego krew leciała (zawsze zwracałam fryzjerkom uwagę, żeby uważały na tego pieprzyka, ale zazwyczaj i tak mi przejeżdżały po nim grzebieniem albo nożyczkami ), drugi był dość mały i płaski, ale w widocznym miejscu, więc praktycznie na sali operacyjnej się zdecydowałam tego drugiego też usunąć - ale tym razem prawie w ogóle nie bolało. A smarowałam blizny maścią Cepan
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 07:10   #911
lagunabox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 55
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Witam serdecznie,
w poniedziałek (18.11) miałam pobierany wycinek do badania histopatologicznego. Lekarz założył szwy i kazał się zgłosić we wtorek-środę na zdjęcie tych szwów. Zalecił psikać specyfikiem o nazwie "Octinsept" i nie nosić opatrunku. Jednak dzisiaj zauważyłam zaczerwienienie w miejscu szwów i ból, którego wcześniej nie było. Wiadomo, coś tam ciągnęło, jak to przy zszywaniu skóry, ale teraz piecze mnie jedynie w miejscu szwów. Czy te szwy można zdjąć wcześniej? Rana nie jest duża, ok. 1,5 cm. Obawiam się, że rana mogłaby się rozejść czy nie do końca zagoić, ale z drugiej strony przeczytałam w internecie o różnego rodzaju zakażeniach, które objawiają się właśnie takim pieczeniem... Na wcześniejszą wizytę u tego lekarza nie ma szans, stąd moje pytanie : czy warto umawiać się do innego na wcześniejsze zdjęcie szwów?
lagunabox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 23:43   #912
sisucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Witam, szukam mądrego i dobrego lekarza w Krakowie. Mój problem to wypukły pieprzyk na twarzy. Byłam u trzech lekarzy i każdy mówi co innego. Jeden każe mrozic, drugi wypalać laserem a trzeci wycinać. O nie wiem cóż tym zrobić. Nie jestem lekarzem i nie znam się na tym. Jeśli chodzi o mnie yo oczywiście wybralabym laser bo ładna blizna ale nie chciałabym sobie zrobić krzywdy.
Czy któras z Was może polecić kogoś rozsądnego w Krakowie kto w końcu doradził mi jak to usunąć i zrobi to (bez wzgledu na metodę) ładnie?
Jestem tak skolowana,ze jestem gotowa jechać do wawy do jednej z "telewizyjnych" klinik, byle w końcu usłyszeć jedna spójną diagnozę.
sisucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 09:53   #913
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie

Przeszukałam cały internet i nie znalazłam odpowiedzi.

Otóż miałam wycinany pieprzyk w środę, pieprzyk był na nosie. Zrobił mi się stup, a pod strupami są szwy, które mam mieć wyciąganie jutro. I tutaj moje pytanie - czy będę mieć wyciągnięte te szwy? Bo one są po prostu pod strupem :/ Czyli trzeba by na moje oko wyrwać strup, żeby się dobrać do szwów No, a jutro Wigilia, jadę do rodziny, nie mam ochoty świecić szwami przy wigilinej kolacji
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 09:56   #914
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Nie wiem jak ten twój strup wygląda,ale mi jak wyciągali to też miałam strupy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 11:04   #915
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ten twój strup wygląda,ale mi jak wyciągali to też miałam strupy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
po prostu strupek z krwi się zrobił, a pod nim szwy
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:41   #916
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Poleci ktoś jakiegoś lekarza w Poznaniu do usunięcia znamienia? Ile to mniej więcej może kosztować?
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:22   #917
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
po prostu strupek z krwi się zrobił, a pod nim szwy
Nie wiem jak Ci poszło, ale każdy strupek można rozmiękczyć, i pewnie tak by zrobiono przed zdjęciem szwów
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 09:23   #918
Martusi_a
Przyczajenie
 
Avatar Martusi_a
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 9
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Hejka . Jakiś czas temu miałam usuwane 3 pieprzyki: jeden był na pośladku, drugi na banku, a trzeci na plecach. Zabieg odbył się w trybie ambulatoryjnym ze znieczuleniem miejscowym. Nie miałam czucia w tych częściach ciała podczas zabiegu więc nie był to jakiś "ból", ale momentami czułam nieprzyjemne "ciągnięcie", "dłubanie". Wszystko oczywiście, jak najbardziej do wytrzymania . Zostały blizny. Na razie są jeszcze dość widoczne, ale już i tak trochę wybladły. Nie są duże. Po operacji, chirurg przekazał próbki do badania. Pozdrawiam
Martusi_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 16:20   #919
olivia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Witam. Chciałabym zacząć od tego, że mam na twarzy duży pieprzyk płaski który chciałabym usunąć. Pieprzyk nie jest złośliwy, byłam u pani dermatolog która powiedziała mi,że nie co się o niego martwić, jednak ja chcę go usunąć ze względów estetycznych. Następnie byłam u doktora który zajmuje się medycyną estetyczną, on powiedział mi, że pieprzyka nie da się usunąć tak by nie została blizna!! 80 zł poszło... Myślałam czy nie zapisać się do chirurga plastycznego, jestem z okolic Katowic, myślałam o NZOZ euroklinika w Kato, ale zanim tam pójdę i stracę następne 120 zł chciałam spytać co wy o tym wiecie, w cenniku było usuwanie znamion/blizn/tatuaży więc czy możliwe jest usunięcie takiego pieprzyka by nie została po tym jakaś blizna?

p.s dodam jeszcze, że czuję się bardzo nieatrakcyjna z takim pieprzykiem na policzku i bardzo chciałabym się go pozbyć o ile ślady po nim nie oszpecą mnie jeszcze bardziej...

Edytowane przez olivia94
Czas edycji: 2014-01-19 o 16:21 Powód: p.s
olivia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 21:14   #920
natalia9568
Raczkowanie
 
Avatar natalia9568
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Straszęcin
Wiadomości: 43
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Ja miałam usuwany pieprzyk metoda laserową i robił mi to sam dermatolog, tyle, że mój był ' brodawkowy ' i wystający i na szyi, blizna niestety została, ale z efektu jestem zadowolona. Musiałam go usunąć bo przy każdym czesaniu zawadzałam o niego, co było denerwujące. Co do blizn - jak pójdziesz do chirurga to na pewno Ci zostaną, chociaż teraz są specjalne maści na blizny, ale myślę, że są one skuteczne tylko na małe blizny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
www.wylookane.blogspot.com - mój blog o urodzie, kosmetykach, modzie - czyli wszystko to, co kobieta lubi najbardziej
___
Grześ mój
natalia9568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 03:10   #921
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Usuwanie pieprzyków

ja mialam pare razy usuwane lasem pieprze i nie mam sladu po żadnym- ale ja mam skore na ktorej sie wszystko ładne i szybko goi
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 21:24   #922
Aler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Usunięte pieprzyki.

INFERNO  PÓŁ GODZINY TEMU
Witam. Ja mam tylko małe pytanie - otóż miałem 12 lutego wypalane 4 pieprzyki na szyi ( blisko siebie, pod brodą ). Od tego czasu 2/3 razy dziennie smaruje maścią którą polecił mi lekarz, który te pieprzyki usunął.
I chciałem się zapytać jak długo musze unikać słońca ? Jak wyglądają takie plamy gdy się tego słońca nie unika ? Jak długo goi się taka rana po wypaleniu pieprzyka ?
I jeszcze jedno... Czy przez unikanie słońca mam rozumieć, że rana nawet na kilkanaście sekund nie może znaleźć się na słońcu czy mam tego po prostu nie odkrywać na dłuższy czas ?

Pytam, ponieważ minęło półtorej tygodnia od usunięcia i mimo aktywnego smarowania nadal mam takie małe blizny i albo mi się wydaje albo pojawia się kawałek brązowego... Nie wiem czy to robi sie plama czy co.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Aha i jeszcze jedno. 17 lutego skończyły mi się ferie i do tego czasu rana ani razu nie ujrzała słońca nawet przez szybę, była smarowana i zaklejana taka opaską.
Jednak od tego 17 lutego do szkoly juz chodziłem bez tej opaski i czasami słońce na dworze się pojawiało podczas powrotu do domu jednak w szkole i kiedy wracałem do domu zapinałem bluzę aby chronić te rany i co jakiś czas sprawdzałem czy są zakryte przez bluzę.
Aler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 00:34   #923
Enddine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Witam
chciałabym usunąć pieprzyk z twarzy, poleci mi ktoś kogoś z Warszawy?
Enddine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:49   #924
Daria_flower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 10
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez Enddine Pokaż wiadomość
Witam
chciałabym usunąć pieprzyk z twarzy, poleci mi ktoś kogoś z Warszawy?

Ja zdecydowanie polecam doktora Tomasza Dębskiego. U mnie zrobił koronkową robotę bo jedne ze znamion było na części górnej wargi. Bałam się że z blizną będzie efekt zajęczej wargi a tu praktycznie bez sladu. W sumie lekarz usunął mi 6 znamion w tym 3 z twarzy i polecam, bo bardzo miły człowiek i zero komplikacji i babrania. Ja byłam u niego w Lasermedzie w centrum ale wiem, ze leczy tez w warszawskim szpitalu, tylko są tam do niego kolejki.
Daria_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 18:58   #925
mjesion71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Witam, jestem tu nowa i niestety nie jestem w stanie przeczytać większośi postow. W czym rzecz - szukam lekarza ktory mi usunie na raz sporo znamion, niestety u mnie to sprawa choroby genetycznej i namnożyło się ich trochę. Byłam u dermatologa, myslalam że da radę laserem ale niestety kwalifikują się do chirurga Dlatego szukam specjalisty, który podejmie się zrobienia kilkunastu na raz i to najchętniej w znieczuleniu ogolnym bo nie wyobrażam sobie takiej ilości zastrzykow znieczulających. Do koleżanki powyżej - czy w tej klinice wykonują także cięcia chirurgicznego? Nadmienię, że jestem spod wwy i szukam najchętniej lekarza w stolicy.

Edytowane przez mjesion71
Czas edycji: 2015-03-27 o 20:24 Powód: blad jezykowy
mjesion71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 12:34   #926
90em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 49
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Gdzie w Krakowie na nfz można wyciąć pieprzyk?
90em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:53   #927
sloiczekczytubka
Przyczajenie
 
Avatar sloiczekczytubka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Polecam xxx na Żoliborzu, do wyboru lekarze specjaliści z dużym doświadczeniem. Zdaje się, że nie najtaniej, ale gwarancja, że krzywdy nie zrobią. Usuwałam drobne znamiona laserem, ale z tego co wiem, usuwają też chirurgicznie.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-11-04 o 19:40
sloiczekczytubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 09:25   #928
lalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 56
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez 90em Pokaż wiadomość
Gdzie w Krakowie na nfz można wyciąć pieprzyk?
Na Olszańskiej bardzo fajnie wycinają.Bardzo krótkie terminy i fajne podejście.Absolutnie wszystko ok!Ja wycinam u pani Lenczowska cośtam. Obcojęzycznie brzmiące nazwisko.Sympatyczna i konkretna!!!
lalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:01   #929
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Cytat:
Napisane przez mjesion71 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowy i niestety nie jestem w stanie przeczytać większośi postow. W czym rzecz - szukam lekarza ktory mi usunie na raz sporo znamion, niestety u mnie to sprawa choroby genetycznej i namnożyło się ich trochę. Byłem u dermatologa, myslalem że da radę laserem ale niestety kwalifikują się do chirurga Dlatego szukam specjalisty, który podejmie się zrobienia kilkunastu na raz i to najchętniej w znieczuleniu ogolnym bo nie wyobrażam sobie takiej ilości zastrzykow znieczulających. Do koleżanki powyżej - czy w tej klinice wykonują także cięcia chirurgicznego? Nadmienię, że jestem spod wwy i szukam najchętniej lekarza w stolicy.
Rzecz w tym, ze nie zawsze da sie kilka na raz. Skora musi sie zregenerowac, inaczej bedzie zbyt mocno naciagnieta i blizny moga sie poszerzyc, a tego na pewno nie chcesz. Tylko cierpliwosc w takim wypadku niestety, chyba ze chcesz usunac na raz kilka z calkowicie roznych czesci ciala (ale pozniejsza pielegnacja ranek bedzie i tak utrudniona).
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 09:38   #930
Kredka03
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Usuwanie pieprzyków i znamion

Hej dziewczyny!
Usuwałam wypukłe znamię na szyi (moja zmora przy każdym czesaniu włosów) w Piotrkowie Trybunalskim w Medicallu i powiem wam, że rewelacja! Znamie usuwał mi doktor Berner - bardzo troskliwy i sympatyczny człowiek. Praktycznie nie ma śladu po żadnej zmianie skórnej na mojej szyi, żadnej blizny - znamię zniknęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Jeśli chcecie się oddać w dobre ręce z waszymi zmianami skórnymi to szczerze polecam dr. Bernera, który jest onkologiem i profesjonalnie się Wami zaopiekuje - zobaczy czy wasze pieprzyki/ znamiona nie zmieniają się, przebarwiają itp. Piotrków Trybunalski niedaleko Warszawy czy Łodzi i na prawdę warto się przejechać te parę kilometrów i udać się do sprawdzonej placówki i oddać się w ręce dr. Bernera, bo to na prawdę świetny specjalista.
Kredka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-13 11:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.