Staraczki 2023 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-07-01, 10:33   #3241
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
U mnie właśnie cykle bardzo się zmieniły w ostatnim czasie. Kiedyś, przez kilkanaście lat, ciemne plamienie dzień przed, bóle brzucha, mocny pms. Odkąd się staramy prawie w ogóle nie mam pms, żadnych plamień, ostatnie cztery miesiączki zupełnie bezbolesne. Trudno stwierdzić, czy to zmiana na plus czy na minus jeśli chodzi o płodność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ufaj lekarzowi, ale pytaj/sugeruj/proś o uzasadnienie/wyrażaj wątpliwości. Ja pytałam czemu stymulacja jak mam książkowe cykle i własne owulacje, co z tym wysokim (niby) progesteronem, ANA, z wynikami nasienia. Domagałam się wyjaśnień, w końcu gmerał przy moim ciele Ufałam, ale jeśli ktoś dał mi ku temu powód, czyli racjonalnie tłumaczył swoje działania. Szczególnie za taką kasę, jaką wydajemy w trakcie utrudnionych starań.

My byliśmy gotowi, po 6 nieudanych stymulacjach, na ew.1/2 inseminację i potem od razu in vitro.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-01, 11:45   #3242
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Największa patola to jest na grupach o zwierzętach Ludzie tam piszą o swoich zwierzętach jak o dzieciach - nazywają je swoimi synusiami i córeczkami, a siebie mamą i tatą 🤦♀️ Ja sama mam psy, lubię je, ale uważam, że nazywanie zwierząt dziećmi nie jest normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego jeszcze nie widzialam 🤦🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-01, 14:46   #3243
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Hej Wyluzować - jak to łatwo powiedzieć Powodzenia, oby już niebawem się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Wyluzować się, zrelaksować - to taka prosta, chętnie dawana rada. Tylko żeby jeszcze ktoś poza takim hasłem dał instrukcję jak to skutecznie zrobić
Witaj! Oby jak najszybciej ci się udało.
Cytat:
Witaj! My też staramy się od kwietnia. Aktualnie 4 cykl.
Powodzenia i trzymamy kciuki, żeby wkrótce się udało.
Dokładnie, a wyluzowanie to mój odwieczny problem, szczególnie w sytuacjach, kiedy na czymś bardzo mi zależy Póki co mam nadzieję, że wszystko to kwestia czasu i relaksu, za 2 tyg jedziemy na mały wypad, więc może wtedy uda się wyluzować, czasowo wypadałoby idealnie

Suplementuję kwas foliowy 800, witaminę D3 i żelazo, i liczę na mały cud.

Edytowane przez MsCorleone
Czas edycji: 2023-07-01 o 14:49
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-01, 17:29   #3244
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Dokładnie, a wyluzowanie to mój odwieczny problem, szczególnie w sytuacjach, kiedy na czymś bardzo mi zależy Póki co mam nadzieję, że wszystko to kwestia czasu i relaksu, za 2 tyg jedziemy na mały wypad, więc może wtedy uda się wyluzować, czasowo wypadałoby idealnie

Suplementuję kwas foliowy 800, witaminę D3 i żelazo, i liczę na mały cud.
Jeśli Cię to pocieszy to ja zaszłam w ciążę w cyklu, w którym byłam najmniej wyluzowana ze wszystkich cykli To był cykl po ciąży biochemicznej, pierwszy z testami owulacyjnymi, braniem wiesiołka w pierwszej fazie cyklu, a mimo myślenia non stop o staraniach jednak się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-01, 19:42   #3245
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Jeśli Cię to pocieszy to ja zaszłam w ciążę w cyklu, w którym byłam najmniej wyluzowana ze wszystkich cykli To był cykl po ciąży biochemicznej, pierwszy z testami owulacyjnymi, braniem wiesiołka w pierwszej fazie cyklu, a mimo myślenia non stop o staraniach jednak się udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, a to akurat bardzo pocieszające
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 12:34   #3246
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Wyluzowanie to mit. Jak być wyluzowanym przy dłuższych staraniach.

Co tu taka cisza?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 12:50   #3247
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Staraczki 2023

Ja jestem w trybie przetrwania obecnie - mdłości całymi dniami, zmęczenie czymkolwiek jakbym pracowała w kopalni...

panna_felicjanna, kiedy testujesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-03, 12:50   #3248
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Wyluzowanie to mit. Jak być wyluzowanym przy dłuższych staraniach.

Co tu taka cisza?
Może nie mit, ale dawanie takich rad komuś, kto bezowocnie stara się już dłużej, robi badania, chodzi po lekarzach itp. to duży nietakt. To tak jakby kogoś np. powiedzmy bolał brzuch, od kilku miesięcy robił badania, kolonoskopia, posiewy, był u gastrologa, alergologa, nefrologa, kardiologa i jeszcze kilku innych specjalistów, przyjmował różne leki, wykluczał różne produkty z diety i ktoś mu radzi "wiesz... Może zdrowiej się odżywiaj?".
Ja już prawie doszłam do siebie po zabiegu, myślę że za trzy dni nie będę już pamiętać że coś się wydarzyło
Nikt mi przy wypisie nie mówił nic o współżyciu, o odłożeniu starań na po miesiączce czy coś. Sama sobie tak postanowiłam, że dam sobie czas. Jednak wczoraj rano zaczęliśmy z mężem trochę świrować i cóż... No ale raczej byłam już ze dwa dni po owulacji, w piątek bolało jak przy jajeczkowaniu, więc bez stresu. Ale... wczoraj wieczorem zaczęły mnie boleć jajniki już tak konkretnie i to chyba właśnie to była właściwa owulacja 🤭 obstawiam, że nic z tego nie wyjdzie, ale stresik trochę się pojawił, czy w razie czego to dobrze że tak szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 12:53   #3249
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Wyluzowanie to mit. Jak być wyluzowanym przy dłuższych staraniach.

Co tu taka cisza?
No właśnie, nie da się.
Ja powoli będę czekać na @. Mam nadzieję,że w tym miesiącu przyjdzie o czasie, bo nie chce dostać go w okolicy panieńskiego czy wesela.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 13:09   #3250
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Ja jestem w trybie przetrwania obecnie - mdłości całymi dniami, zmęczenie czymkolwiek jakbym pracowała w kopalni...

panna_felicjanna, kiedy testujesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna. Odpoczywaj na tyle na ile możesz. Ja testuję dopiero za tydzień.
Tym razem spokojnie poczekam na okres, jak nie przyjdzie w niedzielę/poniedziałek to wtedy dopiero będę testować. Postanowiłam sobie, że tym razem nie będę testować wcześniej.
Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Może nie mit, ale dawanie takich rad komuś, kto bezowocnie stara się już dłużej, robi badania, chodzi po lekarzach itp. to duży nietakt. To tak jakby kogoś np. powiedzmy bolał brzuch, od kilku miesięcy robił badania, kolonoskopia, posiewy, był u gastrologa, alergologa, nefrologa, kardiologa i jeszcze kilku innych specjalistów, przyjmował różne leki, wykluczał różne produkty z diety i ktoś mu radzi "wiesz... Może zdrowiej się odżywiaj?".
Ja już prawie doszłam do siebie po zabiegu, myślę że za trzy dni nie będę już pamiętać że coś się wydarzyło
Nikt mi przy wypisie nie mówił nic o współżyciu, o odłożeniu starań na po miesiączce czy coś. Sama sobie tak postanowiłam, że dam sobie czas. Jednak wczoraj rano zaczęliśmy z mężem trochę świrować i cóż... No ale raczej byłam już ze dwa dni po owulacji, w piątek bolało jak przy jajeczkowaniu, więc bez stresu. Ale... wczoraj wieczorem zaczęły mnie boleć jajniki już tak konkretnie i to chyba właśnie to była właściwa owulacja obstawiam, że nic z tego nie wyjdzie, ale stresik trochę się pojawił, czy w razie czego to dobrze że tak szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taak w 100% racja.

Oby przytulanki przyniosły spodziewany owoc.
Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No właśnie, nie da się.
Ja powoli będę czekać na @. Mam nadzieję,że w tym miesiącu przyjdzie o czasie, bo nie chce dostać go w okolicy panieńskiego czy wesela.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Ależ to zleciało, zaraz ślub?




W ogóle wczoraj widzieliśmy się przypadkiem z dawnym znajomym męża. Mają córkę 2 miesiące starszą od naszego syna.
Zadał nam niezbyt dyskretne pytanie: no to kiedy drugie dziecko?
Kocham to. Tak jakby zapytał, czy regularnie uprawiamy seks.

Mąż mu odpowiedział, że jesteśmy w trakcie, ale póki co bezowocnie i szybko zmienił temat.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 13:14   #3251
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Staraczki 2023

Ja Was podczytuję cały czas, mniej się odzywam . Jedynie co mogę powiedzieć to obecnie już 18+1, dzisiaj miałam amniopunkcję w związku z wysokim ryzykiem jednej z trisomii na prenatalnych. Teraz jakieś 3 tyg oczekiwania na wyniki.
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-03, 13:34   #3252
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Biedna. Odpoczywaj na tyle na ile możesz. Ja testuję dopiero za tydzień.
Tym razem spokojnie poczekam na okres, jak nie przyjdzie w niedzielę/poniedziałek to wtedy dopiero będę testować. Postanowiłam sobie, że tym razem nie będę testować wcześniej.
Taak w 100% racja.

Oby przytulanki przyniosły spodziewany owoc.
Ależ to zleciało, zaraz ślub?




W ogóle wczoraj widzieliśmy się przypadkiem z dawnym znajomym męża. Mają córkę 2 miesiące starszą od naszego syna.
Zadał nam niezbyt dyskretne pytanie: no to kiedy drugie dziecko?
Kocham to. Tak jakby zapytał, czy regularnie uprawiamy seks.

Mąż mu odpowiedział, że jesteśmy w trakcie, ale póki co bezowocnie i szybko zmienił temat.
Ja już bez ogródek mówię, że nie wiem kiedy dziecko, bo ciągle się badamy i nie znamy przyczyny niepowodzeń. Uwielbiam ten moment, kiedy ludziom robi się głupio. A jak ktoś zaczyna śmieszkować, że może hehe robimy coś nie tak hehe, to mówię wprost, że jest debilem. Już nawet nie próbuję być miła dla takich ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 16:29   #3253
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Biedna. Odpoczywaj na tyle na ile możesz. Ja testuję dopiero za tydzień.
Tym razem spokojnie poczekam na okres, jak nie przyjdzie w niedzielę/poniedziałek to wtedy dopiero będę testować. Postanowiłam sobie, że tym razem nie będę testować wcześniej.
Taak w 100% racja.

Oby przytulanki przyniosły spodziewany owoc.
Ależ to zleciało, zaraz ślub?




W ogóle wczoraj widzieliśmy się przypadkiem z dawnym znajomym męża. Mają córkę 2 miesiące starszą od naszego syna.
Zadał nam niezbyt dyskretne pytanie: no to kiedy drugie dziecko?
Kocham to. Tak jakby zapytał, czy regularnie uprawiamy seks.

Mąż mu odpowiedział, że jesteśmy w trakcie, ale póki co bezowocnie i szybko zmienił temat.
No jeszcze troszkę, pod koniec sierpnia, więc w sumie 2 miesiączki jeszcze przed tym haha

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 16:42   #3254
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
No jeszcze troszkę, pod koniec sierpnia, więc w sumie 2 miesiączki jeszcze przed tym haha

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Byliśmy w zeszłym roku na weselu, na którym panna młoda dostała okresu i poplamiła suknię ślubną. Jeju, jak mi było jej żal. Ze stresu pewnie jej się przesunął.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 16:47   #3255
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Byliśmy w zeszłym roku na weselu, na którym panna młoda dostała okresu i poplamiła suknię ślubną. Jeju, jak mi było jej żal. Ze stresu pewnie jej się przesunął.
O kurcze nie strasz
No mam nadzieję,że dostanę o czasie i w trakcie wesela będę już po

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 17:37   #3256
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
O kurcze nie strasz
No mam nadzieję,że dostanę o czasie i w trakcie wesela będę już po

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Zawsze możesz wziąć tabletki i brać przez te 2 miesiące, żeby mieć pewność, że akurat na wesele nie wypadnie Ci okres.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 17:41   #3257
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Zawsze możesz wziąć tabletki i brać przez te 2 miesiące, żeby mieć pewność, że akurat na wesele nie wypadnie Ci okres.
Mogłabym, ale czytałam,że na początku brania często sa jakieś plamienia i inne objawy. Wolę tego uniknąć. Chyba to już jest gorsze niż okres.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 19:49   #3258
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mogłabym, ale czytałam,że na początku brania często sa jakieś plamienia i inne objawy. Wolę tego uniknąć. Chyba to już jest gorsze niż okres.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Pozostaje wierzyć, że akurat się uda i nie będziesz miała @ na weselu. Czego Ci życzę.

Ja dziś czuję się tak, jakbym miała niebawem dostać @. Chociaż najwcześniej będzie w niedzielę, zdziwię się jeśli przyjdzie wcześniej.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 19:50   #3259
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Wyluzowanie to mit. Jak być wyluzowanym przy dłuższych staraniach.
Dokładnie, chociaż ja te rady usłyszałam od ginekolog w lutym, kiedy przed ślubem poszłam się przebadać pod kątem planowania ciąży. A starania zaczęliśmy dopiero dwa miesiące później, więc wtedy takie rady są jeszcze ok

panna_felicjanna, ja też tak zawsze sobie mówię, że zaczekam aż mi się okres zacznie spóźniać, a tu kilka dni przed planowanym @ sięgam po "superczuły" test

Cytat:
Ja już bez ogródek mówię, że nie wiem kiedy dziecko, bo ciągle się badamy i nie znamy przyczyny niepowodzeń. Uwielbiam ten moment, kiedy ludziom robi się głupio. A jak ktoś zaczyna śmieszkować, że może hehe robimy coś nie tak hehe, to mówię wprost, że jest debilem. Już nawet nie próbuję być miła dla takich ludzi.
I bardzo dobrze
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-03, 20:03   #3260
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Dokładnie, chociaż ja te rady usłyszałam od ginekolog w lutym, kiedy przed ślubem poszłam się przebadać pod kątem planowania ciąży. A starania zaczęliśmy dopiero dwa miesiące później, więc wtedy takie rady są jeszcze ok

panna_felicjanna, ja też tak zawsze sobie mówię, że zaczekam aż mi się okres zacznie spóźniać, a tu kilka dni przed planowanym @ sięgam po "superczuły" test


I bardzo dobrze
Ja też tak zawsze gadam. Ale tym razem nawet nie mam superczułych testów. Postanowiłam, że tym razem poczekam.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 20:21   #3261
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Pozostaje wierzyć, że akurat się uda i nie będziesz miała @ na weselu. Czego Ci życzę.

Ja dziś czuję się tak, jakbym miała niebawem dostać @. Chociaż najwcześniej będzie w niedzielę, zdziwię się jeśli przyjdzie wcześniej.
Dzięki temu,że mi się teraz tak spóźnił to nie wypada na ślub
Oby się tylko znów nie przesunął

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Mój gin też mi mówil o tym wyluzowaniu,ale po prostu tak wspomniał,że na początek to wystarczy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 21:17   #3262
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Staraczki 2023

Nam strasznie często sąsiedzi truli o dziecko, nie wiedząc że się staramy i nie wychodzi. Było mi mega przykro od tych komentarzy. Kiedyś mąż na kolejne tego typu pytanie odbił piłeczkę, że oni są dłużej po ślubie i może by tak oni pierwsi. Na co oni pospuszczali głowy i mówią, że oni nie mogą mieć dzieci. I mieliśmy takie: wtf? To po co nam gadają, skoro wiedzą najpewniej jakie to "miłe"... No cóż.
Teraz kiedy mamy już dziecko a oni nie, to kontakt się urwał totalnie, mimo że mieszkamy drzwi obok siebie. Jeszcze z nim czasem small talk zaliczymy, ale jego żona nas unika jak ognia.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 22:33   #3263
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 598
Dot.: Staraczki 2023

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;89619815]Nam strasznie często sąsiedzi truli o dziecko, nie wiedząc że się staramy i nie wychodzi. Było mi mega przykro od tych komentarzy. Kiedyś mąż na kolejne tego typu pytanie odbił piłeczkę, że oni są dłużej po ślubie i może by tak oni pierwsi. Na co oni pospuszczali głowy i mówią, że oni nie mogą mieć dzieci. I mieliśmy takie: wtf? To po co nam gadają, skoro wiedzą najpewniej jakie to "miłe"... No cóż.
Teraz kiedy mamy już dziecko a oni nie, to kontakt się urwał totalnie, mimo że mieszkamy drzwi obok siebie. Jeszcze z nim czasem small talk zaliczymy, ale jego żona nas unika jak ognia.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Dziwni ludzie, może dobrze, że nie macie kontaktu. Teraz pewnie jest zazdrość, że macie już dziecko a wcześniej chęć wbicia szpileczki czego nie mieliście jeszcze. To takie toxic relacje, lepiej rozmawiać z takimi o pogodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-04, 08:04   #3264
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
O kurcze nie strasz
No mam nadzieję,że dostanę o czasie i w trakcie wesela będę już po

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie miałam mieć krwawienie na ślub, ale wzięłam tabletki bez przerwy. Ja ledwie się do kabiny w toalecie mieściłam w sukni, żeby skorzystać, a co dopiero jakieś akrobacje odczyniać z wymianą tamponów
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Biedna. Odpoczywaj na tyle na ile możesz. Ja testuję dopiero za tydzień.
Tym razem spokojnie poczekam na okres, jak nie przyjdzie w niedzielę/poniedziałek to wtedy dopiero będę testować. Postanowiłam sobie, że tym razem nie będę testować wcześniej.
Taak w 100% racja.

Oby przytulanki przyniosły spodziewany owoc.
Ależ to zleciało, zaraz ślub?




W ogóle wczoraj widzieliśmy się przypadkiem z dawnym znajomym męża. Mają córkę 2 miesiące starszą od naszego syna.
Zadał nam niezbyt dyskretne pytanie: no to kiedy drugie dziecko?
Kocham to. Tak jakby zapytał, czy regularnie uprawiamy seks.

Mąż mu odpowiedział, że jesteśmy w trakcie, ale póki co bezowocnie i szybko zmienił temat.
Moja przyjaciółka ma 4-miesięcznego szkraba i pytania o drugie już się pojawiły...
Swoją drogą maluch jest z przesuniętej przez stres ślubny owulacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-04, 08:31   #3265
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Ja miałam okres na weselu, na szczęście już 3 dzień, alkohol też zrobił swoje i nawet noc poślubna się udała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-04, 08:33   #3266
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Ja wczoraj pytałam tzta o noc poślubną,a on daj mi spokój będę padnięty po całym dniu i nocy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-04, 08:39   #3267
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pytałam tzta o noc poślubną,a on daj mi spokój będę padnięty po całym dniu i nocy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
U mnie też tak miało być, ale magia białej sukni, pończoch i całonocnej imprezy nie dała spokojnie zasnąć 🤭
ALE! Oby jak najmniej takiego seksu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-04, 10:08   #3268
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pytałam tzta o noc poślubną,a on daj mi spokój będę padnięty po całym dniu i nocy

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Mój też tak mówił, ale jednak siły się znalazły najgorzej było tylko, jak miał rozpiąć mi suknie - miałam na małe guziczki i co chwilę pytał, czy może po prostu rozerwać

Ja w trakcie owu. Coś tam działamy, zobaczymy.

Kupiłam bilety na koncert w listopadzie i taki błysk mi wpadł, czy na koncert będę mogła iść, jak np. teraz się uda 🤪 ale to są krótkie chwile, bo gdybym się tylko tym kierowała to np. nie byłabym na koncercie iron maiden, bo według moich planów w czerwcu to powinnam być już w 5 miesięcu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-04, 10:17   #3269
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Staraczki 2023

Podziwiam Was, my po weselu padliśmy zmęczeni. Mój mąż przysypiał już przed salą, gdy czekaliśmy na transport do domu.

Co do koncertów to też mamy jeden w tym miesiącu, bilet kupowany chyba we wrześniu. Ale też dokupowałam ubezpieczenie od rezygnacji. W tamtym roku na koncercie widziałam kilka ciężarnych, ale na miejscach siedzących.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-04, 10:51   #3270
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
U mnie też tak miało być, ale magia białej sukni, pończoch i całonocnej imprezy nie dała spokojnie zasnąć
ALE! Oby jak najmniej takiego seksu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha no ja właśnie chciałam sobie kupić jakieś seksi wdzianko, ale jak ma nie być z tego nic to chyba daruję sobie

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-23 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.