BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-02, 07:37   #1321
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Biedronka sprzedaje też towary po terminie.. Mojemu mezowi mężowi "się udało" kupić jakiś miesiac temu Miller milcha z datą że stycznia.. Bo nie popatrzył ;p ile razy pieczarki w środku opakowania były z plesnia a mix salat smierdzial .. Uhh bleeh. Ja już od dłuższego czasu nie kupuje w biedronce bo nie jest wcale tak tanio a jakoś jest mierna.. Starczy popatrzeć na te ilosci towaru ktoru powiny być wsadzone do lodówki a stoją sobie w ukropie obok i nikt tego nie rozpakowuje.
Nie da rady zajrzeć w głąb sałat i pieczarek. Co dzień sprawdza się daty ważności w lodowkach. Przeoczenie w takim dużym sklepie mlze się zdarzyć. Przecież są kontrole sanepid- za takie rzeczy są wysokie kary. Nikt tego nieumyślnie nie robi.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 07:42   #1322
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Mnie zawsze zastanawia czemu Biedronka nie przecenia rzeczy blisko terminu jak większość sklepów tylko woli wyrzucić...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 07:48   #1323
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Ktore biedronkowe zupy najbardziej wam smakuja?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 07:50   #1324
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Dziś otwarte?


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 08:13   #1325
Anka270170
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka270170
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 841
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dziś otwarte?


Wysłane z iPhone'a

Otwarte. (przecież trzeba zrobić zapasy, bo jutro zamknięte :P). Z tego co czytałam ostatnio na stronie Biedronki, to drugiego i czwartego maja od 7 do 22.

I przy okazji, wrzucam link do gazetki od 6.05:
https://biedronka.gazetki-promocyjne...-2019/17359/1/

Edytowane przez Anka270170
Czas edycji: 2019-05-02 o 08:27
Anka270170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 08:32   #1326
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Ktore biedronkowe zupy najbardziej wam smakuja?
Z zielonego groszku, pomidorowa

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 08:38   #1327
Anka270170
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka270170
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 841
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Mi z tej nowej gazetki podoba się ta długa marynarka. Zobaczę po weekendzie jak będzie wyglądała na żywo.
Anka270170 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 08:43   #1328
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Mnie zawsze zastanawia czemu Biedronka nie przecenia rzeczy blisko terminu jak większość sklepów tylko woli wyrzucić...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Bo biedronka wychodzi z założenia, że ich pracownicy to złodzieje i kombinatorzy i specjalnie zamawialiby więcej towaru aby kupić go później przed terminem taniej
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:11   #1329
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Czy lemoniada Riviva jest dostępna w stałej ofercie? Kupiłam ją w jednej biedronce, a w mojej osiedlowej ani śladu.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:26   #1330
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dziś otwarte?


Wysłane z iPhone'a
Otwarte. Ludzi tłum
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 12:15   #1331
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Ktore biedronkowe zupy najbardziej wam smakuja?
Kapuśniak i ogórkowa, szkoda że nie zawsze są dostępne.

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Bo biedronka wychodzi z założenia, że ich pracownicy to złodzieje i kombinatorzy i specjalnie zamawialiby więcej towaru aby kupić go później przed terminem taniej
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 12:50   #1332
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Biedronka nie sprzedaję towarów po terminie, to że czasami się zdarza, że znajdzie się coś po terminie to niedopatrzenie, która zdarza się w każdym sklepie a nie celowe działanie.
Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Nie da rady zajrzeć w głąb sałat i pieczarek. Co dzień sprawdza się daty ważności w lodowkach. Przeoczenie w takim dużym sklepie mlze się zdarzyć. Przecież są kontrole sanepid- za takie rzeczy są wysokie kary. Nikt tego nieumyślnie nie robi.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
W momencie jak zdaza się to notorycznie w różnych sklepach to sorry.. przerywanie ciągu chłodniczego itd też ma miejsce notorycznie. Kilka osób też tu pisało że kupiło nieswieze mięso mimo że data była ok. Serio strach kupić co kolwiek do jedzenia.. A i chemia też średnia nawet tych normalnych firm często słabszej jakości niż w innych sklepach..
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 12:52   #1333
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

wie ktos do kiedy trzeba wykorzystac ten voucher 10 zł (te co było szkolenie za kare z UOKiK)?
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 12:53   #1334
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Mało razy zdarza się, że ktoś odłoży jakąś mrożonkę albo mięso przy kasie i pracownik nie zaniesie tego od razu na miejsce tylko leży nie wiadomo jak długo? Tak samo jak ludzie odkładają coś na sklepie gdzie popadnie zamiast odłożyć na miejsce. Ostatnio widziałam rybę na kartonach z mlekiem. Nietrudno potem o zepsute mięso jak poleży sobie kilka godzin w cieple.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:00   #1335
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mało razy zdarza się, że ktoś odłoży jakąś mrożonkę albo mięso przy kasie i pracownik nie zaniesie tego od razu na miejsce tylko leży nie wiadomo jak długo? Tak samo jak ludzie odkładają coś na sklepie gdzie popadnie zamiast odłożyć na miejsce. Ostatnio widziałam rybę na kartonach z mlekiem. Nietrudno potem o zepsute mięso jak poleży sobie kilka godzin w cieple.
Niby tak ale np w lidlu nie widzialam tego w takiej ilości jak w biedronce. W biedronce wyjedzaja paleta i zostawiają to tak stoi a w lidlu odrazu rozpakowuja na miejsce. Przynajmniej u nas tak to wygląda
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:06   #1336
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Niby tak ale np w lidlu nie widzialam tego w takiej ilości jak w biedronce. W biedronce wyjedzaja paleta i zostawiają to tak stoi a w lidlu odrazu rozpakowuja na miejsce. Przynajmniej u nas tak to wygląda
Zobacz ilu jest pracowników na zmianie w Lidlu a ilu w Biedronce. A najlepiej to proponuję zatrudnić się w sklepie i mieć godzinę na sprawdzenie terminów ważności na sklepie, ominięcie czegoś (jest to nieuniknione) i dostanie za to nagrany albo mandatu od sanepidu
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:13   #1337
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Zobacz ilu jest pracowników na zmianie w Lidlu a ilu w Biedronce. A najlepiej to proponuję zatrudnić się w sklepie i mieć godzinę na sprawdzenie terminów ważności na sklepie, ominięcie czegoś (jest to nieuniknione) i dostanie za to nagrany albo mandatu od sanepidu
No ale dlaczego jest tak mało pracowników? Pensja chyba nie jest zła jak na market, więc może warunki są niespecjalne. U mnie już chyba od roku w jednej Biedronce wisi ogłoszenie o pracę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:27   #1338
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No ale dlaczego jest tak mało pracowników? Pensja chyba nie jest zła jak na market, więc może warunki są niespecjalne. U mnie już chyba od roku w jednej Biedronce wisi ogłoszenie o pracę.
Oj sporo tego jest. Pensja wcale nie jest duża. Ja osobiście byłam zastępcą kierownika, obecnie na zwolnieniu lekarskim i szczerze mówiąc zarabiałam więcej w 2012 roku niż w 2018 roku, mając dużo mniejszą postawę w 2012. Tylko, że wtedy system premiowy był zupełnie inny j korzystny dla pracownika. Teraz w porównaniu do 2012 czy 2013 roku dostawałabym jakieś 600 zł mniej (mając na umowie o jakieś 1000 zł więcej brutto!). Poza tym wyzysk. Jeden pracownik na kasie cały dzień, drugi na sklepie zajmuje się odpiekiem pieczywa, warzywami, wykładaniem towaru, sprzątaniem, bo zawsze coś się rozleje itp. może być jeszcze jeden pracownik na zmianie i on w większości siedzi wtedy na drugiej kasie. Co schodzi z kasy to z doskoku pomaga w wykładaniu towaru. Kierownik ma do zrobienia tyle rzeczy czasami w ciągu dnia, że nie ma się za przeproszeniem kiedy po dupie podrapać. Po 3 razy w tygodniu przychodzą polecenia zwrotów po kilkanaście/kilkadziesiąt pozycji, aby znaleźć choć większość rzeczy potrzeba na to czasami i całej zmiany. Socjal też moim zdaniem nie jest jakoś super przekonywujący dla potencjalnego pracownika. Brak szacunku przełożonych do pracownika, jak nie odezwiesz się przy zmianie grafiku to nie jeden kierownik zaplanuje Ci tak miesiąc, że już czasu na życie prywatne braknie.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 14:38   #1339
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mało razy zdarza się, że ktoś odłoży jakąś mrożonkę albo mięso przy kasie i pracownik nie zaniesie tego od razu na miejsce tylko leży nie wiadomo jak długo? Tak samo jak ludzie odkładają coś na sklepie gdzie popadnie zamiast odłożyć na miejsce. Ostatnio widziałam rybę na kartonach z mlekiem. Nietrudno potem o zepsute mięso jak poleży sobie kilka godzin w cieple.
Takie rzeczy pracownicy od razu odkładają na odpis. Nigdy nie wkłada ich się znowu do lodówek.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

A co do ilości pracowników taka polityka firmy. U nas też było 4 osoby na zmianie łącznie z kierownikiem a przyjezdzal kiero regionalny i kazał szukać kogo zwolnić bo jest nas za dużo...
Praca w Biedrze mi się podobała wynagrodzenie też dopóki nie zrobili nocek. Temat rzeka ale zawsze będę bronić pracowników bo byłam po tamtej stronie i wiem jak to na prawdę wygląda.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 14:52   #1340
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Takie rzeczy pracownicy od razu odkładają na odpis. Nigdy nie wkłada ich się znowu do lodówek.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

A co do ilości pracowników taka polityka firmy. U nas też było 4 osoby na zmianie łącznie z kierownikiem a przyjezdzal kiero regionalny i kazał szukać kogo zwolnić bo jest nas za dużo...
Praca w Biedrze mi się podobała wynagrodzenie też dopóki nie zrobili nocek. Temat rzeka ale zawsze będę bronić pracowników bo byłam po tamtej stronie i wiem jak to na prawdę wygląda.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Ale nie wszystkich pracowników. Powiem Ci, że dwa lata temu po 6 latach pracy w Biedronce, na kilku sklepach z dziesiątkami a może nawet setkami ludzi przeżyłam szok
Była laska 26-28 lat gdzieś, pracowała już kilka miesięcy. W życiu takiego człowieka nie znałam i mam nadzieję, że już nigdy nie poznam. Klienta jakaś kupuje pietruszkę na wagę korzeń z 5 sztuk (167 kod) a ta jej wbija na kasę 5x216 plu na natkę pietruszki, bo dla niej to to samo postawiłam sobie za punkt honoru zrobić z niej chociaż słabego kasjera nawet nie wiesz jak sromotnie przegrałam ale jeszcze póki miałam cierpliwość to wzięłam ją na przykład na stoisko OW i idę z nią po kolei po każdym kartoniku ze stoiska i jak dziecko z przedszkola pytam wskazując na owoce i warzywa co to jest i jaki ma kod jeszcze gdy pora, pietruszkę czy seler myliła to byłam w stanie to jakoś zdzierżyć, ale gdy podeszłyśmy do pomidorów ale pomidorów już nie było, za to leżało mnóstwo oderwanych ogonków i pytam się jej co tu było a ona mi na to WINOGRONO to myślałam, że tam wpadnę pod kosz z non foodem no i stoisko ow oczywiście podzielone na pół było, na warzywa i owoce tak dla ułatwienia
Kiedyś też klient przyleciał do kierownika prowadzącego zmianę, że uwaga 'kasjerki się zaraz pobiją na kasie', bo ta od winogrona nie rozmieniła innej pieniędzy i druga kasjerka (też kasjer roku notabene) nie miała jak wydać i później ta od winogrona pytała tą drugą o kod na coś i usłyszała, że jej nie powie, bo jej kasy nie rozmieniła i zaczęły się wyzywać na kasie
Boże tyle było tego, że żałuję, że nikt tego nie nagrywał
O i mój hit! kasjerka zaszła w ciążę, poszła na zl, jakiś 7-8 tydzień była na sklepie po jakieś dokumenty a ta od winogrona do niej podeszła i pyta 'co będziesz miała?' "no dziecko' 'Ale chłopca czy dziewczynkę?'


Poza tym u mnie z tym zwalnianiem było tak na każdym sklepie, dodatkowo pracowałam kiedyś na sklepie gdzie 5 osób zwolniono dyscyplinarnie jednego dnia za nagranie z ukrytej kamery
ponieważ ugryzły kawałek jakiegoś pieczywa z czarnego worka do odpisu po zamknięciu sklepu

Edytowane przez lilianna90
Czas edycji: 2019-05-02 o 14:56
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 19:04   #1341
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Zobacz ilu jest pracowników na zmianie w Lidlu a ilu w Biedronce. A najlepiej to proponuję zatrudnić się w sklepie i mieć godzinę na sprawdzenie terminów ważności na sklepie, ominięcie czegoś (jest to nieuniknione) i dostanie za to nagrany albo mandatu od sanepidu
Pracowałam spory czas w sklepie. Trzrba było przyjść godzinę wcześniej ogarnąć towar głównie lodówkę i świeże warzywa. Podokladac. Wywalic. Wystawić promocje. Jakoś właśnie w biedronce widzę więcej ludzi głównie latających bez większego celu
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 20:52   #1342
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Pracowałam spory czas w sklepie. Trzrba było przyjść godzinę wcześniej ogarnąć towar głównie lodówkę i świeże warzywa. Podokladac. Wywalic. Wystawić promocje. Jakoś właśnie w biedronce widzę więcej ludzi głównie latających bez większego celu
W biedronce też to samo się robi przed otwarciem. Zazwyczaj 3 pracowników ma na ogarnięcie całego sklepu i wyładowanie palet do lodówek na warzywniak zrobienie odpieku pieczywa przyjęcie towaru itp...też pracowałam w sklepie osiedlowym gdzie na paru metrach było nas 3 osoby. Tam ta godzina wystaraczala w Biedrze nie...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 20:54   #1343
Anka270170
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka270170
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 841
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Jakieś opinie na temat tej nowej czekolady na kolejny miesiąc (truskawka i mięta)?
W internecie przeważają opinie, że średnia.
Anka270170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 20:58   #1344
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
wie ktos do kiedy trzeba wykorzystac ten voucher 10 zł (te co było szkolenie za kare z UOKiK)?
W ciągu trzech miesięcy od otrzymania bonu z tego co pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 21:00   #1345
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Anka270170 Pokaż wiadomość
Jakieś opinie na temat tej nowej czekolady na kolejny miesiąc (truskawka i mięta)?
W internecie przeważają opinie, że średnia.
Też tak uważam, tzn, że średnia. Czekolada jest przeciętna, nadzienie słodkie, gdzieś tam czuć truskawkę, ale taka chemiczną. Na koniec pojawia się nuta mięty, ale ogólnie bez szału.
Mogę być nieobiektywna, bo ja z zasady nie lubię nadziewanych czekolad, ale tym razem miałam nadzieję, na tę miętę. No cóż, nie jest zła, ale niedosyt pozostał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 22:04   #1346
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;86772309]W ciągu trzech miesięcy od otrzymania bonu z tego co pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Oo zapomniałam, że go mam🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 10:25   #1347
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Biedronka sprzedaje też towary po terminie.. Mojemu mezowi mężowi "się udało" kupić jakiś miesiac temu Miller milcha z datą że stycznia.. Bo nie popatrzył ;p ile razy pieczarki w środku opakowania były z plesnia a mix salat smierdzial .. Uhh bleeh. Ja już od dłuższego czasu nie kupuje w biedronce bo nie jest wcale tak tanio a jakoś jest mierna.. Starczy popatrzeć na te ilosci towaru ktoru powiny być wsadzone do lodówki a stoją sobie w ukropie obok i nikt tego nie rozpakowuje.
Kupuję w biedronce niemal codziennie, nie zdarzają mi się zepsute produkty, ale ja dokładnie oglądam co kupuję i sprawdzam daty ważności. Jak mi się nie podobają owoce/warzywa to nie biorę w ogóle (co dość często się zdarza na koniec dnia). Bliżej mam tesco (malutkie) ale tam chodzę tylko na promocje (często warzywa/owoce są sporo taniej) i po to czego nie ma w biedronce. Lidla też mam blisko, często przechodzę obok ale tam chodzę rzadko, zazwyczaj po przemysłówkę, sporadycznie po jedzenie (dla mnie jakość mniej więcej ta sama co w biedronce,a w bierronce jest sporo markowych produktów np. barilla).
Jak mam czas to jedziemy autem do dużych biedronek (3 różnych) i też nie zdarzyły mi się zepsute produkty. Myślimy nad budową domu, a moj tż od razu powiedział, że biedra musi być blisko działki
Ale, byłam kiedyś w biedronce w mieście rodzinnym, koło mojej siostry i NIGDY, nigdy nie widziałam takiego syfu i bałaganu w żadnych sklepie (jakiejkolwiek marki), nic nie mogłam znaleźć, w każdej alejce ogrom towaru do rozpakowania, kosze z przemysłówką zasłonięte wielkimi kartonami z napisami "nie ruszać", podłoga brudna jak po przejściu tsunami Także po tej wizycie jestem w stanie uwierzyć, że nie każdy ma dobre doświadczenia z tym sklepem
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 11:24   #1348
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Biedronka nie sprzedaję towarów po terminie, to że czasami się zdarza, że znajdzie się coś po terminie to niedopatrzenie, która zdarza się w każdym sklepie a nie celowe działanie.
Dokładnie, że tak! Tylko dziwi mnie, że zawsze jest pojazd po Biedronce a nie np. po Kauflandzie czy Lidlu. Po co chodzić do sklepu w którym produkty mi nie odpowiadają? Owoce złe, chemia to jeden szit, brudno, bałagan, smród? Nie zrozumiem nigdy.

Cytat:
Napisane przez Anka270170 Pokaż wiadomość

I przy okazji, wrzucam link do gazetki od 6.05:
https://biedronka.gazetki-promocyjne...-2019/17359/1/
Jakie ładne te satynowe piżamki Czy któraś miała taką podobną? Jak rozmiar XL wypada? Faktycznie to xl 44 czy xl 40?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 11:33   #1349
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dokładnie, że tak! Tylko dziwi mnie, że zawsze jest pojazd po Biedronce a nie np. po Kauflandzie czy Lidlu. Po co chodzić do sklepu w którym produkty mi nie odpowiadają? Owoce złe, chemia to jeden szit, brudno, bałagan, smród? Nie zrozumiem nigdy.
Ja np Biedronkę mam najbliżej i tam mogę iść sama. Do każdego innego marketu musi być wyprawa samochodem we dwoje, a nie zawsze jest taka możliwość.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-03, 12:44   #1350
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Też tak uważam, tzn, że średnia. Czekolada jest przeciętna, nadzienie słodkie, gdzieś tam czuć truskawkę, ale taka chemiczną. Na koniec pojawia się nuta mięty, ale ogólnie bez szału.
Mogę być nieobiektywna, bo ja z zasady nie lubię nadziewanych czekolad, ale tym razem miałam nadzieję, na tę miętę. No cóż, nie jest zła, ale niedosyt pozostał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się, nie ma szału. Mało czuć ta miętę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-05 21:30:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.