DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 15:27   #1561
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
ja już przemyślałam ja nie muszę chudnąć ja CHCĘ a to już duża zmiana w myśleniu. Kiedyś gdy rozpoczynalam diete musialam i juz muszę być ładna. Teraz powiem szczerze że dopiero ze 2 miesiace po przeczytaniu książki tak naprawde wzięlam sie za siebie.
I życze Ci tego aby zapał nigdy nie minął. Aby grzechy nie kusiły i silna wolaa była zawsze silna
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:27   #1562
barbara93
Raczkowanie
 
Avatar barbara93
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 51
GG do barbara93
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Ja nie jem słodyczy od 2 tygodni... i jest dobrze jak ich nie widze ale jak stoją pączki na stole to jest ciężko... Więc czego oczy nie widzą, dusza nie pragnie ;D
Ale za to z mięsem jest inaczej. Od kiedy przed świętami zobaczyłam w kuchni pół świni leżącej na blecie nie jem mięsa < taka terapia szokowa > ... i nawet jeśli widze mięso kompletnie nie mam na nie ochoty.
barbara93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:29   #1563
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Spoko Pandzia, dla mnie chcę to mogę dlatego jestem cała chora na myśl o piątku i przymusowym nagięciu zasad Dukana... normalnie odechciewa mi się tam w ogóle iść. A niestety muszę...

Oby nam te kilogramy ładnie leciały, a grzechy nie kusiły i tyle
__________________
Odliczam do wakacji

Edytowane przez myrmyr
Czas edycji: 2011-02-21 o 15:30
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:36   #1564
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Spoko Pandzia, dla mnie chcę to mogę dlatego jestem cała chora na myśl o piątku i przymusowym nagięciu zasad Dukana... normalnie odechciewa mi się tam w ogóle iść. A niestety muszę...

Oby nam te kilogramy ładnie leciały, a grzechy nie kusiły i tyle

a co tam w piatek sie dzieje??

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

ja zgrzeszylam 2 razy niestety czasu nie cofne pewnie nie mam tak silnej woli jak WY. Tyle, ze dla mnie jest wazne to,że poo grzeszeniu wrocilam i jestem z Wami. Kiedys u mnie wygladalo to tak ze 1 grzech i po diecei wracalam do dawnego obzarstwa. A tu jednak jest inaczej

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
I życze Ci tego aby zapał nigdy nie minął. Aby grzechy nie kusiły i silna wolaa była zawsze silna

dziękuję Ci za to że jesteś ja również tego samego życzę
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:36   #1565
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

A ja postanowiłam sobie jeszcze, że jutro idę na badanie krwi, zobaczę jak tam moje wyniki się mają i jeśli będzie potrzeba to trochę dopuszczę.

Jeśli będą ok to może po prostu zmienię tryb 1/1
może dla organizmu te 5 dni to trochę za dużo? Sama już nie wiem, zobaczę wyniki, ewentualnie dodam jakiś owoc lub coś i nie będę tak przesadzała
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:37   #1566
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez barbara93 Pokaż wiadomość
Ja nie jem słodyczy od 2 tygodni... i jest dobrze jak ich nie widze ale jak stoją pączki na stole to jest ciężko... Więc czego oczy nie widzą, dusza nie pragnie ;D
Ale za to z mięsem jest inaczej. Od kiedy przed świętami zobaczyłam w kuchni pół świni leżącej na blecie nie jem mięsa < taka terapia szokowa > ... i nawet jeśli widze mięso kompletnie nie mam na nie ochoty.
Hmmm nie jesz mięsa więc jak chcesz przejść przez tą diete? Skoro mięso/ ryby stanowią tutaj podstawę ?! Nabiał to tylko dodatek
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:38   #1567
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

ahh nie ma co tu dyskutować o konstrukcjach mózgu i silnej woli

skoro każda z nas ma wynik na minusie to znaczy, że dajemy radę

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hmmm nie jesz mięsa więc jak chcesz przejść przez tą diete? Skoro mięso/ ryby stanowią tutaj podstawę ?! Nabiał to tylko dodatek
no właśnie?
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 15:39   #1568
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

a i powiem Wam, ze nie wiem kiedy zleciały mi te dni na Dukanie i pewnie gdybym nie byla na diecie wazylabym juz 110kiloo jak nie lepiej i nie wbilabym sie juz w ta sukienke baaaaa nie wiem czy dostalabym jakas na siebie (pomijajac babcine garsonki)
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:39   #1569
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cześć Dukanki
w poprzedniej części napisałam do Was, że chciałabym do Was dołączyć na namową Jedyynej, wreszcie poukładałam sobie wszystko i od dzisiaj zaczęłam więc jeśli mogę z Wami popisać to byłoby mi miło
może coś o sobie
mam na imię Martyna, obecnie ważę jakieś 68 kg przy 162 cm, pierwszy mój cel to 55 kg
to jest moja 3 próba z Dukanem ale tym razem zagoniłam także małża więc będzie mi trochę łatwiej niż kiedyś
dzisiaj już zjadłam jajecznicę, 2 kefiry 0%, serek wiejski light, a na obiad indyk w curry z placuszkami owsianymi

Mam pytanie czy oprócz słodzika można też słodzić fruktozą? pewnie mi się pomyliło ale wolę Was zapytać
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:40   #1570
aoshi
Raczkowanie
 
Avatar aoshi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
GG do aoshi
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hmmm nie jesz mięsa więc jak chcesz przejść przez tą diete? Skoro mięso/ ryby stanowią tutaj podstawę ?! Nabiał to tylko dodatek
Ja też nie jem dużo mięsa / ryb ;x do każdego posiłku zawsze staram sie takowe dodać, ale porównując z niektórymi dziewczynami bardzo mało mięsa jem :P
__________________
Start: 14.02.2011

Było
: 86,5
Jest: 84,0
Będzie: 67 (60? )
aoshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:40   #1571
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
ahh nie ma co tu dyskutować o konstrukcjach mózgu i silnej woli

skoro każda z nas ma wynik na minusie to znaczy, że dajemy radę

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------


no właśnie?
nastraszylas mnie juz tak ze ja po telefonie juz do przychodni jestem nie ma numerkow na jutro wrrrr musze leciec z rana to moze laskawa pani mnie zapisze hehehehe
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 15:40   #1572
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

barbara93 nie nie obrazilam sie ani nic z tych rzeczy po to tu jestesmy,zeby cos sobie podpowiadac a nie sie na siebie obrazac :P
w codziennym zyciu mam tego pod dostatkiem, dlatego to forum uzywam jako srodka oddalajacego od codziennosci :P czy jakos tak

u mnie z silna wola jest roznie, slodyczom moge sie oprzec bo moge sobie cos dukanowego zrobic na poczatku wogole tego nie jadlam bo nie znalalam zadnych fajnych przepisow
ale mam problem jak widze rosolek mojej mamy ale wiem,ze jest za tlusty zebym mogla go na spokojnie zjesc :P
apropo slodyczy wlasnie robie galaretke z syropu z lidla :P i byc moze dorobie do niego sernik na zimno :P sadze,ze szybko mi galaretka pojdzie skoro stoi na balkonie a tam -11 stopni
Pandziu ja tez nie raz tak mialam, w zeszlym roku bylam na diecie plaz poludniowych czy jakos tak, wszystko bylo cacy az do swiat, tam zgrzeszylam i juz do diety nie wrocilam, bo bylo ciezej wrocic niz zaczac. ale teraz jestem dobrej mysli
a sie rozpisalam :P
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:41   #1573
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
a co tam w piatek sie dzieje??

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

ja zgrzeszylam 2 razy niestety czasu nie cofne pewnie nie mam tak silnej woli jak WY. Tyle, ze dla mnie jest wazne to,że poo grzeszeniu wrocilam i jestem z Wami. Kiedys u mnie wygladalo to tak ze 1 grzech i po diecei wracalam do dawnego obzarstwa. A tu jednak jest inaczej

W piątek mam imprezę rodzinną i to w restauracji więc nic ze sobą wziąć nie mogę. Zamawiać nie będziemy z MENU tylko będą już dania na stole - mam nadzieję, że będzie coś co będę mogła pod Dukana podciągnąć! Alkoholu oczywiście nie tknę, pojadę autem po prostu Ale tym jedzeniem się denerwuję strasznie - w ogóle to muszę Wam powiedzieć, że to też trochę chore jest, że tak się stresuję jedzeniem - trochę chorobowe jakieś lęki, nie? Wolałabym tam nic nie zjeść ale babcie itd mi nie pozwolą... zresztą same dobrze wiecie jakie to jest ględzenie rodziny - a daj spokój, a nie przesadzaj, a raz, a sraz... po prostu wiem, że COŚ będzie musiała zjeść

A co do Twoich grzechów, nie oglądaj się za siebie, bo to nic nie zmieni, grunt, że ciągniesz dietę dalej!!! Dobrze wiesz, że Ci zazdroszczę, bo chudniesz szybciej ode mnie
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:41   #1574
barbara93
Raczkowanie
 
Avatar barbara93
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 51
GG do barbara93
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hmmm nie jesz mięsa więc jak chcesz przejść przez tą diete? Skoro mięso/ ryby stanowią tutaj podstawę ?! Nabiał to tylko dodatek
Staram się nadrabiać rybami < bo je uwielbiam > a mięsa nie to że nie chcę ale po prostu nie mogę wziąść do buzi po tym zdarzeniu
barbara93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:41   #1575
aoshi
Raczkowanie
 
Avatar aoshi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
GG do aoshi
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość

Mam pytanie czy oprócz słodzika można też słodzić fruktozą? pewnie mi się pomyliło ale wolę Was zapytać
Cześć cześć

Fruktoza odpada - to też cukier, tylko, ze prosty
__________________
Start: 14.02.2011

Było
: 86,5
Jest: 84,0
Będzie: 67 (60? )
aoshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:42   #1576
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
ja zgrzeszylam 2 razy niestety czasu nie cofne pewnie nie mam tak silnej woli jak WY. Tyle, ze dla mnie jest wazne to,że poo grzeszeniu wrocilam i jestem z Wami. Kiedys u mnie wygladalo to tak ze 1 grzech i po diecei wracalam do dawnego obzarstwa. A tu jednak jest inaczej
i za to wielkie ja mam inaczej. jakbym zgrzeszyła to już bym nie wróciła. dlatego nie grzeszę
Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam sobie jeszcze, że jutro idę na badanie krwi, zobaczę jak tam moje wyniki się mają i jeśli będzie potrzeba to trochę dopuszczę.

Jeśli będą ok to może po prostu zmienię tryb 1/1
może dla organizmu te 5 dni to trochę za dużo? Sama już nie wiem, zobaczę wyniki, ewentualnie dodam jakiś owoc lub coś i nie będę tak przesadzała
zrób też mocz. bo ktoś pisał, że krew to nie wszystko. ja też zamierzam zrobić sobie mocz niedługo, bo ostatnio robiłam samą krew i wszystko w super normie, na samym środku zakresu a miałam pod kątem mocznika, kreatyniny i kwasu moczowego. a chyba te 3 parametry najłatwiej przekroczyć? Twoja koleżanka robiła badania jakieś? brała witaminki? przykro mi z jej powodu
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:43   #1577
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

któraś pisała o oranżadzie vivat jest w lidlu takowa oranzada dozwolona za cale 0,75groszy słodzona słodzikiem i inna chemia w smaku ujdzie
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:45   #1578
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Cześć Dukanki
witamy witamy
zycze powodzenia w zalozonym celu
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:47   #1579
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
W piątek mam imprezę rodzinną i to w restauracji więc nic ze sobą wziąć nie mogę. Zamawiać nie będziemy z MENU tylko będą już dania na stole - mam nadzieję, że będzie coś co będę mogła pod Dukana podciągnąć! Alkoholu oczywiście nie tknę, pojadę autem po prostu Ale tym jedzeniem się denerwuję strasznie - w ogóle to muszę Wam powiedzieć, że to też trochę chore jest, że tak się stresuję jedzeniem - trochę chorobowe jakieś lęki, nie? Wolałabym tam nic nie zjeść ale babcie itd mi nie pozwolą... zresztą same dobrze wiecie jakie to jest ględzenie rodziny - a daj spokój, a nie przesadzaj, a raz, a sraz... po prostu wiem, że COŚ będzie musiała zjeść

A co do Twoich grzechów, nie oglądaj się za siebie, bo to nic nie zmieni, grunt, że ciągniesz dietę dalej!!! Dobrze wiesz, że Ci zazdroszczę, bo chudniesz szybciej ode mnie

najedz sie na maxa w domu mniej grzeszków ja mam 5 marca slub ale zrobie sernik dukanowy i Ciocia moja na dukanie to ma cos dla nas zrobic :P

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

z 2 strony patrząc w Dęblinie bo tu mieszkam na tej diecie od stycznia tamtego roku do kwietnia 20kg schudła pani doktor ginekolog to ginekolog ale doktor więc nie wiem jak to jest ale ja narazie nie wyłączam sie jutro do lekarza po jutrze badania a
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 15:49   #1580
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
nastraszylas mnie juz tak ze ja po telefonie juz do przychodni jestem nie ma numerkow na jutro wrrrr musze leciec z rana to moze laskawa pani mnie zapisze hehehehe

wiesz Pandziu moja pierwsza reakcja to szok, koleżanka 28 lat i stan przedzawałowy i od razu myśli, boże to koniec diety itd.

Szkoda mi efektów, boję się jo-jo po prostu nie mogę rzucić jej z dnia na dzień, pójdę na badania, zobaczymy potem zdecyduję, nawet jeśli będą złe to nie mogę zacząć jeść normalnie, po prostu będę ładować witaminy, jeśli będą ok, to będę dalej tylko, że może to trochę zmodyfikuję
najważniejsze jest nasze zdrówka, a mam teraz niezłego stracha.
Tym bardziej, że nie zostało mi już dużo 4 kg i byłabym zadowolona, mogłabym przejść na III fazę, ale jeśli wyniki będą złe, to nie będę ryzykowała.
Mój i tak mnie chwali na każdym kroku, ale Ci pupa zmalała, a nogi jak Ci schudły, a piersi już nie masz więc już przestań :P

zrobiłam ot dla siebie, żeby się lepiej czuć sama ze sobą i nawet tak jak jest teraz mogłoby już zostać, tylko to utrzymać
zobaczymy
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:53   #1581
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Cześć Dukanki
w poprzedniej części napisałam do Was, że chciałabym do Was dołączyć na namową Jedyynej, wreszcie poukładałam sobie wszystko i od dzisiaj zaczęłam więc jeśli mogę z Wami popisać to byłoby mi miło
może coś o sobie
mam na imię Martyna, obecnie ważę jakieś 68 kg przy 162 cm, pierwszy mój cel to 55 kg
to jest moja 3 próba z Dukanem ale tym razem zagoniłam także małża więc będzie mi trochę łatwiej niż kiedyś
dzisiaj już zjadłam jajecznicę, 2 kefiry 0%, serek wiejski light, a na obiad indyk w curry z placuszkami owsianymi

Mam pytanie czy oprócz słodzika można też słodzić fruktozą? pewnie mi się pomyliło ale wolę Was zapytać

piękne imię jeśli będę miała dziewczynke kiedyś właśnie chciałabym jej tak dać na imię


Witam serdecznie fruktozy niee niee niee

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
wiesz Pandziu moja pierwsza reakcja to szok, koleżanka 28 lat i stan przedzawałowy i od razu myśli, boże to koniec diety itd.

Szkoda mi efektów, boję się jo-jo po prostu nie mogę rzucić jej z dnia na dzień, pójdę na badania, zobaczymy potem zdecyduję, nawet jeśli będą złe to nie mogę zacząć jeść normalnie, po prostu będę ładować witaminy, jeśli będą ok, to będę dalej tylko, że może to trochę zmodyfikuję
najważniejsze jest nasze zdrówka, a mam teraz niezłego stracha.
Tym bardziej, że nie zostało mi już dużo 4 kg i byłabym zadowolona, mogłabym przejść na III fazę, ale jeśli wyniki będą złe, to nie będę ryzykowała.
Mój i tak mnie chwali na każdym kroku, ale Ci pupa zmalała, a nogi jak Ci schudły, a piersi już nie masz więc już przestań :P

zrobiłam ot dla siebie, żeby się lepiej czuć sama ze sobą i nawet tak jak jest teraz mogłoby już zostać, tylko to utrzymać
zobaczymy

mowilas ze chodzila do szkoly medycznej ale szewc bez butów zawsze chodzi moze wlasnie nie brala witamin zadnych a to dosyc wazne w tej diecie.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

a ja jutro Wam wstawie fotke jak wygladam w jeansowych krotkich spodenkach w ktorych chodziłam w te wakacje no fakt ciezsza o 17kilogramów ale jak je zakładam to wszyscy szook i zostawiam je na pamiatke a nawet nie wiem czy w ramki nie wsadze
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:56   #1582
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
i za to wielkie ja mam inaczej. jakbym zgrzeszyła to już bym nie wróciła. dlatego nie grzeszę

zrób też mocz. bo ktoś pisał, że krew to nie wszystko. ja też zamierzam zrobić sobie mocz niedługo, bo ostatnio robiłam samą krew i wszystko w super normie, na samym środku zakresu a miałam pod kątem mocznika, kreatyniny i kwasu moczowego. a chyba te 3 parametry najłatwiej przekroczyć? Twoja koleżanka robiła badania jakieś? brała witaminki? przykro mi z jej powodu

oczywiście, że brała witaminki, ale niestety niektóre witaminki są takie, że wchłaniają się tylko jeśli jest tłuszcz

a jak my tłuszczu jemy tak malutko to możemy jeść garściami i co? i się nie wchłoną, tak jakbyśmy ich nie jedli wcale

ona badań nie robiła, czuła się wyśmienicie, nie była osłabiona no nic kompletnie aż do wczoraj

dziewczyny idziemy na badania zdrówko najważniejsze i będziemy spokojniejsze

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
piękne imię jeśli będę miała dziewczynke kiedyś właśnie chciałabym jej tak dać na imię


Witam serdecznie fruktozy niee niee niee

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------




mowilas ze chodzila do szkoly medycznej ale szewc bez butów zawsze chodzi moze wlasnie nie brala witamin zadnych a to dosyc wazne w tej diecie.
jadła, jadła i mówię, że nawet czasem podebrała tu trochę cukru tu tłuszczyku, bo wie doskonale, że to niezbędne cokolwiek by nie mówić a i tak się okazało, że czapa

no nic nie ma co gdybać tylko się badać


NO I OCZYWIŚCIE SZKODA MI WAS OPUSZCZAĆ
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:56   #1583
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

dziewczyny!!
mam biegunkę z krwią
miała któraś z Was tak? bo nie wiem co się dzieje
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:58   #1584
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
dziewczyny!!
mam biegunkę z krwią
miała któraś z Was tak? bo nie wiem co się dzieje
to do lekarza??!! nigdy tak nie mialam.. ale krew jasna czy ciemna..ze sia tak zapytam
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:58   #1585
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
oczywiście, że brała witaminki, ale niestety niektóre witaminki są takie, że wchłaniają się tylko jeśli jest tłuszcz
oj właśnie najgorsze jest to,że wiele z nas je nabiał 0%. a jednak ja jem jogurty 2,5%, serki homo 3% ,właśnie po to, żeby trochę tłuszczu mnieć, chociaż te max 4% jest lepsze niż 0... no i tłuste ryby są bardzo ważne...

i dziwię się, że dziewczyny nie robią badań ja już robiłam dwa razy. przed dietą czy w ogóle mogę. i po 1,5, miesiąca. pod koniec marca planowałam znowu, ale może na mocz zrobię wczęśniej.

a co do zakwaszenia organizmu, mój kuzyn przy kości pił duuużo piwa, nie jadł warzyw, dużo białego chleba i tłusto i ma zakwaszony organizm. więc nie jest tak, że tylko przez samo mięso można zakwasić. trzeba dbać o witaminy i obżerać się warzywami na PW!!!!!!!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:00   #1586
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
to do lekarza??!! nigdy tak nie mialam.. ale krew jasna czy ciemna..ze sia tak zapytam
jasna
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:01   #1587
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
dziewczyny!!
mam biegunkę z krwią
miała któraś z Was tak? bo nie wiem co się dzieje

uuuu lipka moze homoridy>??? mialas zaparcia?
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:03   #1588
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
dziewczyny!!
mam biegunkę z krwią
miała któraś z Was tak? bo nie wiem co się dzieje
Marsz do lekarza w trybie natychmiastowym
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:04   #1589
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
uuuu lipka moze homoridy>??? mialas zaparcia?
pierwszy raz tak mam, nie miałam problemu z zaparciami praktycznie codziennie toaleta , wczoraj i przedwczoraj jadłam bigosik, ale ta krew
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:04   #1590
olcza1
Rozeznanie
 
Avatar olcza1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 682
GG do olcza1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.III (nutelkowy odwyk :D )

Cześć Dukaneczki

Gratuluje spadków

Łojej ile Wy napisałyście przez jeden dzień, szok...Muszę nadrobić jakieś 10 stron.
Wczoraj byłam w kinie na filmie Burleska, rewelacyjny, polecam wszystkim Jestem dumna bo nie zjadłam ani nachosów ani popcornu Popijałam tylko cole zero. Dziś byłam na odczulaniu, i jestem jakaś taka senna ehhh
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=MSgnf-tBN9s
Dash Berlin& Emma Hewitt- "Waiting"
Utwór który porusza... Cudowny wokal Emmy Hewitt



DUKAN od 07.02.2011

Od 28.01.2011- Brunetka

Zapuszczam włosy
olcza1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.