Fajny facet - zainteresowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-28, 23:56   #1
tissable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25

Fajny facet - zainteresowanie


Niedawno poznałam fajnego faceta. Od początku przykuł moją uwagę, choć wtedy jeszcze nie myślałam o nim tyle co teraz. Z czasem podobał mi się coraz bardziej, pociągał mnie. Wymarzony facet po prostu jak dla mnie. Co ciekawe zauważyłam, że i on daje z czasem coraz więcej sygnałów. Będąc w większej grupie osób starał się być bliżej mnie, mieć ze mną kontakt. Ostatnio był naprawdę blisko. Nawet, gdy moja koleżanka mówiła, on ciągle wzrok kierował na mnie. Patrzyliśmy sobie w oczy jakiś czas. Były głębokie, podniecające spojrzenia. On wzroku nie mógł oderwać ode mnie. Żaden facet się tak na mnie nie patrzył!! Nawet będąc w towarzystwie innych moich znajomych, spoglądał właśnie na mnie, zwrócony ciałem w moją stronę, mimo, że był oddalony. Coraz częstsze spojrzenia, uśmiechy, błysk w oku.. Coś się między nami działo jak tylko się spotkaliśmy. Znamy się dość krótko, ale ciągle przypominają mi się te momenty, bo widać, że ja też nie jestem mu obojętna. Czuję, że to wszystko nie może być przypadkowe. Chyba się zakochałam i chciałabym poznać jeszcze bliżej. Naprawdę mi się spodobał. Co myślicie o tej sytuacji? Pogubiłam się.
tissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 06:26   #2
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Fajny facet - zainteresowanie

No to może zaproponuj jakąś kawę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 08:19   #3
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Fajny facet - zainteresowanie

No to skoro chcesz go poznac jeszcze blizej zapros go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 11:55   #4
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Fajny facet - zainteresowanie

Cytat:
Napisane przez tissable Pokaż wiadomość
Niedawno poznałam fajnego faceta. Od początku przykuł moją uwagę, choć wtedy jeszcze nie myślałam o nim tyle co teraz. Z czasem podobał mi się coraz bardziej, pociągał mnie. Wymarzony facet po prostu jak dla mnie. Co ciekawe zauważyłam, że i on daje z czasem coraz więcej sygnałów. Będąc w większej grupie osób starał się być bliżej mnie, mieć ze mną kontakt. Ostatnio był naprawdę blisko. Nawet, gdy moja koleżanka mówiła, on ciągle wzrok kierował na mnie. Patrzyliśmy sobie w oczy jakiś czas. Były głębokie, podniecające spojrzenia. On wzroku nie mógł oderwać ode mnie. Żaden facet się tak na mnie nie patrzył!! Nawet będąc w towarzystwie innych moich znajomych, spoglądał właśnie na mnie, zwrócony ciałem w moją stronę, mimo, że był oddalony. Coraz częstsze spojrzenia, uśmiechy, błysk w oku.. Coś się między nami działo jak tylko się spotkaliśmy. Znamy się dość krótko, ale ciągle przypominają mi się te momenty, bo widać, że ja też nie jestem mu obojętna. Czuję, że to wszystko nie może być przypadkowe. Chyba się zakochałam i chciałabym poznać jeszcze bliżej. Naprawdę mi się spodobał. Co myślicie o tej sytuacji? Pogubiłam się.
On Tobą niby zafascynowany, Ty nim też. To może trzeba się ruszyć i spotkać tylko we dwójkę żeby zweryfikować czy to Twoja wyobraźnia, czy facet naprawdę jest zainteresowany?
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 12:17   #5
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Fajny facet - zainteresowanie

Jakbym czytała jakiś romans

Tyle ochów, achów, a gdzie jakiś konkret? Tylko wzdychacie do siebie. A coś rozmawialiście?

Ska się dokładnie znacie?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 13:15   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Fajny facet - zainteresowanie

Skoro facio niczego nie proponuje (w sensie spotkania na kawę, czy randki), to Ty zaproponuj. Ale wydaje mi się, że gdyby te jego spojrzenia i rzekome westchnienia miały coś na celu, poza przyziemnym "no ładna babeczka, pogapić się można", to już dawno by coś zaproponował. To, że mu się podobasz wizualnie nie oznacza od razu tego, że coś więcej między Wami może być.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 18:02   #7
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Fajny facet - zainteresowanie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Skoro facio niczego nie proponuje (w sensie spotkania na kawę, czy randki), to Ty zaproponuj. Ale wydaje mi się, że gdyby te jego spojrzenia i rzekome westchnienia miały coś na celu, poza przyziemnym "no ładna babeczka, pogapić się można", to już dawno by coś zaproponował. To, że mu się podobasz wizualnie nie oznacza od razu tego, że coś więcej między Wami może być.
Niestety musisz przejąć inicjatywę bo 90% facetów boi się podejść i zagadać.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 18:31   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Fajny facet - zainteresowanie

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Jakbym czytała jakiś romans

Tyle ochów, achów, a gdzie jakiś konkret? Tylko wzdychacie do siebie. A coś rozmawialiście?

Ska się dokładnie znacie?
Te krzyżujące się spojrzenia pełne żaru... Powietrze gęste od napięcia...
A on się tylko gapi i nic. Mimo że zwrócony ciałem.

Może warto podejść i zagadać na jakikolwiek temat? A potem samo poleci.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 20:06   #9
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Fajny facet - zainteresowanie

umów się z nim na kawę.
Poznajcie się jeszcze bardziej, i czas pokaże co to będzie
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-29 21:06:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.