Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 20:42   #1
Izza4989
Raczkowanie
 
Avatar Izza4989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 152
Smile

Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe


Tak jak w tytule Chodzi mi o wasze obcowanie z portalami randkowymi. Ja co prawda miałam konto na ilove ale to już trzy lata temu, a teraz chciałabym się znowu zapisać na jakiś portal
Jaki najbardziej poleciłybyście mi?
__________________
moje postanowienie:
było 40 kg - jest 45 kg - będzie 47 kg
Izza4989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:00   #2
marcomarcoooo8888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

sympatia ?
marcomarcoooo8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:21   #3
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

ilove chyba nie istnieje już Sympatia? beznadzieja, szybciej znajdziesz tam sponsora, ewentualnie kolesia na jedną noc, niż ciekawego rozmówcę I jeszcze stawka za abonament w górę poszła
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:29   #4
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja miałam konto na sympatii przez równy miesiąc. Co mnie bardzo zaskoczyło zainteresowanie moim profilem było ogromne spotkałam się z kilkoma facetami i..... albo ja źle trafiałam albo trzeba się zacząć martwić o brzydszą część naszego społeczeństwa Ogólnie to trafiałam na facetów, którzy koniecznie chcieli się jak najszybciej ożenić, najzwyczajniej w świecie szukali żony - wypytywali czy umiem gotować, ile chcę urodzić dzieci, na ile osób chciałabym wesele, mówili że kobieta musi być kobietą i w 100% poświęcać się mężowi i dzieciom, że nie powinna pracować, lub wykonywać typowo kobiecy zawód...jak dowiadywali się że jestem inż. budowy maszyn zwykle stwierdzali że "męskie kobiety" ich nie interesują i szybko kończyli spotkanie - lub też na takich typowych maminsynków co to mi opowiadali, że byli z mamą na wakacjach, że mama zaplanowała mu urlop, że mama znalazła mu prace, że do tej pory mama nie zaakceptowała żadnej z jego partnerek. No cóż... taki portal nie jest zły, ale drugi raz nie założyłabym konta na sympatii

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

kasica6662;33964940]ilove chyba nie istnieje już Sympatia? beznadzieja, szybciej znajdziesz tam sponsora, ewentualnie kolesia na jedną noc, niż ciekawego rozmówcę I jeszcze stawka za abonament w górę poszła


mnie koniecznie chciał sponsorować jakiś Japończyk myślałam, że padnę trupem ze śmiechu jak czytałam jego wiadomości:hahaha :
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:49   #5
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Cytat:
Napisane przez jola0078 Pokaż wiadomość
Ja miałam konto na sympatii przez równy miesiąc. Co mnie bardzo zaskoczyło zainteresowanie moim profilem było ogromne spotkałam się z kilkoma facetami i..... albo ja źle trafiałam albo trzeba się zacząć martwić o brzydszą część naszego społeczeństwa Ogólnie to trafiałam na facetów, którzy koniecznie chcieli się jak najszybciej ożenić, najzwyczajniej w świecie szukali żony - wypytywali czy umiem gotować, ile chcę urodzić dzieci, na ile osób chciałabym wesele, mówili że kobieta musi być kobietą i w 100% poświęcać się mężowi i dzieciom, że nie powinna pracować, lub wykonywać typowo kobiecy zawód...jak dowiadywali się że jestem inż. budowy maszyn zwykle stwierdzali że "męskie kobiety" ich nie interesują i szybko kończyli spotkanie - lub też na takich typowych maminsynków co to mi opowiadali, że byli z mamą na wakacjach, że mama zaplanowała mu urlop, że mama znalazła mu prace, że do tej pory mama nie zaakceptowała żadnej z jego partnerek. No cóż... taki portal nie jest zły, ale drugi raz nie założyłabym konta na sympatii

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

kasica6662;33964940]ilove chyba nie istnieje już Sympatia? beznadzieja, szybciej znajdziesz tam sponsora, ewentualnie kolesia na jedną noc, niż ciekawego rozmówcę I jeszcze stawka za abonament w górę poszła


mnie koniecznie chciał sponsorować jakiś Japończyk myślałam, że padnę trupem ze śmiechu jak czytałam jego wiadomości:hahaha :

może ten sam co u mnie

bo mam tam konto i ostatnio jakis do mnie napisał
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:03   #6
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Miałam przez jakiś miesiąc konto na sympatii, z kilkoma facetami popisałam, niektórzy - widać z daleka - desperaci, szukający dziewczyny na siłę, inni delikatnie mówiąc idioci, niektórzy sympatyczni, ale kontakt się urywał (nie chciało mi się na te wiadomości odpisywać ).

Spotkałam się z dwoma facetami.
Jeden - desperat, rozmowa z nim to : hyhyhy k****** ja pi*******e . Na dwóch spotkaniach się skończyło i on nie mógł zrozumieć, co z nim nie tak.
Drugi - wydawałoby się wykształcony, mający własną firmę. W rzeczywistości okazał się nudnym, zapatrzonym w siebie bufonem, który świata nie widzi poza firmą i chce mnie na siłę zmienić. Spotykaliśmy się 2 miesiące, ale nie jakoś regularnie, bo nie miałam ochoty na spotkania z nim.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 07:38   #7
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu portali.
Aż któregoś dnia założyłam konto na sympatii.
Nie wiem co mnie podkusiło
Miałam już zamiar skasować konto, bo ciągle pisali do mnie jacyś desperaci, co to na siłę musieli znaleźć sobie dziewczynę.
Aż w końcu odezwał się do mnie pewien chłopak.
Zaczęliśmy ze sobą pisać, wymieniliśmy się numerami gg, potem telefonów, w końcu doszło do spotkania, staliśmy się parą.
Za półtorej miesiąca bierzemy ślub, a w listopadzie zostaniemy rodzicami

Także my jesteśmy dowodem na to, że nawet na takich portalach można znaleźć miłośc swojego życia
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 10:43   #8
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja bylam na badoo. spotkalam sie z 3 kolesiami. 1 byl ok, potem okazalo sie, ze ma dziecko. niby mielismy sie jeszscze spotkac, on proponowal, ja proponowalam, ale w koncu sie wiecej nie spotkalismy.
2 koles... ok, pogadalismy, ale unikal bardzo mojego dotyku, nie mowie, ze pchalam sie z lapami do niego, czy cos.. nie nie. poprostu nawet jak przez przypadek machnelam reka i go dotknelam to mialam wrazenie, ze jakby mogl to by odskoczyl na drugi koniec pomieszczenia nie wiem, wydaje mi sie, ze nie smierdzialam, ale wiadomo jak to jest, smierdziel siebie nie czuje
3.. napisal do mnie, na nastepny dzien sie spotkalismy i juz tak zostalismy niedlugo, bo dopiero troche ponad miesiac

zawsze uwazalam, ze takie portale to desperacja... ale w walentynki cos mnie podkusilo i zalozylam. bylam tam w sumie 1,5 miesiaca

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

a.. no i dodam, ze wlasciwie portal jest darmowy, tylko jak chce sie jakies inne opcje wykupic, to mozna zaplacic. warunek jedyny jest to,ze faktycznie trzeba miec dodane zdjecia, zeby pogadac i poogladac zdjecia innych. ja nie mialam nci wykupione i jak widac nie przeszkodzilo to w poznaniu kogos
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 13:26   #9
Izza4989
Raczkowanie
 
Avatar Izza4989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 152
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

ja myślałam żeby sobie założyć konto na swatka.pl ale nie wiem czy on jest w pełni darmowy miałam kiedyś konto na ilove ale ten portal już usunęli szkoda a taki był fajny
__________________
moje postanowienie:
było 40 kg - jest 45 kg - będzie 47 kg
Izza4989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:44   #10
Anonimka1992
Wtajemniczenie
 
Avatar Anonimka1992
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 645
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

edarling. pl czy jakos tak wydaje sie fajnym portalem ale nie jest darmowy...
fajne jest to ze jest duzo pytan (albo i za duzo) i to niby tez ma pomoc w poznaniu kogos podobnego do ciebie

Edytowane przez Anonimka1992
Czas edycji: 2012-05-08 o 15:46
Anonimka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:48   #11
Karolcia_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: [reebok_b]592474[/reebok_b]
Wiadomości: 84
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

czy ktoś wspomoże przyszłą mamusię i kliknie na ten link? proszę o pomoc

[reebok_b]592474[/reebok_b]
Karolcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 10:31   #12
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Pokaż wiadomość
ilove chyba nie istnieje już Sympatia? beznadzieja, szybciej znajdziesz tam sponsora, ewentualnie kolesia na jedną noc, niż ciekawego rozmówcę I jeszcze stawka za abonament w górę poszła
Tak ilove już dawno nie ma

Sympatia? A znam kilka par, które właśnie tam się poznały Nie ma reguły, że spotyka sie tam desperatów czy sponsorów!
Wielu ludzi jest teraz zabieganych, zapracowanych- nie mają czasu żeby wyjść i poznać kogoś... A internet to szansa
Nie można generalizować! W pracy, na uczelni czy pubie też możesz spotkać desperata czy zboczeńca
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 18:14   #13
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja miałam konto na sympatii a oto podsumowanie mojego randkowania na sympatii - stan na maj tego roku : razem 7,5 roku, teraz piąta rocznica ślubu, czteroletni synek i drugi synek za chwilkę na świecie
a najśmieszniejsze było to, że nigdy w życiu nie spotkałam mojego męża, chociaż mieszkaliśmy 2 ulice od siebie

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2012-05-09 o 18:15
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 19:56   #14
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Tak ilove już dawno nie ma

Sympatia? A znam kilka par, które właśnie tam się poznały Nie ma reguły, że spotyka sie tam desperatów czy sponsorów!
Wielu ludzi jest teraz zabieganych, zapracowanych- nie mają czasu żeby wyjść i poznać kogoś... A internet to szansa
Nie można generalizować! W pracy, na uczelni czy pubie też możesz spotkać desperata czy zboczeńca
Pewnie, że nie można generalizować. Moja koleżanka na Sympatii poznała swojego męża, więc da się znaleźć tam kogoś wartościowego. Ja to nie mam szczęścia do facetów zarówno w "realu" jak i w necie, zwykle źle trafiam, ale jakoś ten fakt przeżyję
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:42   #15
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja miałam na fotka.pl, teraz mam stamtąd mężczyznę, od ponad 2 lat
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 10:46   #16
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Ja miałam konto na sympatii a oto podsumowanie mojego randkowania na sympatii - stan na maj tego roku : razem 7,5 roku, teraz piąta rocznica ślubu, czteroletni synek i drugi synek za chwilkę na świecie
a najśmieszniejsze było to, że nigdy w życiu nie spotkałam mojego męża, chociaż mieszkaliśmy 2 ulice od siebie
A to dobre
Super się Wam udało!!!

Cytat:
Napisane przez jola0078 Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie można generalizować. Moja koleżanka na Sympatii poznała swojego męża, więc da się znaleźć tam kogoś wartościowego. Ja to nie mam szczęścia do facetów zarówno w "realu" jak i w necie, zwykle źle trafiam, ale jakoś ten fakt przeżyję
Ja znam właśnie kilka par (w tym już małżeństw), które właśnie tam się poznały!
Ja akurat mam średnie szczęście do facetów ale co zrobić... Może kiedyś się uda... gdziekolwiek to będzie
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:57   #17
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja też miałam konto na Sympatii. Aż jeden miesiąc ^^ nikogo interesującego nie znalazłam, nawet do pogadania a nie, przepraszam, kumpla z klasy ale z nim to akurat bez portalu mogłam pogadać
nie mam nic do tego typu portali, wg mnie każdy sposób dobry, by kogoś poznać jak nie męża, to kolegę
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:28   #18
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

ja miałam kiedyś konto na mkontakt.pl jak to na portalach randkowych - pełno sponsorów ale znajdą się i Ci normalnie faceci szukający miłości
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:23   #19
6d74a1f1832b8fb205aac8124833f6679e038eac_604c00936076f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Jest jeszcze Twoo,podobny z "wyglądu" jak Badoo
6d74a1f1832b8fb205aac8124833f6679e038eac_604c00936076f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 11:18   #20
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja posiadając konto na sympatii, pochwaliłam się o tym dobrej koleżance. Tzn, po prostu wspomniałam, że mam i się z tym nie kryłam.
Koleżanka mi w oczy przytaknęła, że to fajnie, że może kogoś poznam, natomiast za plecami do znajomych opowiadała, że tylko desperaci mają konta na takich portalach.

Ja uważam, że każda metoda na poznanie kogoś jest dobra. Faceta, z ktorym obecnie się spotykam poznałam dzięki gumtree Poza tym, gdzie miałabym poznać kogoś nowego? na kursy brak mi obecnie czasu, na uczelni nic interesującego nie ma, zresztą mnie nie kręci, gdy chłopak chodzi ze mną do szkoły..
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 15:05   #21
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Podobnie jak poprzedniczki polecam sympatię - wydaje mi się że z polskich portali tego typu tam jest najwięcej ludzi. Być może jeszcze randki o2. To prawda, że jest tam wielu desperatów i sponsorów, ale są też całkiem normalni faceci - w końcu w ten sposób zupełnie przypadkowo poznałam swojego TŻ. Do tej pory śmiejemy się z tego że nasza znajomość zaczęła się w tak głupi sposób
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 22:40   #22
motylkowa07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 51
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Słuchajcie, a czy jeśli na takim portalu matrymonialnym poznałybyście obcokrajowca to czy dążyłyście do tego aby w końcu móc się z nim spotkać ?
motylkowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:50   #23
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 23:48   #24
dorotkaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja znalazłam swojego obecnego narzeczonego na buziak.pl . Polecam też badoo.com oraz sympatia. Znam tylko te portale randkowe ale są sprawdzone.
dorotkaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 21:35   #25
tolo31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Te wszystkie portale to jeden wielki burdel.
Wielkie damy , grzeczne paniusie a już po pierwszym spotkaniu lądowały w łóżku.Miałem ich ponad pięćdziesiąt.
Już rzygać mi się chcę jak się patrzę na zdjęcia i opisy tych grzecznych,kulturalnych,m ądrych i pięknych damulek.
tolo31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 20:21   #26
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

I co tolo31, dowartościowałeś się tym wpisem? Widocznie nie miałem zbyt wysokich wymagań, co? Liczy się ilość, a nie jakość? Powiem Ci, że sama korzystałam z tego typu portali, chociaż bardziej portalu matrymonialnego i nigdy nie spotkałam się z kimś, żeby pójść do łóżka. Dla mnie liczyły się poważniejsze znajomości, jak ktoś zaczynałby już przy pierwszej rozmowie gadać o seksie, to od razu wiedziałabym, jakie ma zamiary i że nie ma sensu się z nim spotykać, bo ja nie jestem z takich. Na szczęście na xxx nie miałam problemów z takimi facetami, myślę, że taki ktoś, jak Ty, raczej nie miałby możliwości do dowartościowania się i zaliczania €žna pęczki€, pewnie nie udałoby Ci się nikogo poderwać z takim podejściem, bo jak widać, z szacunkiem do kobiet jesteś na bakier...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-16 o 23:34 Powód: Reklama.
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 23:21   #27
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Już kiedyś pisałam w podobnym wątku, ale napiszę jeszcze raz. Robiłam dwa razy podejście do sympatii i podziękowałam. Zawsze kiedy szukałam mężczyzn z okolicy w konkretnym przedziale wiekowym trafiałam na 2-3 kolegów i jeszcze garstkę innych mężczyzn. Wyboru nie było, a kolegów znam i mogłabym z nimi pójść na wódkę, a nie na randkę (to nie ten typ, z dwoma się spotkałam i nic). Jednym słowem kicha.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 10:27   #28
kaja008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Cytat:
Napisane przez tolo31 Pokaż wiadomość
Te wszystkie portale to jeden wielki burdel.
Wielkie damy , grzeczne paniusie a już po pierwszym spotkaniu lądowały w łóżku.Miałem ich ponad pięćdziesiąt.
Już rzygać mi się chcę jak się patrzę na zdjęcia i opisy tych grzecznych,kulturalnych,m ądrych i pięknych damulek.
To chyba źle szukałeś. Ja też jestem zarejestrowana na jednym z portali(kiedyś byłam na kilku), ale jakoś żadnemu od razu nie wskakiwałam do wyra. Także nie uogólniaj. Po drugie radzę się przebadać. Po takiej ilości kobiet może coś Ci dały w gratisie. Po trzecie: ze strony męskiej też za dobrze to nie wygląda. Mówisz, że jesteśmy damulkami? A co powiesz na starych capów wypisujących obrzydliwe wiadomości? Albo o ludziach bez zdjęcia bądź panach, którzy nie potrafią się porządnie wysłowić? Jeśli nazywasz nas damulkami tylko dlatego, że nie bierzemy wszystkiego co leci, to lepiej się zastanów.
kaja008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:38   #29
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Exa poznałam na czacie (regionalnym, nudziłam się okrutnie, tak wyszło, a szkoda, bo żałuję teraz, że w ogóle poznałam), na sympatii poznałam faceta, z którym spotykałam się dwa, trzy miesiące (w sumie świr trochę, ciągle płakał, a na pierwszym spotkaniu pchał się z łapami, po czym sam zrezygnował stwierdzając, że za zimno ), na badoo poznałam aktualnego TŻa i wiem, że to to.
Reguł nie ma
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 14:54   #30
Barbara487
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Dużo jest tych portali randkowych obecnie. Ostatnio trafiłam na http://randki7.pl i wygląda na to, że jest to nowy portal. Będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, aż się rozwinie, ale robi całkiem niezłe wrażenie. Można znaleźć tam wiele porad, które całkiem fajnie się czyta.
Barbara487 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 13:33:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.