Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 06:40   #3301
astra001
Raczkowanie
 
Avatar astra001
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 208
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dobrze że ja niczego nie sprzedawałam....

Aaaa nie... Raz próbowałam w funduszach emerytalnych i po miesiącu zrezygnowałam moją bazą była książka telefoniczna, no to szukałam nazwisk z "młodymi" że tak to nazwę imionami. Zadzwoniłam do Kowalska Monika - a tam babuletka 80 letnia


Hmm, to ja może pomarudzę, że już nie znoszę pracy mojego TŻta. Pracuje tam miesiąc a ja mam dość. Mała firma montażowa, chłopaków jest 4 z moim TŻtem i szef. Godziny pracy są jak dla mnie niedorzeczne... Teraz też nadal jest na budowie, a co najlepsze, że wczoraj zostali tam na noc... Sam powiedział mi przez tel że może mu się plątać język, bo odczuwa zmęczenie - no co też on nie powie . Co z tego, że dobrze zarobi? Jak zamieszkamy razem, to ja dziękuję za nie takie życie gdzie on będzie wracał o północy
Nie zgadzaj się. Ja przez to się rozwiodłam!!! Nigdy go nie było. Najpierw pracował bo chciał, potem , na dom, potem na to żeby go wykończyć, potem sama nie wiem na co. I tak po 8 latach miałam dość.
astra001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 07:33   #3302
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

jeśli coś chce się mieć w życiu trzeba sobie radzić- jak facet się stara to jeszcze go zostawiać za to??? chyba czegoś nie rozumiem...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 07:58   #3303
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
jeśli coś chce się mieć w życiu trzeba sobie radzić- jak facet się stara to jeszcze go zostawiać za to??? chyba czegoś nie rozumiem...
Ja się ciesze że jest zaradny i pracowity tylko boję się przyszłości. nie zamierzam go przez to rzucać czy coś, ale nie wiem co będzie kiedyś.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Nie zgadzaj się. Ja przez to się rozwiodłam!!! Nigdy go nie było. Najpierw pracował bo chciał, potem , na dom, potem na to żeby go wykończyć, potem sama nie wiem na co. I tak po 8 latach miałam dość.
No to przykre trochę. nie chce się z nim rozstac ale nie Mam pojęcia jak to zmienić.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 08:33   #3304
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

a daleko od domu pracuje??
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 09:23   #3305
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
jeśli coś chce się mieć w życiu trzeba sobie radzić- jak facet się stara to jeszcze go zostawiać za to??? chyba czegoś nie rozumiem...
Jakbyś żyła w takim związku, to byś zrozumiała, bo teraz nie masz bladego pojęcia, o czym pisze Gwiazdeczka i Astra. Byłam 2 razy w związku z pracoholikiem i znam ten ból. Najpierw było zbieranie na mieszkanie, później na wykończenie mieszkania, później na super wypasione auto z salonu itd. W końcu nie wytrzymałam, bo prawie się nie widywaliśmy.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 09:52   #3306
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

noo ale chyba taki człowiek też musi odpoczzywać?? dostawać jakieś wolne itd. noo chyba że lepiej żeby obydwoje byli bezrobotni i siedzieli razem całą dobę dzień w dzień i nic nie mieli, caałe życie wynajmowali mieszkanie i utrzymywali niewiadomo za co
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:30   #3307
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a daleko od domu pracuje??
W tym samym mieście ale inna dzielnica, nie wiem ile może byc km do niego do domu, na pewno nie więcej niż 10 km.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
noo ale chyba taki człowiek też musi odpoczzywać?? dostawać jakieś wolne itd. noo chyba że lepiej żeby obydwoje byli bezrobotni i siedzieli razem całą dobę dzień w dzień i nic nie mieli, caałe życie wynajmowali mieszkanie i utrzymywali niewiadomo za co
Mój TŻ pracuje w branży gdzie np. zimą jest mniej pracy. Tzn. tak było jak pracował w poprzedniej firmie, że zimą miał dużo wolnego bo nie było zleceń. Nie wiem jak będzie w tej.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 10:30   #3308
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
noo ale chyba taki człowiek też musi odpoczzywać?? dostawać jakieś wolne itd. noo chyba że lepiej żeby obydwoje byli bezrobotni i siedzieli razem całą dobę dzień w dzień i nic nie mieli, caałe życie wynajmowali mieszkanie i utrzymywali niewiadomo za co
Widzę, że nie rozumiesz, ale usilnie brniesz w temat i odwracasz sytuację do granic absurdu. Jeśli według Ciebie pomiędzy pracoholizmem i spedzaniem 12 godz na dobę w pracy a bezrobociem nie ma nic pośredniego, to skończ się wypowiadać w tym temacie.

Edytowane przez Auksencja
Czas edycji: 2013-05-10 o 10:32
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:31   #3309
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Auksencja Pokaż wiadomość
Jakbyś żyła w takim związku, to byś zrozumiała, bo teraz nie masz bladego pojęcia, o czym pisze Gwiazdeczka i Astra. Byłam 2 razy w związku z pracoholikiem i znam ten ból. Najpierw było zbieranie na mieszkanie, później na wykończenie mieszkania, później na super wypasione auto z salonu itd. W końcu nie wytrzymałam, bo prawie się nie widywaliśmy.
Wczoraj mi powiedział że wie że dużo pracuje, ale że to się opłaca. No super, ale pieniądze to nie wszystko....
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:51   #3310
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

siedzę w pracy i dokonuję analizy rynku... zaraz 12...
niech już będzie 17

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dobrze że ja niczego nie sprzedawałam....

Aaaa nie... Raz próbowałam w funduszach emerytalnych i po miesiącu zrezygnowałam moją bazą była książka telefoniczna, no to szukałam nazwisk z "młodymi" że tak to nazwę imionami. Zadzwoniłam do Kowalska Monika - a tam babuletka 80 letnia


Hmm, to ja może pomarudzę, że już nie znoszę pracy mojego TŻta. Pracuje tam miesiąc a ja mam dość. Mała firma montażowa, chłopaków jest 4 z moim TŻtem i szef. Godziny pracy są jak dla mnie niedorzeczne... Teraz też nadal jest na budowie, a co najlepsze, że wczoraj zostali tam na noc... Sam powiedział mi przez tel że może mu się plątać język, bo odczuwa zmęczenie - no co też on nie powie . Co z tego, że dobrze zarobi? Jak zamieszkamy razem, to ja dziękuję za takie życie gdzie on będzie wracał o północy
Jeśli godnie ma płacone, to przemilcz ten temat. Mój mąż często wraca z pracy pomocy,albo jedzie w nocy,bo trzeba. Ale potem jest piękna wypłata i mija mu zmęczenie.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez astra001 Pokaż wiadomość
Nie zgadzaj się. Ja przez to się rozwiodłam!!! Nigdy go nie było. Najpierw pracował bo chciał, potem , na dom, potem na to żeby go wykończyć, potem sama nie wiem na co. I tak po 8 latach miałam dość.
no ja mam inne zdanie na ten temat.
to fakt, że kariera zabija związek, ale trzeba podejść z dystansem.
ja się cieszę, że mąż ma pracę i nawet lepiej jak go nie ma, bo mam chwilę dla siebie

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja się ciesze że jest zaradny i pracowity tylko boję się przyszłości. nie zamierzam go przez to rzucać czy coś, ale nie wiem co będzie kiedyś.[COLOR="Silver"]

.
ma pracę-ceń to. niedługo pewnie ją zmieni, albo będzie mniej zamówień. spokojnie.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Wczoraj mi powiedział że wie że dużo pracuje, ale że to się opłaca. No super, ale pieniądze to nie wszystko....
nie wszystko, ale raczej nie jest różowo u was, myślicie o ślubie, przyszłości, własnym m - trzeba zarobić na to wszystko...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:52   #3311
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

a czy powiedziałam ze nie ma nic pośredniego?? napisałam ze pewnie nawet jak ktoś dużo pracuje to nie spędza czasu non stop w pracy... nie wiem jak jest we wszystkich firmach budowlanych, ale w tych co pracują/pracowali znajomi zdarzały się sytuacje ze coś musi być na czas zrobione i czasem tzreba było dłużej zostać w pracy. Zrozumiałam ze teraz jest w takiej sytuacji, a nie sam z siebie jest pracoholikiem.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 11:29   #3312
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tijaaa Pokaż wiadomość
Ja mam osobisty uraz do ph, przez miesiąc "pracowałam" dla firmy, która podpisywała umowy na telewizję. Chodzenie od domu do domu i gadka, że ja tutaj w sprawie podłączenia tej nowej telewizji co informacja była 2 tyg. temu. Nie było informacji... to ja wejdę i powiem o co chodzi. Do dzisiaj to pamiętam i chociaż wiem, że jest to skrajny przypadek to nie chcę pracy ph.
Byłam na rozmowie w takiej firmie, ale tam to się nazywało "konsultant/handlowiec" I dokładnie takie same teksty były u klientów


A ja mam pracę!
Około pół etatu, także bardziej dorywczo, ale jest!
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:37   #3313
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
A ja mam pracę!
Około pół etatu, także bardziej dorywczo, ale jest!
Super.
A z tamtego baru zrezygnowałaś?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:43   #3314
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Gdy nie ma dzieci, to pracoholizm chwilowy można zrozumieć. Gorzej gdy sa dzieci a mąż 24 h na dobe pracuje i cały dom spada na żonę, która np ma pracę 8 h dziennie. Trzeba dziećmi się zająć jak sa małe wykąpać, pójść na plac zabaw, potem jak podrosną i pójdą do przedszkola czy szkoły, zaprowadzić do szkoły, przyprowadzić, pomóc w zadaniach, od czasu do czasu posprzątać- co dziś robiłam , ugotować, zrobić zakupy itd. Wszystko na głowie żony a dzieci ojca mało widzą na oczy.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:44   #3315
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość


A ja mam pracę!
Około pół etatu, także bardziej dorywczo, ale jest!
super! opowiadaj!!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:45   #3316
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Super.
A z tamtego baru zrezygnowałaś?
Tak, zrezygnowałam.
Tu też mam na poczatek tylko 5zł/h, po miesiącu 6zł/h, ale zmiany 6godzinne a nie 15godzinne No i nie na czarno, ale umowa zlecenie. No, ale wg niektórych będę tą złą, bo mam pracę po znajomości
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:47   #3317
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Gdy nie ma dzieci, to pracoholizm chwilowy można zrozumieć. Gorzej gdy sa dzieci a mąż 24 h na dobe pracuje i cały dom spada na żonę, która np ma pracę 8 h dziennie. Trzeba dziećmi się zająć jak sa małe wykąpać, pójść na plac zabaw, potem jak podrosną i pójdą do przedszkola czy szkoły, zaprowadzić do szkoły, przyprowadzić, pomóc w zadaniach, od czasu do czasu posprzątać- co dziś robiłam , ugotować, zrobić zakupy itd. Wszystko na głowie żony a dzieci ojca mało widzą na oczy.
no niestety...znam wiele rodzin, gdzie dzieci widzą rodziców nocą

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Tak, zrezygnowałam.
Tu też mam na poczatek tylko 5zł/h, po miesiącu 6zł/h, ale zmiany 6godzinne a nie 15godzinne No i nie na czarno, ale umowa zlecenie. No, ale wg niektórych będę tą złą, bo mam pracę po znajomości
dobrze, że zrezygnowałaś
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:53   #3318
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
siedzę w pracy i dokonuję analizy rynku... zaraz 12...
niech już będzie 17

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



Jeśli godnie ma płacone, to przemilcz ten temat. Mój mąż często wraca z pracy pomocy,albo jedzie w nocy,bo trzeba. Ale potem jest piękna wypłata i mija mu zmęczenie.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



no ja mam inne zdanie na ten temat.
to fakt, że kariera zabija związek, ale trzeba podejść z dystansem.
ja się cieszę, że mąż ma pracę i nawet lepiej jak go nie ma, bo mam chwilę dla siebie

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------



ma pracę-ceń to. niedługo pewnie ją zmieni, albo będzie mniej zamówień. spokojnie.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



nie wszystko, ale raczej nie jest różowo u was, myślicie o ślubie, przyszłości, własnym m - trzeba zarobić na to wszystko...

Jeszcze troszkę i będzie 17, jak przestaniesz o tym mysleć to teoretycznie powinno szybciej zlecieć

Tusi, ja zdaję sobie z wszystkiego sprawę, ale po prostu się boję... Nie chcę by to na nas źle wpływało. Bardzo się cieszę że ma pracę i cenię go za to, że nie boi się pracować fizycznie, jestem dumna z tego. Ale martwię się o niego, że o siebie nie dba, nie wiem czy coś je, całkiem mi zniknie, a już jest szczypior... Wątpię żeby chciał ją zmieniać dopóki jest mu tam dobrze, szef mu powiedział, że na nim i na jeszcze jednym chłopaku chce budować firmę. Pewnie szybciej by im szło gdyby było więcej montażystów. No a jak mają dużą budowę to we 4 trochę im zejdzie. Ja to wszystko rozumiem i w sumie jakoś szczególnie mi to nie robi póki jestem w domu i widzimy się tylko w weekendy, ale ja jestem taka że myślę, naprzód i już się zamartwiam jak to będzie kiedyś...

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a czy powiedziałam ze nie ma nic pośredniego?? napisałam ze pewnie nawet jak ktoś dużo pracuje to nie spędza czasu non stop w pracy... nie wiem jak jest we wszystkich firmach budowlanych, ale w tych co pracują/pracowali znajomi zdarzały się sytuacje ze coś musi być na czas zrobione i czasem tzreba było dłużej zostać w pracy. Zrozumiałam ze teraz jest w takiej sytuacji, a nie sam z siebie jest pracoholikiem.
Czy jest już pracoholikiem - chyba raczej nie, ale może do tego dojść...

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Byłam na rozmowie w takiej firmie, ale tam to się nazywało "konsultant/handlowiec" I dokładnie takie same teksty były u klientów


A ja mam pracę!
Około pół etatu, także bardziej dorywczo, ale jest!
Oooooo brawo, a co to za praca?
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:56   #3319
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Oooooo brawo, a co to za praca?
Sprzedawca w sklepie z kosmetykami naturalnymi. Do tego po szkoleniu jeszcze okazjonalne wykonywanie masaży dłoni, peelingów itd. Mam nadzieję, że podołam We wtorek zaczynam szkolenie, 6h, w środę 12h
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 12:01   #3320
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Tak, zrezygnowałam.
Tu też mam na poczatek tylko 5zł/h, po miesiącu 6zł/h, ale zmiany 6godzinne a nie 15godzinne No i nie na czarno, ale umowa zlecenie. No, ale wg niektórych będę tą złą, bo mam pracę po znajomości
Jesteś taka niedobra! Jak możesz!



---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Sprzedawca w sklepie z kosmetykami naturalnymi. Do tego po szkoleniu jeszcze okazjonalne wykonywanie masaży dłoni, peelingów itd. Mam nadzieję, że podołam We wtorek zaczynam szkolenie, 6h, w środę 12h
Fajnie brzmi, sama się wiele nauczysz, dla siebie
Podołasz podołasz, nie mam wątpliwości
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:04   #3321
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

bordowa gratulacje
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:25   #3322
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Siedzę w domu i całymi dniami odbieram tylko telefony od telemarketerów.
Nosz kurde! Dzwonili o 10, podziękowałam, powiedziałam, że mama mówiła, że nie jest zainteresowana ofertą, więc niech już z łaski swojej nie dzwonią. Przed chwilą znowu ta sama firma! Mówię, że już raz dzisiaj dzwonili, a pani, że ma zaznaczone, że poczta się włączyła Sorry, ale ktoś musiała mieć ładne schizy, skoro "rozmawiał z pocztą" Niech zmieni dilera albo co. Naprawdę starałam się być miła, bo rozumiem, że to jej praca i ktoś coś źle zaznaczył - nie zazdroszczę (a też musiałam w poprzedniej pracy obdzwaniać bazę i znam ten ból). No ale była tak bezczelna, zapodała focha takim tonem, że dziękuję i sugerowała, że ja kłamię, bo poczta głosowa była i koniec. Ręce opadają.
W międzyczasie jeszcze jeden telefon skądś tam

Ja już chcę do jakiejś pracy, bo zwariuję
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:37   #3323
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Siedzę w domu i całymi dniami odbieram tylko telefony od telemarketerów.
Nosz kurde! Dzwonili o 10, podziękowałam, powiedziałam, że mama mówiła, że nie jest zainteresowana ofertą, więc niech już z łaski swojej nie dzwonią. Przed chwilą znowu ta sama firma! Mówię, że już raz dzisiaj dzwonili, a pani, że ma zaznaczone, że poczta się włączyła Sorry, ale ktoś musiała mieć ładne schizy, skoro "rozmawiał z pocztą" Niech zmieni dilera albo co. Naprawdę starałam się być miła, bo rozumiem, że to jej praca i ktoś coś źle zaznaczył - nie zazdroszczę (a też musiałam w poprzedniej pracy obdzwaniać bazę i znam ten ból). No ale była tak bezczelna, zapodała focha takim tonem, że dziękuję i sugerowała, że ja kłamię, bo poczta głosowa była i koniec. Ręce opadają.
W międzyczasie jeszcze jeden telefon skądś tam

Ja już chcę do jakiejś pracy, bo zwariuję
Do mnie dzisiaj dzwonili z Orange i kobita mówi, że jesteśmy w innej sieci z telefonem i internetem i czy nie chcielibyśmy przejśc do nich, a ja do niej: ale my od początku roku jesteśmy w Orange, to się spłoszyła i rozłączyła haha
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:39   #3324
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

do mnie dzwonili z zaproszeniem na rozmowę. teraz to niech się kicają

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Sprzedawca w sklepie z kosmetykami naturalnymi. Do tego po szkoleniu jeszcze okazjonalne wykonywanie masaży dłoni, peelingów itd. Mam nadzieję, że podołam We wtorek zaczynam szkolenie, 6h, w środę 12h
masaż dłoni jest super!!!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:12   #3325
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Tak, zrezygnowałam.
Tu też mam na poczatek tylko 5zł/h, po miesiącu 6zł/h, ale zmiany 6godzinne a nie 15godzinne No i nie na czarno, ale umowa zlecenie. No, ale wg niektórych będę tą złą, bo mam pracę po znajomości
Też mam po znajomości poniekąd a właściwie z polecenia kolegi miałam rozmowę, zaczynam od poniedziałku. W dziale prawnym, tak więc jestem super szczęśliwa.
Gratulacje Bordowa. Twoja praca wydaje się być bardzo fajna.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.

Edytowane przez Erite
Czas edycji: 2013-05-10 o 13:14
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:53   #3326
liittleedeviil
Raczkowanie
 
Avatar liittleedeviil
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 235
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Też mam po znajomości poniekąd a właściwie z polecenia kolegi miałam rozmowę, zaczynam od poniedziałku. W dziale prawnym, tak więc jestem super szczęśliwa.
A nie mówiłam, że znjdziesz pracę szybciej ode mnie? Gratuluję!
bordowa, Tobie również!

Jak tak dalej pójdzie to następną część otworzę sam dla siebie
liittleedeviil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:55   #3327
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Do mnie też dziś dzwonili, będą się umawiać na następny etap, rozmowę z managerem
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:00   #3328
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez liittleedeviil Pokaż wiadomość
A nie mówiłam, że znjdziesz pracę szybciej ode mnie? Gratuluję!
bordowa, Tobie również!

Jak tak dalej pójdzie to następną część otworzę sam dla siebie
Gdyby nie wstawiennictwo kolegi za moją kandydaturą pewnie nic by z tego nie było. Tak więc trafiło się ślepej kurze ziarno.
Nie płacz, znajdziesz pracę wkrótce.

NicRu, praca czy praktyki? Zdradzisz co to za praca?
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:06   #3329
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Do mnie też dziś dzwonili, będą się umawiać na następny etap, rozmowę z managerem
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:07   #3330
liittleedeviil
Raczkowanie
 
Avatar liittleedeviil
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 235
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Miałam telefon przed minutą, rozmowa we wtorek
liittleedeviil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.