Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-29, 22:56   #601
Ania390P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Zastanawiam się nad kupnem depilatora Philips. Czytałam wiele opinii - jednym pomagają a drugim nie.
Moje pytanie dotyczy jednak okresu kiedy depilujemy. Otóż powszechnie wiadomo, że należy unikać lasera w czasie gdy jesteśmy narażeni na promieniowanie słoneczne - mogą powstać plamy na skórze. Co Wy na to? Prawda czy fałsz ?
Ania390P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 07:40   #602
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

O plamach nie słyszałam, natomiast nie wolno stosować na opalonej skórze, bo można się poparzyć. Mechanizm działania polega na podnoszeniu temperatury tego co ma w sobie barwnik. Dlatego im ciemniejsze włosy, tym lepiej działa. Jeśli działa się na opaloną skórę, to w efekcie ją się podgrzeje, czyli w ekstremalnej sytuacji poparzy.
Ogólnie te urządzenia sprawdzają czy można się depilować, w remingtonie przykłada się skórę do czujnika i dopiero wtedy urządzenie zacznie działać.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 08:18   #603
InezRS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Piszecie że ipl Remington 6750 ma 65 tys błysków. Ja kupiłam swój i wszędzie jest opisane że ten model ma 150 tys błysków. Nawet na stronie https://pl.remington-europe.com/prod...LIGHT-Prestige więc zgłupiałam...
InezRS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 11:59   #604
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

dziewczyny a jak mam ręce po woskowaniu czy depilatorze to jest sens w ogóle przykładać urządzenie, czy nie będzie działania żadnego i tak?
(nie pokuszę się o golenie maszynką, bo miałabym masakrę później...)
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 13:10   #605
kozka10
Przyczajenie
 
Avatar kozka10
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 4
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...
__________________
...naszemu światu brakuje miłości.
kozka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 14:14   #606
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak mam ręce po woskowaniu czy depilatorze to jest sens w ogóle przykładać urządzenie, czy nie będzie działania żadnego i tak?
(nie pokuszę się o golenie maszynką, bo miałabym masakrę później...)
Nie sądzę, żeby to miało sens.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 07:49   #607
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak mam ręce po woskowaniu czy depilatorze to jest sens w ogóle przykładać urządzenie, czy nie będzie działania żadnego i tak?
(nie pokuszę się o golenie maszynką, bo miałabym masakrę później...)
jeśli zostały jakieś włoski, czy coś nowego odrasta, to może się pozbędziesz, ale ogólnie nie licz na efekty, nie ma włosa, nie ma co zadziałać.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-31, 11:36   #608
i_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Mam pytanie do posiadaczek Remingtona IPL6750, czy macie gdzieś w instrukcji lub opakowaniu informację o mocy tego urządzenia?

Na stronie Remingtona jest informacja w opisie IPL6780, że ma moc 7-8 J/cm², waham się między tymi dwoma modelami i chciałabym właśnie wiedzieć czy IPL6750 też ma taką moc.

Bardzo proszę, jeśli któraś z Was ma informację o jego mocy, dajcie znać.

Iwona
i_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 09:53   #609
rzyrandol
Przyczajenie
 
Avatar rzyrandol
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 21
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny mam dylemat, męczy mnie częsta depilacja za pomocą maszynki, szczególnie że mam dość wrażliwą skórę i często zdarzają mi się podrażnienia w miejscach depilowanych, chciałabym zakupić depilator remingtona lub philipsa ale z tego co tu czytałam to jest to proces jeszcze bardziej czasochłonny niż maszynką.
Napiszcie proszę ile średnio zajmował Wam czas depilacji nóg i okolic bikini na początku używania depilatorów świetlnych? Ma któraś może zdjęcie jak wyglądały miejsca depilowane przed i po jakimś dłuższym okresie używania (np. rok)?
rzyrandol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 12:12   #610
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Nie masz się nad czym zastanawiać. Kuuj, Ja tez się mećzyłam z bikini, nie mogłam nadążyć za kłującymi odrostami.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 12:28   #611
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
Depilowałam wczoraj nim nogi na 5 i bikini na 2...jesssuuu jak to boli, nie wiem czy będę w stanie to robić na większej mocy. Dzisiaj włosy zaczęły już odrastać i w okolicach bikini mam jedną wielką masakrę...
Cytat:
Napisane przez Caraxa Pokaż wiadomość
To ja właśnie mam ten problem...najgorzej na bikini i bardzo liczę, że przestaną mi te moje nieszczęsne włochy wrastać
Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Ja tez się mećzyłam z bikini, nie mogłam nadążyć za kłującymi odrostami.

Zastanawiam się właśnie nad zakupem, najbardziej zalezy mi na okolicach bikini, bo tam najczęściej wrastają mi włoski. Jak z perspektywy czasu teraz oceniacie depilację w tych okolicach? Dalej mocno boli, jest masakra i nic nie daje?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 17:44   #612
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Moj zakup był także pod bikini, wieczna rzeźnia w pachwinach, po kilku godzinach odrastajace włosy...I epilator mnie uratował, nawet mimo tego ,ze ten zabieg trzeba powtarzac bo to nie jest maszyna z powerem jak w salonie to i tak podgolenie maszynka to jest lekkie co jakis czas . Z nóg wytępisz na dobre i szybko , tylko w tych "hormonalnych" okolicach jest ciężej
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 09:15   #613
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Moj zakup był także pod bikini, wieczna rzeźnia w pachwinach, po kilku godzinach odrastajace włosy...I epilator mnie uratował, nawet mimo tego ,ze ten zabieg trzeba powtarzac bo to nie jest maszyna z powerem jak w salonie to i tak podgolenie maszynka to jest lekkie co jakis czas . Z nóg wytępisz na dobre i szybko , tylko w tych "hormonalnych" okolicach jest ciężej
Dzięki


----


Wiecie czym się różnią te modele, tylko nakładkami i kolorem?



PHILIPS BRI950/00 Lumea Prestige (ciało, twarz)


PHILIPS BRI953/00 Lumea Prestige (ciało, bikini i pachy)


PHILIPS BRI956/00 Lumea Prestige (ciało, bikini, twarz, pachy)




Różnica w cenie pomiędzy 2 a 3 to 400 zł. Zastanawiam się, czy warto inwestować w te nakładki. Chyba, ze jeszcze czymś się różnią? Mi zależy na bikini i nogach, więc nakładki na twarz nie potrzebuje.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 10:38   #614
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dzięki


----


Wiecie czym się różnią te modele, tylko nakładkami i kolorem?



PHILIPS BRI950/00 Lumea Prestige (ciało, twarz)


PHILIPS BRI953/00 Lumea Prestige (ciało, bikini i pachy)


PHILIPS BRI956/00 Lumea Prestige (ciało, bikini, twarz, pachy)




Różnica w cenie pomiędzy 2 a 3 to 400 zł. Zastanawiam się, czy warto inwestować w te nakładki. Chyba, ze jeszcze czymś się różnią? Mi zależy na bikini i nogach, więc nakładki na twarz nie potrzebuje.
Na stronie Philipsa możesz porównać sobie produkty, one zazwyczaj różnią się ilością strzałów i nakładkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 12:21   #615
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Na stronie Philipsa możesz porównać sobie produkty, one zazwyczaj różnią się ilością strzałów i nakładkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, czyli różnica tylko w nakładkach.


Myślicie, ze warto dopłacać 400 zł i mieć nakładkę dedykowaną tylko bikini i odrębna nakładkę do pach? Czy może nakładka precyzyjna (wg instrukcji do i bikini, i do pach) też będzie równie dobra? Zastanawiam się czym nakładka do pach może się różnić od nakładki do bikini, a te dwie od nakładki precyzyjnej. W opisie wszystkie 3 mają dopasowany kształt, tę samą wielkość okienka i przezroczysty filtr.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 14:59   #616
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

nie zmieniaja działania "lasera", a okienko i tak jest małe. po co płacic za kawałek plastiku ktory je jeszcze pomniejsza
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 15:39   #617
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

No i racja. Teraz czekam, czy na BF może jakąś promocje znajdę
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 20:32   #618
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja mam raczej wrażenie, że to nie kwestia hormonów, tylko barwnika w skórze, bo na "zwykłym" bikini włosy w miarę nieźle znikają, a na głębokim, gdzie skóra jest troszkę brązowawa, idzie znacznie gorzej.
Dajesz tam na najwyzszym poziomie?
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 13:17   #619
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

co myslicie o tym modelu PHILIPS LUMEA ESSENTIAL BRI860/00
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-06, 18:15   #620
mmmmmb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cześć Dziewczyny,
mam problem z Remington IPL6750. Po pierwsze - tak, jak u innych wyskakiwały bezpieczniki w całym mieszkaniu, ale z tym udało nam się poradzić (wymiana z B10 na B16).

Drugim problemem jest duży ból podczas większości błysków. A mam wybrany zaledwie 1. poziom intensywności... Nie wiem, czy to problem ze mną, czy z urządzeniem. Co więcej, nie wszystkie błyski są bolesne. Depilując dokładnie tę samą część ciała, praktycznie wszystkie błyski cechują się ukłuciem, podczas, gdy raz na jakiś czas pojawi się błysk, która powoduje tylko ciepło, ale bez tego ukłucia (wszystkie są jednakowo, świeżo zgolone). Dodam tylko, że mam bardzo ciemne włosy i grube cebulki. Może to jest powodem takiego bólu już na 1 poziomie intensywności błysków.

Jak to u Was jest z tym bólem? Czy możecie mi opisać, co czujecie podczas uderzenia światła? Ja odczuwam, jakby ktoś głęboko wbijał mi szpilkę w skórę.

Zastawiające jest to, że ja już miałam do czynienia z laserem w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym na prawdziwym laserze o większej mocy. Miałam serię 8 zabiegów na większym poziomie intensywności błysków i ból nie był aż taki dotkliwy, jak teraz. Podpowiecie mi, jak to u Was jest z tym bólem?
mmmmmb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-11, 09:35   #621
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez mmmmmb Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
mam problem z Remington IPL6750. Po pierwsze - tak, jak u innych wyskakiwały bezpieczniki w całym mieszkaniu, ale z tym udało nam się poradzić (wymiana z B10 na B16).

Drugim problemem jest duży ból podczas większości błysków. A mam wybrany zaledwie 1. poziom intensywności... Nie wiem, czy to problem ze mną, czy z urządzeniem. Co więcej, nie wszystkie błyski są bolesne. Depilując dokładnie tę samą część ciała, praktycznie wszystkie błyski cechują się ukłuciem, podczas, gdy raz na jakiś czas pojawi się błysk, która powoduje tylko ciepło, ale bez tego ukłucia (wszystkie są jednakowo, świeżo zgolone). Dodam tylko, że mam bardzo ciemne włosy i grube cebulki. Może to jest powodem takiego bólu już na 1 poziomie intensywności błysków.

Jak to u Was jest z tym bólem? Czy możecie mi opisać, co czujecie podczas uderzenia światła? Ja odczuwam, jakby ktoś głęboko wbijał mi szpilkę w skórę.

Zastawiające jest to, że ja już miałam do czynienia z laserem w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym na prawdziwym laserze o większej mocy. Miałam serię 8 zabiegów na większym poziomie intensywności błysków i ból nie był aż taki dotkliwy, jak teraz. Podpowiecie mi, jak to u Was jest z tym bólem?

Zupełnie inaczej odczuwa się ból, gdy ktoś Ci coś robi. Samemu jest dużo gorzej. Takie jest moje odczucie. W gabinecie mają duże głowice i szybciej to idzie. Tutaj trzeba dużo przyłożeń to tez powoduje dyskomfort.

Wrażliwość na ból zmienia się u kobiet zależnie od dnia cyklu miesiączkowego, co jest związane z estrogenem. Zabiegi najlepiej robić kilka dni po miesiączce.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 11:01   #622
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Opisanie uczucia jako wbijanie głęboko szpilki jest bardzo trafne.


Tak jak napisała Kusum, na odczuwanie bólu wiele czynników ma wpływ, ja to nawet tak bardziej tydzień po miesiączce wolę robić, choć czasem robiłam tydzień po tygodniu, to nie dało rady, trzeba było cierpieć , ja jeszcze u siebie zauważyłam, że zmęczenie ma wpływ.


Teoretycznie tam gdzie nie czujesz "ukłuć" nie ma cebulek lub jest ich mało lub włoski delikatniejsze, bo im ciemniejszy i grubszy włos, tym bardziej boli, bo tak ipl jak i laser działają na barwnik we włosie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 09:30   #623
Mizore
Raczkowanie
 
Avatar Mizore
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Hej dziewczyny. Chcę zakupić Brauna silk-expert 5, bo myślę że pod względem kosztów (~1200zł), jak i łatwością obsługi (jeszcze nigdy nie robiłam nic takiego) jest najlepszy z topowych.
Bo z tego co widzę to w rankingach króluje Philips Lumea (ale cena...), potem Braun (na równi z czarną zagraniczną odmianą), a potem Remington (który wydaje się dość.. gabarytowy i często w recenzjach jest o bólu).

I mam taki dylemat. Jeszcze do końca lipca będę w Chinach.
Planowałam kupić po powrocie do Polski, ale powrót akurat byłby w okresie letnim, bym musiała poczekać pewnie aż lato się skończy, by móc używać depilatora - zwłaszcza, że ostatnie lata są strasznie gorące.
Plus czytałam, oglądałam. A jak się na coś napalę, to potem robię się niecierpliwa. Zwłaszcza, że niedługo wiosna i lato. Ten okres byłby najlepszy by zacząć depilację...

Więc do rzeczy. W Chinach ciężko o taki towar, nawet oficjalna chińska strona Brauna nie ma depilatora IPL w swojej ofercie.
Na chińskim allegro (gdzie zwykle produktów jest milion) samego depilatora Brauna są może z 2-3 oferty.
Jedna z nich sprzedaje go za ok. 1250 w przeliczeniu na polskie złotówki. Ponoć są to oryginalne przewożone bezpośrednio od producenta z Niemiec. Akurat ta część tego serwisu jest dość sprawdzana i nie wałują. Dużo jest oryginalnych produktów.
Jest niby angielska instrukcja itp.


Chciałam kupić w Polsce, bo to produkt dość.. istotny, kosztowny i jednak ważne by był oryginalny ze względów chociażby bezpieczeństwa. A wiadomo jak to jest jak coś jest chińskie. Świat podróbek.
Niby oryginalne, pewnie tak jest, ale jestem mimo wszystko podejrzliwa...

Najgorsze co mi powiedzieli o gwarancji. Jako, że kupują je od sklepu z Niemiec, a potem do siebie sprowadzają, to gwarancję dają... tylko na 30 dni. 24 miesiące gwarancji vs 1 miesiąc gwarancji (i to produktu kupionego na chińskim allegro...)

Koszt nie różni się od polskiego, więc tu nie ma ani plusów, ani minusów (choć jakby było tańsze, to zwątpiłabym w oryginalność depilatora).
Z jednej strony miałabym tu i teraz, mogłabym przygotować ciało na lato.
Z drugiej... jak po paru miesiącach mi padnie sprzęt to co wtedy?

Jakieś porady? Albo czy znacie przypadki by komuś coś się zepsuło szybciej? Lampa padła czy cokolwiek, co by sprawiło, że ta gwarancja byłaby przydatna?
Mizore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 10:52   #624
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja chyba bym poczekała.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 08:18   #625
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja chyba też bym poczekała.


Co do przerwy w lecie, to używałam prawie cały rok. Na bikini to już zupełnie, bo zazwyczaj nie jest opalane. Zresztą mam remingtona i tam jest okienko do którego się przykłada tę cześć ciała którą ma się depilować, nigdy mi nie wyskoczył komunikat, że jestem za mocno opalona. Więc jeśli nie będziesz się wystawiała nadmiernie na słońce, to obstawiam, że nawet w lipcu będziesz mogła się depilować. Teraz przerabiam roczny pakiet depilacji laserowej w gabinecie i latem też zabiegi robiłam, tyle, że opalania zeszłego lata nie było, ale też nie wariowałam i kremów z filtrem nie stosowałam przed wyjściem na dwór.


A jeśli chodzi o ból, no to niestety musi boleć. To trochę tak, że jak boli, to znaczy że działa. W domowych sprzętach nie ma końcówek z bajerami powodującymi, że odczucie bólu jest mniejsze. Remington chyba nadal ma największą moc z tych trzech urządzeń które wymieniałaś, pewnie dlatego najbardziej boli.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 12:18   #626
Kocica77
Rozeznanie
 
Avatar Kocica77
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 555
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Właśnie jestem ciekawa czy ktoś też tak miał?
Ja po ok 10 depilacjach ipl Philipsa miałam na nogach masę plamek do 0,5 cm jak małe blizny i kilka miesięcy z głowy z chodzeniem w spodniczce zanim zeszły, wtedy tez Philipsa porzuciłam...
Czy ktoś miał coś podobnego?
Włosów było mniej ale komplikacje mnie zniechęciły.
Kocica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 20:42   #627
vivik
Raczkowanie
 
Avatar vivik
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 195
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Kocica77 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem ciekawa czy ktoś też tak miał?
Ja po ok 10 depilacjach ipl Philipsa miałam na nogach masę plamek do 0,5 cm jak małe blizny i kilka miesięcy z głowy z chodzeniem w spodniczce zanim zeszły, wtedy tez Philipsa porzuciłam...
Czy ktoś miał coś podobnego?
Włosów było mniej ale komplikacje mnie zniechęciły.
Może przebarwienia ci się zrobiły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 12:22   #628
jakelinesilver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

These recommendations are awesome. Thank you so much.
Cytat:
Napisane przez chele Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję dziewczyny za podpowiedzi.



Papryka250 ja mam w tej chwili ten sam dylemat. Ten nowy czyli IPL6780 kosztuje niemal dwa razy więcej od modelu IPl6250. Pytanie czy warto kupić nowszy model, skoro w tej samej cenie można mieć dwa niższe modele? Kusząca z pewnością jest gwarancja czyli 5+1 lat i 150 tys. błysków. Nie wiem natomiast jak jest z mocą lampy, no i nasuwa się pytanie co się lepiej opłaci oraz czy nowe oznacza lepsze?

Mam jeszcze jedną wątpliwość dotyczącą lamp kwarcowych, gdyż na zagranicznych forach, właściwie rankingach depilatorów (dla zainteresowanych poniżej) bardzo często i dość wysoko pojawia się model Remingtona z lampą kwarcową dokładnie nazywa się Remington iLIGHT Pro Plus Quartz i jest on w różowym kolorze. Czy ten model występuje w Polsce jeżeli tak to pod jakim oznaczeniem? Żaden z tych które przeglądałem na stronie Remingtona nie jest różowy. Zauważyłem też, że na np. rynek USA Remington stosuje inne oznaczenia swoich produktów.

Przy okazji podsumowując przedstwione rankingi (wszystkie z tego roku), nie wiem na ile są one niezależne, bardzo dobrze wypada depilator Tria Home Laser 4X, jednak niedostępny na rynku polskim, więcej tutaj: http://www.triabeauty.com/products/h...moval-laser-4x

Dodam jeszcze, że depilator LumaRX IPL, który także występuje w poniższych testach, bazuje na technologii Remingtona (nie wiem na którym modelu), ale widać, że jest podobny. Ostatni z linków przedstawia własnie porównanie tego modelu z wspominanym wyżej Tria Home Laser 4X, niemniej jednak trzeba mieć na uwadze, że jest porównanie przeprowadzone przez producenta (sprzedawcę?), więc może być nieobiektywne.

Poniżej dla zainteresowanych wybrane zagraniczne rankingi depilatorów:

http://heavy.com/tech/2016/01/best-h...silkn-philips/
https://www.wearebodybeautiful.com/a...moval-reviews/
http://hairfreelife.com/home-laser-h...re-comparison/
http://www.homebeautyproducts.co.uk/...moval-systems/
http://laserhairadvice.com/laser-hai...parison-chart/
http://www.topproductcomparisons.com...-laser-4x.html
http://www.thathairtho.com/remington...parison-guide/
http://groomandstyle.com/art-of-shav...ices-reviewed/
http://hairremoval.about.com/od/lase...ir-removal.htm
https://wiki.ezvid.com/best-hair-removal-lasers
http://healthuoso.com/hair/ipl-systems/tria-vs-lumea/
http://www.luma-rx.com/Our-Advantage.aspx
https://onespotbeauty.com/remington-...ultra-vs-tria/
jakelinesilver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 13:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.