Łysieje... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 15:13   #1
chmureczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61

Łysieje... :(


Drogie wizazanki! POMOCY! co zrobic? wlosy wypadaja mi coraz bardziej najgorzej jest po umyciu, gdy sa mokre i chce je rozczesac... Wtedy widze na rekach i grzebieniu po prostu dziesiatki wlosow... I jest coraz gorzej.. Stosuje roznego rodzaju odzywki wzmacniajace i przeciw lamaniu ale to nic nie pomaga... WAX tez stosowalam i nic..
Napiszcie, macie moze jakies pomysly co z tym zrobic? Przez 2 miesiace juz nie mam polowy wlosow... POMOZCIE!
chmureczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 15:30   #2
Kasia.Swiatek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: Łysieje... :(

hmm ja kiedys tez tak mialam ..;| nie bylo tego az tak widac bo mam geste wlosy ale naprawde jak mylam wlosy to zapychaly umywalke
Kupilam sobie wtedy skrzypovite chyba bralam 2 miesiace musisz zrezygnowac z prostownicy i suszarki jezeli uzywasz mozesz tez kupic jakies witaminki bo to sprawa tkwi w organizmie a nie we wlosach wiec trzeba jak najwiecej witamin dostarczac
Nie martw sie na bank przejdzie .. i pamietaj sen to podstawa zeby organizm byl zdrowy Pozdrawiam
__________________
What you won't do, do for love
You tried everything, but you don't give up


---------------------------------------------------

Walka z kilogramami rozpoczęta
Wizaż uzależnia
Kasia.Swiatek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 15:51   #3
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Łysieje... :(

tez tak mialam po umyciu balam sie rozczesywac wlosy ale u mnie to bylo po rozjasnianiu i farbowaniu zaczelam inwestowac w odzywki ,witaminki i skonczylam z farbowaniem i to mi pomoglo narazie jest wszystko ok
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 18:47   #4
Chibusa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Chibusa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Łysieje... :(

ehh a myślałam że to tylko mój problem...tyle że w moim wypadku włosy wypadają mi przez okres czerwiec-lipiec i nie lamią się tylko z cebulkami wypadają
Byłam u dermatolog i dała mi jakąś maść i witaminy, włosy dalej wychodza garściami.
podobno tak reaguje na zmiany w pogodzie, mój organizm jest osłabiony po zimie i to sie tak objawia z opóźnieniem

Jeżeli znacie jakieś dobre preparaty anty-wypadanie to polećcie coś proszę
Chibusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 18:52   #5
iza91
Raczkowanie
 
Avatar iza91
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
GG do iza91
Dot.: Łysieje... :(

Dużo śpij, przebywaj często na świeżym powietrzu, jedz dużo warzyw i owoców. Będzie dobrze!
__________________

"Nikt nie popełnia większego błędu niż ten, kto nie robi nic tylko dlatego, że może zrobić tylko trochę."
E. Burke

"Człowiek, który nie zmierza do jakiegoś celu, nie osiągnie żadnego."
iza91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:11   #6
chmureczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Łysieje... :(

Mi tez wlasnie wypadaja z cebulkami.. i wcale sie nie lamia... po prostu wychodza garsciami Tyle ze u mnie to juz niestety trwa od stycznia... <placze>
chmureczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:12   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Łysieje... :(

Po pierwsze : dermatolog - koniecznie zgłos sie by ustalic przyczyne, to pomaga w leczeniu.
Po drugie- nie rozczesuj mokrych włosów! mokre najłatwiej uszkodzic i wyrwac, daj im lepiej wyschnać, potem delikatnie przeczesz grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach.
Po trzecie kup narazie szampon Dermena lub Garnier Neril (apteka, pierwszy ok 22 zł, drugi ok 16), obydwa maja recenzje na wizażu , poczytaj, w większosci przypadków pomagają.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5489

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4101
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4101

Dobrze wspomagac sie preparatami typu Humavit, Skrzyp pollny z witaminami, Revalid. ( osobiście zestaw Garnier Neril, Humavit , Wax uratował niegdyś moje włosy , ale Neril działa specyficznie- najpierw przyspiesza wypadanie - włosów juz słabych, oraz przez to , że stymuluje porost i nowe włoski wypychaja stare, co nie oznacza , ze się całkiem łysieje,. poprostu ubytek włosów jest nieco większy, a potem zupełnie przestają wypadać)
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 19:34   #8
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Łysieje... :(

moze niekoniecznie tabletki, a zmiana diety pomoze. jedz jak najwiecej swiezych warzyw i owocow i nie unikaj tez normalnych posilkow-wkoncu powinnas zauwazyc efekty
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:48   #9
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Łysieje... :(

Mnie też ten problem dotyczy... i tak wczytując się w to teraz zastanowiłam się..moje włosy chyba nie wypadają z cebulkami, tzn niektóre na pewno(40%) a reszzta się najwyraźniej łamie.Czy to ejst jakas róznica? w kazdym razie ubytki na mojej głowie widac wyraźnie Kupiłam sobie miesiac temu Vitapil..nie wypadają mniej ale sa bardziej błyszczace a jutro idę je ciąc... saa prawie do połowy pleców a będa do ramion.
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:11   #10
Migdal_Eder
Przyczajenie
 
Avatar Migdal_Eder
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
Dot.: Łysieje... :(

też mam ten problem, stresuje mnie bardzo, co chyba pogarsza sytuację ; czy ta DERMENA to pewnik? mam krotkie włosy i tak myję codziennie, jakośsobie poradzę, tylko skutek ważny. Jak ktoś o krótkich włosach stosował to proszę o recenzję.

ME
Migdal_Eder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:31   #11
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Łysieje... :(

Cytat:
Napisane przez Migdal_Eder
też mam ten problem, stresuje mnie bardzo, co chyba pogarsza sytuację ; czy ta DERMENA to pewnik? mam krotkie włosy i tak myję codziennie, jakośsobie poradzę, tylko skutek ważny. Jak ktoś o krótkich włosach stosował to proszę o recenzję.

ME
Recenzje są w linku , który zamieściłam kilka postów wyżej, długość włosów nie gra tu roli Te szampony wielu osobom naprawdę pomogły ( choć nie ma złotego środka dla wszystkich ), więc jesli masz problem z wypadającymi włosami spróbuj.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 20:38   #12
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: Łysieje... :(

mnie ten problem tez dotyczy. wlosy wapadaja mi juz od 6 lat,kiedys byly bardzo geste,teraz zostaly z tego skape paemka,dobrze ,ze sa krecone,to sie napuszaja,leczyla sie na wiele sposobow,zmienialam dermatologow,mialam robiny Trichogram,czyli badanie wlosa,nic nie wykazal w rodzinie,wszyscy maja gestw wlosy,wiec dziedzicznosc odpada,bralam specyfiki z apteki peryksil Loxon 5%,Dercos z Vichy, Z Durcray(tabletki,szampon, plyn do wcierania).Kuracja musi trwac przynajmniej 3 miesiace, w moim przypadku wszystko zawiodlo,niektorzy lekarze diagnozowali zr to z nadmiernego,dlugotrwalego stresu,co w moim przypadku tez nie wykluczone,biore tez zelazo bo mam z nim problem,czestojest go za malo,oraz cynk. teraz mam nowego dermatologa,ponowne badanie wlosa,pokazalo,ze hormony,oraz wszystko inne w porzadku,wiec co jest przyczyna? Wcieram teraz Reagine juz drugi miesiac,ale nie widze pozytywnych rezultatow,ja juz mam na tym tle duzy kompleks,w lustrze widze,tylko lysa skore glowy tuszowana przez pare wlosow,i wiecie ze jeszcze niedawno duzo osob zachwycalo sie moimi wlosami!Ja juz tez nie wie co robic,czuje sie nieatrakcyjna,bo wlosy dodaja duzo uroku i zapomaco roznej fryzury mozna zamaskowac niedoskonalosci urody. Czasami WYJE z rozpaczy.
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:58   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Łysieje... :(

bardzo prosze zajrzyj do archiwum, jest tam wiele watkow na temat wypadania wlosow, jego przyczyny i sposoby leczenia i zapobiegania napewno znajdziesz jakies rozwiazanie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 21:03   #14
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Łysieje... :(

schmetterling <przytul>

No dokładnie, włosy niewatpiliwe dodająuroku... też miałam keidys gęste..szkoda ze czas prezszły ale moze jeszcze wszytsko przede mną)
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 09:12   #15
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Łysieje... :(

Przede wszystkim trzeba udać się do lekarza!
Zrobić podstawowe badania krwi ...

Czasem przyczyną może być np. brak magnezu lub inna "wewnętrzna" dolegliwość, więc żadne Dermeny i Waxy nie pomogą

Polecam wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70767
Jest tam opisanych naprawdę mnóstwo przyczyn wypadania włosów, ale i radzenia sobie z problemem .

Życzę powodzenia!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 16:27   #16
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Łysieje... :(

jesz dużo czekolady? Jeśli nie lubisz słodyczy (chodzi głownie o czekolade) i orzechów to możesz mieć niedobory Magnezu i żelaza (kup sobie tabletki z Mg)
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.