proszę doradźcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 17:45   #1
zbuntowana123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1

proszę doradźcie


Cześć dziewczyny , zbliża się sylwester a ja idę na bal sylwestrowe na sale i mam do was dziewczyny prośbę abyście mi doradzili jakie rajstopki ubrać ??????????do złotej sukienki jest ona cała w cekiny , i jakie buty będą pasować bardziej cieliste czy czarne zaznaczam ze dwie pary są z lekko odkrytymi palcami , buciki nude wyglądają jak buciki do tańca z tylu zabudowane z przodu widać lekko palce , IDNTYCZNE JAK TE TYLKO W KOLORZE NUDE - http://shop.hispanitas.com/en/Collec...49/11992/BLACK ,
kolejne szpilki to czarne gladiatorki https://www.kupbuty.com/yk09-12-czarne-p-408-30-30.html - coś w tym stylu , więc które? słyszałam ze rajstopy ubrane do butów z odkrytymi palcami to obciach, ale jest zima i będzie mi zimno tak bez rajstopek w dodatku bez rajstop każde buciki mnie obcierają , a na kupno nowych butów nie mam pieniędzy ,i jeszcze jaki makijaż by pasował do tej stylizacji????? bardzo was proszę o rade z góry bardzo dziękuję

Edytowane przez zbuntowana123
Czas edycji: 2014-12-18 o 18:15
zbuntowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 20:16   #2
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: proszę doradźcie

Coś dla ciebie to rajstopki bez palców np:
http://allegro.pl/gatta-rajstopy-bez...866271849.html
Są i tańsze
Osobiście poszłabym w czarne gladiatorki
Makijaż:
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.

Edytowane przez niusiak25
Czas edycji: 2014-12-18 o 20:19
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 22:28   #3
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: proszę doradźcie

Do zlotej cekinowej sukienki najlwpiej beda wygladac czarne kryjace rajstopy+ czarne czolenka bez odkrytych palcow lub gole nogi + cieliste buty. Nie masz mozliwosci pozyczenia od siostry/ kolezanki czarnych klasycznych czolenek? Z gladiatorkami wg mnie bedzie za bardzo namieszane, a rajstopy bez palcow to bardzo zly pomysl, kiepsko wyglada co takiego. Ewentualnie moze sprobujesz wytrzymac z golymi stopami w cielistych szpilkach? Na sali na pewno bedzie cieplo
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-20 23:28:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.