Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-31, 15:06   #211
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
na razie pokaze portfel buty jak podlacze telefon do komputera
śliczny
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 15:40   #212
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

ImageUploadedByWizaz Forum1377960025.650974.jpg
A to buciki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 16:48   #213
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Super! Zazdroszczę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 17:10   #214
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Kaja buciki eXtra!!!
a tak się prezentują obecnie moje włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02218 (1000 x 1504).jpg (94,1 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02223 (1000 x 1504).jpg (96,9 KB, 94 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 18:46   #215
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Kaja buciki eXtra!!!
a tak się prezentują obecnie moje włoski
jak zawsze pieknie ))
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 19:02   #216
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
jak zawsze pieknie ))
thx
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 20:28   #217
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
na razie pokaze portfel buty jak podlacze telefon do komputera
Śliiiczny ja mam taki beżowy z ćwiekami z house. Zreszta wszedzie nosze ćwieki. Ale tylko te ze ścietym stożkiem. Ten Twöj jest mega

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Kaja buciki eXtra!!!
a tak się prezentują obecnie moje włoski
Super. Taki gęste i zdrowe piękne kłaczyska

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Załącznik 5385594
A to buciki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
świetne buciki... A jak wysoki jest koturn?

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

A co do użytkowniczki powyżej... Hmm. Tylko spokój może nas uratować. Są inne fora których nazw nie wymienię gdzie aż razi prostotą i tanimi tekstami. I tam się kłócą i prowokują. To nie tu.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2013-08-31 o 20:33
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 21:13   #218
anastasiao
Przyczajenie
 
Avatar anastasiao
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Czepiacie sie mnie, ze pytam o coś co było powiedziane pare stron wcześniej, ale jakbyscie same poczytania choćby wypowiedzi renihair w wątkach IV III czy nawet II to może byście zrozumiały skąd te pytania. Tam clipy są odradzane i traktowane poniekąd jako czysty badziew, dlatego zgłosiłem sie tez do was. Po drugie, wątek dotyczy przedłużania a wy już gadacie o zakupach. Może zmienimy temat wątku z przedłużania na zakupy? Tak cieżko wykazać odrobine empatii prawda?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Za błędy przepraszam, ale mam słownik i sam wczytuje słowa. Zglosilam miało być i poczytaly.
Widze ze na tym forum przyjmują sie tylko clipy Tak sie przyjęło i każdy kto jest innego zdania zostaje skrytykowany Widze że nie mozna liczyć tu nawet na pomoc bo dziewczyny obrały sobie zupełnie inne tematy . może założycie sobie osobny watek na wasze pogaduszki ? ... Jeżeli chodzi o doczepiane.pl to poddajac sie właśnie tym opiniom trafiłam na badziew ... mam kolor ciemny blond a w włosach mozna zauważyć czarne włosy które z pewnością nie są naturalne bo stapiają sie pod wpływem prostownicy (moge zrobić zdjęcia i pokazać niedowiarkom) bardzo sie zawiodłam , czarnych włosów jest na tyle że można je zauważyć gołym okiem .... słyszałam juz kilka takich opinii na temat doczepianych.pl , jedna dziewczyna pisała takze w komentarzach na ich stronie ... absolutnie NIE POLECAM . lepiej zainwestować w jakieś dobre doczepianie na stałe... u mnie sprawdziła sie metoda kanapkowa .... nie jest to jednak na każdą kieszeń ale za to efekt nie wygląda na włosy doczepiane tanim klipsem ... pozdrawiam
anastasiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 07:52   #219
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

anastasiao >>
co do twojego pierwszego zdania : "Widze ze na tym forum przyjmują sie tylko clipy Tak sie przyjęło i każdy kto jest innego zdania zostaje skrytykowany" co się przyjęło?? to że jesteśmy za nieinwazyjną metodą przedłużania włosów? która ni jak nie wpływa na nasze? i w między czasie kładziemy duży nacisk na odbuwę i pielęgnację własnych włosków.....- wiele dziewczyn właśnie po przeczytaniiu opinii nt, " stałych " "cudownych" metod przedłużania decyduje się na clipy, większość z nas się udzielających na forum miała już na głowie to "cudo": ringi, keratyna, metoda kanapkowa i wiele innych.....
błędem było to że w pore nie trafiłyśmy na kogoś / czyt. forum/ które nam to odradzi...... zresztą Bum na przedłużanie włosów na stałe już minął, Tak samo jak na żelowe paznokcie !!!!!
-----------------------------
dziewczyny obrały sobie zupełnie inne tematy . może założycie sobie osobny watek na wasze pogaduszki ? nie ma potrzeby by zakłądać osobny wątek, same go tworzyłyśmy od początku.... a rozmawiać możemy o czym chcemy.... nikt Cię nie trzyma jeśli się nie podoba!!!!!!
---------------------------------------------------------------------
"Jeżeli chodzi o doczepiane.pl to poddajac sie właśnie tym opiniom trafiłam na badziew ... mam kolor ciemny blond a w włosach mozna zauważyć czarne włosy które z pewnością nie są naturalne bo stapiają sie pod wpływem prostownicy"
hmm dziwne, specjalnie założyłaś to konto by napisać negatywną opinieo doczepianych.pl ?? jakoś mało wiarygodna mi się wydajesz, wiele dziewczyn miałą włoski od nich , nie raz nie dwa i każda byłą zadowolona... no ale widać że zazdrosna konkurencja nie może przeboleć faktu że dochody spadły i chwyta się każdej metody nawet zakłądając konto na wizażu HAHAHA!!! ŻAŁOSNE.....
---------------------------------------------------------
lepiej zainwestować w jakieś dobre doczepianie na stałe... u mnie sprawdziła sie metoda kanapkowa .... nie jest to jednak na każdą kieszeń ale za to efekt nie wygląda na włosy doczepiane tanim klipsem ... pozdrawiam"
OOOO ale mi ciśnienie się podniosło!!!!!!
"dobre doczepianie na stałe" >> nie ma dobrego przedłużania na stałe, zawsze to obciązenie dla włosów- ale o tym nie musze cię przekonywać,,,, twoje włosy rób co chcesz!
i jak tam było?? : " metoda kanapkowa nie jest na każdą kieszeń" >> powiem ci szczerze ze jak by nawet za darmo mi ktoś zaproponował tę metodę to bym się nie zdecydowała/ obawiałąbym się ściągnięcia, kołtunów w trakcie noszenia/

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2013-09-01 o 08:18
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 08:07   #220
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anastasiao Pokaż wiadomość
Widze ze na tym forum przyjmują sie tylko clipy Tak sie przyjęło i każdy kto jest innego zdania zostaje skrytykowany Widze że nie mozna liczyć tu nawet na pomoc bo dziewczyny obrały sobie zupełnie inne tematy . może założycie sobie osobny watek na wasze pogaduszki ? ... Jeżeli chodzi o doczepiane.pl to poddajac sie właśnie tym opiniom trafiłam na badziew ... mam kolor ciemny blond a w włosach mozna zauważyć czarne włosy które z pewnością nie są naturalne bo stapiają sie pod wpływem prostownicy (moge zrobić zdjęcia i pokazać niedowiarkom) bardzo sie zawiodłam , czarnych włosów jest na tyle że można je zauważyć gołym okiem .... słyszałam juz kilka takich opinii na temat doczepianych.pl , jedna dziewczyna pisała takze w komentarzach na ich stronie ... absolutnie NIE POLECAM . lepiej zainwestować w jakieś dobre doczepianie na stałe... u mnie sprawdziła sie metoda kanapkowa .... nie jest to jednak na każdą kieszeń ale za to efekt nie wygląda na włosy doczepiane tanim klipsem ... pozdrawiam
Pierwsza sprawa. Nikogo nie krytykujemy,tylko metody stałego przedłużania. Każda przynosi nie tylko straty finansowe,ale tez bardzp szkodzi włosom.
Druga sprawa. Każdy wkleja zdjęcia,w takim wypadku pisząc,że doczepiane.pl tobie nie służą,i tylko piszesz - nikt w to nie uwierzy
Niestety.
Po trzecie. Jeżeli uwazasz,ze ten wątek tobie nie odpowiada ień go na inny. Proste. Są tu nowe dziewczyny i zostają więc nie wiem skąd i do kogo te zarzuty.
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Asiulka podpisuję sie pod tym co napisalas
To konto na kilometr czuc konkurencją.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2013-09-01 o 08:09
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 08:22   #221
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
To konto na kilometr czuc konkurencją.
czyli nie tylko ja to zauważyłam hehe
====
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 08:27   #222
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

koleżanko, mysle ze atakując nas tutaj nic nie wskórasz. Trudno zebysmy chwaliły metody które osobiscie wg mnie dają o wiele gorszy efekt wizualny niz klipy, niszczą włosy i są kosmicznie drogie. Ciekawe czemu wiele zamożnych kobiet, gwiazd itp decyduje się na taśmy.. zapewne metoda kanapkowa równiez nie jest na ich kieszen
Również mam doczepiane średni blond, noszę je od kwietnia i są w świetnym stanie, cały czas zbierają komplementy, często je kręcę, nie zauwazyłam tam żadnych domieszek syntetyków. Owszem sa w nich pojedyncze ciemne wloski, ale jak komus to tak przeszkadza moze je obciąć, wg mnie jest to tak śladowa ilość, ze napewno tego nie widać.
agrawa, a co do butów to 6,5cm jeszcze nie bylam w nich na ulicy, bo wczoraj byłam na imprezie plenerowej, to wiadomo, szkoda :P a dzis od rana leje wiec tez słaba pogoda jak na nowe buty
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 08:50   #223
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Kaja buciki eXtra!!!
a tak się prezentują obecnie moje włoski
Pięknie!!!! Cudowna bluzeczka... jeju jak ja kocham takie baskinki . A te czerwone butki ZARY? Mam takie same właśnie stamtąd i to jedne z moich najwygodniejszych butów, przeżyły nie jedną imprezę.

A co do portfeli to narazie muszę się zadowolić dobrze zrobioną podróbką portfela i torebki LV . Może to tandetne nosić takie coś no ale trudno .

A co do postu krytykującego doczepiane to śmierdzi konkurencją na kilometr. No niestety oczernianie tutaj nic nie da bo wiele osób sprawdziło doczepiane i zapewne konkurencje. Jakie były wyniki porównania chyba tłumaczyć nie muszę. Stawiam że to Smeggi bo oni są tacy zawzięci.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 08:55   #224
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Pięknie!!!! Cudowna bluzeczka... jeju jak ja kocham takie baskinki . A te czerwone butki ZARY? Mam takie same właśnie stamtąd i to jedne z moich najwygodniejszych butów, przeżyły nie jedną imprezę.
dziękuje, a szpilki są z Athmosphere- za całe 10 zł hehe / jeszcze naklejke na podeszwie miały - kupione w SH/
https://wizaz.pl/szafa/wieszak,43330...mniej-niz-50zl
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 08:58   #225
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
koleżatamysle ze atakując nas tutaj nic nie wskórasz. Trudno zebysmy chwaliły metody które osobiscie wg mnie dają o wiele gorszy efekt wizualny niz klipy, niszczą włosy i są kosmicznie drogie. Ciekawe czemu wiele zamożnych kobiet, gwiazd itp decyduje się na taśmy.. zapewne metoda kanapkowa równiez nie jest na ich kieszen
Również mam doczepiane średni blond, noszę je od kwietnia i są w świetnym stanie, cały czas zbierają komplementy, często je kręcę, nie zauwazyłam tam żadnych domieszek syntetyków. Owszem sa w nich pojedyncze ciemne wloski, ale jak komus to tak przeszkadza moze je obciąć, wg mnie jest to tak śladowa ilość, ze napewno tego nie widać.
agrawa, a co do butów to 6,5cm jeszcze nie bylam w nich na ulicy, bo wczoraj byłam na imprezie plenerowej, to wiadomo, szkoda :P a dzis od rana leje wiec tez słaba pogoda jak na nowe buty
Tak,zapewne gwiazd nie stać na takie metody przedluzania hahaha w czarnych kompletach znajduja sie nieliczne blond pojedyncze wloski,ale tez ich nie farbuje,bo po prostu ich nie widac
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 09:01   #226
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

ale są to włosy... ja jak kupowałam wcześniej blond/ kilka lat temu/ nie pamiętam od kogo, ale chyba od słynnej Sandriki to miałam też pojedyńcze cieńkie...ale żyłki jakiieś plastikowe :/
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 09:41   #227
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Pięknie!!!! Cudowna bluzeczka... jeju jak ja kocham takie baskinki . A te czerwone butki ZARY? Mam takie same właśnie stamtąd i to jedne z moich najwygodniejszych butów, przeżyły nie jedną imprezę.

A co do portfeli to narazie muszę się zadowolić dobrze zrobioną podróbką portfela i torebki LV . Może to tandetne nosić takie coś no ale trudno .

A co do postu krytykującego doczepiane to śmierdzi konkurencją na kilometr. No niestety oczernianie tutaj nic nie da bo wiele osób sprawdziło doczepiane i zapewne konkurencje. Jakie były wyniki porównania chyba tłumaczyć nie muszę. Stawiam że to Smeggi bo oni są tacy zawzięci.
Kochana, powiem Ci szczerze ze podróbek nie ma co kupować bo nie dość, ze dajesz zarobić zlodziejowi to zazwyczaj łatwo je rozpoznać. ja chyba jeszcze trochę poczekam i rozbije skarbonke na ten szal, jest piękny ) naprawdę warto odłożyć kaske na oryginał, przyjemność z zakupów zdecydowanie większa )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 10:51   #228
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Kochana, powiem Ci szczerze ze podróbek nie ma co kupować bo nie dość, ze dajesz zarobić zlodziejowi to zazwyczaj łatwo je rozpoznać. ja chyba jeszcze trochę poczekam i rozbije skarbonke na ten szal, jest piękny ) naprawdę warto odłożyć kaske na oryginał, przyjemność z zakupów zdecydowanie większa )


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fakt jest taki,ze nie kazdego stac na drogie rzeczy i nie ma sie czego wstydzic,pamietam raz kupilam podrobki Ray Banów i to byl ostatni raz kiedy cos takiego kupilam lepiej nosic cos tanszego i czasem rownie fajnego
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 11:16   #229
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Fakt jest taki,ze nie kazdego stac na drogie rzeczy i nie ma sie czego wstydzic,pamietam raz kupilam podrobki Ray Banów i to byl ostatni raz kiedy cos takiego kupilam lepiej nosic cos tanszego i czasem rownie fajnego
dokladnie.

podróbek okularów jest zatrzesienie, niestety. Najsmieszniejsze jest to, ze niektorzy sobie za nie krzyczą nie wiele mniej niz kosztuje oryginał. Ja mam ray bany i uwazam ze to byl bardzo dobry zakup. Kosztowaly wprawdzie 120 eur, ale mam je juz pare lat i nadal są modne i swietnie wygladają. Teraz choruje na te okularki
http://www.optykaworld.pl/designer-s...21-169991.html

cos czuje, ze moga sie Wam spodobać
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 11:57   #230
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

są zdecydowanie prześliczne
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 12:37   #231
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
są zdecydowanie prześliczne
Oj tak są cudne sama nie niszę okularów bo mam za długie rzęski
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 12:39   #232
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

No tak, te Twoje rzęsiska... coś pięknego
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 13:08   #233
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No tak, te Twoje rzęsiska... coś pięknego
Juz są "do wymiany".od ponad pol roku nosze te same i juz sie ciutkę "zużyły"
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 14:05   #234
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Oj tak są cudne sama nie niszę okularów bo mam za długie rzęski
no mi sie czasami tez 'obijaja' o szkła ;D
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 15:18   #235
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja nie lubię takiego kształtu okularków ;/
a tak wogóle >>> DLACZEGO ROZMAWIACIE O OKULARACH? TOREBKACH?
JAK TO NIE DOTYCZY PRZEDŁUŻANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Uciekajcie NA INNY WĄTEK!!!!!!!!!
=======
>>>hehe oczywiście żartuje<<<
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:12   #236
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Zafarbowałam włosy Taką farbą jak zawsze ale wyszedł taki beżowy blondzik.... no i zrobiłam prostą grzywkę Słabiutko widać kolor bo zdjęcie na szybko robione tel ale ogólnie jak się prezentuje grzywka z clipami widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-01 16.40.17.jpg (107,6 KB, 132 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:13   #237
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię takiego kształtu okularków ;/
a tak wogóle >>> DLACZEGO ROZMAWIACIE O OKULARACH? TOREBKACH?
JAK TO NIE DOTYCZY PRZEDŁUŻANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Uciekajcie NA INNY WĄTEK!!!!!!!!!
=======
>>>hehe oczywiście żartuje<<<
Ok....
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:17   #238
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Zafarbowałam włosy Taką farbą jak zawsze ale wyszedł taki beżowy blondzik.... no i zrobiłam prostą grzywkę Słabiutko widać kolor bo zdjęcie na szybko robione tel ale ogólnie jak się prezentuje grzywka z clipami widać
śliczne włoski! też mam aktualizację, bodajże sprzed trzech dni dla tych pań, które nie widziały na facebooku włoski longhair.pl, chyba 50 cm + nowy kolorek Wellaton 3/0 (tak, tak wychodzi brąz)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0525.jpg (194,7 KB, 125 załadowań)
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:24   #239
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Zafarbowałam włosy Taką farbą jak zawsze ale wyszedł taki beżowy blondzik.... no i zrobiłam prostą grzywkę Słabiutko widać kolor bo zdjęcie na szybko robione tel ale ogólnie jak się prezentuje grzywka z clipami widać
Zdecydowanie lepiej Tobie w grzywce. Sama ją ścinałaś? Super. A tą spódnicę pokochałam od pierwszego wejrzenia
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 16:31   #240
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
śliczne włoski! też mam aktualizację, bodajże sprzed trzech dni dla tych pań, które nie widziały na facebooku włoski longhair.pl, chyba 50 cm + nowy kolorek Wellaton 3/0 (tak, tak wychodzi brąz)

Ooooo ładne Kolor też fajny... Nie widać nic a nic że dopinane. Idealnie współgrają z Twoimi.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej Tobie w grzywce. Sama ją ścinałaś? Super. A tą spódnicę pokochałam od pierwszego wejrzenia
Też tak uważam . Czuję się zupełnie inaczej i od dziś będzie grzywka . Ścinała mi ją koleżanka fryzjerka. Może to dziwne ale 3h siedziałyśmy nad moimi włosami.... Spódnica to mój dzisiejszy nowy nabytek... tally weijl za 79,99 zaszalałam... i pół h stałam w przymierzalni i się zastanawiałam czy kupić czy nie... Jeszcze do końca nie jestem do niej przekonana ale wszyscy mówią że będzie szał... no to zobaczymy
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.