ćwiczenia z Chodakowską skalpel i secret - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-14, 16:40   #1
niebieska95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 4
Question

ćwiczenia z Chodakowską skalpel i secret


Hejka ja mam takie małe pytanko ponieważ od około miesiąca ćwiczę z Ewą Chodakowska zaczęłam od "skalpela" i teraz nie dawno dorzuciłam też "SECRET" (pilates) mam pytanie czy przy mojej wadze 53kg i wzroście 167cm te ćwiczenia na zmianę dadzą jakieś efekty ? i jakie ? (staram się ograniczać słodycze i trochę zdrowiej jeść a po miesiącu ćwiczeń skalpela 3 razy w tyg pod biustem w talii i udach mam po około 3 cm mniej . i ciekawi mnie czy gdy dorzucę secret to bedą dalej jakieś efekty i czy lepsze czy to dobre połączenie dodam jeszcze , ze mam bardzo krzywy kręgoslup dlatego zdecvdowalam sie na cwiczenia z pilatesu a nie np. turbo czy kiler
niebieska95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 09:47   #2
Pitusiowa_Mama
Hanusia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 78
Dot.: ćwiczenia z Chodakowską skalpel i secret

Cytat:
Napisane przez niebieska95 Pokaż wiadomość
Hejka ja mam takie małe pytanko ponieważ od około miesiąca ćwiczę z Ewą Chodakowska zaczęłam od "skalpela" i teraz nie dawno dorzuciłam też "SECRET" (pilates) mam pytanie czy przy mojej wadze 53kg i wzroście 167cm te ćwiczenia na zmianę dadzą jakieś efekty ? i jakie ? (staram się ograniczać słodycze i trochę zdrowiej jeść a po miesiącu ćwiczeń skalpela 3 razy w tyg pod biustem w talii i udach mam po około 3 cm mniej . i ciekawi mnie czy gdy dorzucę secret to bedą dalej jakieś efekty i czy lepsze czy to dobre połączenie dodam jeszcze , ze mam bardzo krzywy kręgoslup dlatego zdecvdowalam sie na cwiczenia z pilatesu a nie np. turbo czy kiler
hej
nikt CI nie da pewności jakie efekty osiągniesz. Wg mnie dadzą jeśli się tylko przyłożysz. Jeśli ćwiczysz z Ewą to pewnie rozumiesz, że nie służy to tylko utracie kg i cm. Czujesz się lepiej ze sobą i to jest najważniejsze.
Na pewno warto zmieniać programy, bo podobno mięśnie się nudzą
osobiście po sekrecie czuję mięśnie, których istnienia nigdy bym nie podejrzewała tylko rób powoli ze względu na swój kręgosłup. Ja cały ten program zrobiłam dopiero po kilku podejściach.
Skalpel wygląda tylko łatwo, ale daje w...
zresztą tam jest też kilka wykorzystanych ćwiczeń z sekretu. O tyle łatwiej
mam nadzieję, że trochę pomogłam.
Pitusiowa_Mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 08:39   #3
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: ćwiczenia z Chodakowską skalpel i secret

dziewczyny witam ja ćwiczę z Ewa Chodakowską od ponad miesiąca. nie ważyłam się od tego czasu, chyba nawet nie potrafię się mierzyć bo za każdym razem widzę co innego na podziałce nigdy wcześniej nie oprawiałam żadnego sportu oprócz nart zimną (tydzień w sezonie) orbitrek mnie nudził. miesiąc temu kiedy waga pokazała 67 kg a spodnie przestały się dopinać powiedziałam "dość". i złapałam bakcyla. ćwiczyłam codziennie skalpel przez pierwszy tydzień, potem 5 razy w tygodniuod tygodnia ćwiczę turbo power. czekam też na efekty
__________________
znowu tutaj z Wami

Edytowane przez MartusiaJ
Czas edycji: 2016-07-14 o 09:14
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 09:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.