Lutówki 2017 ❤ - część VII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-29, 20:31   #2731
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Just już do nowego mieszkania łóżeczko, czy jeszcze na stare śmieci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze do obecnego Jak szaleć to szaleć
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 21:33   #2732
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Jeszcze do obecnego Jak szaleć to szaleć
Zmieścicie się ze wszystkim? U mnie w mieszkaniu nie ma już miejsca na nic... No nie mieścimy się
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 08:28   #2733
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Zmieścicie się ze wszystkim? U mnie w mieszkaniu nie ma już miejsca na nic... No nie mieścimy się
Jak wyniesiemy obecne łóżeczko i wymienimy komode na węższą, ale wyższą to się zmieścimy
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 10:23   #2734
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Witam sie właśnie wracam z Warszawy ze szkolenia 3 dni nawet wypoczelam mimo że służbowo i na szkoleniu trzeba było się skupić. Dejwo wytrzymał bez kp, spoczko jest. Troche gorzej z moim biustem co do wyjazdu to kilka dni przed tłumaczyłam mu że mama jedzie na szkolenie itd zrobiłam rysunek pokazujący 3 dni tak żeby miał zobrazowany upływ czasu bo co mu po informacji "mama wróci w sobote". Ahhh fajnie, wczoraj na bulwarach wislanych zimne piwko, w czw. Winko i tak zlecialo

Co do odpieluchowania to u nas pół na pół. Ostatnio wolał i kupę i siku a czasem nie zawołał albo nie zdążył i podłoga zasikana bo w majtkach chodzi. Teraz mamy msc wolnego w żłobku i tz jest 2 tyg na urlopie, potem tydzień babcie i potem ja tydzień.. .więc może się "wyszkoli"
Super! Odpoczelas trochę i Dejwo dzielnie to zniósł .

Mi to się marzy wyjazd z mężem we dwoje, taki piątek, sobota, niedziela . Odkąd Antosia się urodziła, będzie niedługo 6 lat, nie byliśmy nigdy sami na dłużej, tzn. ja wiem, że nie mam co narzekać, bo na noc dzieci zostają z babciami i sobie możemy iść na miasto, ale rano już po nie jedziemy . A tak 3 dni sami, to by było coś . Dla związku myślę, że by nam się przydało.

Chociaż jakbyśmy pojechali to pewnie rozmowy o dzieciach i teksty, zobacz tu by się Jasiek fajnie bawił, o fajny kącik w restauracji dla dzieci, jak przyjedziemy z nimi to tu pójdziemy, szkoda, że ich nie ma nie mogą tego zobaczyć, ale by się cieszyły . Rodzice .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 12:03   #2735
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Escorpio, w mieszkaniu

Moja mama przyjeżdża jutro na 2-3dni. Też planuję jakieś wieczorne wyjście. Chociaż na 2 godzinki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 13:17   #2736
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Super! Odpoczelas trochę i Dejwo dzielnie to zniósł .

Mi to się marzy wyjazd z mężem we dwoje, taki piątek, sobota, niedziela . Odkąd Antosia się urodziła, będzie niedługo 6 lat, nie byliśmy nigdy sami na dłużej, tzn. ja wiem, że nie mam co narzekać, bo na noc dzieci zostają z babciami i sobie możemy iść na miasto, ale rano już po nie jedziemy . A tak 3 dni sami, to by było coś . Dla związku myślę, że by nam się przydało.

Chociaż jakbyśmy pojechali to pewnie rozmowy o dzieciach i teksty, zobacz tu by się Jasiek fajnie bawił, o fajny kącik w restauracji dla dzieci, jak przyjedziemy z nimi to tu pójdziemy, szkoda, że ich nie ma nie mogą tego zobaczyć, ale by się cieszyły . Rodzice .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

oj tak, tego bylo mi trzeba btw...myślałam, że jakimś cudem nie bedzie prosił o cyca...no ale powrót mamy=powrót cyca mogłam się zaprzeć, ale tak mi się go żal zrobiło...bo ogólnie był na mnie trochę obrażony


dziś 100% trafien do wc chodzi w majtkach i wołał 4 razy siku i raz kupkę
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 13:48   #2737
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Super Fantazja oepoczelas psychicznie pewnie, mimo że służbowo, mimo że tesknilas
A co z kp? Koniec czy dalej chce?



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
oj tak, tego bylo mi trzeba btw...myślałam, że jakimś cudem nie bedzie prosił o cyca...no ale powrót mamy=powrót cyca mogłam się zaprzeć, ale tak mi się go żal zrobiło...bo ogólnie był na mnie trochę obrażony


dziś 100% trafien do wc chodzi w majtkach i wołał 4 razy siku i raz kupkę
Doczytalam o kp


Brawo!! Mój sika w majtki, zatrzymuje i wolą, ale jak trzeba biec to czasem dalej popuszcza. Zazwyczaj coś jeszcze na nocnik nasika ale Raz dobiegł i uznał że w sumie to już skończył siusiac

Ale jest śmieszny. Sika trochę (mini plama na spodniach) i krzyczy "oł noooł szybko szybko gdzie nocnik"

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-30, 14:36   #2738
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super Fantazja oepoczelas psychicznie pewnie, mimo że służbowo, mimo że tesknilas
A co z kp? Koniec czy dalej chce?



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Doczytalam o kp


Brawo!! Mój sika w majtki, zatrzymuje i wolą, ale jak trzeba biec to czasem dalej popuszcza. Zazwyczaj coś jeszcze na nocnik nasika ale Raz dobiegł i uznał że w sumie to już skończył siusiac

Ale jest śmieszny. Sika trochę (mini plama na spodniach) i krzyczy "oł noooł szybko szybko gdzie nocnik"

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Hahhahha Maciuś wygrał chciałabym to zobaczyc
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 14:56   #2739
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Mogłabym w miejsce Nina wkleić Jasio i wszytsko by pasowało . Kopiuj wklej dzieci .

Fajnie z przedszkolem, udało się do państwowego? U nas dopiero teraz po 2 etapach rekrutacji widać, że zostały jakies wolne miejsca, więc 2,5latki mogą na nie wskoczyć, bo tak to tylko rocznik 2016 mógł brać udział. Tylko, że te miejsca wolne są w placówkach, które są daleko od nas, albo nie są jakieś super, także zostaje Jasiek w zlobku,a potem pójdzie tam gdzie siostra. On już to przedszkole świetnie zna, bo rano zawsze najpierw odprowadzamy Tosie, bo tak nam lepiej z dojazdem. Wchodzi zawsze do niej na salę, przybija piątki ze wszytskimi dziećmi, które pytają się czy może z nimi dziś zostać, a na końcu idzie się przytulić do Pani Moniki i dostaje od niej kanapkę na drogę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super Fantazja oepoczelas psychicznie pewnie, mimo że służbowo, mimo że tesknilas
A co z kp? Koniec czy dalej chce?



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Doczytalam o kp


Brawo!! Mój sika w majtki, zatrzymuje i wolą, ale jak trzeba biec to czasem dalej popuszcza. Zazwyczaj coś jeszcze na nocnik nasika ale Raz dobiegł i uznał że w sumie to już skończył siusiac

Ale jest śmieszny. Sika trochę (mini plama na spodniach) i krzyczy "oł noooł szybko szybko gdzie nocnik"

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nie startowaliśmy do państwowego, teraz byl rocznik 2016. Rozgladam się za innym prywatnym przedszkolem. A do panstwowego moze za rok. Zobaczymy jak sie ulozy, bo sporo zmian nas czeka.

sQ Maćko mistrz 🤣

Jak sobie radzicie w upały? U nas wszyscy okupują basenik Niny u dziadków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 16:44   #2740
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Bardzo dziękuje za życzenia w imieniu synka strasznie szybko to minęło.

A w upały, chowamy się w mieszkaniu, a rodziców młodzież w basenie siedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 20:14   #2741
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość

Mi to się marzy wyjazd z mężem we dwoje, taki piątek, sobota, niedziela . Odkąd Antosia się urodziła, będzie niedługo 6 lat, nie byliśmy nigdy sami na dłużej, tzn. ja wiem, że nie mam co narzekać, bo na noc dzieci zostają z babciami i sobie możemy iść na miasto, ale rano już po nie jedziemy . A tak 3 dni sami, to by było coś . Dla związku myślę, że by nam się przydało.tego zobaczyć, ale by się cieszyły . Rodzice
Ah marzenie, my to jedynie w kinie sami byliśmy. Nie udało sie Bartka jeszcze na noc zostawić.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość

No i przeszlam na diete, bo od porodu utylam 5 kg a sprzed ciazy to 8... czas sie za siebie zabrac. Jeszcze od poniedzialku wracam na silownie, ale przez kolano moge cwiczyc tylko delikatnie na rowerku stacjonarnym. Zawsze coś
Ja od jutra biorę się za siebie choćby się waliło i paliło. Nie mogę uwierzyć co się ze mną stało przez ten miesiąc. Wyglądam i czuję się fatalnie

Mam nadzieję, że nic nie pokrzyzuje mi planów szczegolnie, ze mam ciężki tydzień. Przyjezdza mój szef z USA i będzie siedzial z nami cały tydzień. Pracuję 2 miesiące w tej firmie i dopiero pierwszy raz go będę widzieć. Wiadomo jak to jest, pewnie punktualnie z pracy nie wyjdę...
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-30, 20:43   #2742
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Oby Was nie przetrzynywal w oczekiwaniu kiedy zacznie się dzień prscy w USA i będzie mógł swoje inne rzeczy załatwić!


U nas cały weekend bez pampka. Nie chciał zdjąć po drzemce. W 5mib była kupa. Po kupię powiedział że dalej będzie bez pampka. No to już widać że siusiu spoko ale kupy testować to On nie chce

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 06:47   #2743
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Jak wy to robicie, że dzieciaki latają bez pampka i trafiają do nocnika? Tzn Kaja nie ma problemu żeby założyła majtki, ale kiedyś latała cały dzień bez pieluchy to wszystko po nogach leciało
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 06:58   #2744
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Jak wy to robicie, że dzieciaki latają bez pampka i trafiają do nocnika? Tzn Kaja nie ma problemu żeby założyła majtki, ale kiedyś latała cały dzień bez pieluchy to wszystko po nogach leciało
Mojemu leci po nodze i to czuję więc wstrzymuje i wolą, albo muszę zobaczyć. Ale stoi zmartwiony i sam nie biegnie tylko szuka nas wzrokiem i wolą.. Jeszcze prośba przed sisianiem się nie zdarzyła

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 07:06   #2745
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Jak wy to robicie, że dzieciaki latają bez pampka i trafiają do nocnika? Tzn Kaja nie ma problemu żeby założyła majtki, ale kiedyś latała cały dzień bez pieluchy to wszystko po nogach leciało
Wczoraj u nas był dzień 100% suchych majtek. Na dworze zakładam pieluche. Zapytałam czy chce siku to chciał i zrobił w krzaki. W wannie też nie chciał..zaczal nam tłumaczyć ze do wanny nie można a wcześniej co wieczór wokal pod siebie ....jestem w szoku bo przed moim wyjazdem to było takie pół na pół.. .zsikal się na podłogę i ooooooOoooooo albo nie doleciał i był w połowie. Ale wczoraj np. raz widzę że łapie się na krocze i mówię szybko siku chcesz? Przytaknal. .gdybym nie zapytała to możliwe że by się zsikal. Zobaczymy jak to bedzie bo taki dzień jak wczoraj mógł być jednorazowy
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 08:19   #2746
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Jak wyniesiemy obecne łóżeczko i wymienimy komode na węższą, ale wyższą to się zmieścimy
Taki tetris

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super Fantazja oepoczelas psychicznie pewnie, mimo że służbowo, mimo że tesknilas
A co z kp? Koniec czy dalej chce?



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Doczytalam o kp


Brawo!! Mój sika w majtki, zatrzymuje i wolą, ale jak trzeba biec to czasem dalej popuszcza. Zazwyczaj coś jeszcze na nocnik nasika ale Raz dobiegł i uznał że w sumie to już skończył siusiac


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Wczoraj u nas był dzień 100% suchych majtek. Na dworze zakładam pieluche. Zapytałam czy chce siku to chciał i zrobił w krzaki. W wannie też nie chciał..zaczal nam tłumaczyć ze do wanny nie można a wcześniej co wieczór wokal pod siebie ....jestem w szoku bo przed moim wyjazdem to było takie pół na pół.. .zsikal się na podłogę i ooooooOoooooo albo nie doleciał i był w połowie. Ale wczoraj np. raz widzę że łapie się na krocze i mówię szybko siku chcesz? Przytaknal. .gdybym nie zapytała to możliwe że by się zsikal. Zobaczymy jak to bedzie bo taki dzień jak wczoraj mógł być jednorazowy
Ala wczoraj była w kościele bez pieluchy. W połowe mszy "sisi", kazałam mężowi z nią iść, ten wystraszony, zamiast biec do najbliższej trawki poleciał na tył kościoła Ala jak zobaczyła trawę, stwierdziła że nie chce i zrobiła w końcu w domu po mszy Stwierdzam, że jak chce, to potrafi wytrzymać
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 08:53   #2747
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Taki tetris













Ala wczoraj była w kościele bez pieluchy. W połowe mszy "sisi", kazałam mężowi z nią iść, ten wystraszony, zamiast biec do najbliższej trawki poleciał na tył kościoła Ala jak zobaczyła trawę, stwierdziła że nie chce i zrobiła w końcu w domu po mszy Stwierdzam, że jak chce, to potrafi wytrzymać
100 kroków przed Maćkiem jest..
U nas siku chętnie ale kupa w pampka ma być

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 09:26   #2748
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

To w temacie odpieluchowania u nas lepiej sprawdzaja sie majteczki typu bokserki, bo w normalnych po placu zabaw ma wszędzie piasek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 09:39   #2749
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mojemu leci po nodze i to czuję więc wstrzymuje i wolą, albo muszę zobaczyć. Ale stoi zmartwiony i sam nie biegnie tylko szuka nas wzrokiem i wolą.. Jeszcze prośba przed sisianiem się nie zdarzyła

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Stanie ze zmartwioną miną jest też u nas!
Wczoraj M na placu zabaw w galerii idzie, idzie i nagle oczy jak 5zl i patrzy na mnie. Pytam czy idziemy do łazienki. Tak!

Siku czasami umie wytrzymać. Teraz w te upały długo pluska się wieczorem w wannie i czasami woła "na kibelek", więc zanim ją wyjmiemy, wytrzemy to trochę trwa i pytamy czy wytrzyma. I jest ok. Właśnie szukam majtek treningowych. Ktoś coś poleci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 09:44   #2750
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Też chcę majtki treningowe plus zwykle gdzie się kupuje? R. 86...



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 11:56   #2751
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

U nas odpieluchowanie nawet całkiem nieźle. Jak jest ze mną sam w domu, to jest 100% skuteczności. Jak jest z nami mąż, to nie wiem czemu, ale zdarza się, że się zapomina. Wczoraj byliśmy u znajomych, to biedny wolał w aucie, ale nie zczailiśmy i trochę nasiusiał, a potem na miejscu zapominał się w trakcie zabawy i też poleciało. Tak mi się go szkoda zrobiło.. Ogólnie to nie wiem czy mam mu na wyjścia te pampersy zakładać czy nie. Czy to nie wprowadza niepotrzebnie zamieszania. Ale z drugiej strony dopóki nie potrafi jakoś długo się powstrzymać, to szkoda żeby się stresował jak nasiusia w majtki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 12:03   #2752
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
U nas odpieluchowanie nawet całkiem nieźle. Jak jest ze mną sam w domu, to jest 100% skuteczności. Jak jest z nami mąż, to nie wiem czemu, ale zdarza się, że się zapomina. Wczoraj byliśmy u znajomych, to biedny wolał w aucie, ale nie zczailiśmy i trochę nasiusiał, a potem na miejscu zapominał się w trakcie zabawy i też poleciało. Tak mi się go szkoda zrobiło.. Ogólnie to nie wiem czy mam mu na wyjścia te pampersy zakładać czy nie. Czy to nie wprowadza niepotrzebnie zamieszania. Ale z drugiej strony dopóki nie potrafi jakoś długo się powstrzymać, to szkoda żeby się stresował jak nasiusia w majtki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak pytasz czy chce?

Bo mój np nie pozwolił sobie zdjąć a chwilę pozniej kupa. Jakby wiedział że będzie i nie chciał robić po nogach..
Inna kwestia że mówił innym razem o kupie.maz posadzil na nocnik i nic. 2s później kupa w wannie.. Coś nie bardzo chce do tego nocnika kupę robić..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 12:19   #2753
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A jak pytasz czy chce?

Bo mój np nie pozwolił sobie zdjąć a chwilę pozniej kupa. Jakby wiedział że będzie i nie chciał robić po nogach..
Inna kwestia że mówił innym razem o kupie.maz posadzil na nocnik i nic. 2s później kupa w wannie.. Coś nie bardzo chce do tego nocnika kupę robić..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
My w ogóle nocnika nie używamy. Na nocnik nie chciała robić w ogóle. Ale kibelek - najlepszy mebel w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 12:39   #2754
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Lutówki 2017 - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A jak pytasz czy chce?

Bo mój np nie pozwolił sobie zdjąć a chwilę pozniej kupa. Jakby wiedział że będzie i nie chciał robić po nogach..
Inna kwestia że mówił innym razem o kupie.maz posadzil na nocnik i nic. 2s później kupa w wannie.. Coś nie bardzo chce do tego nocnika kupę robić..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jak pytam, to mówi że nie chce, a widzę, że się łapie za majtki. Wtedy go zaprowadzam do łazienki i robi siusiu. Ale zazwyczaj sam woła, albo nawet potrafi nic nie mówić i idzie sam. Sika na różne sposoby. Do nocnika, okrakiem na WC, z nakładka na WC i wchodzi też na podest i siusia na stojąco.
Z kupą jeszcze nie było wpadki. Chociaż na początku miał jakąś mega fascynacje i potrafił po 15 min siedzieć w kibelku i robił po trochu. Na szczęście mu przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pytam "Chce Ci się siusiu? Pójdziemy do toalety? Nie chciałbyś teraz zrobić siku?"

Edytowane przez keepsmil3
Czas edycji: 2019-07-01 o 12:40
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 13:46   #2755
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A jak pytasz czy chce?

Bo mój np nie pozwolił sobie zdjąć a chwilę pozniej kupa. Jakby wiedział że będzie i nie chciał robić po nogach..
Inna kwestia że mówił innym razem o kupie.maz posadzil na nocnik i nic. 2s później kupa w wannie.. Coś nie bardzo chce do tego nocnika kupę robić..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


Kacper to nie rozumiał ze kupę można zrobić na siedząco. Ze to trzeba chwilkę posiedzieć. Jak mi się udało go raz złapać to zaczaił - ale dalej mu się zdarza zrobić w pampersa.
Siku jest w miarę ok - wczoraj na basenie mówił ze chce siku przed i po i biegałam z nim do toalety. A po południu no nasikał w pieluchę. ale ogólnie jest niezle.

Ja mam treningowe z firmy bambino mio. Zależało mi żeby były chociaż częściowo bawełniane. Ale i tak się przesikuja jak duże siku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 14:07   #2756
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
My w ogóle nocnika nie używamy. Na nocnik nie chciała robić w ogóle. Ale kibelek - najlepszy mebel w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakim cudem nie wpada do środka?
Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Jak pytam, to mówi że nie chce, a widzę, że się łapie za majtki. Wtedy go zaprowadzam do łazienki i robi siusiu. Ale zazwyczaj sam woła, albo nawet potrafi nic nie mówić i idzie sam. Sika na różne sposoby. Do nocnika, okrakiem na WC, z nakładka na WC i wchodzi też na podest i siusia na stojąco.
Z kupą jeszcze nie było wpadki. Chociaż na początku miał jakąś mega fascynacje i potrafił po 15 min siedzieć w kibelku i robił po trochu. Na szczęście mu przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pytam "Chce Ci się siusiu? Pójdziemy do toalety? Nie chciałbyś teraz zrobić siku?"
Chodzi mi o pytanie czy chce założyć pampka do auta czy w gości. Daj mu wybór. Jak się posiusia to przypomnij że proponowalas nie wiem czy to dobra rada. Czy to nie cofnie procesu ale jak widzisz ze wstydliwy...
Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Kacper to nie rozumiał ze kupę można zrobić na siedząco. Ze to trzeba chwilkę posiedzieć. Jak mi się udało go raz złapać to zaczaił - ale dalej mu się zdarza zrobić w pampersa.
Siku jest w miarę ok - wczoraj na basenie mówił ze chce siku przed i po i biegałam z nim do toalety. A po południu no nasikał w pieluchę. ale ogólnie jest niezle.

Ja mam treningowe z firmy bambino mio. Zależało mi żeby były chociaż częściowo bawełniane. Ale i tak się przesikuja jak duże siku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój na siedząco umie... Uwaga wczorajszy wieczór:
Maciek( w pampku) -Maciek ma kuupee
Tata -zrobiłeś?
M-nie ma...
T-siadaj na nocnik
Siedzi. Wstaje
M-nie ma.
Wchodzi do wanny. Mijają 2 s...
M-ołnoł jest kupa...
T-no faktycznie to jest kupa
Tadam.

NO I O. nie leży mu ten nocnik... Ale luz. Teraz jedziemy na wakacje i jak. Wrócimy to rura pełna para

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 14:10   #2757
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Sq, nakladka za 10zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 14:58   #2758
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Sq, no jak go pytam to jemu wszystko jedno czy ma pampersa czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 15:54   #2759
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

U mas zero zainteresowania pozegnaniem pampersa. Na nocnik nie chce chodzic. A od wrzesnia szkola i mam juz stresa.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 17:39   #2760
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A jakim cudem nie wpada do środka? Chodzi mi o pytanie czy chce założyć pampka do auta czy w gości. Daj mu wybór. Jak się posiusia to przypomnij że proponowalas nie wiem czy to dobra rada. Czy to nie cofnie procesu ale jak widzisz ze wstydliwy... Mój na siedząco umie... Uwaga wczorajszy wieczór:
Maciek( w pampku) -Maciek ma kuupee
Tata -zrobiłeś?
M-nie ma...
T-siadaj na nocnik
Siedzi. Wstaje
M-nie ma.
Wchodzi do wanny. Mijają 2 s...
M-ołnoł jest kupa...
T-no faktycznie to jest kupa
Tadam.


NO I O. nie leży mu ten nocnik... Ale luz. Teraz jedziemy na wakacje i jak. Wrócimy to rura pełna para

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Leże

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
U mas zero zainteresowania pozegnaniem pampersa. Na nocnik nie chce chodzic. A od wrzesnia szkola i mam juz stresa.
L. musi być odpieluchowany do szkoły?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-23 22:26:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.