Poznanianki, idziemy do liceum! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 15:51   #31
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;36149940]Minthema, zobaczysz na koniec współpracy, ja prawie płakałam, wychodząc ze 105... Co do faworyzowania: kumpela np. na zakończenie usłyszała "Ja wiem, że nie zawsze byłam dla Ciebie miła, czasem mogłaś mieć wrażenie, że coś jest nie tak, ale mnie po prostu denerwowało, że taka zdolna dziewczyna a tak jej się nie chce" Ale to taka dygresja tylko Na pewno nauczyła nas wiele, pomimo tego, że się denerwowała, że nasze wypowiedzi bywają na poziomie prowincjonalnej zawodówki

[/QUOTE]
DYGRESJA no tak, całkiem możliwe. Nie no zdaję sobie sprawę że pani D. to będzie jedna z tych nauczycielek z którą bardzo ciężko będzie się rozstać. Jej wystarczy tylko słuchać, samym wykładem potrafi się tyle zapamiętać że szok. Ale cóż, kobieta z pasją, zdecydowanie (i klasą, ciągle walczę ze sobą żeby nie spytać gdzie kupiła swoją cytrynową torebkę )

Cytat:
Napisane przez marttynkaa Pokaż wiadomość
no to pytanie do bardziej doświadczonych, kiedy powinien pojawić się plan w Paderku ?
Zdaje się że jakoś tuż po komisach, czyli pojutrze/popojutrze powinno się pojawić.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:55   #32
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
DYGRESJA no tak, całkiem możliwe. Nie no zdaję sobie sprawę że pani D. to będzie jedna z tych nauczycielek z którą bardzo ciężko będzie się rozstać. Jej wystarczy tylko słuchać, samym wykładem potrafi się tyle zapamiętać że szok. Ale cóż, kobieta z pasją, zdecydowanie (i klasą, ciągle walczę ze sobą żeby nie spytać gdzie kupiła swoją cytrynową torebkę )
Na 99% na straganie - lumpie na Jagiellońskim, mówię Ci! Opowiadała nam że prawie wszystko tam kupuje
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:53   #33
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;36158479]Na 99% na straganie - lumpie na Jagiellońskim, mówię Ci! Opowiadała nam że prawie wszystko tam kupuje [/QUOTE]
a myślałam że po spotkaniu jej na jakimś koncercie Kazika/Kultu nic mnie nie zdziwi
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 07:49   #34
mahiya_photography
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Ok dzięki dziewczyny, a co z matmę? I jaka jest pani Barczak, bo ona będzie podobno moją wychowawczynią.





Ja idę do 1F
mahiya_photography jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:25   #35
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Cytat:
Napisane przez mahiya_photography Pokaż wiadomość
Ok dzięki dziewczyny, a co z matmę? I jaka jest pani Barczak, bo ona będzie podobno moją wychowawczynią.
Lubisz angielski? Polubisz p. Barczak. Chcesz się nauczyć porządnie angielskiego? Dziękuj losowi, że na nią trafiłaś Z matmą to ja nie wiem jak jest teraz, za moich czasów to były 2 dobre nauczycielki - zwykle uczyły w mat-fizach Tym sposobem uniknęłam jakichkolwiek problemów z matmą tylko dzięki mojej najlepszej koleżance Minthema będzie bardziej w temacie
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 11:02   #36
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Ktoś z XIV może jest? :P
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 14:31   #37
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Cytat:
Napisane przez mahiya_photography Pokaż wiadomość
Ok dzięki dziewczyny, a co z matmę? I jaka jest pani Barczak, bo ona będzie podobno moją wychowawczynią.





Ja idę do 1F
p. Barczak nie znam zupełnie, nawet nie kojarzę. Żadna charakterystyczna w każdym razie

z matmą to zależy na kogo trafisz. Jak na pana B. to dobra rada od starszej koleżanki z klasy której jest wychowawcą - weź się porządnie za matmę od początku z nim nie ma przelewek, ja go uwielbiam ale jest ciężko, poważnie. Pani C. od matematyki podobno bardzo dobrze tłumaczy, do niej przychodzi najwięcej osób na pogotowie matematyczne.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 08:43   #38
mahiya_photography
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Ok dzięki Jak wstawią plan lekcji, to pewnie jeszcze będę was męczyła co do nauczycieli ;P
mahiya_photography jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:00   #39
marttynkaa
Raczkowanie
 
Avatar marttynkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 37
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

a planu nadal nie ma ;/ Kurcze, a ja czekam i czekam. Już chciałabym wiedzieć co i jak .

edytuję --- plan już jest

Edytowane przez marttynkaa
Czas edycji: 2012-08-31 o 13:47 Powód: jednak juz jest !!
marttynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:59   #40
mahiya_photography
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Plan jest i jak u mnie całkiem spoko Dziewczyny napisze na priv w sprawie nauczycieli
mahiya_photography jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 19:43   #41
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

To poszła ode mnie epopeja cała, nie przeraź się
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 08:39   #42
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

plan cudny, we wtorek przychodzę na 2h do szkoły, ale bezsensuuu
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 17:24   #43
antoninet
Przyczajenie
 
Avatar antoninet
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

jak tam przed jutrem? zdenerwowane? ;>

Ja muszę się przyznać, że załapałam strrrasznego doła... Serio. Boję się bardzo jutrzejszego dnia i całych tych 3 lat. Aż mnie ściska w dołku ze zdenerwowania.

A jak tam u Was? Jak humory? Czy to tylko ja tak przeżywam?
antoninet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:41   #44
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Cytat:
Napisane przez antoninet Pokaż wiadomość
jak tam przed jutrem? zdenerwowane? ;>

Ja muszę się przyznać, że załapałam strrrasznego doła... Serio. Boję się bardzo jutrzejszego dnia i całych tych 3 lat. Aż mnie ściska w dołku ze zdenerwowania.

A jak tam u Was? Jak humory? Czy to tylko ja tak przeżywam?
nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to szybko zleci. Mówię ci
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 06:02   #45
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Dziewczyny, jakie liceum lub technikum polecacie w miare blisko od rataj?
W mojej klasie czuje się totalnie źle..wiem, że to dopiero początki, ale już się powtorzyły grupki 'gwiazdeczki' i 'normalni'. Wyśmiewają się i w ogóle Nie wiem czy dam radę 3 lata..w tym liceum wszystko mi pasuje, oprócz ludzi z mojej klasy. Nie wiem co robić.
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 09:19   #46
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Cytat:
Napisane przez justdoit Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie liceum lub technikum polecacie w miare blisko od rataj?
W mojej klasie czuje się totalnie źle..wiem, że to dopiero początki, ale już się powtorzyły grupki 'gwiazdeczki' i 'normalni'. Wyśmiewają się i w ogóle Nie wiem czy dam radę 3 lata..w tym liceum wszystko mi pasuje, oprócz ludzi z mojej klasy. Nie wiem co robić.
a gdzie chodzisz teraz?
wiesz, zmiana szkoły nie zawsze pomaga bo zawsze możesz tak trafić ale jakbyś się zdecydowała to właśnie VI jest blisko rataj (strasznie hejtuję moją koleżankę za to że do domu ma jeden przystanek tramwajowy a ja muszę się tachać godzinę do domu )
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 12:03   #47
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Kurczę, do vi to ja nie chcę.. myślałam nad XVII lub X. Aczkolwiek teraz, gdy mam już kupione książki i w ogóle to ciężko by mi było. Wiem, że mogę 'gorzej' trafić..ale jestem przekonana, że moja obecna klasa jest najgorszą na jaką mogłam trafić. Same tapeciary, gwiazdeczki i palacze. Na dodatek wyśmiewają innych. Nie wiem czy to wynik tego, że do mojej klasy punkty zaczynały się od 52.. zdziwiłam się, bo to strasznie mało. I teraz proszę, trafiły mi się osoby z 'marginesu społecznego' i reszty nie wiadomo czego..
Może nie powinnam od razu tak mówić, bo w sumie nie znam ich dobrze, ale wnioskuję po tym tygodniu. Ciesze się, że chociaż na przerwach mam sie do kogo odezwać.

Ahh, zapomniałam, chodzę do XIV.
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 07:11   #48
mahiya_photography
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Powiem Ci, że mam kumpli którzy sa mega spoko i poszli do 10 i mają klasy typu same divy + same komputerowce (żyją w świecie gier) znajdzie się kilka osób spoko, ale jakbym miała wybierać między 10 a 17 to 17. A jaki profil dokładnie? :P Ja mam znajomą i sąsiada w 17 na biolchemie i jak na razie to chwalą :P
mahiya_photography jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 15:50   #49
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Na profil o rozszerzonym ang, niem i geo ;p nie pamietam ktora to klasa chyb E? :d W każdym razie w 10 lepiej by mi pasował plan i dojazd ^^ ale pomecze sie chociaz te pol roku w XIV i potem bd myslec...szkoda tych ksiazek nowych i wgl ;p
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 09:01   #50
Mathiasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Witajcie! Mam pewną sprawę, prośbę: Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Poznania i chcę się wybrać tam do liceum, co wiąże się z życiem w internacie Chciałbym więc zapytać się was, jaki internat możecie polecić, nie drogi, ale też z całkiem fajnymi warunkami. Ponadto chciałbym się dowiedzieć, jakie możecie polecić licea o średnim poziomie w których nie trzeba spędzać wieczorów z nosem w książkach, tylko takie w którym śmiało będę mógł wybrać się ze znajomymi do kina Czekam na odpowiedź i pozdrawiam!
Mathiasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 13:59   #51
mahiya_photography
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Wiesz co na internatach neistety się nie znam, bo mam kumpele tylko w Bursach. A co do liceum to zależy jakim jesteś typem, bo ja w 6 daje spokojne rade bez kucia wgl praktycznie bez uczenia się (tylko angielski i z niego mam najgorsze oceny ;P), ale to też zależy na kogo trafisz, ale Paderka w 100% polecam jeżeli dużo czasu na nauke nie poświęcasz i ci spoko idzie xD A tak to jeszcze IV LO jest spoko jak się orientuje i V tez całkeim
mahiya_photography jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 21:25   #52
Mathiasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Witam ponownie wszystkie panie! Wychodzę do was z kolejną prośbą, czy mogłybyście powiedzieć mi coś na temat progu przyjęc z tego roku na klasy humanistyczne (powiedzmy, że dziennikarska) w XIV, XII i X? Ponadto, jeśli mogłybyście, to powiedzcie mi coś na temat atmosfery, ludzi i nauczycieli tam będących, pozdrawiam!
Mathiasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:48   #53
castelie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Poznanianki, idziemy do liceum! :)

Cytat:
Napisane przez Mathiasek Pokaż wiadomość
Witam ponownie wszystkie panie! Wychodzę do was z kolejną prośbą, czy mogłybyście powiedzieć mi coś na temat progu przyjęc z tego roku na klasy humanistyczne (powiedzmy, że dziennikarska) w XIV, XII i X? Ponadto, jeśli mogłybyście, to powiedzcie mi coś na temat atmosfery, ludzi i nauczycieli tam będących, pozdrawiam!
Chodzę do III, ale mam znajomych w tych szkołach i z tego co wiem, to X spoczko, tylko wali grzybem :3 Raczej lajcik i miła atmosfera, przynajmniej z opowiadań Co do XIV i XII średnio mogę się wypowiedzieć
castelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.