Rozjaśnione pasemka - problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 13:41   #1
Lilnette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12

Rozjaśnione pasemka włosów - problem.


Wiem, że było pełno tego typu wątków, ale obiecuję, że po uzyskaniu odpowiedzi skasuję go.

Od zawsze chciałam być blondynką. Z natury mam bardzo gęste, brązowe włosy, nie wypadają, ale końcówki są jednak zniszczone (kiedyś dużo prostowałam, obecnie tego nie robię, ale kręcę je na lokówce). Zawsze używam spray'u termoochronnego z Isany, dzięki czemu włosy nie są w tragicznym stanie. Ostatnio poprosiłam mamę o kupno rozjaśniacza do pasemek i balejażu z Joanny (super blond). Mama porobiła mi pasemka, trzymałam rozjaśniacz na włosach z 30 minut. U góry włosy mam białe bądź lekko żółtawe, ale mam pasemka przez co nie rzuca się to zbytnio w oczy. Na niektórych włosach pasemka są lekko rude, jednak efekt tego nie jest brzydki. Zauważyłam jednak, że te blond pasemka szybko mi wypadają (raz wypadły mi po kilka za jednym zamachem). U góry są lekko sianowate i puszące się. Chciałabym mieć jednak wszystkie włosy w kolorze blond, nie tylko pasemka. Jednak boję się, że kompletnie zniszczę włosy, co byłoby dla mnie tragedią, gdyż mam dopiero 14 lat. Jednak uważam, że w blondzie byłoby mi dużo lepiej. Stad moje pytania:

Czy można rozjaśniać włosy nie rozjaśniaczem, a farbą? Stopniowo - jasny brąz, ciemny blond, średni blond - czy to przypadkiem nie zniszczy włosów bardziej niż stosowanie rozjaśniacza, a potem do tego farby? Słyszałam, że włosy rozjaśnione to włosy "martwe" - czy to prawda?

Jak dbać o rozjaśnione włosy? By nie wypadały, i nie były u góry sianowate? Tak jak wyżej, bo jeśli to są włosy "martwe" to chyba nie pomoże tu żadna pielęgnacja.

Czy udać się na taki zabieg do fryzjera? Ile to może kosztować i czy przypadkiem jeszcze bardziej mi tego nie zmaści?

Zależy mi na zdrowych, lśniących i niewypadających blond włosach - jednak czy jest to możliwe?

Bardzo proszę o odpowiedź. Zależy mi na takim: http://iv.pl/images/43749287841391453802.jpeg efekcie włosów. Wiem, że ona ma doczepiane, ale ja chciałabym uzyskać podobny efekt z moich naturalnych włosów, ale robiąc to rozjaśniaczem, chyba wiele mi to nie da. :c
Lilnette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.