tradzik! bleee! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 17:13   #1
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29

tradzik! bleee!


mam problem ze skora! jest tłusta! i jeszcze ten okropny tradzik! mam na policzkach zaskorniki! jak moge sie tego pozbyc??? musze codziennie nakładac tony pudru zeby nie bylo to widoczne!
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:24   #2
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: tradzik! bleee!

Cytat:
Napisane przez czarna89
mam problem ze skora! jest tłusta! i jeszcze ten okropny tradzik! mam na policzkach zaskorniki! jak moge sie tego pozbyc??? musze codziennie nakładac tony pudru zeby nie bylo to widoczne!
Witam!!Przede wszystkim powinnas odwiedzić dermatologa.On dobierze odpowiednie leki do twojej cery..Miałam podobny problem i to właśnie dermatolog Mi pomógł.Leczenie na własną rękę nic Ci nie da, a może wręcz zaszkodzić!!Dlatego nie ma sensu "chowac" sie pod tonami podkładu, chociaz kiedyś tez tak robiłam...One też nieodpowiednio dobrane zapychaja pory w skutek czego robia sie pryszcze.Mi pomógł isotrexin i pasta z detromecyną ( to na te zaskórniki czyli tzw "zacieki"). Ważne jest też czego używasz do mycia buźki??Na pewno nic na bazie alkoholu!!!Przede wszystkim coś delikatnego, nie podrażniajacego..osobiści e polecam serie Iwostin Purritin albo Pharmaceris T z Erisa.Pozdrawiam
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:27   #3
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: tradzik! bleee!

jeśli chcesz coś wypróbować na własną ręke to wypróbuj mydło siarkowe + dobre nawilżanie , mi pomogło.Pozdrawiam
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:37   #4
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29
Dot.: tradzik! bleee!

byłam juz u 2 dermatologow i zaden nie umie dobrac do mnie odpowiednich lekow! na prawde nie wiem co robic!!! czasami zostanie u chlopaka na noc jest koszmarem bo przeciez nie bede spac z makijazem.....!!!! ale dziki za to co napisałas! sprobuje tego! buzka
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:45   #5
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: tradzik! bleee!

hej! ja również miałam kiedyś duży problem z trądzikiem, szczególnie na czole i brodzie! wypróbowałam wiele leków i maści, jednak mogę ci polecić akneroxid 5! kosztuje ok. 20 zł bez recepty! troszke wysusza,dlatego na dzień stosuj jakiś kremik nawilżający np. iwostin. A może zamiast podkladu używaj korektora plus puder np. w kuleczkach lub sypki,żeby nie zatykać porów? Na zaskórniki polecam parówkę z rumianku, która mi bardzo pomaga, a po niej maseczka oczyszczająca np. peel off. Rewelacyjna jest również zielona glinka. Pozdrawiam!
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:47   #6
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: tradzik! bleee!

Cytat:
Napisane przez czarna89
byłam juz u 2 dermatologow i zaden nie umie dobrac do mnie odpowiednich lekow! na prawde nie wiem co robic!!! czasami zostanie u chlopaka na noc jest koszmarem bo przeciez nie bede spac z makijazem.....!!!! ale dziki za to co napisałas! sprobuje tego! buzka
Prosze bardzo Jeśli byłaś już u dermatologów aż 2 to widocznie trafiłaś na tego odpowiedniego..wiem co czujesz jesli chodzi o spanie u chłopaka..ja jak zostawałam u Mojego czasami to sie czułam troche nieswojo...chociaz troche to mało powiedziane A używasz wogóle czegoś na buźke??Jesli tak to napisz prosze czego??
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 18:56   #7
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29
Dot.: tradzik! bleee!

lekarz mi przepisał zineryt ale to mi nie pomaga! uzywam brewoxyl bo to w małym stopniu pomaga (chociaz tyle)! a tak to jeszcze zelu złuszczajacego z vichy,tonik i krem antybakteryjny i nawilzajacy z perfecty!
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 19:33   #8
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: tradzik! bleee!

Cytat:
Napisane przez czarna89
lekarz mi przepisał zineryt ale to mi nie pomaga! uzywam brewoxyl bo to w małym stopniu pomaga (chociaz tyle)! a tak to jeszcze zelu złuszczajacego z vichy,tonik i krem antybakteryjny i nawilzajacy z perfecty!
Nie używałam kosmetyków z perfecty, ale krem Normaderm Vichy jest właśnie na takie zaskórniki i ogólnie poprawia stan skóry..Nie wiem co Ci moge doradzić..ja pije np herbatke z bratka.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.