"Vikings" - serial - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-05, 21:10   #961
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: "Vikings" - serial

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Czy tylko ja oglądam bez lektora? Czy zły program włączyłam bo się zastanawiam
Coś pokręcili i wrzucili bez lektora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:02   #962
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: "Vikings" - serial

Dziewczyny, zaczęłam oglądać Vikingów, jestem po 6 odcinku pierwszego sezonu. Póki co niezbyt się wciągnęłam, postacie wydają mi się płaskie i bez charyzmy, a historia do bólu przewidywalna.
Czy ten serial jeszcze się rozkręci? Tyle osób mi go polecało, porównywało do GOT, a dla mnie to zupełnie inna (gorsza) liga... Czy warto żebym przemęczyła się jeszcze trochę, bo potem będzie mega, czy też może uważacie, że serial trzyma ten sam poziom co na początku?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 17:49   #963
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Vikings" - serial

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczęłam oglądać Vikingów, jestem po 6 odcinku pierwszego sezonu. Póki co niezbyt się wciągnęłam, postacie wydają mi się płaskie i bez charyzmy, a historia do bólu przewidywalna.
Czy ten serial jeszcze się rozkręci? Tyle osób mi go polecało, porównywało do GOT, a dla mnie to zupełnie inna (gorsza) liga... Czy warto żebym przemęczyła się jeszcze trochę, bo potem będzie mega, czy też może uważacie, że serial trzyma ten sam poziom co na początku?
ja zaczęłam oglądać Vikings po Grze o TRon i miałam takie same wrażenia jak ty. Spokojnie, oglądaj dalej

jak zaczełam oglądac to też myślała, ze nuda, ale tylko dlatego, że w GoT jest milion wątków i postaci, a w wikingach nie

ja się wkręciłam
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 10:15   #964
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: "Vikings" - serial

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ja zaczęłam oglądać Vikings po Grze o TRon i miałam takie same wrażenia jak ty. Spokojnie, oglądaj dalej

jak zaczełam oglądac to też myślała, ze nuda, ale tylko dlatego, że w GoT jest milion wątków i postaci, a w wikingach nie

ja się wkręciłam
Mała ilość postaci i wątków mi nie przeszkadza Chodzi mi o inne aspekty serialu.

Obejrzę na pewno do końca sezon pierwszy, potem pewnie zrobię krótką przerwę i się zobaczy
Ten serial ma fajny klimat (uwielbiam takie!), ale moim zdaniem jest po prostu słabo poprowadzony, jakby to było zadanie semestralne studenta filmówki, który nie ma większego pomysłu na secenariusz. Nie zabijcie mnie.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 16:33   #965
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: "Vikings" - serial

Boże, nie wierzę po prostu. Sezon 4B jest takim gównem, że nie jestem w stanie tego oglądać, jak to się stało? Hirst coś ćpa pisząc scenariusze teraz, czy co? To coś jest na poziomie baaardzo słabego fanficka Było w 4x17 kilka fajnych momentów, kilka wątków rysuje się ciekawie, ale większość to ograne stare chwyty (np. braciszkowie czający się na przejęcie Kattegat z pomocą tego śmiesznego ziomka z bliznami).

Natomiast hicior odcinka tooooooooooo...

Bjorn, którego doszczętnie zniszczył, zepsuł i ogłupił pojedynczy wypad zagranicę, wrzeszczący bez powodu na swoją oddaną żonę i ich słodkie dzieci i zdradzający ją chwilę potem z... kochanką własnej matki Moda na Sukces jak nic. Trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 17:07   #966
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: "Vikings" - serial

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;69591881]Boże, nie wierzę po prostu. Sezon 4B jest takim gównem, że nie jestem w stanie tego oglądać, jak to się stało? Hirst coś ćpa pisząc scenariusze teraz, czy co? To coś jest na poziomie baaardzo słabego fanficka Było w 4x17 kilka fajnych momentów, kilka wątków rysuje się ciekawie, ale większość to ograne stare chwyty (np. braciszkowie czający się na przejęcie Kattegat z pomocą tego śmiesznego ziomka z bliznami).

Natomiast hicior odcinka tooooooooooo...

Bjorn, którego doszczętnie zniszczył, zepsuł i ogłupił pojedynczy wypad zagranicę, wrzeszczący bez powodu na swoją oddaną żonę i ich słodkie dzieci i zdradzający ją chwilę potem z... kochanką własnej matki Moda na Sukces jak nic. Trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę.[/QUOTE]


Zgadzam się, zmuszam się żeby obejrzeć każdy odcinek, a i tak jestem już chyba 2 do tyłu. Wcześniej czekałam aż tylko wyjdzie i oglądałam od razu, a teraz mnie ten serial w ogóle nie interesuje.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 22:46   #967
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Vikings" - serial

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;69591881]Boże, nie wierzę po prostu. Sezon 4B jest takim gównem, że nie jestem w stanie tego oglądać, jak to się stało? Hirst coś ćpa pisząc scenariusze teraz, czy co? To coś jest na poziomie baaardzo słabego fanficka Było w 4x17 kilka fajnych momentów, kilka wątków rysuje się ciekawie, ale większość to ograne stare chwyty (np. braciszkowie czający się na przejęcie Kattegat z pomocą tego śmiesznego ziomka z bliznami).

Natomiast hicior odcinka tooooooooooo...

Bjorn, którego doszczętnie zniszczył, zepsuł i ogłupił pojedynczy wypad zagranicę, wrzeszczący bez powodu na swoją oddaną żonę i ich słodkie dzieci i zdradzający ją chwilę potem z... kochanką własnej matki Moda na Sukces jak nic. Trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę.[/QUOTE]
Niestety popieram-fatalny sezon,nic się nie dzieje.. Np. Wątek Rolo i jego zony wasciwie umarł..

wysłano z końca świata...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-16, 07:26   #968
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: "Vikings" - serial

Zgadzam się zupełny brak pomysłu na ten sezon NUDY NUDY !!!!!
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 14:04   #969
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: "Vikings" - serial

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;69591881]Boże, nie wierzę po prostu. Sezon 4B jest takim gównem, że nie jestem w stanie tego oglądać, jak to się stało? Hirst coś ćpa pisząc scenariusze teraz, czy co? To coś jest na poziomie baaardzo słabego fanficka Było w 4x17 kilka fajnych momentów, kilka wątków rysuje się ciekawie, ale większość to ograne stare chwyty (np. braciszkowie czający się na przejęcie Kattegat z pomocą tego śmiesznego ziomka z bliznami).

Natomiast hicior odcinka tooooooooooo...

Bjorn, którego doszczętnie zniszczył, zepsuł i ogłupił pojedynczy wypad zagranicę, wrzeszczący bez powodu na swoją oddaną żonę i ich słodkie dzieci i zdradzający ją chwilę potem z... kochanką własnej matki Moda na Sukces jak nic. Trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę.[/QUOTE]

I tak dobrze, że nie poszedł do Margrete, serio nie ma innych loszek we wsi?

A Sigurd to by chyba chciał, żeby go Lagertha adoptowała

Ogólnie zgadzam się, słabo jest. No i wkurza mnie to "bycie synem Ragnara" - w d. byli g. widzieli, ale szacun, że łohoho, bo tatuś znany. Tylko Bjorn jak na razie się własnej kariery dorobił.

A podobało mi się to, że Floki przyznał, że zazdrości Rollo fejmu i hajlajfu i miny Flokiego na wyczyny Helgi
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 15:52   #970
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: "Vikings" - serial

I dobrze, że Ragnar umarł. Za dobry aktor by się marnował w takiej szmirze.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 19:05   #971
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Vikings" - serial

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
I dobrze, że Ragnar umarł. Za dobry aktor by się marnował w takiej szmirze.
Święte słowa. Amen(t)!

Ja w sumie oglądam tylko dla Flokiego i Ivara.

Reszta synow Ragnara-żenada.. Cały 4 sezon siedzą na du.pie i tylko rozkminiają jak tu zabić Laghertę... tak,jak wspomniałyście tylko Bjorn "coś robi".

Wkurza mnie ta pożalsięboże przydupaska Lagherty (ta czarna,co się w tym ostatnim odcinku przesłała z Bjornem)-udaje wielka wojowniczke
wysłano z końca świata...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2017-01-16 o 19:09
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 09:20   #972
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: "Vikings" - serial

O matko, słów mi brak na to guano. Bitwy nie pokazali w ogóle, za to pół odcinka zajął Bjorn rżnący Astrid i Ubbe dzielący się żonką z Hvitserkiem, czyli sama tania sensacja. Na dokładkę jeszcze Harald i jego obleśny braciszek grożą dziewczynie (księżniczce!) nożem w tłumie ludzi na środku uczty, bo nie chciała wyjść za takiego świra jak Harald. To jest tak koszmarnie słabe, że czuję zażenowanie nawet jak o tym piszę. Gdyby nie to, że w Anglii jeszcze postaci jako tako trzymają swój poziom to już bym tym chyba ciepnęła, bo się po prostu oglądać tego nie da.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 13:01   #973
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: "Vikings" - serial

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;69867991]O matko, słów mi brak na to guano. Bitwy nie pokazali w ogóle, za to pół odcinka zajął Bjorn rżnący Astrid i Ubbe dzielący się żonką z Hvitserkiem, czyli sama tania sensacja. Na dokładkę jeszcze Harald i jego obleśny braciszek grożą dziewczynie (księżniczce!) nożem w tłumie ludzi na środku uczty, bo nie chciała wyjść za takiego świra jak Harald. To jest tak koszmarnie słabe, że czuję zażenowanie nawet jak o tym piszę. Gdyby nie to, że w Anglii jeszcze postaci jako tako trzymają swój poziom to już bym tym chyba ciepnęła, bo się po prostu oglądać tego nie da.[/QUOTE]

To już ,,Moda na sukces'' albo za duża inspiracja ,,Grą o tron'' a gdzie te sceny walk z 1,2 sezonu. Co do Anglii jak dobrze pamiętam to Judith miałą syna ze swoim mężem, a w ogóle go nie pokazują, wpadka scenarzystów?.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 18:36   #974
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Vikings" - serial

wiecie co mnie wkurza w tym serialu? że wszystkie postacie (oprócz kobiet!), są strasznie sztucznie postarzone. W IV sezonie nagle synowie Ragnara sa dorośli (obstawiam przeskok wiekowy o ostatniego sezonu o jakies 15 lat), król Egbert to już straszny staruszek, a kobiety wiecznie piękne i młode, zero jakiegokolwiek uszczerbku na urodzie!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 19:10   #975
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: "Vikings" - serial

Lagerta wygląda jak rówieśniczka Bjorna, hehe. Mój facet ostatnio też zwrócił na to uwagę
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 20:12   #976
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Vikings" - serial

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Lagerta wygląda jak rówieśniczka Bjorna, hehe. Mój facet ostatnio też zwrócił na to uwagę
Lagerta mogłaby być dzieczyna swojego syna xD

wysłano z końca świata...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 10:50   #977
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: "Vikings" - serial

Lagherta wygląda lepiej niż za młodu, lepiej się czesze i jest jakby pełniejsza Zakładając że reszta kobiet była bardzo młodo wydawana za mąż (12-15lat) mogą jeszcze długo być młode i piękne
Rzeczywiście bitwy było mało, tzn. wolny najazd ale się będzie działo, wszyscy ryczą... koniec. Koszmarny koniec. Ciekawe co czeka Ekberta
Bjorn się jakiś straszny robi, a Ivar już całkiem jak wąż podniecony widokiem krwi
Niemniej jednak i tak lubię ten serial, tym bardziej że nie za bardzo jest co oglądać
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 18:27   #978
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: "Vikings" - serial

Powiem wam, że mnie już nawet nie ciekawi co będzie dalej, ale pewnie z sentymentu będę oglądać.
Fabuła ciągnięta na siłę, nic ciekawego się nie dzieje
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 21:56   #979
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: "Vikings" - serial

1 i 2 sezon były świetne, 3 już troszkę gorzej ale 4 i 5 to jest dno totalne, też mam odcinki do nadrobienia a jakoś nie chce mi się oglądać. Motyw z Rollo komiczny, Lagertha mnie zaczyna wkurzać, dzieci Aslaug to jakieś mięczaki życiowe, jedynie Bjorn trzyma sezon no i bardzo lubię wątek króla Ekberta więc dla nich pozostaje mi oglądać.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 09:06   #980
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: "Vikings" - serial

Ten sezon to jedno wielkelkie rozczarowanie. Mam nadzieje że niepowstanie kolejny . No chyba ,że wrócą do poziomu 1 sezzonu
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 19:11   #981
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: "Vikings" - serial

Od śmierci Atelstana wszystko się posrało
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 09:30   #982
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: "Vikings" - serial

Mi tez sie nie podoba ta moda na sukces ale i tak obejrze sezon do konca. W koncu bedzie jakas bitwa^^



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 12:38   #983
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: "Vikings" - serial

Cytat:
Napisane przez kotek77 Pokaż wiadomość
Ten sezon to jedno wielkelkie rozczarowanie. Mam nadzieje że niepowstanie kolejny . No chyba ,że wrócą do poziomu 1 sezzonu
5 sezon juz powstał.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Mi tez sie nie podoba ta moda na sukces ale i tak obejrze sezon do konca. W koncu bedzie jakas bitwa^^



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również obejrze, oby to był zaciekły pojedynek..
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 07:14   #984
kotek77
Raczkowanie
 
Avatar kotek77
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 343
Dot.: "Vikings" - serial

5 sezon na przełomie 2017/2018
oby był lepszy
kotek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 16:44   #985
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: "Vikings" - serial

Wyciekły dwa ostatnie odcinki Wikingów, chętnych na spoilery zapraszam poniżej, ale powiem wam, że normalnie śmiech mnie pusty wziął, co za żałość i dno. Przewidywalność i jeszcze raz żałość. Chyba nawet w ogóle oleję te odcinki, bo szkoda dwóch godzin życia marnować. W skrócie:

- Ivar kłóci się z Sigurdem i wali w niego toporem - nie wiadomo czy go zabija czy nie
- Helga ginie w ostatnim odcinku zadźgana przez tą dziewczynkę, którą zabrała ze sobą z Hiszpanii po czym ta dziewczynka zabija samą siebie, Floki zostaje sam i ma wszystkiego dość, więc pewnie też niedługo ze sobą skończy
- Harald publicznie wbija toporek w łeb mężowi tej swojej księżniczki, po czym księżniczka próbuje go zadźgać, ale zabija ją Halfdan (wytrzymała żywa cały jeden odcinek, wow!)
- ten pobliźniony ziomeczek napada na Kattegat, ale Lagertha (ofkors) go pokonuje
- Ecbert podcina sobie żyły w łaźni, wcześniej synkowie Ragnara którzy go złapali kłócą się - co zrobić z Ecbertem i kłócą się też ogólnie cały czas - Ivar oczywiście chce walnąć Ecbertowi krwawego orła i ogólnie jest wielka drama
- Jonathan Rhys Meyers pojawia się w ostatnim odcinku jako jakiś biskup, a przedstawia się go widzom w taki sposób, że w jednej scenie błogosławi ludzi, a za parę sekund w drugiej chędoży intensywnie jakąś laskę

Także pozdro, jedynymi postaciami kobiecymi w CAŁYM SERIALU zostaje Lagertha, której wali na łeb, Astrid, która jej przyprawia rogi z jej własnym synem, Torvi i Gisla, której może już w ogóle nie być w serialu. I koniec.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 14:27   #986
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: "Vikings" - serial

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;70133841]Wyciekły dwa ostatnie odcinki Wikingów, chętnych na spoilery zapraszam poniżej, ale powiem wam, że normalnie śmiech mnie pusty wziął, co za żałość i dno. Przewidywalność i jeszcze raz żałość. Chyba nawet w ogóle oleję te odcinki, bo szkoda dwóch godzin życia marnować. W skrócie:

- Ivar kłóci się z Sigurdem i wali w niego toporem - nie wiadomo czy go zabija czy nie
- Helga ginie w ostatnim odcinku zadźgana przez tą dziewczynkę, którą zabrała ze sobą z Hiszpanii po czym ta dziewczynka zabija samą siebie, Floki zostaje sam i ma wszystkiego dość, więc pewnie też niedługo ze sobą skończy
- Harald publicznie wbija toporek w łeb mężowi tej swojej księżniczki, po czym księżniczka próbuje go zadźgać, ale zabija ją Halfdan (wytrzymała żywa cały jeden odcinek, wow!)
- ten pobliźniony ziomeczek napada na Kattegat, ale Lagertha (ofkors) go pokonuje
- Ecbert podcina sobie żyły w łaźni, wcześniej synkowie Ragnara którzy go złapali kłócą się - co zrobić z Ecbertem i kłócą się też ogólnie cały czas - Ivar oczywiście chce walnąć Ecbertowi krwawego orła i ogólnie jest wielka drama
- Jonathan Rhys Meyers pojawia się w ostatnim odcinku jako jakiś biskup, a przedstawia się go widzom w taki sposób, że w jednej scenie błogosławi ludzi, a za parę sekund w drugiej chędoży intensywnie jakąś laskę

Także pozdro, jedynymi postaciami kobiecymi w CAŁYM SERIALU zostaje Lagertha, której wali na łeb, Astrid, która jej przyprawia rogi z jej własnym synem, Torvi i Gisla, której może już w ogóle nie być w serialu. I koniec.
[/QUOTE]

ad 1 Singurd jest taki bezbarwny,że jakby zniknął to bym się ucieszyła,reszta braci zajmuje się romansami tylko Ivar i Bjorn mają charakter wikingów.
ad 2 ale wymyślili, nie mieli pomysłu jak się pozbyć Helgi już lepiej jakby ją uśmiercili po śmierci córki.
ad 3 czułam,że zabije jej męża myślałam że nastąpi to już w ostatnim odcinku
ad 4 Ecbert stchórzył kiepska śmierć jak na króla.
ad 5 Czytałam,że Jonathan Rhys Mayers będzie biskupem doradcą Ethelwulf. Według Historii Ethelwulf okaze się bardzo dobrym władcą podczas jego panowania nastąpiła największa rzeź pogan.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 17:27   #987
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Vikings" - serial

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;70133841]Wyciekły dwa ostatnie odcinki Wikingów, chętnych na spoilery zapraszam poniżej, ale powiem wam, że normalnie śmiech mnie pusty wziął, co za żałość i dno. Przewidywalność i jeszcze raz żałość. Chyba nawet w ogóle oleję te odcinki, bo szkoda dwóch godzin życia marnować. W skrócie:

- Ivar kłóci się z Sigurdem i wali w niego toporem - nie wiadomo czy go zabija czy nie
- Helga ginie w ostatnim odcinku zadźgana przez tą dziewczynkę, którą zabrała ze sobą z Hiszpanii po czym ta dziewczynka zabija samą siebie, Floki zostaje sam i ma wszystkiego dość, więc pewnie też niedługo ze sobą skończy
- Harald publicznie wbija toporek w łeb mężowi tej swojej księżniczki, po czym księżniczka próbuje go zadźgać, ale zabija ją Halfdan (wytrzymała żywa cały jeden odcinek, wow!)
- ten pobliźniony ziomeczek napada na Kattegat, ale Lagertha (ofkors) go pokonuje
- Ecbert podcina sobie żyły w łaźni, wcześniej synkowie Ragnara którzy go złapali kłócą się - co zrobić z Ecbertem i kłócą się też ogólnie cały czas - Ivar oczywiście chce walnąć Ecbertowi krwawego orła i ogólnie jest wielka drama
- Jonathan Rhys Meyers pojawia się w ostatnim odcinku jako jakiś biskup, a przedstawia się go widzom w taki sposób, że w jednej scenie błogosławi ludzi, a za parę sekund w drugiej chędoży intensywnie jakąś laskę

Także pozdro, jedynymi postaciami kobiecymi w CAŁYM SERIALU zostaje Lagertha, której wali na łeb, Astrid, która jej przyprawia rogi z jej własnym synem, Torvi i Gisla, której może już w ogóle nie być w serialu. I koniec.
[/QUOTE]


zamiast czołówki serialu powinni zapodać to:




dzięki za streszczenie, dam sobie siana z ostatnimi odcinkami
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 11:46   #988
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: "Vikings" - serial

Tassarinian - a gdzie można obejrzeć ten ostatni odcinek? ?

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Villga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 07:34   #989
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: "Vikings" - serial

Beznadziejny los Torvi i Helgi
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 11:22   #990
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: "Vikings" - serial

Ale Torvi przeżyła, z tego co kojarzę. Na pewno jest pośród wojowniczek Lagherty w trailerze 5 sezonu. Ale Helgi jest mi bardzo szkoda. Bez niej Floki już kompletnie zeświruje.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-30 15:39:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.