Odstawienie antykoncepcji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-21, 10:04   #1
SaraM1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 1

Odstawienie antykoncepcji


Hej laski, mam kilka pytań do tych ktore odstawily anty. 1. Jak wyglądała wasza skóra i wlosy przed ostawieniem anty ? 2. Jak dlugo przyjmowałyście anty ? 3 Jak wyglądała Wasza skóra po odstawieniu anty, jak szybko zaczely sie pojawiac skutki odstawienia jak dlugo trwały i w jakim stopniu byly nasilone w porownaniu ze stanem przed anty ? Planuję odstawić, biorę okolo 4 lat i mega sie stresuję. Moja cera przed anty byla z lekkim tradzikiem ale nie jakim szalonym, podczas brania nie widzialam jakiejś mega roznicy tzn wzielam je tylko ze wgledu na ochrone przed ciąża. Do tej pory wyskakują mi zmiany, wlosy za to są w super kondycji. Jeszcze pytanie, jak wygladala wasza cera podczas przerw miedzy opakowaniami bo moja wlasnie w przerwach soe polepsza a kiedy zaczynam nowy listek odwala jej. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź ❤
SaraM1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-26, 14:28   #2
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Odstawienie antykoncepcji

Cytat:
Napisane przez SaraM1997 Pokaż wiadomość
Hej laski, mam kilka pytań do tych ktore odstawily anty. 1. Jak wyglądała wasza skóra i wlosy przed ostawieniem anty ? 2. Jak dlugo przyjmowałyście anty ? 3 Jak wyglądała Wasza skóra po odstawieniu anty, jak szybko zaczely sie pojawiac skutki odstawienia jak dlugo trwały i w jakim stopniu byly nasilone w porownaniu ze stanem przed anty ? Planuję odstawić, biorę okolo 4 lat i mega sie stresuję. Moja cera przed anty byla z lekkim tradzikiem ale nie jakim szalonym, podczas brania nie widzialam jakiejś mega roznicy tzn wzielam je tylko ze wgledu na ochrone przed ciąża. Do tej pory wyskakują mi zmiany, wlosy za to są w super kondycji. Jeszcze pytanie, jak wygladala wasza cera podczas przerw miedzy opakowaniami bo moja wlasnie w przerwach soe polepsza a kiedy zaczynam nowy listek odwala jej. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź ❤

Nie ma reguły, musisz sama się przekonać, każdy organizm reaguje inaczej.
Ja przyjmowałam anty z przerwami 7 lat. Przed braniem stan skóry taki sobie, co jakiś czas jakiś mało inwazyjny wyprysk. W trakcie - burza marzenie. Nie wiedziałam co to krosta czy powiększone pory.

Za to po odstawieniu skutki uboczne w postaci koszmarnego trądziku pojawiły się w ciągu 3 m-cy, zresztą tak jak gin wspominał. Waga bez zmian ale ropne cysty na twarzy dały mi się we znaki. Nie powinnaś się nastawiać, mam nadzieję, że pójdzie sprawnie i "bez ofiar"
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-26 15:28:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.