Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-28, 10:25   #1
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Exclamation

Islande-l'oreal recital preference-help!!!


czy ktoś używał tego kolorku?kupiłam opakowanie tej farby i chce mieć platynowy blond ale jak teraz przeczytałam recenzje wogóle tej farby to się przeraziłam.....czy ona naprawde się tak szybko zmywa i płowieje?może mi ktoś powiedzieć?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 18:38   #2
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

up ! moze sie ktos wypowiedziec o tym kolorku?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:01   #3
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Smile Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

Nie sądzę, żeby tak szybko płowiał sam z siebie. Uzywam farb z tej serii i uważam, że są dobre jakościowo. Mam blond włosy i najczęściej wybieram kolory: hollywood i stockholm. Nie zauważyłam szybkiego płowienia, czy blaknięcia koloru... Poza tym trzeba pamiętać o prawidłowej ochronie włosów farbowanych, stosowaniu odżywek i masek, środków pielęgnujących kolor. To nie tylko wzmacnia włosy, ale też przedłuża trwałość koloru. Myślę, że śmiało możesz wypróbować.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:35   #4
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
L'oreal Preference Recital (Z odcien Z- Viking )plus pytanie ;)

dawno własow nie farbowalam a jedynie rozjasnialam u fryzjerek ,wkoncu zdecydowalam sie na farbe bo chce miec jednolity kolor ktory nie bedzie mi sie plowil po umyciu wlosow

wiec przeczytalam ulotke- czy test jest konieczny? czy wy go robicie?
napisane jest tez by nie uzywac 15 dni po prostowanaiu- chodzi tu o prostowanie jakies specjlane rozumiem u fryzjera? a nie prostownica w domu?

uzywa moze ktoras tego kolorku co ja zakupilam i moglaby fotke wkleic?

odcien Z- Viking
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:02   #5
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: L'oreal Preference Recital (Z odcien Z- Viking )plus pytanie ;)

jeśli pofarbowałaś włoski Vikingiem może mogłabyś wkleić fotkę. Bardzo proszę. Od dawna mam ochotę na ten kolor.
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:22   #6
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: L'oreal Preference Recital (Z odcien Z- Viking )plus pytanie ;)

Kiedy po przerwie do naturalnego koloru wlosow znow zaczelam farbowac wybralam jakistam blond, ktory mnie rozjasnil za bardzo ,druga uzyta przeze mnie farba byl Viking. Okazalo sie, ze to moj naturalny kolor wlosow, nawet nie mialam odrostow
Kiedy po dluzszym czasie postanowilam wrocic do natury, wpadlam na pomysl, by sie farbnac Vikingiem, bo to przeciez "moj" kolor, niestety to chlodny odcien i nalozenie go na jasny blond w cieplym odcieniu skonczylo sie... bura zielenia na wlosach
Poza tym ile razy skusilam sie na jakis odcien Recital Preference wychodzilo mi cos innego niz na obrazku, a przede wszystkim - RP strasznie wysuszal mi wlosy.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 18:44   #7
Ulusia8710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

I jak efekt???????????
Ulusia8710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 16:02   #8
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

Ja z kolei mam zastrzezenia co do farb Loreal'a .Moim i nie tylko zdaniem b. przesuszaja wlosy.Nie wiem jak jest z profesjonalnymi ,nie wypowiadam sie ,ale te drogeryjne mocno wysuszaja...A kolor splukuje sie szybko .Wiem cos o tym.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 08:57   #9
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam zastrzezenia co do farb Loreal'a .Moim i nie tylko zdaniem b. przesuszaja wlosy.Nie wiem jak jest z profesjonalnymi ,nie wypowiadam sie ,ale te drogeryjne mocno wysuszaja...A kolor splukuje sie szybko .Wiem cos o tym.
Dagirll jakie blond farby polecasz?
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:30   #10
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

Delikatne sa z Wellatonu ,raz mialam przeboj,ale ogolnie sa delikatne wg mnie. I te Naturals and easy ,ale t z kolei mam zastrzezenia co do kolorow...Delikatne sa tez Garnier Nutrisse Oczyscie ,to moich doswiadczen.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:04   #11
wiola05111991
Raczkowanie
 
Avatar wiola05111991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: L'oreal Preference Recital (Z odcien Z- Viking )plus pytanie ;)

mam do was pytanie, jeśli mam trochę odrostów ciemny blond i teraz włosy w kolorze takim brązowym mahoniowym wpadającym w rudy to czy jesli zafarbuje ta farba na odcień G- jasny złocisty brąz, wyjdzie mi wszystko ładnie i równomiernie?? bo strasznie sie boje farbowac a juz kupilam ta farbe a za tydzien poczatek roku( prosze o odpowiedz szybka pozdrawiam
wiola05111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 19:54   #12
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: L'oreal Preference Recital (Z odcien Z- Viking )plus pytanie ;)

wiola ja nie radze farbowac sie
ja mialam ciemne odrosty ciemny blond brawie braz i jasne koncowki blond
po farbie chcialam miec rownomierna "platyne" jak na obrazku

wyszedl mi odcien rudawo zloty jednym slowem okropny i meczylam sie z takim czyms na glowie rudawym az nie poszlam do fryzjera
wiecej razy sama nie farbuje sie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:05   #13
wiola05111991
Raczkowanie
 
Avatar wiola05111991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: L'oreal Preference Recital (Z odcien Z- Viking )plus pytanie ;)

brook.... niestety nie zagladnełam na forum i bardzo tego teraz załuje... zafarbowałam tym odcieniem dziś rano i mam wlosy prawie czrane.. nie wiem co mam teraz robic!! przekleta farba,... a dopiero co zeszlam z tej czerni!! mam nadzieje ze sie wyplucze.. choc troche... .i obie jestesmy nie zadowolne z tych koszmarnych farb(
wiola05111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 18:01   #14
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: L'oreal Preference Recital (Z odcien Z- Viking )plus pytanie ;)

no to wspolczuje ja teraz juz wiem ze zawsze bede u fryzjera robic wlosy

moze pojdz za tydzien jakis poprawic jak bardzo Ci zle w tym kolorze
pozdr.
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 23:37   #15
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Smile Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Witajcie Dziewczyny, czy któraś z Was robiła włosy tymi odcieniami, t.j.: Viking-9.1 bardzo jasny blond popielaty, Hollywood-9.0 bardzo jasny blond i Stockholm-10.21 bardzo bardzo jasny blond perłowy. Jak te odcienie wychodzą? Mam średnio-jasny blond, dobrze rozjaśnia się, robiłabym tylko odrosty. Czy macie może fotki z tymi odcieniami? Teraz tak-podoba mi się odcień Viking na rezultacie kolorystycznym po użyciu tej farbki a na próbniku ze sztucznymi włoskami już nie podoba mi się ten odcień. Jak wychodzi Viking na naturalnym średnio-jasnym blondzie-czy tak jak na próbniku czy na tak jak na opakowaniu jest przedstawiony efekt po. Jak wychodzi Hollywood-wiem, że to cieplejszy blond-i tu podoba mi się bardzo próbnik a na opakowaniu (nowa wersja) kolor jest żółty:/ Hollywood był piękny na opakowaniu w starej wersji opakowania. Czy nie zmienili jego odcienia? Bo kiedyś Hollywood wyglądał inaczej-pięknie na opakowaniu a obecnie jest straszny na jego opakowaniu, efekt po Hollywood pokazany na opakowaniu farby też nie podoba mi się tylko na próbniku Hollywood jest śliczny. Ostatni kolor-Stocholm jak on wychodzi na włosach naturalnych średnio-jasnym blondzie. Dodam, że opakowanie Stocholm to ten kolor jest dla mnie zbyt "biały" i znowu podoba mi się próbnik ze sztucznymi włosami odcień Stocholm a nie jego opakowanie, bo kolor jest za biały.

Jak te odcienie wychodzą na średnio-jasnym blondzie, czy tak jak na opakowaniu, czy jak na próbniku? Bardzo proszę piszczie kobietki

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2008-11-13 o 13:59 Powód: błąd w pisowni koloru
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 15:40   #16
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Proszę Was o odpowiedzi
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:36   #17
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Mnie też te kolorki bardzo ciekawią
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 22:01   #18
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Uzywalam odcienia Stockholm, na wlosy wczesniej rozjasniane (zolte). Kolor wyszedl ladny, naprawde perlowy, dosyc jasny,ale nie bialy !!!!!!!! a co najwazniejsze nie spieral sie na zolto osobiscie zle czulam sie w takim jasnym blondzie, przy nim moja twarz wygladala na brdziej rozowa (mam rozszerzone naczynka,a ten kolor to podkreslal)
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 23:33   #19
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Uzywalam odcienia Stockholm, na wlosy wczesniej rozjasniane (zolte). Kolor wyszedl ladny, naprawde perlowy, dosyc jasny,ale nie bialy !!!!!!!! a co najwazniejsze nie spieral sie na zolto osobiscie zle czulam sie w takim jasnym blondzie, przy nim moja twarz wygladala na brdziej rozowa (mam rozszerzone naczynka,a ten kolor to podkreslal)
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Napisz mi jeszcze proszę, czy wychodził Ci taki blond jak na próbnikiku z tymi sztucznymi włoskami? Czy był takim kolorkiem?
A czy obecnie farbujesz włosy na bardzo jasne zimne blondy? Jeżeli tak, to proszę pisz

I zachęcam również Panie do pisania i dzielenia się swoimi doświadczeniami z tymi kolorkami
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 23:17   #20
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Hmmm nie pamietam za bardzo jaki kolor byl na probniku,ale zdaje sie ze taki szaromysi <mysli>. Kolor wyszedl mi taki jak na opakowaniu,ale wczensiej mialam juz dosc rozjasnione wlosy,tylko ze wyplukany,zolty blond. Teraz chcialabym powrocic do mojego naturalnego koloru,ostatnio farbowalam nowa farba Loreala - excell 10 kolorem bardzo bardzo jasny blond tez ladny pozdrawiam
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:41   #21
daha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

2 dni temu farbowałam włosy kolorem ISLANDE (wcześniej tylko raz miałam nakładaną farbę u fryzjera - goldwella - kolor 8N). Popielaty blond L'oreala wyszedł PRAWIE tak jak tego chciałam - czyli chłodny, ciemny popielaty blond (po goldwelli zaczęła mi wychodzić miedź, czego nie znoszę....po islade miedź zniknęła, ale jeszcze coś tam widzę myślę, że jak znowu zafarbuję tym kolorem, to już będzie dokładnie tak jak chcę

polecam ISLANDE - bez nieprzyjemnych niespodzianek na głowie
...jeszcze dodam, że włosy po tej farbie (szczególnie po odżywce dołączonej do opakowania są mięciutkie, nie przetłuszczają się, przemiłe w dotyku - po goldwelli był DRAMAT! już pod koniec dnia - oklapięty tłuścioch
__________________

Edytowane przez daha
Czas edycji: 2008-11-17 o 13:43
daha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:30   #22
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Hmmm nie pamietam za bardzo jaki kolor byl na probniku,ale zdaje sie ze taki szaromysi <mysli>. Kolor wyszedl mi taki jak na opakowaniu,ale wczensiej mialam juz dosc rozjasnione wlosy,tylko ze wyplukany,zolty blond. Teraz chcialabym powrocic do mojego naturalnego koloru,ostatnio farbowalam nowa farba Loreala - excell 10 kolorem bardzo bardzo jasny blond tez ladny pozdrawiam

Witaj Ślicznie dziękuję za odpowiedź
Zrobiłam włosy Stockholmem na naturalne włosy średnio-jasny blond i wyszło bardzo podonie do próbnika tylko lekko cieplej, ale jest to zimny odcień
Cieszę się, że nie wyszło jak na opakowaniu-chociaż kolor ten z opakowania Stockholmu jest piękny
I jak wyszedł Ci ten kolorek po 10 z Loreal Excell-czy w stonę chłodniejszą czy cieplejszą?? Życzę wytrwałości w powrocie do naturalnego kolorku
Ja też będę wracać do mojego naturalnego koloru, ale chciałam się nacieszyć jeszcze trochę chłodnym kolorkiem
Pozdrawiam
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 14:03   #23
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Moj wymarzony kolor to taki słoneczny, jasny, ale nie platynowy blond, ze srebrnym odcieniem. Uzyskalam takie cos po Garnierze Belle Color nr 111,jak jeszcze nie miałam az takich jasnych wlosow. Wyszedl piekny jasny blond,ale nie siwy czy szary, ze srebrnym połyskiem. Po 2 myciach ta srebrna poświata zniknela i zostala mi zolc. Potem kombinowalam po kolei chyba ze wszystkimi farbami ktore mialy "popielaty" lub "perłowy" w nazwie koloru... az doszlam do Recitala Hollywood. W miedzyczasie kupilam sobie odzywke ochladzajaca kolor z Biosilka i to jest strzal w 10 ta odzywka nadaje taki efekt o jaki mi chodzi,czyli nie zmienia wlosow w szaro-siwe (fioletowe?) jak to czynia wszelkie plukanki czy wszelkie fioletowe szampony.. Alez sie rozpisalam.. a wracajac do excella nr 10.0, malowalam nim majac popielaty na glowie wiec wyszedl taki raczej neutralny, bardzo naturalny kolor (taki dziecięcy blond) ni to zolty ni szary, i przede wszystkim nie biały. Od czasu farbowania mylam glowe juz 2 razy i kolor nie zmienil sie, dodatkowo uzywam tego Biosilka dla efektu srebrnej poswiaty i wreszcie jestem zadowolona pozdrawiam
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 23:07   #24
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Ja robilam po dekoloryzacji ( na wlosy bardzo jasne z lekkim odcieniem pomaranczowym) Vikingiem , trzymalam niecale 10 min i wyszly za szare.
I teraz sie zastanawiam co na to nalozyc, chyba zdecyduje sie na Hollywood.
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:18   #25
anusia.d7
Raczkowanie
 
Avatar anusia.d7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 62
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

ja miałam włosy rozjaśnione do bardzo jasnego blondu z prawie białymi końcówkami a odrosty taki naturalny blond szary i zrobiłam tym "hollywood Y" (niewiem czy to stara czy nowa wersja bo był ostatni na półce w sklepie) i rezultat zadowalający dla mnie bo rozjaśnił odrosty a przyciemnił te najjaśniejsze , co chciałam uzyskać. Postaram sie poszukac zdjecia jakiegoś i wkleje.
anusia.d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:21   #26
anusia.d7
Raczkowanie
 
Avatar anusia.d7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 62
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

juz coś mam, przypadkiem znalazłam identyczny kolor uzyskany tym kolorkiem hollywood
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 239a2f9f00176f964918e9d0.jpg (30,5 KB, 2155 załadowań)
anusia.d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:49   #27
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Dziewczyny jesteście kochane, za pomoc bardzo dziękuję

anusia.d7, jak ja bardzo dziękuję Ci za zdjęcie
Ten kolor jest śliczny i wychodzi jak na próbniku a ja tak go obawiałam się, bo myślałam, że wychodzi jak efekt pokazany po na opakowaniu farby lub jak na opakowaniu a tam jest za żółty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_funcHollywood.jpg (11,9 KB, 1060 załadowań)

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:49 Powód: dodaję zdjęcie
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 22:22   #28
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Śliczny kolorek-ten Hollywood

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-20 o 22:23 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 09:38   #29
anusia.d7
Raczkowanie
 
Avatar anusia.d7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 62
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

juz odpowiadam: tak to było to opakowanie farby, ale niewiem czy to nowa czy stara wersja bo mialam ją pierwszy raz. I wlasnie zastanawiałam sie nad kupnem bo na probniku byl calkiem inny kolor niz na pudełku i ja chcialam kolor z pudełka ale wyszedł mi kolor z próbnika i jestem chyba bardziej zadowolona, bo spodobal mi sie .
I jeszcze sprostowanie: to nie ja jestem na zdjeciu, na zdj. jest G. Andrzejewicz, znalazłam ja w internecie bo na tym zdjeciu miala identyczny kolor.
Ale dziekuje, w moim przypadku ciemny kolor wlosów postarza mnie o 10 lat, próbowalam jednak wrocilam do blondów.
pozdr.
anusia.d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:02   #30
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez anusia.d7 Pokaż wiadomość
juz odpowiadam: tak to było to opakowanie farby, ale niewiem czy to nowa czy stara wersja bo mialam ją pierwszy raz. I wlasnie zastanawiałam sie nad kupnem bo na probniku byl calkiem inny kolor niz na pudełku i ja chcialam kolor z pudełka ale wyszedł mi kolor z próbnika i jestem chyba bardziej zadowolona, bo spodobal mi sie .
I jeszcze sprostowanie: to nie ja jestem na zdjeciu, na zdj. jest G. Andrzejewicz, znalazłam ja w internecie bo na tym zdjeciu miala identyczny kolor.
Ale dziekuje, w moim przypadku ciemny kolor wlosów postarza mnie o 10 lat, próbowalam jednak wrocilam do blondów.
pozdr.
Dziękuję za odpowiedź Ech, widać, że na "gwiazdach" nie znam się
Czy możesz pamiętasz, czy było to opakowanie Hollywood, które umieściłam wcześniej, czy to było to opakowanie czy była na niej inna kobieta?
Pozdrawiam
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 00:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.