Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-28, 16:48   #1
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51

Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy


Hej szukam wsparcia i porzadnego kopa w ... no wiecie gdzie. Coz od dziecka jestem otyla nie mysle nawet by osiagnac wage z ktorej nie jedna z was zaczyna odchudzanie. Mam otylosc 4 stopnia i poraz nie wiem juz ktory zaczynam odchudzanie. Wiem ze to wszystko siedzi w mojej glowie i musze sie z tym uporac. Chciala bym zrzucic na poczatek 20 kg a potem jeszcze 15 wciaz byla bym wtedy otyla jednak bylo by juz lepiej. Czy ktos taki jak ja zaczyna ze mna? Czy ktos mnie troszke zdopinguje pomozecie?
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 09:26   #2
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Witaj
Jest wiele wątków, gdzie możesz się "podłączyć" i motywować razem z innymi dziewczynami.
Napisz coś więcej o sobie, ile masz lat, ile ważysz, jak się odżywiasz w ciągu dnia, jaka jest Twoja aktywność i praca (czy siedząca), jesteś na coś chora (tarczyca, cukrzyca itd.), bierzesz leki? To jest bardzo ważne, żeby rozpoznać wroga Sama najlepiej wiesz, dlaczego wyglądasz tak, a nie inaczej. Też zmagam się z nadprogramowymi kg (ok 15 kg chciałabym zrzucić) i jest mi ciężko, bo nie mogę wygrać z nocnym podjadaniem.
Nadzwyczajnych rad Ci nie dam, bo wszystko pewnie już wiesz: stopniowe czyszczenie miski, nie jedzenie tuż przed snem, nie głodzenie się i wprowadzenie ruchu. Na początek mogą to być spacery, potem dłuższe spacery, może rowerek stacjonarny albo orbitrek? Nie porywałabym się od razu na ciężkie programy z podskokami, biegami. Może pilates? Może spokojne programy z Chodakowską (chyba slim fit jest pod tym względem ok). Jest dużo gotowców w internecie. Ważne, żeby nie przecenić na początku swoich możliwości i nie zniechęcić się. Trzeba znaleźć swoją aktywność, żeby Tobie sprawiało to przyjemność. Przemęczysz tydzień, dwa i przyzwyczaisz się do ćwiczeń. I pamiętaj, że podstawą jest dieta.
Rady "moje własne": śledzę regularnie wiele blogów o zdrowym trybie życia (i to mnie motywuje, dowiaduję się ciekawych rzeczy), czytam wizaż Do ćwiczeń dołączam ulubioną muzykę albo serial i nie myślę o czasie. I chyba najważniejsze; zmiany powinny być stopniowe, a nie wszystko na raz.
Trzymam kciuki i będę śledzić wątek
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 18:42   #3
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

A wiec tak. Milo widziec ze ktos sie zainteresowal moim watkiem...

Mam 27 lat, 2 dzieci najmlodsze ma 3 miesiace. Do utraty kilogramow bardzo duzo. Wage az strach zdradzac ale jest to liczba 3 cyfrowa i druga liczba odbiega tez od 0 tryb zycia hm chyba normalny prowadze troche teraz chaotyczny ze wzgledu na mojego szkraba. Co do aktywnosci to staram sie cwiczyc zumbe 3-4 razy w tygodniu do tego 3 razy w tygodniu chodze odebrac corke ze szkoly jakis kilometr a 4 razy zaworze ja rowerem do tego reszta codziennych obowiazkow

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

A wiec tak. Milo widziec ze ktos sie zainteresowal moim watkiem...

Mam 27 lat, 2 dzieci najmlodsze ma 3 miesiace. Do utraty kilogramow bardzo duzo. Wage az strach zdradzac ale jest to liczba 3 cyfrowa i druga liczba odbiega tez od 0 tryb zycia hm chyba normalny prowadze troche teraz chaotyczny ze wzgledu na mojego szkraba. Co do aktywnosci to staram sie cwiczyc zumbe 3-4 razy w tygodniu do tego 3 razy w tygodniu chodze odebrac corke ze szkoly jakis kilometr a 4 razy zaworze ja rowerem do tego reszta codziennych obowiazkow

Moim przeklenstwem jest nieopanowany pociag do slodyczy i brak uczucia sytosci dlatego od jutra probuje tabletki wypelniajace zoladek
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 07:11   #4
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Cytat:
Napisane przez Barbara252015 Pokaż wiadomość
A wiec tak. Milo widziec ze ktos sie zainteresowal moim watkiem...

Mam 27 lat, 2 dzieci najmlodsze ma 3 miesiace. Do utraty kilogramow bardzo duzo. Wage az strach zdradzac ale jest to liczba 3 cyfrowa i druga liczba odbiega tez od 0 tryb zycia hm chyba normalny prowadze troche teraz chaotyczny ze wzgledu na mojego szkraba. Co do aktywnosci to staram sie cwiczyc zumbe 3-4 razy w tygodniu do tego 3 razy w tygodniu chodze odebrac corke ze szkoly jakis kilometr a 4 razy zaworze ja rowerem do tego reszta codziennych obowiazkow

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

A wiec tak. Milo widziec ze ktos sie zainteresowal moim watkiem...

Mam 27 lat, 2 dzieci najmlodsze ma 3 miesiace. Do utraty kilogramow bardzo duzo. Wage az strach zdradzac ale jest to liczba 3 cyfrowa i druga liczba odbiega tez od 0 tryb zycia hm chyba normalny prowadze troche teraz chaotyczny ze wzgledu na mojego szkraba. Co do aktywnosci to staram sie cwiczyc zumbe 3-4 razy w tygodniu do tego 3 razy w tygodniu chodze odebrac corke ze szkoly jakis kilometr a 4 razy zaworze ja rowerem do tego reszta codziennych obowiazkow

Moim przeklenstwem jest nieopanowany pociag do slodyczy i brak uczucia sytosci dlatego od jutra probuje tabletki wypelniajace zoladek
Powinnas znalezc grupe z dziewczynam podobnymi do Ciebie. Na pewno jest watek tu lub grupy na FB. Życze Ci powodzenia!! Juz nie jedn osoba startowala z 3 cyforwej wagi i osiagnela spektakularne efekty. Wiec tylko chciec!
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 14:26   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

polecam przeczytać - http://gazetalekarska.pl/?p=34495
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 16:09   #6
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Dolaczylam do jednej z grup ale skoro watek juz jest na forum to tu tez bede sie dzielic swoimi zmaganiami.

Artykul bardzo ciekawy i moj problem sie w nim pojawia ciagle uczucie glodu wiecej niz normalnie jednak tabletki ktore mam chamuja apetyt i naprawde odczowam ich dzialanie teraz jeszcze musze pilnowac by o nich nie zapominac gdyz wtedy glod powraca
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 08:54   #7
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Oh wkoncu troche spokoju... zycie czasami daje dobrze w kosc wczoraj nawet nie mialam czasu zjesc a co dopiero gotowac zdrowe posilki tak wiec wpadl pieczony kurczak �� i salatka warzywna coz nie tak zle zawsze moze byc gorzej. A co wy jecie gdy nie ma czasu gotowac lub gdy trzeba zjesc na miescie?
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 13:58   #8
Ataegina
Raczkowanie
 
Avatar Ataegina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 35
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Barbaro,
z chęcią dołączę do wspólnego motywowania. Mój cel to 25 kg. Już jest o 2 kg mniej
Pozdrawiam!
__________________

Edytowane przez Ataegina
Czas edycji: 2018-02-11 o 19:03
Ataegina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 10:14   #9
Wika_toria
Przyczajenie
 
Avatar Wika_toria
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Bardzo dobrze, że szukasz osób, które mogą Ciebie motywować Bez tego żadna z nas by nie schudła. W kupie raźniej
Z mojego doświadczenia wiem, że strasznie trudno jest się zmotywować. Ja akurat poszłam do dietetyka i dzięki temu, że mam ustalony jadłospis, jestem bardziej zmotywowana do trzymania się tego, bo dieta jest dostosowana do mnie i chudnę jeśli trzymałam się diety, chociaż to dopiero początek
__________________
80kg ->78kg
Wika_toria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 11:47   #10
Kattarzyna91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Skoro wiesz już że wszystko jest w twojej głowie, to jesteś na dobrej drodze. Wprowadzanie diety i aktywności bez zmiany podejścia, nastawienia i bez uporania się z tym co Cię męczy tak naprawdę praktycznie zawsze mija się z celem. Złe jedzenie jest po prostu jak nałóg.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Barbara252015 Pokaż wiadomość
Hej szukam wsparcia i porzadnego kopa w ... no wiecie gdzie. Coz od dziecka jestem otyla nie mysle nawet by osiagnac wage z ktorej nie jedna z was zaczyna odchudzanie. Mam otylosc 4 stopnia i poraz nie wiem juz ktory zaczynam odchudzanie. Wiem ze to wszystko siedzi w mojej glowie i musze sie z tym uporac. Chciala bym zrzucic na poczatek 20 kg a potem jeszcze 15 wciaz byla bym wtedy otyla jednak bylo by juz lepiej. Czy ktos taki jak ja zaczyna ze mna? Czy ktos mnie troszke zdopinguje pomozecie?
Skoro wiesz, że wszystko siedzi w twojej głowie, to jesteś na dobrej drodze. Pytanie w czym jest prawdziwy problem.
Kattarzyna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 16:36   #11
Kamolka1989
Kamolka
 
Avatar Kamolka1989
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 64
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Barbara, czasami warto spróbować metodą małych kroków i powoli odstawiac słodycze przechodząc na zdrowe odżywianie. Warto też mieć w diecie slodkie dania ale te zdrowe czyli z owocami świeżymi albo suszonymi, nalesniki, omlety na słodko używając slodzikow. Uprzedze tych którzy zaczną mówić o szkodliwości slodzikow... człowiek nie jest wstanie przekroczyć dziennej dawki aspartamu aby byl szkodliwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamolka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-11, 18:59   #12
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Hej dziewczyny waga miala byc wczoraj jednak bedzie ze tydzien gdy kupie nowa wage stara niestety od ilosci kurzu nie przetrwala zycia pod szafka w laziece.
Co do problemu to jest nim chyba brak poczucia sytosci. Do tego jedzenie mnie uzaleznia kanapka pociaga za soba nastepna i nastepna i tak bez konca dlatego obecnie wspieram sie troche suplemetami i odczowam rezultaty. Do tego uzaleznienie od cukru tak dziala na mnie jak narkotyk. Coz tym razem postanowilam de dam rade i koniec.
Malymi czy duzymi krokami chce dac rade a chciec to moc
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 15:57   #13
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Troszke mnie tu nie bylo choroba mnie rozlozyla ale juz jest troszke lepiej apetytu nie ma nawet i bez tabletek oby i tak zostalo. Wagi jeszcze nie kupilam gdyz ostatnie dni spedzalam w towarzystwie kolderki cherbaty z cytryna i dzieci wybuchowe polaczenie obiecuje sobie ze kupie e tym tygodnou i sprawsze wage w sobote
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 20:59   #14
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Barbara grunt że się nie poddajesz. Choroba potrafi zepsuć najlepsze plany sama zaliczyłam przeziębienie w lutym- i nie sprzyja to odchudzaniu.

A wagę kup- lepiej kontrolować sytuację i postępy Najgorsza prawda jest lepsza od samoszukiwania.
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 12:23   #15
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Joanna czyzbys znowu wrocila do odchudzania jak ja xd
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 12:28   #16
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Na to wygląda
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 10:30   #17
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Hej przeziebienie odpuscilo jednak tydzien wyjety z zycia masakra jakas. Waga zakupiona jednak rezultat marny bardzo marny 1,5 kg w 3 tygodnie...eh no ale ostatni tydzien nie zbyt dietowy nie mialam sily myslec o tym co jem a w niektore dni brak apetytu nic w tym tygodniu czas na poprawe...

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

A u was dziewczyny jak tam idzie?
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 11:13   #18
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Na to wygląda
Życzę aby tym razem na stałę ;p
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 06:45   #19
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Mam taką nadzieję przynajmniej ciąża już mnie nie cofnie

Barbaro to i tak nieźle przy chorobie docen się trochę... byle w dol- każde sto gram jest cenne.

U mnie po 8 tygodniach 2018 ( jutro mina) 6 kg na minusie... Jasne chciałoby się więcej - ale to i tak super ...

Z treningów jestem zadowolona, w diecie jest jeszcze sporo do poprawienia choć i tak jest coraz lepiej.
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 09:09   #20
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Masz racje lepiej w dol niz w gore.
Gratuluje wyniku 6 kg to juz duzo
Lepiej spokojnie gubic kg niz potem znow przytyc wiecej. Mam nat zieke ze mi tez ciaza teraz nie przeszkodzi 4 miesieczny bobas obecnie mi wystarcza chociaz nie ukrywam ze chce kolejne dziecko marzy mi sie 3 dzieciakow a wiec jeszcze jedno ��
Diety rowniez zbytnio nie odczowam i wiem ze wiele brakuje jej do perfekcji raczej obecnie staram sie unikac slodyczy jesc porzadne sniadanie a lzej jesc wieczorem do tego dodac jak najwiecej warzyw zobaczymy co przyniosa kolejne tygodnie
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 16:12   #21
Barbara252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 51
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Hej dzisiaj sobota wiec dzien prawdy... po 4 tygodniach efekt -2 kg ech powoli bardzo powoli do celu jednak tempo mnie nie zadowala gdyby tak chociaz te 3-4 kg noc moze kolejny miesiac bedzie lepszy...
A u was jak tam efekty?
Barbara252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 20:30   #22
Frida81
Raczkowanie
 
Avatar Frida81
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 367
Dot.: Uwierzyc w siebie i stracic kilogramy

Startowałam z trzycyfrówki, teraz jestem już w prawidłowym BMI. Zajęło to 1,5 roku. Wciąż jestem w drodze, Przede mną jeszcze 15 kg. Wspieram, zajrzyj do wątku "czysta micha" tam pisze wiele kobiet a to więcej wsparcia.
Frida81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-03 21:30:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.