plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-15, 11:48   #1231
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez boo tak Pokaż wiadomość
Dlaczego nie przeczytałas dokładnie ulotki?
Mnie bardziej zastanawia ile lat ma autorka, bo ma problem jakby miała z 15 lat, a receptę dostała od koleżanki. Chce stosować antykoncepcję bez wizyty u lekarza.
Bo serio... O takich rzeczach mówi każdy jeden ginekolog. Przyklejanie plastra (czy branie jakiejkolwiek antykoncepcji) ostatniego dnia miesiączki to zmarnowanie 40zł i wyrzucenie opakowania w błoto.

Kiedy u mnie się okazało, że odpadają wszelkie metody doustne, a pozostają plastry i krążki, nie zdążyłam kupić opakowania plastrów, żeby przykleić pierwszego dnia, to odczekałam miesiąc i tyle...
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2015-03-15 o 11:50
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 11:50   #1232
boo tak
Raczkowanie
 
Avatar boo tak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 105
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Mnie bardziej zastanawia ile lat ma autorka, bo ma problem jakby miała z 15 lat, a receptę dostała od koleżanki - bez wizyty u lekarza.
No rozumiem każdy może być nie doinformowany ale chyba większość środków anty zaczyna się w pierwszy/drugi dzień cyklu a nie pod koniec ^^ ja też nie jestem idealna od razu mówię
boo tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 12:38   #1233
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez boo tak Pokaż wiadomość
No rozumiem każdy może być nie doinformowany ale chyba większość środków anty zaczyna się w pierwszy/drugi dzień cyklu a nie pod koniec ^^ ja też nie jestem idealna od razu mówię
jak można brać jakiekolwiek specyfiki bez przeczytania ulotki? bo tak właśnie ona zrobiła. jest zasadnicza różnica między niedoinformowaniem a głupotą.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 12:58   #1234
boo tak
Raczkowanie
 
Avatar boo tak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 105
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
jak można brać jakiekolwiek specyfiki bez przeczytania ulotki? bo tak właśnie ona zrobiła. jest zasadnicza różnica między niedoinformowaniem a głupotą.
Wiem,wiem... Ale może jednak jakaś nadzieja jest
boo tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 13:51   #1235
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez boo tak Pokaż wiadomość
Wiem,wiem... Ale może jednak jakaś nadzieja jest
Jak przykleiła plaster w ostatni dzień? nie sądzę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 15:41   #1236
onanieznajoma
Przyczajenie
 
Avatar onanieznajoma
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Witam wszystkie użytkowniczki proszę was o pomoc bo mam stresa
A więc stosuje plastry evra od ponad 8 miesięcy ostatnią miesiączkę miałam 18-23/02 kiedy odkleiłam drugi plaster i przykleiłam trzeci. Dzień później czyli 9/03 dostałam dziwnych plamień ciemnobrązowych czasami ciemnoczerwonych były one skąpe I trwały do dnia odklejenia ostatniego plastra o godzinie 9 zaraz po odklejeniu dostałam bólu podbrzusza i słabszej niż zazwyczaj miesiączki choć zawsze kiedy odklejałam plasterek to okres przychodził po 3 dniach KTÓRAŚ Z WAS TAK MIAŁA POMÓŻCIE MOGĘ BYĆ W CIĄŻY ??

Edytowane przez onanieznajoma
Czas edycji: 2015-03-15 o 15:46
onanieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 18:14   #1237
plumss
Raczkowanie
 
Avatar plumss
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 96
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Dziewczyny pomóżcie
stosuję plastry 2 miesiąc, miałam je już w przeróżnych miejscach. Najlepiej na ramieniu (ale nie mogę go tam nosić bo jest zbyt widoczny) i na górze pupy ale też ciężko wynaleźć to idealne miejsce bo teraz mam odrobinę wyżej i plaster się przesunął i pofałdował na środku. Mam trochę dość ich bo już ciągle jestem zestresowana, za każdym razem z którymś jest coś nie tak - migruje, odlepia się. Nie wiem czy to prawidłowe użytkowanie.
Plus ta obrzydliwa klejąca czarna obwódka. Nie wiem co robić, czekam poddenerwowana na okres.
Jak wy sobie radzicie z idealnym umiejscowieniem i klejem?
plumss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 18:32   #1238
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez plumss Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
stosuję plastry 2 miesiąc, miałam je już w przeróżnych miejscach. Najlepiej na ramieniu (ale nie mogę go tam nosić bo jest zbyt widoczny) i na górze pupy ale też ciężko wynaleźć to idealne miejsce bo teraz mam odrobinę wyżej i plaster się przesunął i pofałdował na środku. Mam trochę dość ich bo już ciągle jestem zestresowana, za każdym razem z którymś jest coś nie tak - migruje, odlepia się. Nie wiem czy to prawidłowe użytkowanie.
Plus ta obrzydliwa klejąca czarna obwódka. Nie wiem co robić, czekam poddenerwowana na okres.
Jak wy sobie radzicie z idealnym umiejscowieniem i klejem?
Przyklejam poniżej pępka z boku Fałduje się, brzegi pod koniec zawsze lekko odstają na środku pojawia się zagięcie. Wiem, że mocno się trzyma bo dotkliwie to odczuwam podczas odrywania (celowo użyłam słowo oderwać, nie odkleić :P). Taki ich urok
Moje plastry zawsze mają czarną obwódkę, tym bardziej, że lubuję się w czarnych ubraniach. Dookoła radzę sobie z tym po prostu palcami lub wacikiem nasączonym tonikiem do twarzy.

Dziewczyny, która tabletki mają podobną ilość hormonów co plastry, a są tańsze?
Ta dawka mi nawet odpowiada, co prawda woda się zatrzymuje strasznie przy drugim plastrze, ale walczę z tym, przynajmniej nie tyję.
Moje problemy gastryczne minęły więc mogłabym stosować doustną metodę, tylko, że boję się tycia, jeszcze większego zatrzymywania wody, wypadania włosów i bolących nóg (tak miałam przy pierwszych tabletkach, ale nie pamiętam nazwy :/ )
Moja ginekolog przepisuje antykoncepcję na zasadzie prób i błędów, chciałabym coś od siebie zaproponować jeśli nie przegadam jej w sprawie badania poziomu hormonów.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 21:40   #1239
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez plumss Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
stosuję plastry 2 miesiąc, miałam je już w przeróżnych miejscach. Najlepiej na ramieniu (ale nie mogę go tam nosić bo jest zbyt widoczny) i na górze pupy ale też ciężko wynaleźć to idealne miejsce bo teraz mam odrobinę wyżej i plaster się przesunął i pofałdował na środku. Mam trochę dość ich bo już ciągle jestem zestresowana, za każdym razem z którymś jest coś nie tak - migruje, odlepia się. Nie wiem czy to prawidłowe użytkowanie.
Plus ta obrzydliwa klejąca czarna obwódka. Nie wiem co robić, czekam poddenerwowana na okres.
Jak wy sobie radzicie z idealnym umiejscowieniem i klejem?
Ja kiedy stosowałam plastry przyklejalam je najpierw na pośladki potem próbowałam z łopatkami i podobnie mialam fobie że on się zaraz odklei. Pod koniec ich używania zaczęłam je przyklejac na rece w okolice szczepionek ( chciałam dokładnie wskazać miejsce ) i tutaj był strzał w 10 bo plasterki nie migrowaly ani praktycznie się nie zwijaly. Problemem jest noszenie ich tam w lecie ale ja w zimie nie miałam żadnych problemów żeby utrzymać je w tajemnicy, weszło mi w nawyk noszenie przynajmniej krótkich rękawkow
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 22:05   #1240
plumss
Raczkowanie
 
Avatar plumss
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 96
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Przyklejam poniżej pępka z boku Fałduje się, brzegi pod koniec zawsze lekko odstają na środku pojawia się zagięcie. Wiem, że mocno się trzyma bo dotkliwie to odczuwam podczas odrywania (celowo użyłam słowo oderwać, nie odkleić :P). Taki ich urok
Moje plastry zawsze mają czarną obwódkę, tym bardziej, że lubuję się w czarnych ubraniach. Dookoła radzę sobie z tym po prostu palcami lub wacikiem nasączonym tonikiem do twarzy.

Dziewczyny, która tabletki mają podobną ilość hormonów co plastry, a są tańsze?
Ta dawka mi nawet odpowiada, co prawda woda się zatrzymuje strasznie przy drugim plastrze, ale walczę z tym, przynajmniej nie tyję.
Moje problemy gastryczne minęły więc mogłabym stosować doustną metodę, tylko, że boję się tycia, jeszcze większego zatrzymywania wody, wypadania włosów i bolących nóg (tak miałam przy pierwszych tabletkach, ale nie pamiętam nazwy :/ )
Moja ginekolog przepisuje antykoncepcję na zasadzie prób i błędów, chciałabym coś od siebie zaproponować jeśli nie przegadam jej w sprawie badania poziomu hormonów.
Trochę mnie uspokoiłaś jednak cały czas myślę nad zmianą na tabletki lub coś innego tylko też właśnie boję się przytycia/pogorszenia cery itp. Hmm, nadal będę szukać idealnego miejsca na plaster. Ja żeby pozbyć się wody z organizmu oczywiście dużo piję i jem żuravit dwa razy dziennie.
plumss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 07:30   #1241
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez plumss Pokaż wiadomość
Trochę mnie uspokoiłaś jednak cały czas myślę nad zmianą na tabletki lub coś innego tylko też właśnie boję się przytycia/pogorszenia cery itp. Hmm, nadal będę szukać idealnego miejsca na plaster. Ja żeby pozbyć się wody z organizmu oczywiście dużo piję i jem żuravit dwa razy dziennie.
Ja na swoim przykładzie z całej gamy hormonalnej najlepiej znosiłam właśnie plastry-co nie znaczy że dobrze. Fakt że one się odklejaja I powstaje czarna obwodka też przyprawial mnie o ból głowy ale plasterek zawsze działał nawet jeśli przesunął się o ok pół cm bo tak też potrafił zrobić.
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 11:59   #1242
Ejrene0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 31
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez plumss Pokaż wiadomość
Trochę mnie uspokoiłaś jednak cały czas myślę nad zmianą na tabletki lub coś innego tylko też właśnie boję się przytycia/pogorszenia cery itp. Hmm, nadal będę szukać idealnego miejsca na plaster. Ja żeby pozbyć się wody z organizmu oczywiście dużo piję i jem żuravit dwa razy dziennie.
A może zamiast tabletek krążek Nuva Ring, zakładasz raz na tydzień, nie widać, nie martwisz się o odklejanie, ja osobiście stosowałabym do dziś, gdyby nie to, ze nie trzymał mi cyklu
Ejrene0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 16:59   #1243
onanieznajoma
Przyczajenie
 
Avatar onanieznajoma
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Witam wszystkie użytkowniczki proszę was o pomoc bo mam stresa
A więc stosuje plastry evra od ponad 8 miesięcy ostatnią miesiączkę miałam 18-23/02 kiedy odkleiłam drugi plaster i przykleiłam trzeci. Dzień później czyli 9/03 dostałam dziwnych plamień ciemnobrązowych czasami ciemnoczerwonych były one skąpe I trwały do dnia odklejenia ostatniego plastra o godzinie 9 zaraz po odklejeniu dostałam bólu podbrzusza i słabszej niż zazwyczaj miesiączki choć zawsze kiedy odklejałam plasterek to okres przychodził po 3 dniach 25 i 26 dnia cyklu zrobiłam test ciążowy z samego rana wynik negatywny czy to nie za wcześnie zrobiony test?? :conf used: KTÓRAŚ Z WAS TAK MIAŁA POMÓŻCIE MOGĘ BYĆ W CIĄŻY ??
onanieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 18:46   #1244
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez onanieznajoma Pokaż wiadomość
Witam wszystkie użytkowniczki proszę was o pomoc bo mam stresa
A więc stosuje plastry evra od ponad 8 miesięcy ostatnią miesiączkę miałam 18-23/02 kiedy odkleiłam drugi plaster i przykleiłam trzeci. Dzień później czyli 9/03 dostałam dziwnych plamień ciemnobrązowych czasami ciemnoczerwonych były one skąpe I trwały do dnia odklejenia ostatniego plastra o godzinie 9 zaraz po odklejeniu dostałam bólu podbrzusza i słabszej niż zazwyczaj miesiączki choć zawsze kiedy odklejałam plasterek to okres przychodził po 3 dniach 25 i 26 dnia cyklu zrobiłam test ciążowy z samego rana wynik negatywny czy to nie za wcześnie zrobiony test?? :conf used: KTÓRAŚ Z WAS TAK MIAŁA POMÓŻCIE MOGĘ BYĆ W CIĄŻY ??
Idź do lekarza to się dowiesz wszystkiego. Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 20:40   #1245
onanieznajoma
Przyczajenie
 
Avatar onanieznajoma
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

W tym jest problem mój lekarz może mnie przyjąć dopiero za dwa tygodnie((
onanieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 21:35   #1246
plumss
Raczkowanie
 
Avatar plumss
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 96
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ejrene0 Pokaż wiadomość
A może zamiast tabletek krążek Nuva Ring, zakładasz raz na tydzień, nie widać, nie martwisz się o odklejanie, ja osobiście stosowałabym do dziś, gdyby nie to, ze nie trzymał mi cyklu
Nie wiem, jakoś boję się wkładania czegokolwiek do środka plastry są moim zdaniem w miarę łatwe w założeniu. chyba jeszcze trochę się z nimi pomęczę

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja na swoim przykładzie z całej gamy hormonalnej najlepiej znosiłam właśnie plastry-co nie znaczy że dobrze. Fakt że one się odklejaja I powstaje czarna obwodka też przyprawial mnie o ból głowy ale plasterek zawsze działał nawet jeśli przesunął się o ok pół cm bo tak też potrafił zrobić.
Mam tylko nadzieję że to głupie i stresujące odklejanie nie pogarsza ich działania bo to jedyna forma antykoncepcji jaką stosuje
plumss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 21:59   #1247
boo tak
Raczkowanie
 
Avatar boo tak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 105
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez plumss Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakoś boję się wkładania czegokolwiek do środka plastry są moim zdaniem w miarę łatwe w założeniu. chyba jeszcze trochę się z nimi pomęczę



Mam tylko nadzieję że to głupie i stresujące odklejanie nie pogarsza ich działania bo to jedyna forma antykoncepcji jaką stosuje
Ja też się na początku bałam aż zaczełam przyklejac poniżej pępka nieco powyżej jak zaczyna się linia włoskow i mam go zakrytego tak ze ani mi się nie przemieszcza ani nie odkleja. Norma brzegi lekko odchodzą ale to wszystko nigdy mi się nie odkleił,nie zahaczył więc przestałam go nawet zauważać. Moze tam spróbuj?
boo tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 22:01   #1248
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez plumss Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakoś boję się wkładania czegokolwiek do środka plastry są moim zdaniem w miarę łatwe w założeniu. chyba jeszcze trochę się z nimi pomęczę



Mam tylko nadzieję że to głupie i stresujące odklejanie nie pogarsza ich działania bo to jedyna forma antykoncepcji jaką stosuje
Ja Ci działania plastrów w 100% nie obiecam ale ja stosowalam tylko je przez blisko rok I nigdy mnie nie zawiodły. Nawet kiedy plasterek potrafił zmienić swoje miejsce pod wpływem goraca a ja przez to się denerwowalam to niepotrzebnie
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 22:13   #1249
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Dziewczyny, która tabletki mają podobną ilość hormonów co plastry, a są tańsze?
Ta dawka mi nawet odpowiada, co prawda woda się zatrzymuje strasznie przy drugim plastrze, ale walczę z tym, przynajmniej nie tyję.
Moje problemy gastryczne minęły więc mogłabym stosować doustną metodę, tylko, że boję się tycia, jeszcze większego zatrzymywania wody, wypadania włosów i bolących nóg (tak miałam przy pierwszych tabletkach, ale nie pamiętam nazwy :/ )
Moja ginekolog przepisuje antykoncepcję na zasadzie prób i błędów, chciałabym coś od siebie zaproponować jeśli nie przegadam jej w sprawie badania poziomu hormonów.
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 15:29   #1250
Issabele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 186
GG do Issabele Send a message via Skype™ to Issabele
Dot.: Plaster evra

Zrobiłam test czy plaster będzie się lepiej trzymał na brzuchu i musze wam powiedzieć ze jestem w wielkim szoku. Nigdy ale to nigdy bym nie uwierzyła ze właśnie tam gdzie najwięcej się prawie ruszam a chuda tez nie jestem plaster będzie się trzymał najlepiej. Nie na ramieniu nie na plecach nie na tylku ale właśnie na podbrzuszu. Wszystkim polecam. Jak wcześniej sama nie wierzyłam to aż teraz jestem w szoku bo trzyma się wręcz świetnie.
Pozdrawiam
Issabele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 16:50   #1251
KarinaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 110
Dot.: Plaster evra

Cześć dziewczyny
Mam małe pytanie, ponieważ zainteresowały mnie te plastry. Brałam tabletki antykoncepcyjne, ale na razie mam przerwę. Myślałam właśnie by używać plastrów, ale nic o nich nie wiem. :/ Pomyślałam ,że podpytam doświadczone osoby
Co do plastrów to jaki jest mniej więcej koszt?
Czy jest różnica gdzie się nakleja?
Od kiedy zaczyna działać?
I czy to coś zupełnie innego niż tabletki? Mam na myśli ,że w tabletkach (ja brałam Daylette) miałam 4 tabletki placebo i wtedy dostawałam okresu, a jak jest z plastrami.. Proszę o odpowiedź.
Dziękuję
KarinaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:45   #1252
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez KarinaC Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam małe pytanie, ponieważ zainteresowały mnie te plastry. Brałam tabletki antykoncepcyjne, ale na razie mam przerwę. Myślałam właśnie by używać plastrów, ale nic o nich nie wiem. :/ Pomyślałam ,że podpytam doświadczone osoby
Co do plastrów to jaki jest mniej więcej koszt?
Czy jest różnica gdzie się nakleja?
Od kiedy zaczyna działać?
I czy to coś zupełnie innego niż tabletki? Mam na myśli ,że w tabletkach (ja brałam Daylette) miałam 4 tabletki placebo i wtedy dostawałam okresu, a jak jest z plastrami.. Proszę o odpowiedź.
Dziękuję
przy plastrach masz 7 dni przerwy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:47   #1253
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Czy któraś z Was korzysta z basenu i sauny, czy plaster bez problemu wytrzymuje?
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:55   #1254
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Nigdy nie miałam problemu, ani na basenie ani na saunie.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:59   #1255
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam problemu, ani na basenie ani na saunie.
dziękuję za odpowiedź
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 11:47   #1256
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was korzysta z basenu i sauny, czy plaster bez problemu wytrzymuje?
Jak byłam w aquaparku to się odkleił ;/ ale dzień przed zmianą, więc problemu nie miałam
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 12:00   #1257
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Plaster evra

Cytat:
Napisane przez KarinaC Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam małe pytanie, ponieważ zainteresowały mnie te plastry. Brałam tabletki antykoncepcyjne, ale na razie mam przerwę. Myślałam właśnie by używać plastrów, ale nic o nich nie wiem. :/ Pomyślałam ,że podpytam doświadczone osoby
Co do plastrów to jaki jest mniej więcej koszt?
Czy jest różnica gdzie się nakleja?
Od kiedy zaczyna działać?
I czy to coś zupełnie innego niż tabletki? Mam na myśli ,że w tabletkach (ja brałam Daylette) miałam 4 tabletki placebo i wtedy dostawałam okresu, a jak jest z plastrami.. Proszę o odpowiedź.
Dziękuję
Możesz znaleźć w internecie ulotkę z odpowiedziami na wszystkie pytania.

Jeśli chodzi o cenę, to zależy od apteki, ale potrafią kosztować nawet 60zł za opakowanie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 12:31   #1258
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Plaster evra

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;50758608]Możesz znaleźć w internecie ulotkę z odpowiedziami na wszystkie pytania.

Jeśli chodzi o cenę, to zależy od apteki, ale potrafią kosztować nawet 60zł za opakowanie.[/QUOTE]

Jesli jesteś z Katowic lub okolic to apteka przy placu wolności - 39,99
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 09:27   #1259
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Ja najtaniej kupuje w aptekach Ziko - 37 zł.
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 08:35   #1260
KarinaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 110
Dot.: Plaster evra

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;50758608]Możesz znaleźć w internecie ulotkę z odpowiedziami na wszystkie pytania.

Jeśli chodzi o cenę, to zależy od apteki, ale potrafią kosztować nawet 60zł za opakowanie.[/QUOTE]

A dużo jest plastrów w opakowaniu?
KarinaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-17 07:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.