The Face Shop - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-01, 16:58   #1
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162

The Face Shop


Spotkałyście się Drogie Wizażanki z kosmetykami The Face Shop? W Azji m.in. w Korei, Japonii, Indonesii jest to sklep bardzo popularny (bardziej niż The Body Shop), ma rozsądne ceny, a kosmetyki produkowane są ze składników pochodzenia naturalnego. Mam na oku kilka specyfików tego sklepu, ale obawiam się ich stosować. Mam cerę dość wymagającą, przy tym wrażliwą, a nigdzie nie mogę dostać składu kosmetyków w języku angielskim. Wiem, że sklepy te można również spotkać w Australii, Kanadzie i Stanach. Stosowałyście może jakieś mazidła tej firmy? Co o nich sądzicie?
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 22:24   #2
mariaszaa
Przyczajenie
 
Avatar mariaszaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: The Face Shop

Przypadkiem natknelam sie na ten temat. Kosmetyki z "the face shop" maja bardzo atrakcyjne, pomyslowe opakowania. Ostatnio kupilam maseczke jogurtowa z napisem "Do not eat". Niestety kosmetyki bardzo sredniawe, przynajmniej w moim odczuciu (a mam tego troche: lakiery, tusz do rzes, balsam do paznokci i skorek, krem BB itp). Leza w kosmetyczce i od czasu do czasu moze uzyje, albo i lepiej nie :P
Kosmetyki kolorowe maja "azjatyckie" odcienie (maja duzo kosmetykow, ktore naja za zadanie "wybielic" i miedzy innymi ten krem BB wyglada na twarzy jak biala maska! ) Lakiey do paznokci sa ok.
Kosmetyki pochodzenia naturalnego? Ja nie wiem czy bym sie z tym zgodzila, wystarczy popatrzec sie na sklad! Az sie sama zdziwilam.
Tak czy owak The face shop ma imponujacy wybor kosmetykow. Wszystko co dusza zapragnie. I jakie opakowania i zapach! Szkoda tylko, ze takie sredniawe.
mariaszaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:16   #3
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: The Face Shop

Dokładnie, wybór jest ogromny. Moim zdaniem kosmetyki nie są złe, a gama kolorystyczna lakierów jest świetna. Z podkładami fajne jest to, że nie mają w sobie tego okropnego, różowego pigmentu. Też mnie nic nie uczuliło, nie wywołało żadnych nie pożądanych efektów, także myślę że TheFaceShop godny polecenia.
Łohoh, ale wątek odkopałam
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 13:34   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: The Face Shop

Spotkalam sie z tymi kosmetykami dosc dawno. W NYC mieli swoj sklepik. Jedyne co mi sie spodobalo to sliczna kosmetyczka ktora dodali do zakupow. Mialam zestaw kosmetykow pielegnacyjnych do twarzy.
Sa slabe.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:19   #5
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: The Face Shop

A czy ma ktoś może ich maseczkę peel off? Jestem ciekawa rezultatów
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.