Kosmetyki naturalne do włosów przetłuszczających się - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 09:14   #1
Kinqusiaa
Przyczajenie
 
Avatar Kinqusiaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 29

Kosmetyki naturalne do włosów przetłuszczających się


Witam, chciałam prosić o radę. Jaki szampon mogę wybrać dla włosów skłonnych do przetłuszczania ? Najlepiej z naturalnych składników za niską cenę i koniecznie musi dobrze oczyszczać. Ostatnio kupiłam Seboradin i zapłaciłam ok. 20 zł na początku sprawował się dobrze, ale po jakimś czasie włosy przyzwyczaiły się do niego i skończyła się moja radość Byłabym wdzięczna za polecenie mi odżywki, która nie obciąża włosów i naturalnej maseczki, która na pewno pomoże.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Kinqusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 11:20   #2
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki naturalne do włosów przetłuszczających się

Cytat:
Napisane przez Kinqusiaa Pokaż wiadomość
Witam, chciałam prosić o radę. Jaki szampon mogę wybrać dla włosów skłonnych do przetłuszczania ? Najlepiej z naturalnych składników za niską cenę i koniecznie musi dobrze oczyszczać. Ostatnio kupiłam Seboradin i zapłaciłam ok. 20 zł na początku sprawował się dobrze, ale po jakimś czasie włosy przyzwyczaiły się do niego i skończyła się moja radość Byłabym wdzięczna za polecenie mi odżywki, która nie obciąża włosów i naturalnej maseczki, która na pewno pomoże.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Hej ja mogę ci polecić wodę brzozową z Rossmanna.Używam jej 1,5 miesiąca i włoski po niej rzeczywiście mniej się przetłuszczają ,zamiast co 2 dzień mogę myć spokojnie co 3-4 dni. Kosztuje coś około 6 złoty i jest bezkonkurencyjna Wypróbuj sobie
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 14:34   #3
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne do włosów przetłuszczających się

do wyboru wśród naturalnych szamponów są takie albo z als/scs albo z jakimś glucoside.
Z glukozydów na oku mam caprylyl/capryl glucoside ("j
est on bardzo dobrze tolerowany przez skórę oraz błony śluzowe"), bo inne na razie źle wpływają właśnie na mój przetłuszczający się skalp. Ww. to półprodukt.
Szampony naturalne z ciekawymi surfaktantami na bazie aminokwasów są chyba na razie niedostępne na naszym rynku.

Edytowane przez nie_ma_mnie
Czas edycji: 2012-05-03 o 14:37
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.