Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-05, 19:15   #151
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
oh Mandy, z tego co czytałam (bo chyba gdzieś o tym pisałaś), to jesteś młoda, atrakcyjna.. to tym bardziej dziwię się, że spotykasz się z kimś takim. Można dać szansę, ale Twój chłopak jej nie wykorzystał. Ja uważam podobnie jak Doris i nie chciałabym dalej być z facetem, który twierdzi, pokazuje niby, że jest we mnie zakochany, a za plecami intensywnie też spotyka się z inną. Czułabym się oszukana. Uważam, że jak nam na kimś zależy, to się tak nie robi. Mi samej jak zależało na facecie, to skupiałam się na nim i nie mógłby mi zarzucić, że miotam się między jednym a drugim. No, ale ja wiem czego chcę. No i te teksty do Ciebie.. Pisałaś, że jest między Wami teraz dobrze, kiedy niby jest dobrze, skoro tak Ciebie traktuje i nawet mało czasu Ci poświęca?
Eh, napisał mi przez smsa, że to koniec znajomości....
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:18   #152
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Eh, napisał mi przez smsa, że to koniec znajomości....
Beznadziejnie postąpił, najwidoczniej jest tchórzem, nie potrafił tego powiedzieć wprost. Daj sobie z nim spokój raz na zawsze.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:22   #153
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Dziewczyny wiem że od początku miałam przesłanki by to wszystko rzucić w piz.du

Wiem, ale on chciał, żebym była jego dziewczyną, fajnie nam się spędzało razem czas, potem zaczęłam coś do niego czuć, on mi wyznał że się we mnie zakochał...

Teraz zastanawiam się co jest ze mną nie tak że mnie wszyscy zostawiają-pewnie powiecie, że pozwalam sobie na rożne zachowania i potem mam...

Mam w sobie teraz tak skumulowane emocje.......Nadal we mnie siedziały przeżycia po byłym, choć przy tym chłopaku zapominałam o tym plus teraz doszło jeszcze coś takiego.............
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:26   #154
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość

Teraz zastanawiam się co jest ze mną nie tak że mnie wszyscy zostawiają-pewnie powiecie, że pozwalam sobie na rożne zachowania i potem mam...
Trafiasz na nie odpowiednich facetów, na siłę, za wszelką cenę chcesz go mieć. Szybko wyobrażasz sobie wspólną przyszłość. Daj sobie na wstrzymanie, nie szukaj faceta na siłę.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:31   #155
palmer
Raczkowanie
 
Avatar palmer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: my little heaven
Wiadomości: 226
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Mandy hej jestem tu nowa ale przeczytalam ten watek tak o z ciekawosci, sama mialam popaprane sytuacje w związkach (chocoaz nie wiem czy wiekszosc z nich mozna zwiazkami nazwac ), w sumie dalej sie w tarapaty wpakowuje (no coz taka uroda) - ale chcialabym napisac ci zebys sie nie zalamywala, nie myslala kategoriami"co jest ze mna nie tak" albo cuś podobnego, tylko po prostu olej goscia ... i błagam nie zadreczaj się swoimi bylymi (było minelo,nie wracaj do tego)... gdybym ja tak robila to dawno temu bym stracila jakąkowleik wiare w siebie i swoje mozliwosci

ps. choc oczywiscie nie zalecam podejscia "ich wina, nigdy moja "
palmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:32   #156
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Trafiasz na nie odpowiednich facetów, na siłę, za wszelką cenę chcesz go mieć. Szybko wyobrażasz sobie wspólną przyszłość. Daj sobie na wstrzymanie, nie szukaj faceta na siłę.
W tym przypadku akurat tak nie było. poznaliśmy się przypadkowo, nawet nikogo nie szukałam, poczułąm się przy nim naprawdę ładna,wspaniała..Potem sytuacja która spodowała że założyłam ten wątek, ale koniec końców doszliśmy do porozumienia i było dość dobrze.Broniłam się przed jakimkolwiek uczuciem, ale prawda była taka że ja też coś do niego czułam.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:04   #157
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Mandy, ale zrób następnym razem mały eksperyment i wstrzymaj się z seksem, nocowaniem z facetem na całego, po zaledwie miesiącu znajomości. I mówieniem o miłości, zaangażowaniu i sprawami, które powinny przyjść z czasem. W maju założyłaś wątek, po jak sama napisałaś około miesiącu znajomości - powinnaś być na etapie poznawania go, normalnego randkowania (nie wykluczającego pewnych fajnych sytuacji ), testowania w różnych sytuacjach, a Wy już spędzanie razem nocy i takie tam - ja para mająca jakiś tam staż. W pewnym wieku jasne, że człowiek nie czai się z takimi sprawami nie wiadomo, jak długo, ale patrząc na swoje doświadczenia, może jednak Ty powinnaś się wstrzymać przynajmniej te 2-3 miesiące. A przynajmniej z takim intensyfikowaniem tej sfery, jak spędzanie razem całych nocy. Poznawaj tych facetów bardziej na spokojnie.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
W tym przypadku akurat tak nie było. poznaliśmy się przypadkowo, nawet nikogo nie szukałam, poczułąm się przy nim naprawdę ładna,wspaniała..Potem sytuacja która spodowała że założyłam ten wątek, ale koniec końców doszliśmy do porozumienia i było dość dobrze.Broniłam się przed jakimkolwiek uczuciem, ale prawda była taka że ja też coś do niego czułam.
Ale Ty masz się sama z siebie tak czuć, a nie tylko dzięki facetowi. Facet to nie jest lek na nudę, czy brak pewności siebie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 20:09   #158
Leece
Raczkowanie
 
Avatar Leece
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 190
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Problemem nie jest Twoje zachowanie przy chłopaku czy coś, co robisz. Po prostu wybierasz kiepskich partnerów... Większość dziewczyn po pierwszej takiej akcji na samym początku dałoby sobie spokój z tym facetem, a Ty wolałaś dać mu szansę, spróbować.
Proponuję następnym razem dłużej spotykać się z chłopakiem na stopie koleżeńskiej. Jeśli w tym czasie nic złego nie wyjdzie i nie pokaże się ze złej strony, to dopiero rozważyć związek.
__________________
Pain makes you stronger.
Tears make you braver.
Heartache makes you wiser.
And vodka makes you not remember any of that crap.
Leece jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:27   #159
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Dokładnie...weź oddech,ochłoń,bądź wolna. Sorry,że to napiszę ale w końcu mamy być tu nie tylko miłe ale i szczere. Może w Tobie/Twoim zachowaniu jest coś nie tak,że nawet takie buraki Cię w pewnym momencie rzucają? Może jesteś nie wiem sama jaka? Nachalna?Niepewna siebie i to wykorzystują? Może dajesz im wchodzić sobie na głowę?
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:56   #160
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mandy, ale zrób następnym razem mały eksperyment i wstrzymaj się z seksem, nocowaniem z facetem na całego, po zaledwie miesiącu znajomości. I mówieniem o miłości, zaangażowaniu i sprawami, które powinny przyjść z czasem. W maju założyłaś wątek, po jak sama napisałaś około miesiącu znajomości - powinnaś być na etapie poznawania go, normalnego randkowania (nie wykluczającego pewnych fajnych sytuacji ), testowania w różnych sytuacjach, a Wy już spędzanie razem nocy i takie tam - ja para mająca jakiś tam staż. W pewnym wieku jasne, że człowiek nie czai się z takimi sprawami nie wiadomo, jak długo, ale patrząc na swoje doświadczenia, może jednak Ty powinnaś się wstrzymać przynajmniej te 2-3 miesiące. A przynajmniej z takim intensyfikowaniem tej sfery, jak spędzanie razem całych nocy. Poznawaj tych facetów bardziej na spokojnie.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



Ale Ty masz się sama z siebie tak czuć, a nie tylko dzięki facetowi. Facet to nie jest lek na nudę, czy brak pewności siebie.
Tak dla równowagi powiem, że z poprzednimi facetami z pełnym seksem czekałam po 3-4 miesiące i jak widać też nic z tego nie wychodizło
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:00   #161
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Tak dla równowagi powiem, że z poprzednimi facetami z pełnym seksem czekałam po 3-4 miesiące i jak widać też nic z tego nie wychodizło
- to daj sobie na razie na wstrzymanie; zobacz, jakie robisz błędy; jeden jest zauważalny od razu: brniesz w relację, chociaż jesteś niefajnie traktowana (opisana sytuacja z zakupami, gdzie nakrzyczał na ciebie, a ty pokornie do tego sklepu poszłaś). Pozwalasz się źle traktować i - jak dla mnie- za szybko pojawiają się słowa o miłości.Poczytaj, co ci tu dziewczyny napisały (szczególnie Doris, ale sporo też innych dobrych postów), nie były złośliwe, pokazały, co jest nie tak. Jak dla mnie powtarzasz pewien schemat.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 22:49   #162
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- to daj sobie na razie na wstrzymanie; zobacz, jakie robisz błędy; jeden jest zauważalny od razu: brniesz w relację, chociaż jesteś niefajnie traktowana (opisana sytuacja z zakupami, gdzie nakrzyczał na ciebie, a ty pokornie do tego sklepu poszłaś). Pozwalasz się źle traktować i - jak dla mnie- za szybko pojawiają się słowa o miłości.Poczytaj, co ci tu dziewczyny napisały (szczególnie Doris, ale sporo też innych dobrych postów), nie były złośliwe, pokazały, co jest nie tak. Jak dla mnie powtarzasz pewien schemat.
Podzielam Twoje zdanie. No i tu nawet nie chodzi o seks. Po prostu na zbyt wiele pozwalasz drugiej stronie. Moim zdaniem, w momencie, gdy mówi jaka to jesteś mało zaradna, porównuje Cię, od razu mów, że sobie tego nie życzysz. Wtedy facet będzie widział, że nie dasz sobie wejść na głowę. No i będziesz 'trafiać' na normalniejszych.

Powiem Ci inny przykład, choć nie dotyczy relacji damsko-męskich. Raz, na uczelnię rano jechałam pociągiem, obok siedział jakiś facet. Było dość pusto, rano, ale nic niepokojącego wtedy nie rzuciło mi się w oczy. Wyszłam z pociągu, a ten facet łapie mnie mocno za rękę i mówi "Siadaj".. w sensie, że na ławce.. To było przerażające, uwierz mi, pewnie parę lat temu zrobiłabym co karze, bo jednak człowiek wtedy byłby jeszcze bardziej zlękniony i nie znał świata.. ALE że jestem starsza i staram się wyciągać wnioski z różnych doświadczeń, to powiedziałam: "CO"?! Tak naprawdę głośno, co zabrzmiało jak "Co pan sobie wyobraża"?! Wtedy nie byłam w stanie wykrztusić nic innego, ale wiedziałam, że muszę się bronić, że nie będę bezbronną ofiarą. Wtedy mnie puścił, pewnie zaskoczony i sobie poszłam.

Przykład może wydawać się nietrafiony, ale chodzi mi o to, że w relacjach damsko-męskich też nie można dawać sobie wejść na głowę. Tak samo tu, jakbym była cichą trusią, to facet by to wykorzystał. Czasem trzeba trochę odwagi, a w związkach po prostu nie wolno zapominać o sobie.

Powiem Ci szczerze, że ja nie daję się obrażać, nawet, gdyby to było przykre słowo od znajomego/kolegi, to nie siedzę cicho. Tzn, może np w podstawówce bym siedziała, a teraz mówię co myślę. I to skutkuje, tak sądzę, ludziom wtedy rzędnie mina

Pozdrawiam
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 07:35   #163
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Udało mi się z nim porozmawiać...

Powodem jego decyzji był mój rzekomy napad histerii i wyjście od niego z domu. Ponoć zachowałam się dosłownie jak jego była, z tym że pobiłam rekord, bo ona taką aferę zrobiła po pół roku, a ja po 3 miesiącach.

Powiedział, że on już nie chce kobiety z takimi cechami, jakie miała jego była. Jeśli myślałam, że będzie za mną latał, to się myliłam, bo kiedyś już za kimś latał i teraz nie ma zamiaru. Że niby dla niego też to nie jest łatwa decyzja, ale wg niego prędzej czy później by się to rozpadło, bo on nie szuka poważnych związków.

Zapytałam wobec tego, po co mówił że się we mnie zakochał, po co to wszystko? - Bo tak czułem.

Z drugiej strony powiedział, że kocha i będzie kochał swoją byłą i każda następna kobieta będzie do niej porównywana. Co najlepsze, on wie, że ona czuje do niego to samo, ale go zostawiła dla innego faceta. (ta była o której tu mowa, to nie jest ta od smsów, tylko taka, z którą on mieszkał 5 lat, byli zaręczeni "miała być moją żoną i mieliśmy mieć dziecko")

Czy jego decyzja jest ostateczna? Tak

Przykre to...
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2012-08-06 o 07:44
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 07:52   #164
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

A jakby jego decyzja nie była ostateczna, to co byś zrobiła? Nadal chciałabyś się z nim spotykać? Bo tak to zabrzmiało.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 07:53   #165
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Jakby mi facet powiedział,że kochał i kocha swoją byłą to bym miała w dupie czy jego decyzja jest ostateczna,ponieważ to ja bym odpuściła
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 08:00   #166
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A jakby jego decyzja nie była ostateczna, to co byś zrobiła? Nadal chciałabyś się z nim spotykać? Bo tak to zabrzmiało.
Nie, nie o to chodzi, po prostu go o to zapytałam i jestem w szoku, że w ciągu jednego dnia można taką decyzję w ogóle podjąć.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 08:10   #167
Prywatna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie, nie o to chodzi, po prostu go o to zapytałam i jestem w szoku, że w ciągu jednego dnia można taką decyzję w ogóle podjąć.
Nie, on tego nie podjął w ciągu jednego dnia tylko wiedział o tym od początku. Fuck! Przecież jest tyle wartościowych facetów, weź zrób coś dla siebie i pozwól sie rozpieszczać albo samej sobie albo facetowi, ale nie pozwalaj sobą pomiatać!!!!! Jesteś wolna i ciesz się tym. Nie pakuj się w dziwne związki
Prywatna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 08:20   #168
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Nie, nie o to chodzi, po prostu go o to zapytałam i jestem w szoku, że w ciągu jednego dnia można taką decyzję w ogóle podjąć.
Ale czego Ty się spodziewałaś? Za szybko padły pewne deklaracje, tylko że przecież poza nimi, po samych jego zachowaniach, było widać, że ta rzekoma miłość jakaś taka słabowita. Przecież on - jak już Ci napisała Prywatna - nie podjął tej decyzji w 1 dzień. Następnym razem nawet jak nie z tym seksem, to przede wszystkim wstrzymaj się z pewnymi deklaracjami, rzucaniem słów typu "kocham" i faceta proś o to samo. A przede wszystkim obserwuj, czy facet się zachowuje jakby kochał, bo mówić to se można dużo nawet po 1 dniu znajomości.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 08:29   #169
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Przykre to...
Przykre było to, że byłaś z takim człowiekiem aż 3 miesiące. Bo to co opisujesz, jest kolejną masakrą. I niestety zgadzam się z dziewczynami, że cała historia była "powtórką z rozrywki" z wątku rozstaniowego. Jak dla mnie, nawet jak Ci się ktoś trafi "przez przypadek", to nie wchodź w żaden związek. Przecież Ty nie doszłaś do porządku po poprzednim rozstaniu. Sama to dobrze wiesz i sama tutaj to piszesz.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 09:37   #170
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Przykre było to, że byłaś z takim człowiekiem aż 3 miesiące. Bo to co opisujesz, jest kolejną masakrą. I niestety zgadzam się z dziewczynami, że cała historia była "powtórką z rozrywki" z wątku rozstaniowego. Jak dla mnie, nawet jak Ci się ktoś trafi "przez przypadek", to nie wchodź w żaden związek. Przecież Ty nie doszłaś do porządku po poprzednim rozstaniu. Sama to dobrze wiesz i sama tutaj to piszesz.
widzisz, poznając tego i spotykając się z nim, zapomniałam o eksie i myślałam,że już ze mną wszystko ok. niestety teraz wszystko wróciło ze zdwojoną siła.

Dzwoniłam do psychiatry ktory bierze za wizyte 100 zl, na wiecej na razie mnie nie stac, ale jakas babka powiedziala mi ze pani dr nie przyjmuje nowych osob jak wroce z rozmowy o prace, to bede szukac dalej, bo czuje ze bez zadnego "Wspomagania" sama sobie nie pomoge,bo juz wczoraj siegnelam po alkohol

Czuję się teraz taka beznadziejna, w koncu to mnie zostawiono 3 razy, wiec to ze mna jest cośnie tak - takie mam mysli .
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2012-08-06 o 09:39
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 09:52   #171
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Czuję się teraz taka beznadziejna, w koncu to mnie zostawiono 3 razy, wiec to ze mna jest cośnie tak - takie mam mysli .
bo jest coś z Tobą nie tak - wybierasz palantów i trzymasz się ich jak desperatka. to nie jest normalne. zauważ, że Ty sama widzisz, że coś jest nie tak w trakcie spotykania się z nimi i intuicja mówi Ci, że coś jest nie w porządku, ale Ty te przeczucia tłamsisz.

zrób sobie listę rzeczy i numerów, które w przeszłości wywijali Ci faceci, a na które Ty przymykałaś oko i zatytuuj ją: "rzeczy, których nie będę tolerować". postanów sobie, że jeśli tylko któryś z facetów postąpi tak samo lub podobnie - z miejsca zrywasz kontakt. bez skrupułów. bo skrupuły to można mieć w związku ze stażem minimum rok i wzwyż. a nie na etapie poznawania się.
pamiętam jak pewien pan kiedyś po jednej randce, podczas rozmowy na gg, ponoć w żartach, powiedział do mnie "spierdalaj". bo niby takie ma poczucie humoru. odpowiedziałam mu "wedle życzenia", zablokowałam go na gg i w telefonie. oczywiście intuicja od dawna podpowiadała mi, że coś jest nie do końca tak, ale potrzebowałam czegoś "mocniejszego".

szkoda, że teraz na koniec nawiązałaś z tym idiotą kontakt. trzeba było zlać go po całości. facetów jego pokroju nic tak nie wkurza jak ignorowanie i pokazanie im, jak mało dla nas znaczyli.

w każdym razie ściskam Cię mocno kochana. pamiętaj, że jesteś silniejsza, niż może Ci się wydawać.

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2012-08-06 o 09:53
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 09:59   #172
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
widzisz, poznając tego i spotykając się z nim, zapomniałam o eksie i myślałam,że już ze mną wszystko ok. niestety teraz wszystko wróciło ze zdwojoną siła.

Dzwoniłam do psychiatry ktory bierze za wizyte 100 zl, na wiecej na razie mnie nie stac, ale jakas babka powiedziala mi ze pani dr nie przyjmuje nowych osob jak wroce z rozmowy o prace, to bede szukac dalej, bo czuje ze bez zadnego "Wspomagania" sama sobie nie pomoge,bo juz wczoraj siegnelam po alkohol

Czuję się teraz taka beznadziejna, w koncu to mnie zostawiono 3 razy, wiec to ze mna jest cośnie tak - takie mam mysli .
do psychiatry ze złamanym sercem już się idzie w dzisiejszych czasach?
ile razy ja miałam złamane serce. Zawsze był ból i łzy, ale wszystkie moje koleżanki też przechodziły różne zawirowania miłosne i nikt nie latał z tym po psychiatrach. Owszem, możnaby iść do DOBREGO psychologa z doświadczeniem, żeby poukładał w głowie myśli. Tylko, że psychologów to teraz jak grzybów po deszczu i ludzie prosto po studiach mogą narobić więcej złego niz dobrego. Tacu to sypią standardami z podręczników, albo idą na żywioł. Poszukaj kogoś z doświadczeniem.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
bo jest coś z Tobą nie tak - wybierasz palantów i trzymasz się ich jak desperatka. to nie jest normalne. zauważ, że Ty sama widzisz, że coś jest nie tak w trakcie spotykania się z nimi i intuicja mówi Ci, że coś jest nie w porządku, ale Ty te przeczucia tłamsisz.

zrób sobie listę rzeczy i numerów, które w przeszłości wywijali Ci faceci, a na które Ty przymykałaś oko i zatytuuj ją: "rzeczy, których nie będę tolerować". postanów sobie, że jeśli tylko któryś z facetów postąpi tak samo lub podobnie - z miejsca zrywasz kontakt. bez skrupułów. bo skrupuły to można mieć w związku ze stażem minimum rok i wzwyż. a nie na etapie poznawania się.
pamiętam jak pewien pan kiedyś po jednej randce, podczas rozmowy na gg, ponoć w żartach, powiedział do mnie "spierdalaj". bo niby takie ma poczucie humoru. odpowiedziałam mu "wedle życzenia", zablokowałam go na gg i w telefonie. oczywiście intuicja od dawna podpowiadała mi, że coś jest nie do końca tak, ale potrzebowałam czegoś "mocniejszego".

szkoda, że teraz na koniec nawiązałaś z tym idiotą kontakt. trzeba było zlać go po całości. facetów jego pokroju nic tak nie wkurza jak ignorowanie i pokazanie im, jak mało dla nas znaczyli.

w każdym razie ściskam Cię mocno kochana. pamiętaj, że jesteś silniejsza, niż może Ci się wydawać.
o to, to
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:03   #173
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
do psychiatry ze złamanym sercem już się idzie w dzisiejszych czasach?
ile razy ja miałam złamane serce. Zawsze był ból i łzy, ale wszystkie moje koleżanki też przechodziły różne zawirowania miłosne i nikt nie latał z tym po psychiatrach. Owszem, możnaby iść do DOBREGO psychologa z doświadczeniem, żeby poukładał w głowie myśli. Tylko, że psychologów to teraz jak grzybów po deszczu i ludzie prosto po studiach mogą narobić więcej złego niz dobrego. Tacu to sypią standardami z podręczników, albo idą na żywioł. Poszukaj kogoś z doświadczeniem.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------


o to, to
Co do psychologów to akurat się zgadzam. Mam znajomych którzy studiują psychologię i nie widzę, zeby się nadawali do tego zawodu...
Kiedyś wliceum chodziłam do psychologa i oprócz pogadania i chwilowych zmian nastroju u mnie, nic się nie zmieniało.Teraz myślałam nad czymś silnejszym,cały czas sie zastanawiam.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:28   #174
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Znajomy, który studiuje psychologię nie jest psychologiem. Z tytułem magistra jest magistrem psychologii, a nie psychologiem. Poszukaj człowieka, który ma dobre opinie.
Psychiatra przepisze Ci leki, które najprawdopodobniej nie są Ci potrzebne. Psycholog podczas wizyty będzie to w stanie ocenić, psychiatra nie będzie wnikał, tylko zasadzi Ci antydepresanta. Zanim lek zacznie działać miną 3 tygodnie. Zastanów się, czy to Ci potrzebne.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:32   #175
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Mandy, trochę Twoich wypowiedzi na tym forum przeczytałam. Jak dla mnie, nadajesz się na terapię. Szczerze Ci to piszę, bo tak właśnie uważam.

mpt - psychiatrzy nie tylko dają leki i każą iść do domu. Nie rzucajmy stereotypami, bo nie wszyscy tak robią.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:35   #176
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Znajomy, który studiuje psychologię nie jest psychologiem. Z tytułem magistra jest magistrem psychologii, a nie psychologiem. Poszukaj człowieka, który ma dobre opinie.
Psychiatra przepisze Ci leki, które najprawdopodobniej nie są Ci potrzebne. Psycholog podczas wizyty będzie to w stanie ocenić, psychiatra nie będzie wnikał, tylko zasadzi Ci antydepresanta. Zanim lek zacznie działać miną 3 tygodnie. Zastanów się, czy to Ci potrzebne.
to brzmi logicznie, to może faktycznie najpierw zacząć od psychologa, a jeśli nic by się nie zmieniło, to potem ewentualnie psychiatra?
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:38   #177
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
mpt - psychiatrzy nie tylko dają leki i każą iść do domu. Nie rzucajmy stereotypami, bo nie wszyscy tak robią.
Psychiatra nie jest psychoterapeutą. Może nim być, ale to nie jest równoznaczne. Psychiatra jest lekarzem medycyny i tym samym leczy farmakologicznie. Niema kompetencji psychoterapeuty, nie wykonuje testów psychologicznych itp.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:39   #178
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Znajomy, który studiuje psychologię nie jest psychologiem. Z tytułem magistra jest magistrem psychologii, a nie psychologiem. Poszukaj człowieka, który ma dobre opinie.
Psychiatra przepisze Ci leki, które najprawdopodobniej nie są Ci potrzebne. Psycholog podczas wizyty będzie to w stanie ocenić, psychiatra nie będzie wnikał, tylko zasadzi Ci antydepresanta. Zanim lek zacznie działać miną 3 tygodnie. Zastanów się, czy to Ci potrzebne.
dokładnie. Nie idzie się do psychiatry z takim problemem. Człowiek uczy się życia również na błędach i nie ma osoby, która ich nie robi. Jest czas na żal po tym co nas spotkalo, czas na zmiany i czas na nowe.
Wspaniałym sposobem na rozwój jest obcowanie z kulturą: czytanie klasyków, oglądanie DOBRYCH filmów (kino światowe lat 50-tych) Człowiek rozkminia to i dochodzi do własnch wniosków, obserwuje różne postaci kobiet i mężczyzn. Porównuje ich zachowania i skutki.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:40   #179
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

mpt - to właśnie miałam na myśli, może nie ujęłam tego wystarczająco jasno.

Mandy - cokolwiek zrobisz, to COŚ ze sobą rób, bo masz dopiero 20 lat, a już tyle historii za sobą i takie ciągoty do alkoholu, że się słabo robi...

tinpanalley - czytałaś inne posty Mandy? Nie sądzę, że jej analiza dobrych filmów pomoże...
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:42   #180
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
dokładnie. Nie idzie się do psychiatry z takim problemem. Człowiek uczy się życia również na błędach i nie ma osoby, która ich nie robi. Jest czas na żal po tym co nas spotkalo, czas na zmiany i czas na nowe.
Wspaniałym sposobem na rozwój jest obcowanie z kulturą: czytanie klasyków, oglądanie DOBRYCH filmów (kino światowe lat 50-tych) Człowiek rozkminia to i dochodzi do własnch wniosków, obserwuje różne postaci kobiet i mężczyzn. Porównuje ich zachowania i skutki.
Właśnie niestety u mnie z czytaniem ostatnio dość kiepsko i próbuję to naprawić- zaczęłam czytać.Poki co jakieś damskie powieści, ale mam zamiar sięgnąć po klasyki i nadrobić zaległości.

Wiem Ama że muszę coś ze sobą zrobić.

I naprawdę myślałam, że już się pozbierałam, że jestem silniejsza, postanowiłam pomagać innym ludziom, wybrałam drugi kierunek - resocjalizację, chciałam się dowiedzieć więcej o ludziach zakładów karnych... Teraz wszystko szlag trafił bo wystarczył kolejny cios, a ja znow jestem na dnie.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2012-08-06 o 10:43
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.