POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 22:57   #4771
TheBlueSquare
Nightkisser
 
Avatar TheBlueSquare
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 27
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Mieszkał z siostrą, może są bardzo zżytym rodzeństwem.
__________________
"Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta." Theodor Adorno
Go Vegan!
TheBlueSquare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:58   #4772
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
nieee

Z tym dowodem też - kto by go zostawiał na przystanku?
Zostawił go tam, gdzie było największe prawdopodobieństwo, że ona się pojawi/mogłaby się pojawić
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:58   #4773
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
On wydawał się trochę spanikowany, może się chciał poradzić co ma robić. Był pewnie też trochę wstawiony, człowiek nie zawsze myśli racjonalnie, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych.
Może mieć dobre relacje z siostrą, jak z najlepszą przyjaciółką.

A na rondo poszedł sprawdzić czy Ewa w tramwaj wsiadła
W sumie może być tak:

1. Nie wie co się z nią stało, bo się rozstali przed mostem - on idąc skojarzył że ma jej dowód osobisty i poszedł na Rataje go oddać licząc że ją gdzieś spotka, i przez to tyle czekał. Czemu miałby go wyrzucić na przystanek później? Nie wiem.

2. Alkohol i może nie tylko alkohol sprawiły że chociaż widział że np. ktoś ją zabrał albo wpadła do wody uznał że może ma zwidy i pójdzie jej poszukać.

3. Faktycznie jest winny a bieganie po mieście to efekt szoku i może rada kogoś z kim rozmawiał żeby pokazać się na monitoringu że niby odprowadził ją gdzie indziej.

Do każdej teorii coś nie będzie pasowało.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:58   #4774
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
A jeśli on nie widział, jak dziewczyna się topi? Przyjmijmy, że rzeczywiście chciał się do niej zbliżyć/pocałować/coś jej zrobić, ona uciekła na płyciznę, niezbyt daleko, ale tak, żeby nie być w jego zasięgu - wiedziała, że do wody za nią nie wejdzie. Ona powiedziała, że nie wyjdzie, dopóki on tam stoi, on się "wściekł", bo wcześniej może mu coś obiecała, sprowokowała, to ona chciała zejść nad rzekę etc., a teraz uciekła. Powiedział, że skoro tak sobie z nim pogrywa, to on spada. Przeszło mu przez myśl, że może coś jej się stać, ale przecież wody miała tylko po pas. Poszedł w kierunku domu wściekły, że być może teraz ona mu zacznie robić jakieś problemy w związku z tym incydentem, popsuje się jego związek, znajomi się odwrócą, popsuje się atmosfera w pracy, nie przedłużą mu umowy itd. Tym bardziej nie miał ochoty po nią wracać. (8 minut na całe zajście+droge jest akurat) Zadzwonił zdenerwowany do faceta, żeby się uspokoić, nie wspominając oczywiście o tej historii. Sięgając po telefon namacał jej dowód, stwierdził, że podrzuci go tam gdzie będzie szła/przesiadała się czyli na Rondzie Rataje. Tymczasem ona mogła zasłabnąć, zemdleć, dostać szoku termicznego, zacząć wymiotować - woda po pas, to już nie taka całkiem płycizna, nurt mógł ją zepchnąć.

Następnego dnia dziewczyny nie ma. Chłopak przerażony stwierdza, że być może jednak z tej rzeki nie wyszła. Nie wie tego na pewno, więc w pierwszym odruchu mówi, że nie pamięta. Chwyta się myśli, że może poszła do jakiejś koleżanki ochłonąć po tym wydarzeniu. Nie jest podejrzanym, a świadkiem, to co, ma się przyznawać, że chciał ... (tu sobie każdy wstawi swoją wersję)? Natychmiast zostałby uznany przez wszystkich za winnego, a jest jeszcze nadzieja, że żyje (również w jego głowie).

Po zatrzymaniu dowiaduje się od Policji, że utonęła i wiedzą, że miał w tym udział, widział to. Liczy na to, że dostanie tylko zarzut nieudzielenia pomocy. Wymyśla swoją wersję, że się pokłócili - nie chce powiedzieć o co, nie chce dostać dodatkowo zarzutu usiłowania gwałtu, wymyśla inne wersje. Na podstawie obiegowej opinii o tym, jak wygląda człowiek który się topi podaje, że widział jak machała rękami. Przesłuchujący mówią mu, że maja dowody, że tam byli oboje i dostanie zarzut zabójstwa, on myśli, ze to blef ze strony policji, żeby się przyznał. Poza tym przecież jej nie zabił, ostatni raz widział ją żywą (wobec czego badanie wariografem wychodzi niejednoznaczne).

Prokuratura na podstawie tych zeznań i jakichś swoich dowodów stwierdza, że dziewczyna weszła do wody przez niego i musiał uniemożliwić jej wyjście z wody - dostaje zarzut zabójstwa. Motyw nie jest ustalony.
nooo, coś w tym może być... nawet mogę uwierzyć w tą wersję
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:59   #4775
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

TO ,ŻE EWA TO JAKAŚ BLOGERKA to bylo napisane na innych forach i na FB ,więc skąd mialam wiedzieć ,że to nie ta cala Ewa skoro nie sledzilam sprawy na bieżącoDajcie zyc ludzie..Wy wiecie więcej bo ciągle tu siedzicie i rozmawiacie o tym ,a ja przeczytalam na FB zaginięcia Ewy to co tu wklejałam i myslalam, ze to jest wiarygodne ,skoro bylo na głownym Fejsie zamieszczone.

Koniec przemawiania się..doczytam wasz wątek i może wtedy nie będe juz pisać bredni..nie atakujcie mnie ,bo naprawdę nie wiem o tej Ewie nawet polowy tego co wiecie Wy
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:59   #4776
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Zostawił go tam, gdzie było największe prawdopodobieństwo, że ona się pojawi/mogłaby się pojawić
Nie bardzo, małe szanse że szłaby przez ten przystanek skoro już była przy moście Rocha. Musiałaby się cofnąć.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:59   #4777
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
To prawda. Ale rozumiem nerwy trzeźwych na pijanych znajomych. Tobie zależy na jak najszybszym powrocie do domu, przede wszystkim bezpiecznym, a obok pijana koleżanka, którą wszystko bawi i idzie jakby chciała a nie mogła.
Dlatego będę starała się otaczać idąc na impreze ludźmi, którym można zaufać i nie będzie takich krzywych akcji. Bo niestety, może mnie zlinczujecie ale jakby przez pijaństwo koleżanki i jej wolne tempo,mimo że błagam, aby szła szybciej ona nic sobie z tego nie robi a nas ktoś atakuje, wielce prawdopodobne ,że bym uciekła. Na pewno nie udawałabym ,że nic nie wiem i poleciałabym na policje, ale tak- ratowałabym swoją dupę. I niestety- w mediach, w mieście by mnie zlinczowali.
Tak samo widząc topiącą osobę-zadzwoniłabym gdzie trzeba ale bym jej nie pomogla, bo po pierwsze primo-nie umiem dobrze plywac, po drugie- osoba topiąca zazwyczaj podtapia osobe ratującą.

I tak sie zastanawiam teraz,czy jestem dobrym czlowiekiem. Wczesniej myślałam,że tak ale moja wypowiedz skłania mnie do refleksji


Przemyslalam swoja wypowiedz i jednak jest pewne odstepstwo, na pewno nie zosawilabym rodziny, wolalabym,zeby mi sie cos stalo
nie mozesz teraz przewidziec na 100% jak sie zachowasz dopoki taka sytuacja sie nie wydarzy.
wiesz ja całe zycie myslałam ze jestem panikara i mdleje na widok krwi a zycie to zweryfikowało i nagle okazało sie ze nie dosc ze nie mdleje to nawet jestem sprawnie organizacyjnie w sytuacji kryzysowej.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 23:02   #4778
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Gdyby to był nieszczęśliwy wypadek, nie musiałby się zasłaniać niepamięcią. Mógłby powiedzieć wprost co i jak. I że spanikował, dlatego nigdzie nie dzwonił. Dostałby tylko za nieudzielenie pomocy max 3 lata (prawdopodobnie w zawiasach) a nie 8-25 lat za zamiar ewentualny. Adwokata miał zanim stał się podejrzanym, więc mógł uzyskać informację prawną, jak się najlepiej bronić

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Zostawił go tam, gdzie było największe prawdopodobieństwo, że ona się pojawi/mogłaby się pojawić
Chyba zostawił przy AWF a nie na Ratajach? - czyli to nie było prawdopodobne miejsce.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-12-07 o 23:04
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:02   #4779
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Jedyne co wydaje mi sie w tej historii przekonywujace to fakt, ze on szukal jej na rondzie rataje. Spedzil tam pol godziny po nic. Nie wierze, ze widzac tonaca dziewczyne, idzie sobie sentymentalnie popatrzec na rondo z ktorego powinna jechac. Duzo sensowniejsze jest dla mnie stwierdzenie ze sie poklocili, moze ktos ich napadl i on sobie poszedl, a ona zostala sama. Dlatego jej szukal, bo on naprawde nie wie co sie z nia stalo.

Albo szukał, bo wracając mu się jednak głupio zrobiło. Poszedł na rondo z nadzieją, że będzie szła/jechała? Chciał wyjaśnić sytuację i czekał tam na nią w tym celu? Myślał, że z wody jednak wyszła, więc wracając na most już jej nie złapie, za to idąc na rondo miał taką szansę.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:02   #4780
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
A skąd ta pewność, że ona go nie chciała?

W pracy się lubili. Na tą inwentaryzację może nie szła po to żeby "dorobić" tylko się z nim spotkać. Cały wieczór bawili się razem. Razem wracali o godzinie co najmniej nieprzyzwoitej dla kogoś, kto rano ma pracować. Szli jak para, a nie jak "znajomi" - on ją obejmuje, wcześniej za rączkę itp.

Dlaczego więc od razu chłopakowi przypisujecie jakiś gwałt (btw w 8 minut )?

Nie było jej dobrze w związku, więc może szukała jakiegoś pocieszyciela? Czy mamy pewność, że całe to wracanie na piechotę i przejście na most jest jego inicjatywą?
Może to ona nie potrafiła się z nim rozstać
Taa... ona go chciała, flirtowała z nim a potem się rozmyśliła i uciekła do rzeki Obejmował ją, bo dziewczyna się ledwo na nogach trzymała, co jest chyba naturalne, jakby ją niósł na rękach to wtedy by dopiero gadali.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:03   #4781
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
w autobus raczej.


Gdyby to był nieszczęśliwy wypadek, nie musiałby się zasłaniać niepamięcią. Mógłby powiedzieć wprost co i jak. I że spanikował, dlatego nigdzie nie dzwonił. Dostałby tylko za nieudzielenie pomocy max 3 lata (prawdopodobnie w zawiasach) a nie 8-25 lat

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------



Chyba zostawił przy AWF a nie na Ratajach? - czyli to nie było prawdopodobne miejsce.

Jeśli tak, to mój błąd, sądziłam, że na rondzie
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 23:03   #4782
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

"Sięgając po telefon namacał jej dowód, stwierdził, że podrzuci go tam gdzie będzie szła/przesiadała się czyli na Rondzie Rataje."
Dowód nie był podrzucony na rondo tylko na Królowej Jadwigi, obok stacji Lotos - po przeciwnej stronie rzeki niż rondo.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:06   #4783
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
W ogóle muszę odpocząć od tej sprawy,bo zaczyna mi się psuć głowa pewnie Was rozwalę i załame, ale mając ostatnio zajęcia od 16 do 19, około 18 zachciało mi się siku. Poszłam, widzę ,że jest już właściwie pusto i ciemno...wróciłam się do sali i tak czekałam do 19:30

Dodam,że nie bardzo wierzę w teorie spiskowe i najbardziej prawdopodobna jest dla mnie wersja właśnie z nieszczęśliwym wypadkiem a jednak odczuwam taki dziwny niepokój
no prosze cie.bedziesz teraz unikac ciemnych miejsc? jak co komu pisane to go nie minie jak mawiała moja babcia.w biały dzien przysłowiowa cegła spadnie na głowe i po zawodach
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:06   #4784
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
"Sięgając po telefon namacał jej dowód, stwierdził, że podrzuci go tam gdzie będzie szła/przesiadała się czyli na Rondzie Rataje."
Dowód nie był podrzucony na rondo tylko na Królowej Jadwigi, obok stacji Lotos - po przeciwnej stronie rzeki niż rondo.

No więc ta wersja odpada. Bez względu na to co jej zrobił albo nie zrobił, podrzucanie go w takim miejscu, nie na jej trasie, tylko na jego, chyba nie ma sensu?
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:07   #4785
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

dlatego do toalety kobiety chodzą stadnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:07   #4786
TheBlueSquare
Nightkisser
 
Avatar TheBlueSquare
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 27
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Zostawił go tam, gdzie było największe prawdopodobieństwo, że ona się pojawi/mogłaby się pojawić
W zasadzie to mogło być nawet tak, że (o ile to prawda) jeśli wysypały jej się rzeczy z torebki, to dowód został pod klubem. Ktoś przypadkowy go znalazł, może nawet w pierwszej reakcji chciał go osobiście zwrócić, ale później rozmyślił się i jednak zostawił. Może był pijany, sięgnął na przystanku do kieszeni i zaliczył stan WTF?! - co to, skąd się wzięło?

Kiedyś na imprezie mojemu kumplowi strasznie spodobał się brelok, który miałam przy kluczach. Za wszelką cenę chciał go mieć. Łaził za mną pół imprezy i wręcz błagał, żebym mu go dała. Był przy tym na tyle zabawny, że przeciągałam sprawę, ale w końcu zaczęło być to męczące, więc mu go wręczyłam. Kumpel oszalał z radości, a na drugi dzień, kiedy zapytałam o brelok, nawet nie wiedział, że ma go przy kluczach
__________________
"Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta." Theodor Adorno
Go Vegan!

Edytowane przez TheBlueSquare
Czas edycji: 2015-12-07 o 23:10
TheBlueSquare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:08   #4787
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Albo szukał, bo wracając mu się jednak głupio zrobiło. Poszedł na rondo z nadzieją, że będzie szła/jechała? Chciał wyjaśnić sytuację i czekał tam na nią w tym celu? Myślał, że z wody jednak wyszła, więc wracając na most już jej nie złapie, za to idąc na rondo miał taką szansę.
tez tak uwazam.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:08   #4788
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Gdyby to był nieszczęśliwy wypadek, nie musiałby się zasłaniać niepamięcią. Mógłby powiedzieć wprost co i jak. I że spanikował, dlatego nigdzie nie dzwonił. Dostałby tylko za nieudzielenie pomocy max 3 lata (prawdopodobnie w zawiasach) a nie 8-25 lat za zamiar ewentualny. Adwokata miał zanim stał się podejrzanym, więc mógł uzyskać informację prawną, jak się najlepiej bronić

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------



Chyba zostawił przy AWF a nie na Ratajach? - czyli to nie było prawdopodobne miejsce.
Równie dobrze może nie kierował się myśleniem o siedzeniu w pierdlu, a właśnie opinią jaką uzyska. Stąd wolał udawać,że nic nie pamięta, coby chociaż połowa go nie wyzywała, niż przyznać się, że wszystko pamięta, mieć łatkę tego, który nie pomógł- mimo,że jest facetem.
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:08   #4789
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Gdyby to był nieszczęśliwy wypadek, nie musiałby się zasłaniać niepamięcią. Mógłby powiedzieć wprost co i jak. I że spanikował, dlatego nigdzie nie dzwonił. Dostałby tylko za nieudzielenie pomocy max 3 lata (prawdopodobnie w zawiasach) a nie 8-25 lat za zamiar ewentualny[COLOR="Silver"]
a no właśnie.
Przy tym całym eksperymencie procesowym twierdzi, że się pośliznęła i wpadła = nieszczęśliwy wypadek.
Skoro jest oskarżony o zabójstwo, to coś tam na niego wyszperali jeszcze.

on mi jakoś na mordercę nie pasuje. W sumie nawet nie wiem dlaczego.
__________________
"Z dwóch mądrych mądrzejszy jest ten, który mniej mówi." A.K
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 23:09   #4790
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
dlatego do toalety kobiety chodzą stadnie
a ja myslałam zeby poplotkowac

tak czy siak wiecznie w damskich korek.....
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:10   #4791
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co?!
A takie tam fajowe... https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4507
"Zdjęcie Ewy" podpisane nazwą kanału Szavki, liczbą subów, wyświetleń...
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:10   #4792
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
no prosze cie.bedziesz teraz unikac ciemnych miejsc? jak co komu pisane to go nie minie jak mawiała moja babcia.w biały dzien przysłowiowa cegła spadnie na głowe i po zawodach
Ja doskonale o tym wiem i zdaje sobie sprawę, że moje zachowanie jest irracjonalne, a mimo to odczuwam niepokój
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:11   #4793
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ja w pełną winę tego chłopaka już nie wierzę...Doczytałam więcej na jego temat i wychodzi na to ,że to bardzo wrazliwy i dobry chłopak,który bardzo kocha zwierzęta i często udzielal się w akcjach na ich rzecz.
Jestem pewna ,że on nie chcial jej zabić,ale coś wyszło nagle i to się stało po alkoholu lub innym syfie...O sobie wiemy przeciez tyle ,na ile nas sprawdzono...a może ona faktycznie sama wpadła do wody a on stchórzył i nie pomógl..potem się bal,że go oskarżą i wolal udawać,że nic nie pamięta...
Nie będe już czytać tego głownego FB bo tam są takie teorie ,że nic tylko reżyserować kryminały...scenariusze gotowe....
Sądziłam ,że ten fejs jest wiarygodny bo prowadzi go jej brat i chłopak.Zrobił się tam taki smietnik ,że chyba najlepiej czytać ten wasz wątek teraz.
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:12   #4794
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
a no właśnie.
Przy tym całym eksperymencie procesowym twierdzi, że się pośliznęła i wpadła = nieszczęśliwy wypadek.
Skoro jest oskarżony o zabójstwo, to coś tam na niego wyszperali jeszcze.

on mi jakoś na mordercę nie pasuje. W sumie nawet nie wiem dlaczego.


a z tym to róznie. nie bede mu teraz przyklejała łaty ze to na pewno on, ale ogolnie piszac to chyba mało który morderca "wygladał" na morderce.- w sensie zle mu z oczu patrzyło, wyrywał owadom nozki itd...
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:13   #4795
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
A takie tam fajowe... https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4507
"Zdjęcie Ewy" podpisane nazwą kanału Szavki, liczbą subów, wyświetleń...
Ale Szavka to nie niepokorna, znaczy niestrawiona z Instagrama? Bo już się pogubiłam.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:13   #4796
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Dziewczyny, wiecie czy podejrzany miał robione badania toksykologiczne?
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:14   #4797
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Równie dobrze może nie kierował się myśleniem o siedzeniu w pierdlu, a właśnie opinią jaką uzyska. Stąd wolał udawać,że nic nie pamięta, coby chociaż połowa go nie wyzywała, niż przyznać się, że wszystko pamięta, mieć łatkę tego, który nie pomógł- mimo,że jest facetem.
Rownie dobrze mogl po prostu sadzic, ze ona zyje i wkrotce sie odnajdzie i przez mysl mu nie przeszlo ze to urosnie do takiego rozmiaru, a ona sie nie znajdzie.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:15   #4798
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
a no właśnie.
Przy tym całym eksperymencie procesowym twierdzi, że się pośliznęła i wpadła = nieszczęśliwy wypadek.
Skoro jest oskarżony o zabójstwo, to coś tam na niego wyszperali jeszcze.

on mi jakoś na mordercę nie pasuje. W sumie nawet nie wiem dlaczego.

Mordercą nie jest, zabójstwo z zamiarem ewentualnym, to nie morderstwo.

Mnie nie pasuje to chodzenie po rondzie. Skoro widział jak tonęła, nie liczył na to, że ją spotka, to po co tam poszedł? Niby się zgubił, nawet jeśli (chociaż Elfir przekonywała, że to mało prawdopodobne i dałam się przekonać), to dworzec na Ratajach jest charakterystyczny, widać go z daleka - czemu zbliżając się nie zaliczył "WTF, co ja robię na Ratajach, dzwonię do siostry", tylko krążył tam pół godziny? Żeby mieć alibi? A jakie alibi mu to daje? Wręcz kieruje na niego podejrzenia. Dla mnie to takie ewidentne liczenie na to, że ją spotka.

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-07 o 23:17
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:15   #4799
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie czy podejrzany miał robione badania toksykologiczne?
wydaje mi się, że nie
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:16   #4800
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
A jeśli on nie widział, jak dziewczyna się topi? Przyjmijmy, że rzeczywiście chciał się do niej zbliżyć/pocałować/coś jej zrobić, ona uciekła na płyciznę, niezbyt daleko, ale tak, żeby nie być w jego zasięgu - wiedziała, że do wody za nią nie wejdzie. Ona powiedziała, że nie wyjdzie, dopóki on tam stoi, on się "wściekł", bo wcześniej może mu coś obiecała, sprowokowała, to ona chciała zejść nad rzekę etc., a teraz uciekła. Powiedział, że skoro tak sobie z nim pogrywa, to on spada. Przeszło mu przez myśl, że może coś jej się stać, ale przecież wody miała tylko po pas. Poszedł w kierunku domu wściekły, że być może teraz ona mu zacznie robić jakieś problemy w związku z tym incydentem, popsuje się jego związek, znajomi się odwrócą, popsuje się atmosfera w pracy, nie przedłużą mu umowy itd. Tym bardziej nie miał ochoty po nią wracać. (8 minut na całe zajście+droge jest akurat) Zadzwonił zdenerwowany do faceta, żeby się uspokoić, nie wspominając oczywiście o tej historii. Sięgając po telefon namacał jej dowód, stwierdził, że podrzuci go tam gdzie będzie szła/przesiadała się czyli na Rondzie Rataje. Tymczasem ona mogła zasłabnąć, zemdleć, dostać szoku termicznego, zacząć wymiotować - woda po pas, to już nie taka całkiem płycizna, nurt mógł ją zepchnąć.

Następnego dnia dziewczyny nie ma. Chłopak przerażony stwierdza, że być może jednak z tej rzeki nie wyszła. Nie wie tego na pewno, więc w pierwszym odruchu mówi, że nie pamięta. Chwyta się myśli, że może poszła do jakiejś koleżanki ochłonąć po tym wydarzeniu. Nie jest podejrzanym, a świadkiem, to co, ma się przyznawać, że chciał ... (tu sobie każdy wstawi swoją wersję)? Natychmiast zostałby uznany przez wszystkich za winnego, a jest jeszcze nadzieja, że żyje (również w jego głowie).

Po zatrzymaniu dowiaduje się od Policji, że utonęła i wiedzą, że miał w tym udział, widział to. Liczy na to, że dostanie tylko zarzut nieudzielenia pomocy. Wymyśla swoją wersję, że się pokłócili - nie chce powiedzieć o co, nie chce dostać dodatkowo zarzutu usiłowania gwałtu, wymyśla inne wersje. Na podstawie obiegowej opinii o tym, jak wygląda człowiek który się topi podaje, że widział jak machała rękami. Przesłuchujący mówią mu, że maja dowody, że tam byli oboje i dostanie zarzut zabójstwa, on myśli, ze to blef ze strony policji, żeby się przyznał. Poza tym przecież jej nie zabił, ostatni raz widział ją żywą (wobec czego badanie wariografem wychodzi niejednoznaczne).

Prokuratura na podstawie tych zeznań i jakichś swoich dowodów stwierdza, że dziewczyna weszła do wody przez niego i musiał uniemożliwić jej wyjście z wody - dostaje zarzut zabójstwa. Motyw nie jest ustalony.
Ale to bez sensu, bo jeśli nie widział jak się topi, a przyznał się do tego to sam by sobie strzelił takim zeznaniem w kolano, policja musiała mieć dowody na to, że byli tam razem, chłopak w dodatku miał adwokata, więc absurdalne, gdyby tak zeznał.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.