do AGI Z. i Wizażanek :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-21, 11:34   #1
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652

do AGI Z. i Wizażanek :)


[img]icons/icon40.gif[/img]

Bardzo prosze Age Z. [img]icons/icon29.gif[/img] oraz Wizażanki o pomoc w mojej metamorfozie wiosennej ( nowosc co nie ?)

Zdjecia 4 wyslalam do Zlosliwca, w tym 2 fotki slubne
(1,5 roku temu) ale twarz jest tam najbardziej widoczna....tylko zestarzalam sie troszke [img]icons/icon22.gif[/img]
2 pozostale to zdjecia: ja jako brunetka i szatynka z balejazem.

Jak sadzicie w ktorym kolorku lepiej ?

Zalezy mi tez na makijazu [img]icons/icon7.gif[/img]

Niecierpliwie czekam na podpowiedzi a wczesniej na wklejenie zdjec przez Kochanego Zlo [img]icons/icon29.gif[/img]

Pozdrawiam Szefowa i Koleżanki
wioleta
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 11:53   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: wiosenna metamorfoza Wioli + zdjecia = do AGI Z. i Wizażanek :)

Zdjecia w zalaczeniu [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (80,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (51,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (73,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (58,6 KB, 36 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-21, 17:01   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: wiosenna metamorfoza Wioli + zdjecia = do AGI Z. i Wizażanek :)

Oj Wioluś, Wioluś ty mnie zamordujesz [img]icons/icon10.gif[/img] Dlaczego takie ładne dziewczyny ciagle są niezadowolone?

Koniecznie chcesz zmiany? Hmmm.. juz mam dla Ciebie w wyobraźni fryzurkę, ale musisz cierpliwie poczekac do początku marca.

A odnośnie makijażu. To mam tylko kilka uwag. Moim zdaniem troszkę za mocno obrysowujesz usta kredką lub ciemniejszą szminką. Ma za duzy kontrast w stosunku do wypełnienia. Po pierwsze bardzo optycznie zmniejsza Ci usta a po drugie postarza. Unika się teraz takich połaczeń w makijażu ust. I druga uwaga. To zbyt jasne cienie na górnej powiece. Zwłaszcza jest to widoczne na drugim zdjęciu. zmniejsza Ci to optycznie oczy i powoduje, że odległość między brwiami a okiem jest za duża. Nakładaj cienie troszkę inaczej. Na ruchomą powiekę nałóż jasny cień, nawet może byc perłowy. Natomiast na nad załamanie powieki nałóż ciemniejszy ( ale taki ze średniej tonacji kolorystycznej - nie może być za ciemny ) najlepiej matowo-pudrowy cień i dokładnie go rozetrzyj. Musi tworzyc taką mgiełkę. Do tego mocno wytuszowane rzesy i będzie super [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-24, 06:34   #4
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Wiola do Agnieszki Z. :)

Droga Agnieszko [img]icons/icon7.gif[/img]

Bardzo dziekuje Ci za te uwagi oraz cenne rady. [img]icons/icon7.gif[/img]
Myslalam ze stosujac moje triki makijazowe uzyskam efekt odwrotny do Twoich uwag (pelniejsze wydatniejsze usta, zywsze spojrzenie). Nie ma jak rada PROFESJONALISTKI.

Agus w zwiazku z tym ze jesem teraz na etapie poszukiwan blyszcyka i rozu, chcialabym Cie prosic o pomoc w ich wyborze.

BLYSZCZYK - zalezy mi bardziej na makijazu dziennym, do pracy (raczej nie z palety czerwieni jak na zdjeciach.
Moze cos z Chanel Levress...W jakiej tonacji, w jakim kolorze, moze konkrenty numerek ? [img]icons/icon7.gif[/img]

ROZ-do tej pory uzywalam raczej z brazow-czerwonych.

Acha bede grzecznie czekala na propozycje Twojej fryzurki [img]icons/icon20.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] pozzdrawiam serdecznie
WIOLA
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 13:34   #5
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
do Agnieszki Z. :) to ja bym sie chciala przypomniec :)

Agus jezeli masz do mnie jeszcze cierpliwosc [img]icons/icon12.gif[/img]
to chcialabym sie przypomniec - jesli znajdziesz chwile czasu [img]icons/icon29.gif[/img]
Zalezy mi bardzo na tej fryzurce [img]icons/icon7.gif[/img] i blyszcyku [img]icons/icon7.gif[/img] i rozu [img]icons/icon7.gif[/img].....bede grzecznie czekala.

[img]icons/1calus.gif[/img] od wioli
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-06, 09:37   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agnieszki Z. :) to ja bym sie chciala przypomniec :)

Hej Wiolus [img]icons/icon7.gif[/img]
Zaraz biorę się za szukanie fryzurki [img]icons/icon7.gif[/img] A co do błyszczyków to nie wiem jakie kolory są dostępne w Polsce.
Na stronach Sephory tak w ciemno widzę Cie w takich kolorkach:
http://www.sephora.com/browse/produc...uctID=MALPR060

Black Tie, Blizzard, Hacienda ( cieplejszy [img]icons/icon7.gif[/img] ) Nectar, Volage i Twinkle.
Ale może na razie nie sugeruj się tym. Wybiore się może pod koniec tygodnia do centrum i poszperam coś dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img] Podobnie z różem [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam tylko pytanie, czy teraz jesteś opalona?

Cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 07:45   #7
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: do Agnieszki Z. :)

Droga AGNIESZKO [img]icons/icon7.gif[/img]

przede wszystkim bardzo Ci dziekuje pamiec [img]icons/icon20.gif[/img]

Pytalas czy jestem opalona?
- nie chodze na solarium , nie uzywam w ej chwili samoopalaczów -ale zamowilam sobie juz DIOR BRONZERA - wiosna idzie [img]icons/icon7.gif[/img]
Podaje Ci odcienie jakich obecnie uzywam :
- DIVINORA nr 540 ( tutaj na noc samaruje sie ZIAJA SOPOT lekko brazujacy kremik)
- PHOTOGENIC ( znajde Ci link )identyczny jak odcien mojej naturalnej karnacji!
- do tego SHISHEIDO L3 lub METEORYTKI
Mam nadzieje ze te inf. Ci pomoga.

Odezwe sie ide szukac linku [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-07, 07:53   #8
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: do Agnieszki Z. :)

http://www.lancome-usa.com/_us/_en/c...in&vname=name&

kolor na zdjeciu=kolor w rzeczywistosci=moja karnacja [img]icons/icon7.gif[/img]

nr 0
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 12:15   #9
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
A co o tym sądzicie...

Mam sugestię...a jakbyś sie pobawiła w stylizację na Nicole Kidman? - masz podobny niesamowity typ urody ...tyko karnacje trochę ciemniejszą.
Proponuję makijaż a la zdjęcie na okładce Viva!Uroda ( takie małe wyszło teraz ostatnio) z marca.
Cienie w tych kolorach ( dość ciepłe, zmysłowe brązy i beże) ma w najnowszej kolekcji Lancome i Max Factor.
Zaś taki świetny transparentny truskawkowy błyszczyk dający efekt naturalniego ciemnego koloru ust jest w ofercie bourjois - Effet 3d nr. 98
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 12:28   #10
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: A co o tym sądzicie...do NOA !!!

NOA [img]icons/icon29.gif[/img] jestes Kochana
jako Pierwsza wizazanka odezwalas sie do mnie [img]icons/icon7.gif[/img]
dziekuje [img]icons/icon20.gif[/img]

PS dziekuje za sugestie [img]icons/icon7.gif[/img] wiesz...pare osob mi mowilo ze do Nikole jestem podobna [img]icons/icon7.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 12:40   #11
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: A co o tym sądzicie...Wiolka! :)

Wioletta napisał(a):
> NOA [img]icons/icon29.gif[/img] jestes Kochana
> jako Pierwsza wizazanka odezwalas sie do mnie [img]icons/icon7.gif[/img]
> dziekuje [img]icons/icon20.gif[/img]
>
wiesz co Wiolus ? [img]icons/icon7.gif[/img] W tyłeczek chcesz zarobic ? [img]icons/icon12.gif[/img] Jak zobaczyłam Twoje zdjęcia, to ujrzałam śliczną dziewczynę, w której naprawde odrobinke mozna by tylko zmienic.. [img]icons/icon7.gif[/img]I miałam napisac o usteczkach ( mocne podkreslenie konturu ) i jasnych cieniach na oczkach - zbyt duzo.. ale o tym juz wczesniej napisała Szefowa [img]icons/icon7.gif[/img] no i co ? [img]icons/icon7.gif[/img] i miałam- mowie za siebie- tłuc Ci na siłe, ze masz zmienic, jak nie musisz ? [img]icons/icon12.gif[/img] Wygladasz slicznie i juz! [img]icons/icon7.gif[/img] Nooo..aj sie musiałam wytłumaczyc, czemu nic nie napisałam, nie wiem jak reszta Tapetek [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-07, 18:19   #12
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: A co o tym sądzicie.. :)

Czyli masz w Nas ( Szefowa + 2 samozwańcze stylistki)fanklub.
W imieniu owego ( jeśli szanowne mi pozwolą) upraszam o light makijaż ust + słodkie oczęta + rozpuszczenie włosów.
buziaki
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-08, 06:34   #13
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: A co o tym sądzicie...Wiolka! :) do AGENTKI

......moja Droga Olu ! ciesz sie ze nie przyslalam zdjecia bez makijazu [img]icons/icon28.gif[/img] - [img]icons/icon24.gif[/img]
Bardzo dziekuje za mile slowa i te uwagi.
.....i nie bij po [img]icons/1dupa.gif[/img] - zobacz jaka juz czerwona [img]icons/icon7.gif[/img]

mocno sciskam
[img]icons/1cmok.gif[/img]
wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-08, 06:43   #14
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: A co o tym sądzicie.. :) do NOA :)

...tak sobie czytam o tych moich ustach, faktycznie chyba wygladam w nich fatalnie [img]icons/icon9.gif[/img] nie ma jak opinia Expertek [img]icons/icon7.gif[/img]
Koniecznie go zmienie - wlasnie Szefowa szuka dla mnie blyszczyku [img]icons/icon7.gif[/img]
Wloski nosze raczej rzadko rozpuszczone (ale kazdy mnie do nich mocno namawia )....przeszkadzaja, a poza tym po rannym ulozeniu trzymaja sie krotko i sklejaja w nieladne kosmyki.
Na lato chcialabym lekka trwala, moze nie modna jest, ale i tak wlosy przed spieciem zawsze nawijam na waleczki na pol godzinki.

Tobie rowniez dziekuje za podpowiedzi i [img]icons/1calus.gif[/img]
Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 08:21   #15
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: AgaZ do Wioletty i Julity/Pani Agnieszka :)

[img]icons/1cmok.gif[/img] ja chwilowo..Julitka wyjezdza dzis o 12:00 za granice, dlatego chciała wiedziec wczesniej..zaproponowałam jej jeden kolor błyszczyku..jesli by Pani mogła zerknac Pani Dyrektor czy spudłowałam, czy tez nie [img]icons/icon7.gif[/img] to byłoby super..bo Julicie zalezy zeby wiedziec dzis [img]icons/icon7.gif[/img] Chec kupic błyszczyk na bezcłówce [img]icons/icon7.gif[/img] Sorki, jesli zamotałam [img]icons/icon7.gif[/img]

Watek Julity "itunia potrzebuje porady wizazystek.." na Pani Forum, pani Agusiu [img]icons/icon7.gif[/img]

a i zdrówka dla synka [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] znikam do pracy [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 11:13   #16
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
do AGNIESZKI Z.- wazne !

Droga Agus [img]icons/icon7.gif[/img]
- prosze sobie wybic z głowy wychodne do sklepow - dopoty dopoki synek zdrowiutki nie bedzie [img]icons/icon7.gif[/img]...nie ma dyskusji !
- jesli bedzie trzeba poczekam i tydzien, mazidełka tez poczekaja [img]icons/icon12.gif[/img]

Agnieszko jeszcze co sie tyczy fryzurki, bo tego Ci nie dopisalam:
- obecnie mam dlugośc zakrywajaca szyje (cos ala J.Brodzik z "Kasia i Tomek") grzywka dl. do nosa, moge je spinac w koka, kolorek ciemny braz.
Bardzo bym chciala zmienic juz fryzurke, wczesniej planowalam dopiero na lato.Tak sobie mysle moze jakas trwala podnoszaca nasade wlosow, bo mecza mnie papilotki i szkoda mi czasu rano na zabawe z tymi kosmykami.
Chcialabym zapuszczac wloski, a jednoczesnie miec fryzurke w miare modna, latwa do ulozenia,czesciej rozpuszczona niz spieta.

to tyle na razie pozdrawiam cieplutko
dla synka duzo zdrowka [img]icons/1cmok.gif[/img]
pa wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-12, 14:04   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agnieszki Z. :)

Droga Wioluś [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam z Tobą mały problemik. Bo nie jestem do końca przekonana w jakiej teraz tonacji powinnaś się malować. Wczoraj byłam w sklepach, żeby poszperać w kolorkach. I mam dla Ciebie kilka propozycji kosmetyków, ale jedne są w chłodnej tonacji a inne w cieplejszej.
Ja osobiście teraz na wiosnę wyobrażam sobie Ciebie w nieco cieplejszych barwach, tym bardziej, że masz zamiar używać samoopalacza.

Niestety wybór błyszczyków Chanel, był strasznie ubogi. I nie mogłam wybrać naprawdę tego co chciałam. Ale mam jedną propozycję. Błyszczyk ovation 40 jest praktycznie transparentny, delikatnie się tylko mieni - i wspaniale podkreśla i zmienia każdą szminkę.
Zobacz sobie proszę szminkę Chanel Hydrasoleil nr 47 ( cieplutki delikatny kolorek);

Do tego rewelacyjnie będą pasowały cienie z nowej kolekcji Art Deco - nr 216 i 296 ( na dzień) i do tego wersja wieczorowa: nr 298 z delikatnym akcentem 67. Jak się zdecydujesz na te kolory, to napiszę Ci dokładnie jak się nimi możesz pomalowac [img]icons/icon7.gif[/img]

Róże: to polecam ( najpierw ciepłe) - zestaw trzech kolorów Diora nr 721 ( jest taki delikatnie różowo-pomarańczowy);
lub Shiseido Duo blush nr 4 ( natural red) lub 2 (tan). Ten drugi chyba będzie bardziej uniwersalny;
lub Art Deco nr 39;

W chłodniejszej tonacji zachwyciła mnie szminka Chanel Hydrabase violette nr 73 w połączeniu z błyszczykiem 40 ovation lub 38 electric( dla ocieplenia);

Z nowości ciekawe kolory ma tez Guerlain: Duo Gloss nr 561 ( piękny fiolet z różem); lub cieplejszy nr 580 ( czekolada z mlekiem );
Niestety nie wiem jakiej są trwałości.

Jak możesz to zerknij sobie Wiletto na te kolorki, moze któryś Ci podpasuje [img]icons/icon7.gif[/img]

Goraco pozdrawiam [img]icons/1cmok.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 21:18   #18
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: do Agnieszki Z. :)-dziekuje :)

Droga Agus [img]icons/icon7.gif[/img]
chcialam Ci bardzo podziekowac za te propozycje [img]icons/icon20.gif[/img]
i poswiecony czas na mnie [img]icons/icon29.gif[/img]

Jezeli znalazlabys Agus propozycje fruzurki, to do Ciebie tam przyjade i na rekach Cie ponosze [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-18, 09:49   #19
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re:AgaZ - fryzura dla Wioletty :)

Witaj Wioletto [img]icons/icon7.gif[/img]
Jesteś Aniołem za tę cierpliwość do mnie [img]icons/icon7.gif[/img]
Wybrałam dla Ciebie kilka propozycji fryzur.

Najpierw kolorek. Uważam, że będzie Ci super w kolorach jak na dwóch pierwszych zdjęciach. Jeśli chodzi o fryzurę, to jak dla mnie teraz powinnaś się obciąć jak na zdjęciu 4 [img]icons/icon7.gif[/img] Na pewno będziesz wyglądać super. Tylko nie może być ani za krótko ani za długo. Maksimum długości jak na zdj. 5.
Masz gęste włosy. Możesz dla wygody zrobić sobie lekką trwałą przy nasadzie włosów ( tylko błagam w sprawdzonym gabinecie [img]icons/icon7.gif[/img] ) a potem będziesz musiała je jedynie pod koniec suszenia podwijać na grubej szczotce lub założyć takie grube ( średnica 3-5 cm) wałki. Do stylingu polecam Ci Welli Crystal Styling Lotion - jest idealny do tej długości włosów. Nie obciąża ich, super utrwala i pięknie pachnie [img]icons/icon7.gif[/img] Wystarczy po umyciu i lekkim podsuszeniu włosów spryskać je tym lotionem. Tutaj masz jego zdjęcie. To myślę też mogą być inne tego typu kosmetyki, ale ten polecam bo sama sprawdziłam i uważam, że jest bardzo dobry.

http://www.wizaz.pl/kurs_fryzury_trwala_ondulacja.php

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img] i jeszcze raz wielkie sorrki, że tak długo musiałaś czekać

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (240,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (29,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (110,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (150,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (165,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (179,7 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-18, 12:45   #20
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re:AgaZ - fryzura dla Wioletty :)do AGNIESZKI :)

Czesc Droga Agus [img]icons/icon7.gif[/img]
ale sie ciesze ze o mnie nie zapomnialas , dla mnie to Ty Aniolkiem Jestes [img]icons/icon20.gif[/img]
Po tych wszystkich przejsciach w pracy (wiesz mielismy redukcje pracownikow w tym ja [img]icons/icon9.gif[/img] z 5 osob zostanie ..jedna)
o oblanym egzaminie [img]icons/icon22.gif[/img] jestem zalamana.Egzaminem sie nie martwie ale ta praca ...[img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img]
Bardzo ci Agus dziekuje za te propozycje [img]icons/icon20.gif[/img]
Odezwe sie jak wszystko sie unormuje bo nie mam teraz do nieczego glowy [img]icons/icon22.gif[/img]

bardzo serdecznie Cie pozdrawiam
[img]icons/1cmok.gif[/img] wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-18, 12:57   #21
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re:AgaZ - fryzura dla Wioletty :)do AGNIESZKI :)

Kochana Wioluś [img]icons/1glaszcze.gif[/img] Tak strasznie mi przykro. Nawet nie wiem jak Cię pocieszyć. Takie rzeczy zawsze wyglądają tak czarno. Ale Ty jesteś wspaniałą, inteligentną i zaradną kobietą. Na pewno sobie poradzisz i zobaczysz będzie dobrze.

Jestem z Tobą [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.