Biała Podlaska - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 12:44   #61
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

U fryzjera na szkolnym dworze nigdy nie byłam, ale mogę popytac znajomych.
@nanaa95, a gdzie do tej pory się ścinałaś?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:24   #62
nanaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Biała Podlaska

W żadnym salonie i chciałabym zacząć bo szykuję radykalną zmianę fryzury wcześniej to tylko u koleżanki
nanaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:24   #63
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Aha
Ja do tej pory jak już wcześniej pisałam chodziłam do salonu "Gabriela" na janowskiej niedaleko rynku. Przy Osjannie. Fryzjerka ładnie ścina krótkie włosy, jak miałam krótkie to zawsze byłam zadowolona, jak chciałam zapuścić troszkę to bywało że za krótko mnie ścięła ale oprócz tego nie mam nic do zarzucenia. Ale poprostu chce zmiany i szukam nowego fryzjera Byłam też kilka razy w L'oreal'u w Epi tylko tam zależy na kogo się trafi. Raz byłam ładnie ścięta a raz nie byłam zadowolona.
@nanaa95 to jak już sie gdzieś wybierzesz to daj znać rozumiem że chcesz mocniej ściąć włosy. To trzymam kciuki za ciebie
A nie ma więcej dziewczyn z Białej na forum?
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:38   #64
Eda_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Biała Podlaska

Witam
Jeżeli chodzi o salon L'OREAL to ja uważam że panie ścinają włosy przeciętnie a pani Ania Tymoszyńska obsługując klientkę kilka razy przerywa pracę bo musiała doradzić innym klientkom a to bardzo denerwujące. Ceny są baardzo wysokie więc odradzam ten salon. Teraz umówiłam się do Pani Doroty (opisywanej wcześniej na forum) z ulicy Moniuszki 17, dam znać po wizycie.
Nadal poszukuję Magdy ( długie czarne włosy i chyba z kolczykiem w nosie), pracowała najpierw w Matrixie później u Anetki na Janowskiej a teraz nie wiem gdzie, jeśli któraś z was wie to dajcie znać.
Eda_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 08:22   #65
Eda_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Biała Podlaska

Pani Dorota z ul. Moniuszki na prawdę świetnie ścina włosy.
Eda_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:37   #66
ssasanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Biała Podlaska

Hej dziewczyny!
Byłam ostatnio na strzyżeniu i malowaniu w Epi i wyszłam naprawdę bardzo zadowolona. Fryzurka układa się niesamowicie dobrze, a kolorek bomba - cała zmiana za radą p. Ani szefowej. Ceny może i faktycznie drogie w porównaniu do innych,ale warto trochę więcej dopłacić i być zadowolonym.
ssasanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 13:50   #67
lampa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Biała Podlaska

Eda_12
A długo czekałaś na wizytę na Moniuszki 17? Czy ta P. Dorota potrafi też dobrze doradzić, dobrać fryzurę do rodzaju włosów itp.? Zastanawiam się czy nie skorzystać. Ja, podobnie jak Ty z Epi nie byłam zadowolona. Ceny wysokie, a efekt nie zawsze był taki jakiego oczekiwałam Może nie trafiałam na odpowiednie fryzjerki.

Edytowane przez lampa
Czas edycji: 2011-05-11 o 14:02
lampa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 07:40   #68
Eda_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Biała Podlaska

Nie czekałam długo ( ok. tydzień), jestem bardzo zadowolona bo włosy ładnie się układają po myciu czyli są dobrze ścięte. Fryzjerka nazywa się Dorota Kardaś i mi doradziła świetnie. Szczerze polecam.
Eda_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:43   #69
nanaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Biała Podlaska

Oj przydała by się zmiana słyszałam pozytywne opinie o fryzjerze na Orzechowej. A tak przy okazji : czy w jakimś salonie w Białej robi się tzw. spa dla włosów lub jakieś zabiegi odbudowująco - pielęgnacyjne ?

Ps. Moja koleżanka stwierdziła, że najlepiej ścinać się w Piszczacu u pani Lewkowicz może i warto?
nanaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 17:47   #70
Barbi2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Biała Podlaska

ja wlasnie dzis bylam u pani DOROTY KARDAŚ na ul moniuszki 17 [wczesniej ta pani byla na waskiej 4] musze przyznac ze fryzjerka ma duz e doswiadczenie i profesjonalnie podchodzi do klienta .Zrobila mi balejaz w 3 odcieniach blonu i strzyzenie zaplacilam 130 zl ,moja kolezanke czesala na slub fryzura byla naturalna i dobrana.Fryzjerka ma sporo klientow bo na wizyte czekalam okolo tygodnia ale bylo warto uwazam ze jest godna polecenia ppodaje numer 509838042

Edytowane przez Barbi2000
Czas edycji: 2011-05-17 o 17:53
Barbi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:31   #71
xx2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska

Wiecie co u nas w Białej fryzjerzy to kupa śmiechu są to puste młode gówniary które plączą się od salonu do salonu nic nie potrafią zrobić fajnego albo stare baby co tną jak w 60 latach i powiem wam coś z własnego przykładu rok temu byłam u jednej fryzjerki byłam z niej bardzo niezadowolona bo to co robiła to wyglądało jak praktyka w szkole i powiedziałam sobie że więcej tam nie zawitam do tego salonu a dwa miesiące temu poszłam sie pofarbować do innego salonu a tam patrzę jest ten upiór ta fryzjerka aż mnie dreszcze przeszły uciekłam z tego salonu z tej doroty też byłam niezadowolona i ta dorota z pilsudskiego to tez jestem na obecnie jezdziłam do Siedlec i tam jest lepiej i to duzo lepiej!!!!!
xx2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 07:51   #72
Eda_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Biała Podlaska

To przykre że pośród tylu salonów nie trafiłaś na żadną dobrą fryzjerkę, może nie potrafiłaś przekazać swoich oczekiwań?
Eda_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:25   #73
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Biała Podlaska

A był ktoś na Placu Wolności w salonie MM (chyba tak się nazywa)?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:32   #74
Barbi2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Biała Podlaska

jak ktos ma straszne wlosy i jest nie zadowolony ze swojego wygladu to juz zaden fryzjer nie pomoze bo nie mozna zrobic czegos z niczego.
Barbi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 20:07   #75
emma12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Biała Podlaska

calkiem przypadkiem trafilam na to forum ,jestem szczesliwa ze dzieki tem u znalazlam na nowo pania Dorote ,jedyna fryzjerka ktora potrafila ujarzmic moje wlosy .Pieknie dobiera kolory i strzyzenie .Do tego mila i bardzo profesjonalna .
emma12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:09   #76
Niedobrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Biała Podlaska

Byłam w Salonie Loreal w Epi dwa razy na strzyżeniu z modelowaniem oraz farbowaniu. Kolor uzyskany dwoma farbami Inoa był rewelacyjny, dodatkowo włosy nie śmierdziały i były odżywione. Ale to zaleta farb nie fryzjerki.

Ścięcie bez rewelacji. Za to ceny warszawskie. Zdecydowanie za drogo.

Makijażystka polecała mi panią Kasię z salonu Emka na Sidorskiej. Ponieważ za późno zadzwoniłam, zostałam umówiona na upięcie ślubne do pani Magdy. Czy ktoś coś słyszał o tej fryzjerce lub się u niej ścinał?
Niedobrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:04   #77
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Kurcze, nie jestem pewna czy to dokładnie o ten salon chodzi ale raz sie ścinałam w jakimś salonie na sidorskiej w tamtych okolicach. Taki pod blokiem, z na różowo oklejonymi szybami. Imienia fryzjerki też Ci nie jestem w stanie podać ale ścięła mnie zadawalająco
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:52   #78
Biedroneczka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Biała Podlaska

a mnie bardzo podoba się na orzechowej "Galeria Fryzur" nowy salon, pani Gosia dobierze fryzurke i nie jest drogo polecam
Biedroneczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 15:00   #79
nanaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Biała Podlaska

Mam dylemat jaką fryzjerkę wybrać :
- salon Dorota na Moniuszki
- fryzjerka na Sidorskiej (w budynku gdzie jest sklep z artykułami plastycznymi) Pomożecie? Baardzo proszę
nanaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 20:01   #80
Biedroneczka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska

Z czystym sumieniem polecam Gosię z orzechowej z Galerii Fryzur. Pozdrawiam.
Biedroneczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 19:39   #81
ona28ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Thumbs down Dorota Kadraś czy jakoś tak...

Witam jakiś czas temu bylam u DOROTY KADRAŚ na Moniuszki...
Robiła mi pasemka miałam jasny blond i chciałam lekko jaśniejsze...
Wyszły mi białe.. Nawet mi się podobały.. Ale kiedy drugiego dnia myłam głowę włosy wykruszały się były zupełnie popalone... Nie wiem czy ta baba nie wie ile trzyma się farbę na włosach czy jak może poprostu nie potrafi jej właściwie dobrać. Straciłam przez nią połowę włosów. Mam siano na głowie zamiast włosów. Nie chciałam wyglądać tak jak ona. ;( NIE POLECAM ! ! !
ona28ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 09:07   #82
nanaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Biała Podlaska

Już po wszystkim Wreszcie zdecydowałam się na fryzjera na Szkolnym Dworze. Metamorfozę przeprowadziła p. Aneta. Bardzo ładnie dobrała fryzurkę Za ścinanie całych włosów ( z grzywką) + modelowanie zapłaciłam 38 zł... Mała cena, piękny efekt
Baaardzo polecam
nanaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:53   #83
Barbi2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dorota Kadraś czy jakoś tak...

zazdrosc cie zrera ze pani Dorotka ma super opinie?i trzba dodac zla?nie zdziwila by sie gdybys byla fryzjerka i chciala zniszczyc konkurencje.Zal.
Barbi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:18   #84
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

@nanaa byłaś w tym salonie na szkolnym dworze co się na doł schodzi czy gdzies indziej? I czy masz krótkie czy dłuższe włoski bo zauważyłam że niektóre fryzjerki w białej radzą sobie dobrze na długich a jak coś z krótszymi mają fajnego zrobić to słabo im to wychodzi.
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 06:46   #85
nanaa95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20
Dot.: Biała Podlaska

Byłam na dole (w piwnicy) Ścięła mnie dosyć krótko (włosy nie sięgają ramion). Dobrała mi taką fryzurkę, której nie trzeba specjalnie modelować
Polecam
nanaa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:36   #86
Niedobrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dorota Kadraś czy jakoś tak...

Cytat:
Napisane przez Barbi2000 Pokaż wiadomość
zazdrosc cie zrera ze pani Dorotka ma super opinie?i trzba dodac zla?nie zdziwila by sie gdybys byla fryzjerka i chciala zniszczyc konkurencje.Zal.
Każdy ma prawo do własnej opinii. A te negatywne są również przydatne dla forumowiczek.

Dziewczyny z całego serca polecam nowo otwarty salon Lalka na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Budkiewicza w Białej Podlaskiej. Kasia robiła moją fryzurę ślubną, natomiast Ania strzygła i układała krótkie włosy mojej Druhenki. Wyszłyśmy zachwycone, a fryzury chwalili wszyscy goście. Szczerze polecam
Niedobrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 10:56   #87
Panna_Wioleta
Przyczajenie
 
Avatar Panna_Wioleta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Wiadomości: 8
Dot.: Biała Podlaska

A ktoś może wie czy w białej ktoś robi dobre przedłużanie włosów?
Panna_Wioleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:48   #88
anulka2212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Biała Podlaska

Wczoraj wybrałam sie do p. Dorotki i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejscie, na poczatku fryzjerka bardzo dlugo ze mna rozmawiala i pytala jakie sa moje oczekiwania i co mozna zrobic z moimi wlosami .... uwazam ze jest swietna.
anulka2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 17:07   #89
Barbi2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dorota Kadraś czy jakoś tak...

tylko nie salon lalka moj siostra wyszla z placzem te fryzjerki pracowaly w epi kiedys,wlosy mojej siostry uporzadkowala pani Dorota z Moniuszki zrobila jej odnowe biologiczna wlosa i wyrownala bylam w szoku jak mozna tak okropnie zeszpecic kobiete .na szkolnym dworze Aneta robi wszystkich na jedno kopyta chyb a przestala jezdzic na szkolenia.
Barbi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 18:28   #90
Barbi2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Biała Podlaska

moja kolezanka tydzien temu byla u Pani Dorotki bylam zachwycona jej fryzura miala zrobione platynowe pasemka przy samej skorze .Wlosy nie byly zniczczone fryzjerka uzywa dobrych rozjasniaczy ,umie sluchac klienta i nie narzuca mu nicezgo jak w metamorfozie robia wszystko bez wiedzy klienta ,porazka.
Barbi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 20:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.