Mamy majówki 2023 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-14, 17:57   #211
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majówki 2023

Też non stop jem. A ja generalnie całe życie niejadek trochę, więc jest to dla mnie niecodzienne. Do pracy znowu muszę brać o 1 posiłek więcej- na samym początku ciąży też byłam taka głodna, potem trochę przeszło, a teraz od drugiego trymestru wróciło.

Zaczynam kminić, czy fotelika w tym roku nie złapać, chciałam zacząć z wyprawką po połówkowych w styczniu. Mrookuu, fajny wózek i fotelik, często się okazuje, że na żywo jednak coś innego. Co w foteliku musi pasować do auta? Ta kwestia mnie trochę ciekawi, bo co jak się zmieni auto.

Kenaya, super wieści. 🥰

W pracy się okazało, że jedna dziewczyna też jest w ciąży w tym samym dziale, rowno miesiąc młodszej ciąży, także fajnie, będzie z kim pogadać na żywo o czymkolwiek ciążowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 18:26   #212
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Też non stop jem. A ja generalnie całe życie niejadek trochę, więc jest to dla mnie niecodzienne. Do pracy znowu muszę brać o 1 posiłek więcej- na samym początku ciąży też byłam taka głodna, potem trochę przeszło, a teraz od drugiego trymestru wróciło.

Zaczynam kminić, czy fotelika w tym roku nie złapać, chciałam zacząć z wyprawką po połówkowych w styczniu. Mrookuu, fajny wózek i fotelik, często się okazuje, że na żywo jednak coś innego. Co w foteliku musi pasować do auta? Ta kwestia mnie trochę ciekawi, bo co jak się zmieni auto.

Kenaya, super wieści.

W pracy się okazało, że jedna dziewczyna też jest w ciąży w tym samym dziale, rowno miesiąc młodszej ciąży, także fajnie, będzie z kim pogadać na żywo o czymkolwiek ciążowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cała baza jest dopasowana do auta, w zależności od głębokości siedzeń i kąta nachylenia. Dziecko musi jeździć pod odpowiednim kontem. Bez bazy nie ma oczywiście problemu, ale baza to ogromna wygoda.
Ja też miałam zacząć wyprawkę po połówkowych w styczniu, ale stwierdziliśmy że nie ma co czekać na podwyżki z tymi droższymi rzeczami.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrookuu
Czas edycji: 2022-12-14 o 18:27
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 18:30   #213
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez mrookuu Pokaż wiadomość
Cała baza jest dopasowana do auta, w zależności od głębokości siedzeń i kąta nachylenia. Dziecko musi jeździć pod odpowiednim kontem. Bez bazy nie ma oczywiście problemu, ale baza to ogromna wygoda.
Ja też miałam zacząć wyprawkę po połówkowych w styczniu, ale stwierdziliśmy że nie ma co czekać na podwyżki z tymi droższymi rzeczami.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

Też kupiłam ten fotelik, z bazą obrotową Jako jedyny pasował do obu naszych aut A wózki Espiro też bardzo podobały mi się na żywo, super wybór


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kenaya Pokaż wiadomość
Witam się dziś po badaniach połówkowych! 288g zdrowej dziewczynki właśnie siedzę i porównuję wyniki sprzed 6 równych lat (dokładnie w tym samym dniu robiłam badania z synkiem) i idą łab w łeb, dosłownie milimetr róznicy w poszczególnych parametrach jeju jestem już taka spokojna teraz, że wszystko wyszło dobrze🫠

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje!!! Ja też byłam na połówkowych i też mam zdrową dziewczynkę 330 gramów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez farfarae
Czas edycji: 2022-12-14 o 18:56
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 18:41   #214
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Farfarae tez gratuluje! Kawał dzieciaków juz mamy
My mamy fotelik montowany pasami. Ale jakbym miala kupowac nowy to tez bralabym z baza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 18:47   #215
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Gratulacje dziewczyny

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 18:57   #216
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Dzięki Takie 30 dkg to już kawał człowieka A ma być docelowo jakieś 10x więcej, nie wiem, gdzie ja to zmieszczę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 19:26   #217
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Moja ma stope 33mm, jak pomysle jakie to malenstwo... a jak wracam myslami jak urodzilam synka i potem myslalam gdzie on sie tam miescil i jak🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-14, 19:41   #218
farfarae
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 797
Dot.: Mamy majówki 2023

Stopa 33 mm A jaki duży się syn urodził?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
farfarae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 22:10   #219
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez farfarae Pokaż wiadomość
Stopa 33 mm A jaki duży się syn urodził?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W sumie przecietny, 3410g i 56cm w 41tc. Porownalam pomiary wtedy i teraz i mala ma praktycznie identyczne wymiary jak synek. 99% kolo 1mm mniej takze LICZE ze nie bedzie gigantem na czas porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-15, 04:59   #220
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez mrookuu Pokaż wiadomość
Wózek kupiliśmy Espiro Yoga, zielony kolor.
Fotelik ciezko było dopasować do naszego auta, stanęło na Cybexie Cloud Z2.

Załącznik 7783900Załącznik 7783901

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka

Piękne! Wózek mega mi się podoba i wyglada solidnie



Dziewczyny, gratulacje!! Jeju takie duże bejbiki już jak ten czas leci… A jak w ogóle brzuchy, urosły już? ja się nagle zrobiłam ogromna… albo to tylko moje wrażenie

Tez zaczęłam wyprawkę i ciągle przypominam sobie o kolejnych potrzebnych rzeczach. Ta lista nie ma końca i mam non stop wrażenie ze jeszcze o jakichś ważnych punktach zapominam…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-15, 09:13   #221
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez patrycjaa93 Pokaż wiadomość
Piękne! Wózek mega mi się podoba i wyglada solidnie



Dziewczyny, gratulacje!! Jeju takie duże bejbiki już jak ten czas leci… A jak w ogóle brzuchy, urosły już? ja się nagle zrobiłam ogromna… albo to tylko moje wrażenie

Tez zaczęłam wyprawkę i ciągle przypominam sobie o kolejnych potrzebnych rzeczach. Ta lista nie ma końca i mam non stop wrażenie ze jeszcze o jakichś ważnych punktach zapominam…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi z dnia na dzień brzuch wyrósł i już solidnie widać, ale jeszcze da radę pod ubraniem ukryć. Aż boję się ważenia u lekarza po świętach bo zaczęłam jeść za dwóch gdy minęły mi wymioty
A jeśli chodzi o wyprawkę to mam kilka ubranek, kosmetyki super z musteli dostałam przy zakupie wózka i jeden becik i ręcznik, wszystko nie planowane, kupione przy okazji. Staram się wstrzymać do potwierdzenia płci, ale te rzeczy są tak śliczne

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-16, 11:20   #222
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Dziewczyny macie w swojej wyprawce body przez głowę? Wiem, że te kopertowe łatwiej ubrać, ale niektóre są takie piękne i są właśnie przez głowę...

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 14:11   #223
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez mrookuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie w swojej wyprawce body przez głowę? Wiem, że te kopertowe łatwiej ubrać, ale niektóre są takie piękne i są właśnie przez głowę...

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Ja miałam większość przez głowę, kopertowe może 2-3 szt. Radziliśmy sobie ze zwykłymi bez problemów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 17:08   #224
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja jeszcze nie kompletuję wyprawki, chcę zacząć w styczniu.
Ale zaczniemy od mebli pod dziecko, bo nie mamy gdzie chować. Szukamy póki co odpowiedniej komody albo systemu, który nam się zmieści w sypialni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 11:31   #225
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy majówki 2023

Hej! Czy któraś z Was ma lub miała przodujące łożysko? Jakie są zalecenia lekarskie na to? Próbowałam się dowiedzieć czegoś od lekarki w szpitalu ale jakos mało informacji mi udzieliła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-23, 16:50   #226
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy majówki 2023

Hej! Ale tu cisza przedświąteczna pewnie..
Co u Was?
Ja miałam kilka dni stresu z krwawieniami i wizytą w szpitalu, gdzie powiedzieli mi właśnie ze mam przodujące łożysko. Dwa dni później na standardowym USG okazało się ze wszystko jest dobrze więc w sumie 3 dni krwawień, wyniki w porządku, łożysko tez, nikt nie potrafi wytłumaczyć. Mam tez od tygodnia spore bóle podbrzusza.
ALE to wszystko nieważne, bo dowiedziałam się ze będzie córeczka termin 25. maja wybraliśmy już imię - Miriam. Także jestem przeszczęśliwa

A jak tam u Was?
Wesołych i spokojnych świąt!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-23, 18:24   #227
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majówki 2023

U nas szał świąteczny. Napiekłam się ciast (zdecydowanie jestem bardziej od ciast niż jedzenia), już teraz chill, jesteśmy u rodziny. 🥰

Patrycja, to dobrze, że wszystko w porządku, mimo stresu po drodze. Gratulacje dziewczynki. 🥰

Ja czuję coraz mocniej już ruchy. Śmieszne uczucie. Ale fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 09:45   #228
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Patrycja gratulacje!
Ja miałam wczoraj wizytę, wciąż dziewczynka i wszystko super. 10.01 połówkowe. Mąż był pierwszy raz ze mną na USG, ale miał minę

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 16:49   #229
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy majówki 2023

Dziekuje!

Super ze wszystko w porządku

Haha dla mężczyzn to jest jakiś kosmos mój kochany zadał chyba ze 100 pytań na usg, już mi cierpliwości brakowało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-29, 17:56   #230
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majówki 2023

Mój pierwszy raz był jakoś w 12tc ze mną na usg. Po prenatalnych pierwszych, bo na prenatalnych był zakaz wejścia osoby towarzyszącej.
Przynajmniej mi nagrywa każde usg, gin ma gabinet tak urządzony, że dla os towarzyszących ma drugi monitor za ścianą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-29, 21:45   #231
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majówki 2023

Hej czy można do Was dołączyć?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 12:39   #232
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Oczywiście, zapraszamy. Opowiedz coś o sobie.

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 17:57   #233
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majówki 2023

My wypoczywamy po Sylwestrze, a dziecię na tyle aktywne, że mąż pierwszy raz poczuł kopniaka tak już na pewno. 20+5. Wcześniej może z raz poczul, że coś tam się rusza, a generalnie czułam tylko ja, dziś tak pierwszy raz, że bardziej konkretnie, choć na pewno to początki.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 18:12   #234
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
My wypoczywamy po Sylwestrze, a dziecię na tyle aktywne, że mąż pierwszy raz poczuł kopniaka tak już na pewno. 20+5. Wcześniej może z raz poczul, że coś tam się rusza, a generalnie czułam tylko ja, dziś tak pierwszy raz, że bardziej konkretnie, choć na pewno to początki.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale super!! To teraz podwójna radość
Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 08:44   #235
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Hej, wczoraj byłam na wizycie, z małą wszystko dobrze no i od wczoraj oficjalnie jestem już na L4, ostatnie 2 tyg to już tylko odliczałam ile jeszcze, było mi już bardzo cieżko.
Powoli zaczynam oglądać już internety i te wszystkie dziewczyńskie rzeczy a wy jak z zakupami? Zaczęłyście kompletowanie wyprawki? Mnie zostały już teraz niecałe 4 miesiące do terminu🫠

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-03, 18:18   #236
mrookuu
Raczkowanie
 
Avatar mrookuu
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 103
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja zaczęłam już intensywnie kupować. Strasznie dużo tego do ogarnięcia... za tydzień wyciągam mamę na zakupy ciuszkowe to poszalejemy. Bedzie po połówkowych na których mam nadzieję płeć się nie zmieni

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
mrookuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 23:00   #237
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majówki 2023

My jeszcze nic, ale przedwczoraj połówkowe - wszystko ok, potwierdzona dziewucha - i teraz się zacznie.

Zaczynamy od komody, bo nie miałabym nawet gdzie chować rzeczy na razie - tzn. komoda chyba za miesiąc, coś tam mogę zacząć kompletowac, byle nie za dużo żeby się zmieściło w dostępnym miejscu.
W miarę chcemy zacząć kompletować, żeby to też na miesiące rozłożyć. Łóżeczko, wózek nam odpadają, mam też do przejrzenia ciuchy po bratanicy męża. Więc ciuszki będę kupować dopiero po przejrzeniu, żeby nie przesadzić (te małe rozmiary dzieci mało niszczą), w międzyczasie na pewno chcemy ogarnąć fotelik z bazą.
Mam plan, żeby w najbliższe 3 dni wolne ogarnąć plan działania, jestem analitycznym typem i musze mieć poukładane co mam robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 06:53   #238
patrycjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 31
Dot.: Mamy majówki 2023

Ja tez już zaczęłam zakupy w sumie łóżeczko jest, przewijak tez (tylko pojemniki muszę dokupić), fotelik etc.
A z ubrankami się udało bo sąsiadka ma roczną dziewczynkę, więc chyba cała wyprawka ubraniowa jest (albo nawet i dwie sadzać po ilości tego ). Teraz tez muszę rozejrzeć się za komodą. I chcę jeszcze kupić laktator elektryczny, za pierwszym razem byłam nieprzygotowana i kiepsko to wspominam
Ciagle myśle nas wózkiem.. spacerówkę mam, więc nie wiem czy jest sens kupować zestaw spacerówka z gondolą, a inaczej nie mogę tutaj znaleźć nigdzie. Synek w ogóle nie chciał jeździć w gondoli i nie wiem na co się nastawiać. Mogę przejąć tez od znajomej taką jej zapasową gondole, ale jest bardzo masywna No i stara, taka typowo na przetrwanie z jednej strony widzę ze wszystkie mamy w okolicy kupują i chciałabym mieć jakaś piękną na moje wyobrażone spacerki z drugiej tutaj to koszt 10-15k nok (używany jakos ciężko dorwać, schodzą jak świeże bułeczki), wiec ciagle myśle czy jest sens ryzykować taki wydatek jesli może dziecko nie będzie chciało używać No i nie wiem… jakieś sugestie?
Myślałam żeby kupić w Polsce wózek i wysłać tutaj ale to chyba niedobry pomysł, bo na okolicę w jakiej mieszkam musi być dobra konstrukcja żeby przetrwał, a nawet nie mam jak sprawdzić na odległość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
patrycjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 14:49   #239
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy majówki 2023

Cześć, Dziewczyny, można dołączyć do Was? 3.05 spodziewam się Łucji, na pokładzie synek z września 2021
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 15:16   #240
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majówki 2023

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny, można dołączyć do Was? 3.05 spodziewam się Łucji, na pokładzie synek z września 2021
Witaj i spokojnej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-17 16:18:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.