Dieta kopenhaska - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 15:24   #361
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta kopenhadzka

uu a ze sie zpaytam myslisz ze sie beda za Toba na ulicy ogladac jak przy wzroscie 174 bedziesz miec 50 kg? bo ja mysle ze nie. ja mam 174 wzrostu i 59, 60 kg to jest max.
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:43   #362
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez ula2756 Pokaż wiadomość
uu a ze sie zpaytam myslisz ze sie beda za Toba na ulicy ogladac jak przy wzroscie 174 bedziesz miec 50 kg? bo ja mysle ze nie. ja mam 174 wzrostu i 59, 60 kg to jest max.
to dobra waga do tego wzrostu bo przynajmniej masz kształty a nie wystające kości
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 17:00   #363
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dieta kopenhadzka

Ja tak tylko off-topowo poproszę o poprawienie błędu w tytule wątku, bo kłuje w oczy za każdym razem, kiedy przeglądam forum

49kg i 174 cm wzrostu... Tja
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 19:14   #364
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Dieta kopenhadzka

174 cm wzrostu i 50 kg? A jaki masz wynik gęstości kości? Czy to nie jest już osteoporoza? Coraz więcej młodych dziewczyn ma problem z kruchością kości.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:42   #365
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
174 cm wzrostu i 50 kg? A jaki masz wynik gęstości kości? Czy to nie jest już osteoporoza? Coraz więcej młodych dziewczyn ma problem z kruchością kości.

kilka tygodni temu robilam wlasnie badanie i kosci mam w super stanie - moja ginekolozka az sie zdziwila ze sa takie mocne hmm moze to dlatego ze codziennie pije chociaz troche mleka kocham mleko
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 07:50   #366
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta kopenhadzka

Dziewczyny niezdrowa, zdrowa... ale to obsesyjne myslenie o swojej sylwetce - na zakupach, w lozku wszedzie. ile mozna?nie macie tego dosc? bo ja mam - serdecznie. uwierzcie mi - probowalam zdrowo. I NIC. nie wymagam wiele - rozmiar 38. niech mnie ktos wspiera chociaz.... powiem mi ze dam rade. bo KAZDEMU z domu jak mowie o diecie to jest tylko glupia mina. czy oni mysla ze mi to pomaga?
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 08:12   #367
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez ula2756 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niezdrowa, zdrowa... ale to obsesyjne myslenie o swojej sylwetce - na zakupach, w lozku wszedzie. ile mozna?nie macie tego dosc? bo ja mam - serdecznie. uwierzcie mi - probowalam zdrowo. I NIC. nie wymagam wiele - rozmiar 38. niech mnie ktos wspiera chociaz.... powiem mi ze dam rade. bo KAZDEMU z domu jak mowie o diecie to jest tylko glupia mina. czy oni mysla ze mi to pomaga?
No właśnie to obsesyjne myslenie o swojej sylwetce

Dla mnie czy dieta zdrowa czy niezdrowa to jednak dużo znaczy. Bo jednak co z tego, że zmieszczę się w mniejszy rozmiar, jak stracę przy tym 1/2 włosów albo nabawie się anemii Schudnąć - tak, ale nie kosztem zdrowia. Trzymam za Ciebie kciuki, że uda Ci się schudnąć w sposoób zdrowy i przemyślany Nie będę się wypowiadać na temat tej diety, bo jestem jej zdecydowaną przeciwniczką. Wydaje mi się, że zwłaszcza osoby młode, które w sumie nawet nie mają co zrzucać nie powinny się tak katować, tylko może trochę poćwiczyć

Swoją drogą pamiętaj o aktywności fizycznej i poczytaj forum, bo można znaleźć tu naprawdę sporo informacji w jaki sposób schudnąć zdrowo i trwale nie katując przy tym naszego organizmu.
Powodzenia
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 09:25   #368
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
kilka tygodni temu robilam wlasnie badanie i kosci mam w super stanie - moja ginekolozka az sie zdziwila ze sa takie mocne hmm moze to dlatego ze codziennie pije chociaz troche mleka kocham mleko
Ale badania densytometrycznego nie robi ginekolog. Na podstawie jakiego badania ginekolog stwierdził, że masz mocne kości?
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:31   #369
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Dot.: Dieta kopenhadzka

Milka19 dziekuje mimo wszystko ale jednak sprobuje tej kopenhadzkiej.niech sie dzieje co chce...
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 10:05   #370
czekoladka18
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do czekoladka18
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Ale badania densytometrycznego nie robi ginekolog. Na podstawie jakiego badania ginekolog stwierdził, że masz mocne kości?
mialam robione badania densytometryczne i jak poszlam do gina z wynikiem to sie zdziwila ze mam takie mocne kosci
czekoladka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 15:58   #371
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez ula2756 Pokaż wiadomość
Milka19 dziekuje mimo wszystko ale jednak sprobuje tej kopenhadzkiej.niech sie dzieje co chce...
Powodzenia
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 16:08   #372
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
hellow!! z rok temu robilam (ktorys raz z kolei) diete kopenhadzka czy kopenhasko wsio ryba i wytrzymalam najdluzej czyli 10 dni!! heh dla mnie to bylo cos bo nie wytrzymuje bvez slodyczy 2 dni ale udalo sie.nie chcialam duzo zrzucac wtedy to bylo jakies 3 kg bo zawsze bylam szczupla.ale po kilku dniach pomagalam sobie herbata z cytryna i slodzikiem na wieczor bo mdlalam prawie.od 10 dnia bylam na skraju wyczerpania.bo gdyby mozna bylo pic wiecej kaw no ale nie mozna to chociaz te herbate.no schudlam te 4 kg i zakonczyla po 10 dniach wiecej bym nie dala rady.ale musze przyznac ze nie czulam glodu tylko po prostu brak sil na cokolwiek.oczywiscie na szpinak i pomidory nie patrze=)

aha dodam ze trzeba sie wspomagac jakimis witaminami.ja taki glowny efekt uboczny mialam w postaci wypadajacych wlosow laaaa cos za cos

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-09-25 o 16:35 Powód: Opcja "edytuj".
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 07:52   #373
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta kopenhadzka

To jak to w koncu jest z tą kopenhadzka?Bo na niektórych stronach je się jeszcze owoce( grejpfruty itp)...która to taka skuteczna bez owoców czy z?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 14:53   #374
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez czekoladka18 Pokaż wiadomość
moja ginekolozka az sie zdziwila ze sa takie mocne hmm moze to dlatego ze codziennie pije chociaz troche mleka kocham mleko
Mleko jest przereklamowane.
Zwłaszcza, jeśli pije się go 'trochę'

Cytat:
Napisane przez malwoj Pokaż wiadomość
To jak to w koncu jest z tą kopenhadzka?Bo na niektórych stronach je się jeszcze owoce( grejpfruty itp)...która to taka skuteczna bez owoców czy z?
Z owocami na diecie trzeba ostrożnie i nie po południu/wieczorem, stawiamy raczej na warzywa.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 12:00   #375
ImaginationGirl
Raczkowanie
 
Avatar ImaginationGirl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

czy przy diecie kopenhaskiej mozna palic papierosy? czy ma to jakis wplyw na nia?
ImaginationGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:40   #376
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

hej dziewczyny !!!

czytam czytam i czytam ten watek i nie moge sie nadziwic jak rozne sa opinie o tej diecie i ile jest tu przeciwniczek i krytykujacych odchudzajacych sie..... a watek chyba powstal aby sobie doradzac a nie sie obrazac

ja ta diete stosuje juz po raz 3 ale nie dlatego ze mialam efekt jo-jo bo nie miałam, ale dlatego ze caly czas mam duza nadwage i powinnam jeszcze sporo schudnac..
a wiec pirwszym razem stosowalam ja latem 2 lata temu schudlam 7 kilo a przybralam w przeciagu 2 miesiecy jakies 2
nastepnie po rocznej przerwie znow ja stosowalam i schudlam 5 kilkogramow......i teraz znow stosuje jestem w 2 dniu
jesli chodzi o wytrzymanie 13 dni nie mialam z tym problemow oczywsicie sa dni kiedy odczuwa sie glod ale na to dobra woda niegazowana
ale moim zdaniem powinno sie miec motywacje dobra wtedy jest latwiej ..
ja nie kontrolowalam wagi jadlam wszytsko od pizzy wieczorami po wszelkie slodycze wiec znow przytylam i mam zamiar stracic znow ok 7 kg..



mam pytanie - nie stosowalam podczas tej diety zadnych wspomagaczy - np. kwas jablkowy, czy jakis tam, chrom czy tabletki z drozdzy..
czy mozna bez zadnych obaw sobie takimi specyfikami pomoc podczas kopenhaskiej????
pomozcie dziewczyny, i od razu uprzedzam nie odpowiadajcie przeciwniczki diety bo to moja sprawa ja pytam te ktore stosuja i sa zadowolone

pozdrawiam
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:59   #377
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Dieta kopenhadzka

a mnie denerwuja dziewczyny, które pisza ze efekt jojo murowany, że po tygodniu od stosowania diety wróciła waga- to chyba nic dziwnego skoro zaczelo sie normalnie jesc prawda?

Po 13 dniu nie wraca sie odrazu do jedzenia słodyczy,smażonego itp. Do menu powoli dodaje sie produkty i coraz wiecej cwiczy aż dojdzie sie do dawnego jadłospisu z uwzględnieneim wszystkich niezdrowych rzeczy;]
dlatego też niektore (podkreślam niektore) dziewczyny, które sa przykladem efektu jojo po DK sa sobie same winne.

takie jest moje zdanie...
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 19:04   #378
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

jestem, sprobuje....powiem potem co i jak..1 dzien dizs..
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:01   #379
Vaanilkaa
Raczkowanie
 
Avatar Vaanilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez MartuFFFia Pokaż wiadomość
a mnie denerwuja dziewczyny, które pisza ze efekt jojo murowany, że po tygodniu od stosowania diety wróciła waga- to chyba nic dziwnego skoro zaczelo sie normalnie jesc prawda?

Po 13 dniu nie wraca sie odrazu do jedzenia słodyczy,smażonego itp. Do menu powoli dodaje sie produkty i coraz wiecej cwiczy aż dojdzie sie do dawnego jadłospisu z uwzględnieneim wszystkich niezdrowych rzeczy;]
dlatego też niektore (podkreślam niektore) dziewczyny, które sa przykladem efektu jojo po DK sa sobie same winne.

takie jest moje zdanie...

masz racje Powinno sie powoli wracac do wcześniejszych nawyków i wszystko bedzie dobrze,ale najwazniejsze jest powolne zaczynanie jedzenia normalnie i wszystko ok
__________________
Teraz przełamie się
chcę namalować myśli me
bielą okryje szept
uda się

Będę silna
czuję, że tam w głębi duszy jeszcze
tak wiele kryje się

Vaanilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 20:16   #380
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Dieta kopenhadzka

a ja dzisiaj zaczelam dzien 1 i wcale nie bylo tak zle;]
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:18   #381
Vaanilkaa
Raczkowanie
 
Avatar Vaanilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Dieta kopenhadzka

No to bardzo dobrze 3mam kciuki i zdawaj relacje jak samopoczucie
__________________
Teraz przełamie się
chcę namalować myśli me
bielą okryje szept
uda się

Będę silna
czuję, że tam w głębi duszy jeszcze
tak wiele kryje się

Vaanilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 21:20   #382
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

pewnie, że ne było tak żle zwłszacza ze do 16 ganialam i przyszlam i zjadlam wszystko na raz, no moze nie wszystko bo nie dalam rady ale wiekszosc no i to by bylo na tyle

ejj jak myslicie zamiast szpinku mozna jesc groszek? i w jakich godzinach powinne byc te posilki?
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 21:37   #383
aniusiaaa
Rozeznanie
 
Avatar aniusiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 725
Dot.: Dieta kopenhadzka

Ja robiłam tą dietkę dwa razy w życiu... za pierwszym razem schudłam 7 kilo... za drugim 5 ... póki co nie mam zamiaru jej robić bardzo źle wspominam ten czas w trakcie cały czas myślalam tylko o żarciu, byłam strasznie głodna i wściekła na wszystkich a na zakupach było mi słabo bo nie miałam siły no ale wiadomo różne organizmy różni ludzie jedno jest pewne - po dotrwaniu do końca efekt schudnięcia napewno jest
aniusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:36   #384
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez sylweczenka Pokaż wiadomość
pewnie, że ne było tak żle zwłszacza ze do 16 ganialam i przyszlam i zjadlam wszystko na raz, no moze nie wszystko bo nie dalam rady ale wiekszosc no i to by bylo na tyle

ejj jak myslicie zamiast szpinku mozna jesc groszek? i w jakich godzinach powinne byc te posilki?
czytalam ze spzinak najlepiej zastapic kalafiorem lub brokułami uzylam tego 2 i malo nie zwymiotowalam jedzac cieple gotowane brokuły:|:| <zygi> stfuu

tez dzisiaj pierwszy dzien?
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 23:15   #385
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

tak , a Tobie jak sie zyje, bo ja generalnie rano czulam sie swietnie, nie ociezala, az sie zyc chcialo, a kawa pobudzila mnie do zycia ale po poludniu bylam glodna, nie zeby bardzo, zjadlam i lux ale widze po sobie ze jestem senna, ale...no nas nie zabije to nas wzmocni, ja caly czas dotleniam sie sporo, biore rozne witaminy, ale tak przyswajalne, nie z apteki(tam przyswajalnych jest kolo 15%) w tych naturalnych 80% jestem dobrej mysli, a Ty potm przechodzisz na co?
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:05   #386
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
sylweczenka...

jakie witaminki zazywaz i w jakiesj postaci ja niczym sie nie wspomagam ale myslam o tym

ja jestm juz w 4 dniu, czuje sie ok, pije duzo wody i staram sie nie myslec o jedzeniu ale czyms zajmowac

dziewczyny


czy stosujecie jakies wpomagacze na spalanie tluszczu czy cos takiego przy tej diecie>>?? czy mozna i wogole???

hej

godziny posiłków zaleza od Ciebie jaki masz rytm dnia ale chyba generalnie chodzi o to zeby ostatni posilek byl przed 18

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-11-27 o 15:48 Powód: Post pod postem - proszę używać "edycji" oraz opcji multicytowania!
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:13   #387
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

wiem wiem, ze przed 18, btw uzywaj edycji postow, nie pisze posta pod postem

witaminki to forever kids http://www.aloetech.pl/?product_id=38&category_id=7

no ja jestem na 2 dniu, jestme po kawie, nie jest zle...
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:33   #388
kopendiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 41
Dot.: Dieta kopenhadzka

dzieki sylweczenka

jestem od niedawna i niestety zachowuje sie slon w skladzie porcelany ... ale juz niedlugo bede gigantem forum na wizazu

pozdr wszytskich na kopnehadzkiej
kopendiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:19   #389
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez sylweczenka Pokaż wiadomość
tak , a Tobie jak sie zyje, bo ja generalnie rano czulam sie swietnie, nie ociezala, az sie zyc chcialo, a kawa pobudzila mnie do zycia ale po poludniu bylam glodna, nie zeby bardzo, zjadlam i lux ale widze po sobie ze jestem senna, ale...no nas nie zabije to nas wzmocni, ja caly czas dotleniam sie sporo, biore rozne witaminy, ale tak przyswajalne, nie z apteki(tam przyswajalnych jest kolo 15%) w tych naturalnych 80% jestem dobrej mysli, a Ty potm przechodzisz na co?
hej

mi tez sie super wiedzie hehe rano czulam sie super az chcialo sie zyc;] z racji tego ze do domu wrócilam dopiero teraz kupilam sobie salątke-uwaga!- w McDonaldzie;] ale bez rpzesady dzisiaj powinnam zjesc befsztyk i sałate wiec kupilam taka najprostsza salatke z samej sałaty i nic wiecej wiec sadze ze nie zniszczylam swojej diety co;>?
ej ej powiedz mi tam w 'menu' jest chude mieso z grilla z racji na pore roku grilla rozpalac nie bede i pomyslalam ze tak na szybko moglabym sobie np podsmazyc kawalek piersi z kurczaka...moze byc? Co Ty zamierzasz zrobi?
Na co przechodze? w sumie to na zadna konkretna diete,poprostu bede wprowadzala do diety normalne produkty ale stopniowo i przedewszystkim bede duzo cwiczyc zeby nie bylo eektu jojo.

Ejjj ja tez chce miec taki suwaczek DK w podpisie;d jak to zrobilas;>?

Powodzenia
koniecznie pisz codziennie jak tam Ci idzie w grupie zawsze razniej

p.s ostatni posilek o 19 przy tej diecie powinien byc
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:42   #390
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Dieta kopenhadzka

no ja juz po jedzeniu...ale genrealnie troche mniej jest we wtorek... naraize ok, chociaz nie barodz lubie jogurty naturalne, ale pewnie chodzi o perystaltykę jelit... a z grila...hm, nie no mysle ze moze byc, ja moze sobie w pikarniku upieke, przeceiz tez mozna, a bez przypraw i tluszczu to jest w porzadku. A tak w ogogle to ja np zamiast sałtaty jem fasolke zielona, zamiast szpinaku kalafior, groszek albo brokuly. Takze modifikuje ją nieco, bo ja bym nie zjadla sałaty z cytryna albo co gorsza szpinaku.. :_
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.