Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.8 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-08, 19:20   #91
zeneksalamandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 23
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mam pytanie,

Dziewczyna przyjmuje tabletki dwuskładnikowe o 11, rano się kochaliśmy, o 17 oddała luźny, wodnisty stolec (prawdodpobnie po kapuśniaku, który zjadła o 14, jednak brzuch ją pobolewał od rana). Czy jesteśmy bezpieczni w kontekście następnych stosunków? Wiem, że minęło 6h, ale zastanawia mnie czy ten ból brzucha nie oznaczał jakiejś niestrawności przez co może tabletka się nie wchłonęła?
zeneksalamandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-08, 21:25   #92
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 09:36   #93
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zeneksalamandra Pokaż wiadomość
Mam pytanie,

Dziewczyna przyjmuje tabletki dwuskładnikowe o 11, rano się kochaliśmy, o 17 oddała luźny, wodnisty stolec (prawdodpobnie po kapuśniaku, który zjadła o 14, jednak brzuch ją pobolewał od rana). Czy jesteśmy bezpieczni w kontekście następnych stosunków? Wiem, że minęło 6h, ale zastanawia mnie czy ten ból brzucha nie oznaczał jakiejś niestrawności przez co może tabletka się nie wchłonęła?
Producent w tym kontekście ma na myśli długotrwałą biegunkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-11, 10:45   #94
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dołączę się do tego postu, bo bardzo mnie nurtuje to pojęcie " ostra biegunka". Jeśli wezmę tabletkę i w ciągu 4h przegoni mnie jednorazowo do kibelka to już oznacza, że tabletka się nie wchłonęła i trzeba brać druga? Czy to bardziej chodzi, że w ciągu tych 3-4h musiałabym kilka razy być w kibelku i mieć rozwolnienie?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 10:07   #95
NancyLove
Przyczajenie
 
Avatar NancyLove
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny, mam dwa pytania o tabletki anty, niekoniecznie związane z ciążą, ale nie wiedziałam, gdzie mogę umieścić moje pytania, więc piszę tutaj.

Ile trwało wasze krwawienie (nie to z odstawienia, lecz to które jest na początku jak organizm przyzwyczaja się do nich) na początku brania tabletek?

Lekarka przypisała mi Orifique, dość mała dawka hormonów. Jestem na 1 blistrze, wczoraj po południu połknęłam 12stą tabletkę. Zaczęłam je brać od 1 dnia miesiączki tak jak jest najbardziej wskazane. Od tego czasu mam cały czas krwawienie, nasila się w godzinach 10-16, w nocy jest skąpe. Codziennie mniej więcej taka sama ilość krwi, musze nosić podpaski. Nic mnie jednak nie boli. Denerwuje mnie już to, nie wiem czy jest to normalne, jak było w waszym przypadku? Kiedy "cykl" zaczął działać prawidłowo?
Może powinnam zmienić tabletki?
NancyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-12, 19:16   #96
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 18:19   #97
Martyna280914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 27
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

hej dziewczyny wiem ze już trochę świruje ale potrzebuje potwierdzenia ze wszystko jest ok🤦🏻☠♀️ Dzisiaj mam wziac pierwsza pigułke po 7 dniach przerwy a zapomniałam wykupić nowe opakowanie tabletek w aptece ale mam w portfelu moja dodatkowa paczka tabletek. Termin ważności jest do 2025 roku ale schizuje się że przez to ze opakowanie leżało tyle w portfelu otwarte ( gdyż wcześniej już z niego korzystałam ) to tabletka nie zadziała tak jak świeża z nowego opakowania wiem ze to głupie ale czasami łapią mnie takie paranoje 🤦🏻☠♀️🤦🏻☠♀️ potrzebuje potwierdzenia że jest ok
Martyna280914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-13, 20:21   #98
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 12:21   #99
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Podbijam mój post "Dołączę się do tego postu, bo bardzo mnie nurtuje to pojęcie " ostra biegunka". Jeśli wezmę tabletkę i w ciągu 4h przegoni mnie jednorazowo do kibelka to już oznacza, że tabletka się nie wchłonęła i trzeba brać druga? Czy to bardziej chodzi, że w ciągu tych 3-4h musiałabym kilka razy być w kibelku i mieć rozwolnienie?". Proszę o odpowiedź, czy ja to dobrze rozumiem.
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 14:18   #100
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Podbijam mój post "Dołączę się do tego postu, bo bardzo mnie nurtuje to pojęcie " ostra biegunka". Jeśli wezmę tabletkę i w ciągu 4h przegoni mnie jednorazowo do kibelka to już oznacza, że tabletka się nie wchłonęła i trzeba brać druga? Czy to bardziej chodzi, że w ciągu tych 3-4h musiałabym kilka razy być w kibelku i mieć rozwolnienie?". Proszę o odpowiedź, czy ja to dobrze rozumiem.

Ostrą lub ciężką biegunkę masz wtedy jeśli utrzymuje się przez kilka dni.
3-4 godziny od przyjęcia tabletki masz zarówno w przypadku wymiotów i ciężkiej biegunki. Masz wówczas zaburzoną florę bakteryjną i może wystąpić zmniejszenie wchłaniania środka aktywnego.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 10:07   #101
tothemoon
Przyczajenie
 
Avatar tothemoon
 
Zarejestrowany: 2021-05
Lokalizacja: Bukareszt
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, ja tez dolacze do pytan o biegunke, bo nie wiem co producent mial na mysli i zawsze sie stresuje. Jesli przed uplynieciem 3-4h raz, max dwa razy pojde do toalety i bede miala rozwolnienie, to od razu musze przyjmowac druga tabletke? Nigdy tego nie robilam, bo nie mialam zapasowego blistra, a rozwolnienie to moja czesta przypadlosc, bo mam nierolerancje laktozy. Zawsze potem duzo o tym mysle i boje sie, ze tabletka nie zdazyla sie wchlonac. Wiec czym jest ta ostra biegunka?

Jeszcze mam pytanie, czy zyly na piersiach moga byc wynikiem antykoncepcji? Bo od dluzszego czasu widze te zyly i piersi sa obolale, bol lagodnieje podczas przerwy na krwawienie
tothemoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-20, 12:04   #102
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 13:24   #103
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez tothemoon Pokaż wiadomość
Hej, ja tez dolacze do pytan o biegunke, bo nie wiem co producent mial na mysli i zawsze sie stresuje. Jesli przed uplynieciem 3-4h raz, max dwa razy pojde do toalety i bede miala rozwolnienie, to od razu musze przyjmowac druga tabletke? Nigdy tego nie robilam, bo nie mialam zapasowego blistra, a rozwolnienie to moja czesta przypadlosc, bo mam nierolerancje laktozy. Zawsze potem duzo o tym mysle i boje sie, ze tabletka nie zdazyla sie wchlonac. Wiec czym jest ta ostra biegunka?

Jeszcze mam pytanie, czy zyly na piersiach moga byc wynikiem antykoncepcji? Bo od dluzszego czasu widze te zyly i piersi sa obolale, bol lagodnieje podczas przerwy na krwawienie
Producent ma na myśli uciążliwą biegunkę, no ale jeśli codziennie jesz laktozę to bym się zastanowiła...

Piersi mogą boleć od tabletek. Ja właśnie dlatego porzuciłam ten rodzaj antykoncepcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 13:36   #104
tothemoon
Przyczajenie
 
Avatar tothemoon
 
Zarejestrowany: 2021-05
Lokalizacja: Bukareszt
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Producent ma na myśli uciążliwą biegunkę, no ale jeśli codziennie jesz laktozę to bym się zastanowiła...

Piersi mogą boleć od tabletek. Ja właśnie dlatego porzuciłam ten rodzaj antykoncepcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jem codziennie 😉 chodziło mi bardziej o to, ze jak mam rozwolnienie to zazwyczaj od laktozy, a nie od jakiejś choroby. Mi takie jednorazowe rozwolnienia po laktozie zdarzają się max 2 razy w miesiącu jak coś zjem, świadomie lub nieświadomie. Czyli jeśli takie jednorazowe rozwolnienie się przydarzy to mogę być spokojna?
tothemoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 13:04   #105
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez tothemoon Pokaż wiadomość
Nie jem codziennie chodziło mi bardziej o to, ze jak mam rozwolnienie to zazwyczaj od laktozy, a nie od jakiejś choroby. Mi takie jednorazowe rozwolnienia po laktozie zdarzają się max 2 razy w miesiącu jak coś zjem, świadomie lub nieświadomie. Czyli jeśli takie jednorazowe rozwolnienie się przydarzy to mogę być spokojna?
Tak, możesz być spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 16:18   #106
Patikaa1239
Raczkowanie
 
Avatar Patikaa1239
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hejka, mam pewien problem, od 3 dni krwawię, a dopiero dzisiaj mam wziąć pierwszą tabletkę placebo, trochę się martwię, ale wszystkie tabletki wzięłam, nic nie pominęłam odstęp czasowy to były max 3h. Ostatnio dużo podróżowałam plus odbyłam podróż samolotem. Czy mam powody do obaw? Może to być przez złe wchłonięcie się leków? Byłam tez przeziębiona i brałam dużo paracetamolu. Kochałam się z chłopakiem w niedziele, a od środy krwawię. Wziąć dzisiaj normalnie tabletkę placebo? Pomóżcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Tabletki stosuje od ponad roku, 3 tygodnie temu byłam u ginekologa i było okej wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patikaa1239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 08:03   #107
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Patikaa1239 Pokaż wiadomość
Hejka, mam pewien problem, od 3 dni krwawię, a dopiero dzisiaj mam wziąć pierwszą tabletkę placebo, trochę się martwię, ale wszystkie tabletki wzięłam, nic nie pominęłam odstęp czasowy to były max 3h. Ostatnio dużo podróżowałam plus odbyłam podróż samolotem. Czy mam powody do obaw? Może to być przez złe wchłonięcie się leków? Byłam tez przeziębiona i brałam dużo paracetamolu. Kochałam się z chłopakiem w niedziele, a od środy krwawię. Wziąć dzisiaj normalnie tabletkę placebo? Pomóżcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Tabletki stosuje od ponad roku, 3 tygodnie temu byłam u ginekologa i było okej wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Paracetamol może faktycznie wpływać na osłabienie tabletek jeśli był brany w ilości większej niż 1000 w ciągu doby. Z tego co piszesz jesteś na tabletkach dwuskładnikowych więc odstęp czasowy do 3h nie ma wpływu na skuteczność antykoncepcji. Podróże nawet samolotem też nie wpływają na antykoncepcję.
Tu jedynie może mieć wpływ ten paracetamol
Możesz nie robić przerwy i zostać na tabletach aktywnych
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 17:42   #108
Patikaa1239
Raczkowanie
 
Avatar Patikaa1239
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Wzięłam wczoraj normalnie tabletek placebo bo nie wiedziałam co robić i wszystko jest okej, dostałam krwawienie z odstawienia, bo jest mocniejsze niż wcześniej. Sądzicie, że powinnam się przejmować? Dwa razy wzięłam na noc dwie tabletki apapu, więc nie przekroczyło 1000mg. Tabletkę aktywna mogę wziąć dopiero jutro bo zostały na innym mieszkaniu a nie miałam jak wybrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patikaa1239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 11:17   #109
Obca123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, wiem że to może głupie pytanie, ale jak ma się branie paracetamolu do tabletek placebo?
Czy podczas łykania tabletek placebo można bez konsekwencji przekroczyć tą dozwolona dawkę paracetamolu?
Czy jednak będzie to miało wpływ na działanie tabletek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obca123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-03, 14:27   #110
talarson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 13
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć. Czy któraś z was przyjmowała tabletki Qlaira? Jak wasze opinie?
talarson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 20:42   #111
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 22:20   #112
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej. Dręczy mnie jedna rzecz. Ostatnio wypiłam drinka, który miał w sobie różne bezpieczne dla tabletek składniki i trochę likieru z gorzkich pomarańczy. Po 4-5h od tego drinka wzięłam tabletkę antykoncepcyjną. Drink był tylko jeden. Czy mam powód do niepokoju? Czy taka wydaje mi się, że niewielka ilość mogła wpłynąć na tabletkę?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 22:23   #113
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Hej. Dręczy mnie jedna rzecz. Ostatnio wypiłam drinka, który miał w sobie różne bezpieczne dla tabletek składniki i trochę likieru z gorzkich pomarańczy. Po 4-5h od tego drinka wzięłam tabletkę antykoncepcyjną. Drink był tylko jeden. Czy mam powód do niepokoju? Czy taka wydaje mi się, że niewielka ilość mogła wpłynąć na tabletkę?
Alkohol nie ma wpływu na wchłanianie się tabletki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 05:45   #114
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Oj alkohol to wiem, ale chodzi mi o ten likier z gorzkich pomarańczy, bo wiecie w końcu to cytrus. I zastanawiam się czy on może wpłynąć na skuteczność tabletek mimo, że był jednym ze składników tego jednego drinka.
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 06:46   #115
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Oj alkohol to wiem, ale chodzi mi o ten likier z gorzkich pomarańczy, bo wiecie w końcu to cytrus. I zastanawiam się czy on może wpłynąć na skuteczność tabletek mimo, że był jednym ze składników tego jednego drinka.
Wplyw chyba ma grapefruit, poza tym w takich przetworach jak likiery czy inne cuda tego wyciagu sa znikome ilosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 10:10   #116
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Czyli te znikome ilości nie mają żadnego wpływu? Nie muszę się stresować?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 10:26   #117
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Czyli te znikome ilości nie mają żadnego wpływu? Nie muszę się stresować?
Nie, nie musisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 10:30   #118
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xzagubionax Pokaż wiadomość
Czyli te znikome ilości nie mają żadnego wpływu? Nie muszę się stresować?
Tym bardziej ze w wiekszosci likierow i innych produktow spozywczych jest atomat i sztuczny smak niz prawdziwe gorzkie pomarancze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 10:31   #119
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Patikaa1239 Pokaż wiadomość
Wzięłam wczoraj normalnie tabletek placebo bo nie wiedziałam co robić i wszystko jest okej, dostałam krwawienie z odstawienia, bo jest mocniejsze niż wcześniej. Sądzicie, że powinnam się przejmować? Dwa razy wzięłam na noc dwie tabletki apapu, więc nie przekroczyło 1000mg. Tabletkę aktywna mogę wziąć dopiero jutro bo zostały na innym mieszkaniu a nie miałam jak wybrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każdy organizm jest inny. Być może Twój zareagował na zmianę klimatu, podróż itd. Jeśli regularnie brałaś tabletki, to ja bym się nie martwiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 14:12   #120
Patikaa1239
Raczkowanie
 
Avatar Patikaa1239
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 42
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Każdy organizm jest inny. Być może Twój zareagował na zmianę klimatu, podróż itd. Jeśli regularnie brałaś tabletki, to ja bym się nie martwiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za uspokojenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patikaa1239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-15 19:54:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.