Kobieta z kobietą?:) - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-19, 15:48   #2911
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Za pisanie tak absurdalnych bredni, to powinno się wlepiać jakiś specjalny rodzaj kartek.



Jak ktoś chce z kimś innym uprawiać seks będąc w związku to niech chociaż szczerze powie o tym drugiej osobie, a nie robi to za jej plecami, no bo przecież seks z kobietą to nie zdrada i na pewno każdy facet tak uważa

A co do tego, że każdy w jakimś stopniu jest bi...ja na milion procent jestem hetero, więc na pewno nie każdy
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 06:51   #2912
MASTURBATORKA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: PODLASKIE
Wiadomości: 6
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez izzizz Pokaż wiadomość
czy ktoras z was miala fantazje seksualne o kobiecie? Chcialybyscie sprobowac jak to jest?
Podobno wiekszosc kobiet jest biseksualna z przewazeniem w strone hetero. Osobiscie nie wyobrazam sobie aby inna kobieta mogla mi dostarczyc tyle przyjemnosci co mezczyzna a z drugiej strony nie zaprzecze ze nigdy o tym nie myslalam... Wyobrazam to sobie jednak jako cos zupelnie innego niz kontakt z mezczyzna, na tyle innego ze nie wiem czy jakiekolwiek porownywanie ma sens.
czesc ja prubowalam tego ze swoja kolerzanka przypadkiem to wyszlo nocowalam u niej polozylismy sie spac a ona zaczela mnie powoli dotykac puzniej tam calowac w sumie fajnie bylo doprowadzila mnie do orgazmu dawno to bylo ale morzesz sprubowac bo ciagle bedziesz sie tylko zastanawiac
MASTURBATORKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 09:33   #2913
Michalina724
Raczkowanie
 
Avatar Michalina724
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

ja też bym chyba chciała spróbować
Michalina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-20, 15:29   #2914
Mmon9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Też bym chciała ;-) najlepiej z jakąś ładną blondynką haha tego jeszcze nie próbowałam więc jakby była okazja czemu nie ;-)
Mmon9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 00:36   #2915
zuzanka1519
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja uważam, że orientacja, szczególnie dla wielu kobiet jest trudna do określenia. Wg mnie niektóre osoby są w 100% hetero, niektóre w 100% homo, a większość jest gdzieś pomiędzy, choć gdy jest to np. 95% w stronę hetero, a 5% w stronę homo, to czasem jest to prawie niezauważalne, aż w końcu kiedyś spodoba Ci się ktoś te samej płci i zaczniesz się zastanawiać.

To że np. fantazjujesz o seksie z kobietą czy że kiedyś się z nią np. całowałaś, to jeszcze nic nie znaczy. Dużo osób tak ma i często wynika to po prostu z ciekawości. Sama całowałam się z koleżanką i wtedy nawet by mi do głowy nie przyszło, że może mi się kiedyś spodobać kobieta. Bardziej chodzi o uczucia. Czy jesteś w stanie pokochać kobietę, stworzyć z nią bliższa relację, być z nią w silnym emocjonalnie związku.

Moje najbliższe doświadczenie z kobietą to pocałunek, ale gdybym nie była w związku z mężczyzną, to chętnie bym się z kobietą przespała. I jest wiele takich koleżanek, z którymi przespałabym się tylko z ciekawości, ale było w moim życiu kilka dziewczyn, do których czułam coś więcej, z którymi chciałabym chociaż spróbować stworzyć związek, gdzie nie myślałam tylko o seksie z nimi. I to przez te dziewczyny, skłaniam się bardziej ku temu, by określać się jako bi, choć bardzo nie lubię stwierdzać "Jestem hetero" czy "Jestem bi", bo mam wrażenie że w moim przypadku żadne z tych stwierdzeń nie jest do końca prawdziwe.
zuzanka1519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 12:54   #2916
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez zuzanka1519 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że orientacja, szczególnie dla wielu kobiet jest trudna do określenia. Wg mnie niektóre osoby są w 100% hetero, niektóre w 100% homo, a większość jest gdzieś pomiędzy, choć gdy jest to np. 95% w stronę hetero, a 5% w stronę homo, to czasem jest to prawie niezauważalne, aż w końcu kiedyś spodoba Ci się ktoś te samej płci i zaczniesz się zastanawiać.

To że np. fantazjujesz o seksie z kobietą czy że kiedyś się z nią np. całowałaś, to jeszcze nic nie znaczy. Dużo osób tak ma i często wynika to po prostu z ciekawości. Sama całowałam się z koleżanką i wtedy nawet by mi do głowy nie przyszło, że może mi się kiedyś spodobać kobieta. Bardziej chodzi o uczucia. Czy jesteś w stanie pokochać kobietę, stworzyć z nią bliższa relację, być z nią w silnym emocjonalnie związku.

Moje najbliższe doświadczenie z kobietą to pocałunek, ale gdybym nie była w związku z mężczyzną, to chętnie bym się z kobietą przespała. I jest wiele takich koleżanek, z którymi przespałabym się tylko z ciekawości, ale było w moim życiu kilka dziewczyn, do których czułam coś więcej, z którymi chciałabym chociaż spróbować stworzyć związek, gdzie nie myślałam tylko o seksie z nimi. I to przez te dziewczyny, skłaniam się bardziej ku temu, by określać się jako bi, choć bardzo nie lubię stwierdzać "Jestem hetero" czy "Jestem bi", bo mam wrażenie że w moim przypadku żadne z tych stwierdzeń nie jest do końca prawdziwe.
Dokladnie. Zwłaszcza, że w przypadku kobiet ogółem panuje o wiele wieksze spoleczne przyzwolenie na bliskie kontakty, co tez zacheca do eksperymentowania.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 21:41   #2917
madamcleopatra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Coś o niebie mówiła, to pewnie o to chodziło.
Mówiła że natknęła się na dziewczę w typie urody, który jej się zawsze podobał.
Wcześniej tylko marzenia o kobietach i sny a tu sen na jawie i zielone światło ze względu na okoliczności i otwartość tamtej.
Zmacała ją, ostro się nakręciła i w pewnym sensie, doszła, po tym jak jej rękę w majtki włożyła.
Ta historia kojarzy mi się z pewną sytuacją która mi się przytrafiła o której myślę każdego dnia. Aż musiałam swój pierwszy post napisać...

Wieczorem z kilkoma osobami poszliśmy do klubu. Jeden z moich kolegów nie odstępował mnie na krok, zawsze mu się podobałam i nigdy tego nie ukrywał. Tańczyliśmy pól wieczoru razem, aż tu nagle czuje na sobie czyjeś delikatne dłonie, Najpierw na biodrach potem delikatnie ręce przesuwały się niżej na moje nagie uda ( miałam krotką sukienkę bardzo opiętą).

Mój znajomy zobaczył co się dzieje i mocno chwycił mnie w pasie, obserwując ręce obcej dziewczyny pieszczące mnie delikatnie. Tańczyliśmy cały czas w trójkę i robiło się coraz bardziej gorąco.

Bardzo się nakręciłam a dziewczyna coraz śmielej mnie pieściła. Kolega szepnął czy może się dołączyć pokiwałam głowa, że nie. Szarpnął mną zbliżając do siebie . Oparłam nogę na biodrze kolegi a dziewczyna zaspokoiła mnie wkładając rękę pod sukienkę....

Nigdy wcześniej nie myślałam o sexie z dziewczyną ale od tamtego wieczoru nie mogę przestać fantazjować o kobietach...ten dotyk, ta zmysłowość.......odpłynęł am, chce więcej i więcej... zupełnie inna bajka niż z facetem

nie mogę przestać o tym myśleć....

Edytowane przez madamcleopatra
Czas edycji: 2020-01-30 o 22:32
madamcleopatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 09:37   #2918
RegiRen
Raczkowanie
 
Avatar RegiRen
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Nie potrafie wyobrazic sobie takiej sytuacje, a jesli nawet- brzydzi mnie to wiec nic z tego. Jestem w 100% hetero.
RegiRen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 09:24   #2919
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Nie nigdy nie myślałam o kobietach nawet nie miałam fantazji tylko faceci mi w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 18:25   #2920
JankaJankowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 36
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja niby jestem bi (o czym mój facet wie), piszę niby, bo bardzo podoba mi się kobiece ciało u zadbanych kobiet. Często mam tak, że z chęcią obejrzałabym się za kobieta na ulicy, a mężczyzna - rzadko.

A mimo to nie wyobrażam sobie seksu z kobietą, nie wiem, do seksu potrzebuję silnego, dużego (większego ode mnie) męskiego ciała no i seks bez prawdziwego penisa (mam chyba fetysz ) wydaje mi się jakis taki jak nie-seks.
JankaJankowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 19:17   #2921
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja też nie mogę sobie wyobrazić seksu, bez penisa. Oczywiście to tylko mój punkt widzenia. Poza tym strasznie mnie podnieca samo pożądanie mojego faceta jak ja na niego działam, a z kobietą no nie wiem nie potrafię sobie tego wyobrazić
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-06, 18:59   #2922
Ala321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja umiem wyobrazić sobie seks z kobietą.

Całowalam sie i dotykałam kobiety, nigdy nie poszłam na całość ale bardzo bym chciała.

Z łatwością fantazjuję o kobiecie i jest bardzo to podniecające mam nadzieję, że się to wydarzy jak najszybciej.
Ala321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 09:50   #2923
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez zuzanka1519 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że orientacja, szczególnie dla wielu kobiet jest trudna do określenia. Wg mnie niektóre osoby są w 100% hetero, niektóre w 100% homo, a większość jest gdzieś pomiędzy, choć gdy jest to np. 95% w stronę hetero, a 5% w stronę homo, to czasem jest to prawie niezauważalne, aż w końcu kiedyś spodoba Ci się ktoś te samej płci i zaczniesz się zastanawiać.

Tak, z tego co obserwuję, to wygląda na to, że większość z nas jest gdzieś pomiędzy. Dopiero przy bliższym poznaniu to wychodzi.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 11:26   #2924
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez renata_b_1993 Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę sobie wyobrazić seksu, bez penisa. Oczywiście to tylko mój punkt widzenia. Poza tym strasznie mnie podnieca samo pożądanie mojego faceta jak ja na niego działam, a z kobietą no nie wiem nie potrafię sobie tego wyobrazić

Ja też.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 17:20   #2925
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez renata_b_1993 Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę sobie wyobrazić seksu, bez penisa. Oczywiście to tylko mój punkt widzenia. Poza tym strasznie mnie podnieca samo pożądanie mojego faceta jak ja na niego działam, a z kobietą no nie wiem nie potrafię sobie tego wyobrazić
Penisa można zastąpić. Mnie w sferze fantazji kręci seks z inną kobietą, jednak nigdy z jakąś konkretną, napewno musiała by mieć duże piersi ale czy chciałabym takową fantazje uskutecznić? No nie wiem.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 15:10   #2926
Imelda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 34
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez renata_b_1993 Pokaż wiadomość
Ja też nie mogę sobie wyobrazić seksu, bez penisa. Oczywiście to tylko mój punkt widzenia. Poza tym strasznie mnie podnieca samo pożądanie mojego faceta jak ja na niego działam, a z kobietą no nie wiem nie potrafię sobie tego wyobrazić
Pamiętajmy, że penisa zawsze można zastąpić akcesoriami.
Imelda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 02:47   #2927
anya3491
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

...przerobiłam cały ten wątek i śmiać mi się chce.

Pełno tchórzliwych "lesb" (i używam tu tego słowa tendencyjnie) które nie mają na tyle odwagi żeby przyznać się do swoich preferencji ani przed sobą, ani przed innymi anonimowo w internecie, tylko dlatego że nie przeszkadza im sypianie z facetemi (ale również niespecjalnie je podnieca), oraz z obawy przed byciem "tą inną".

(przykłady w paragrafie poniżej pochodzą tylko i wyłącznie z tego tematu)

Panie które wolą seks z paniami ale nie wyobrażają sobie związku z inną panią. Kobiety z dużym libido które "odreagowywują" z innymi kobietami bo seks z mężczyznami sprawia że czują się jak "dziwki". Panie dla których "rodzina to tylko K+M" ale "w łóżku to co innego". Panie które są "100% hetero" ale od "zawsze podobały im się kobiety, nawet bardziej". Panie zamężne które przed ślubem nie wyjawiły drugiej połówce co mają w głowie. Panie w związkach cywilnych które potrafią pisać paragrafy o wymarzonych "przyjaźniach" z inną kobietą ale seks w małżeństwie porównują do "prostytucji". Panie które...

...i mogłabym tak długo. Moją "ulubioną" wypowiedzią jest ta w której jedna koleżanka twierdzi iż "nie jest [tak] w 100% biseksualna", a w następnej sugeruje że jeżeli z obecnym partnerem jej nie wyjdzie to prawdopodobnie przerzuci się na kobiety, a w ogóle to chyba tak czy inaczej by to zrobiła gdyby go nie spotkała.

Ogólnie dominuje masa gimnastyki umysłowej, żonglerki słownej i dysonansu autopoznawczego mających na celu ochronę tożsamości, albo raczej tego co szanowne użytkowniczki sądzą o własnej tożsamości. Zawsze irytowało mnie że moje przyjaciółki (i kobiety ogólnie) potrafią bardzo trafnie analizować inne osoby, ale od określenia własnych upodobań i motywacji dzieli je jakaś bariera, coś jakby tafla oszronionego szkła - przy odpowiednio długiej analizie można zidentyfikować co znajduje się po drugiej stronie, ale lepiej nie patrzeć, bo może się okazać się nie spodoba. W skrócie - awersja do introspekcji.

Sama nigdy nie miałam takich problemów więc możliwe że jestem dziwna.

W sumie tyle - serdecznie współczuję mojej dwójce rodzeństwa że będąc "zmuszona" do związania się z babkami (bo są hetero) mogą trafić na kogoś takiego jak wy.



Do dziewczyn które potrafiły jasno i głośno określić się przed innymi na wstępie związku, bez marnowania cudzego czasu: brawo. Do reszty (czyli jakichś 80% odwiedzających ten wątek pań)... trochę autorefleksji. Życie nie przydarza się wyłącznie wam - nie ma nic złego w tym że wolicie kobiety, ale jest w okłamywaniu siebie i innych.

Edytowane przez anya3491
Czas edycji: 2021-03-22 o 10:42
anya3491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 08:24   #2928
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez anya3491 Pokaż wiadomość
...przerobiłam cały ten wątek i śmiać mi się chce.

Pełno tchórzliwych "lesb" (i używam tu tego słowa tendencyjnie) które nie mają na tyle odwagi żeby przyznać się do swoich preferencji ani przed sobą, ani przed innymi anonimowo w internecie, tylko dlatego że nie przeszkadza im sypianie z facetemi (ale również niespecjalnie je podnieca), oraz z obawy przed byciem "tą inną".

(przykłady w paragrafie poniżej pochodzą tylko i wyłącznie z tego tematu)

Panie które wolą seks z paniami ale nie wyobrażają sobie związku z inną panią. Kobiety z dużym libido które "odreagowywują" z innymi kobietami bo seks z mężczyznami sprawia że czują się jak "dziwki". Panie dla których "rodzina to tylko K+M" ale "w łóżku to co innego". Panie które są "100% hetero" ale od "zawsze podobały im się kobiety, nawet bardziej". Panie zamężne które przed ślubem nie wyjawiły drugiej połówce co mają w głowie. Panie w związkach cywilnych które potrafią pisać paragrafy o wymarzonych "przyjaźniach" z inną kobietą ale seks w małżeństwie porównują do "prostytucji". Panie które...

...i mogłabym tak długo. Moją "ulubioną" wypowiedzią jest ta w której jedna koleżanka twierdzi iż "nie jest [tak] w 100% biseksualna", a w następnej sugeruje że jeżeli z obecnym partnerem jej nie wyjdzie to prawdopodobnie przerzuci się na kobiety, a w ogóle to chyba tak czy inaczej by to zrobiła gdyby go nie spotkała.

Ogólnie dominuje masa gimnastyki umysłowej, żonglerki słownej i dysonansu autopoznawczego mających na celu ochronę tożsamości, albo raczej tego co szanowne użytkowniczki sądzą o własnej tożsamości. Zawsze irytowało mnie że moje przyjaciółki (i kobiety ogólnie) potrafią bardzo trafnie analizować inne osoby, ale od określenia własnych upodobań i motywacji dzieli je jakaś bariera, coś jakby tafla oszronionego szkła - przy odpowiednio długiej analizie można zidentyfikować co znajduje się po drugiej stronie, ale lepiej nie patrzeć, bo może się okazać się nie spodoba. W skrócie - awersja do introspekcji.

Sama nigdy nie miałam takich problemów więc możliwe że jestem dziwna.

W sumie tyle - serdecznie współczuję mojej dwójce rodzeństwa że będąc "zmuszona" do związania się z babkami (bo są hetero) mogą trafić na kogoś takiego jak wy.



Do dziewczyn które potrafiły jasno i głośno określić się przed innymi na wstępie związku, bez marnowania cudzego czasu: brawo. Do reszty (czyli jakichś 80% odwiedzających ten wątek pań)... trochę autorefleksji. Życie nie przydarza się wyłącznie wam - nie ma nic złego w tym że wolicie kobiety, ale jest w okłamywaniu siebie i innych.
W punkt.

Każdy ma prawo do swoich preferencji, wydawało mi się że mam statystycznie sporo znajomych homo, a teraz myślę że może większość ludzi jest bi tylko to ukrywa? Kompletnie nie rozumiem.
Ja w łóżku zawsze chcę być jedyną kobietą i tyle, inne mnie nie pociągają, nie interesują kompletnie w kontekście seksu. Np. nigdy w życiu nie chciałabym patrzeć jak facet, który powinien zabawiać mnie zabawia inną.;p No nie, jakbym nie patrzyła jestem hetero. Jak kogoś kręcą inne banki to nie ma tej samej orientacji co ja i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 10:03   #2929
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
W punkt.

Każdy ma prawo do swoich preferencji, wydawało mi się że mam statystycznie sporo znajomych homo, a teraz myślę że może większość ludzi jest bi tylko to ukrywa? Kompletnie nie rozumiem.
Ja w łóżku zawsze chcę być jedyną kobietą i tyle, inne mnie nie pociągają, nie interesują kompletnie w kontekście seksu. Np. nigdy w życiu nie chciałabym patrzeć jak facet, który powinien zabawiać mnie zabawia inną.;p No nie, jakbym nie patrzyła jestem hetero. Jak kogoś kręcą inne banki to nie ma tej samej orientacji co ja i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patrzenie jak facet zabawia inna to nie jest bi/homoseksualizm tylko brak monogamii. mozna miec monogamiczny, romanytyczny seks z partnerem tej samej plci i nie patrzec jak ta osoba "zabawia" kogos innego
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-29, 11:14   #2930
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;88781663]patrzenie jak facet zabawia inna to nie jest bi/homoseksualizm tylko brak monogamii. mozna miec monogamiczny, romanytyczny seks z partnerem tej samej plci i nie patrzec jak ta osoba "zabawia" kogos innego[/QUOTE]Wydaje mi się, że trzeba mieć jakieś bi odchyły, żeby to człowieka kręciło. Wszystko jedno, jak to nazwiesz, chodziło mi tylko o to, że nie wyobrażam sobie w żadnych fantazjach innej baby w swoim łóżku (czy gdziekolwiek), tylko facetów. Monogamiczne czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-29, 11:54   #2931
lifjaa
Raczkowanie
 
Avatar lifjaa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Hohlstein
Wiadomości: 192
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
W punkt.

Każdy ma prawo do swoich preferencji, wydawało mi się że mam statystycznie sporo znajomych homo, a teraz myślę że może większość ludzi jest bi tylko to ukrywa? Kompletnie nie rozumiem.
Ja w łóżku zawsze chcę być jedyną kobietą i tyle, inne mnie nie pociągają, nie interesują kompletnie w kontekście seksu. Np. nigdy w życiu nie chciałabym patrzeć jak facet, który powinien zabawiać mnie zabawia inną.;p No nie, jakbym nie patrzyła jestem hetero. Jak kogoś kręcą inne banki to nie ma tej samej orientacji co ja i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To są już fetycze, a nie orientacja.....
lifjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 19:54   #2932
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Wyjdźmy wszystkie z szaf, to będzie nam raźniej. Bycie bi/les to nie powód do wstydu.

Szczęśliwy i dożywotni związek z facetem nie "leczy"/zmienia wam orientacji w żaden sposób.
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 21:55   #2933
malczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Wyjdźmy wszystkie z szaf, to będzie nam raźniej. Bycie bi/les to nie powód do wstydu.

Szczęśliwy i dożywotni związek z facetem nie "leczy"/zmienia wam orientacji w żaden sposób.
Ja jestem biseksualna i nigdy nie robiłam z tego tematu tabu. Przecież wszystko jest dla ludzi Znam natomiast lesbijki, które właśnie leczyły się związkami z mężczyznami i nawet szybkimi małżeństwami. Chyba żadna z nich nie była potem szczęśliwa :/
malczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-04, 16:23   #2934
Klara95
Raczkowanie
 
Avatar Klara95
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 37
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Trudno mowic o wstydzie jesli bi/bi-curious/les dotyczy wiekszości kobiet. Chyba prawie kazda zastanawia/ła sie nad swoją orientacją.
Z moich kolezanek i znajomych wiekszosc jest wlasnie bi, tylko kilka 100% hetero i moze jedna les.
Klara95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 08:08   #2935
Weronissia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 45
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

ja myślałam by mieć 2 kobietę ale i faceta w łóżku bo zawze to jakaś nowość

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

najlepiej nie zdrada a seks z facetem i kobetą
Weronissia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-05, 20:09   #2936
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Najlepiej nie zdrada w ogóle.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 10:58   #2937
agata7474
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Miałam kilka razy takie przygody, mąż czasami się dołączał, czasami nie, Jeśli był plan że się dołączy to zabawa z inną kobieta była grą wstępną, długą, namiętną, bardzo przyjemną, Czasami było tak długo i mocno że na męża nie miałyśmy już ochoty.

Większość kobiet marzy o pieszczotach i inną, ale bardzo mało się decyduje. A szkoda bo chciałabym to robić jeszcze wiele, wiele razy.

Edytowane przez agata7474
Czas edycji: 2022-03-06 o 11:07
agata7474 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 17:06   #2938
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez agata7474 Pokaż wiadomość
Miałam kilka razy takie przygody, mąż czasami się dołączał, czasami nie, Jeśli był plan że się dołączy to zabawa z inną kobieta była grą wstępną, długą, namiętną, bardzo przyjemną, Czasami było tak długo i mocno że na męża nie miałyśmy już ochoty.

Większość kobiet marzy o pieszczotach i inną, ale bardzo mało się decyduje. A szkoda bo chciałabym to robić jeszcze wiele, wiele razy.
Pewnie rownie prawdopodobne jak to ze wiekszosc mezczyzn marzy o pieszczotach z innym mezczyzna.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-15, 10:01   #2939
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89142304]Pewnie rownie prawdopodobne jak to ze wiekszosc mezczyzn marzy o pieszczotach z innym mezczyzna.[/QUOTE]


Na pewno nie większość, ale wielu skrycie o tym właśnie marzy Im bardziej homofobiczne społeczeństwie, tym więcej takich marzących w hetero związkach.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 21:09   #2940
stranger001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 26
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Na pewno nie większość, ale wielu skrycie o tym właśnie marzy Im bardziej homofobiczne społeczeństwie, tym więcej takich marzących w hetero związkach.
Nie. Osób homo- czy bi- jest mniej więcej tyle samo w każdym społeczeństwie, bez względu na to czy jest ono homofobiczne czy nie.
stranger001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 10:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.