Rozstanie z facetem XXXV - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 11:43   #3421
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez sundaville Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie było mnie na wątku dłuższy czas, wpadam aby się pożegnać.

Były jakiś czas temu zaczął się odzywać z chęcią powrotu. Na początku nie chciałam, nie odpuszczał, widziałam, że się stara, że mu zależy. Pojechałam z koleżanką nad morze przemyśleć, wyszaleć się, odciąć od tego wszystkiego. No i po powrocie do domu, wróciłam też do niego, ale jakoś na razie bez przekonania...

Dziękuję za wsparcie, które od Was otrzymałam w tych ciężkich chwilach. Jesteście wspaniałe wątek zostawiam w subskrypcjach, będę podczytywać

Wszystkim Wam życzę powodzenia i szczęścia przede wszystkim, oby życie układało się tak jak tego chcecie
Oby tym razem Wam się udało. Pozdrawiam i trzymam kciuki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:40   #3422
K_ropka
Raczkowanie
 
Avatar K_ropka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 288
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cześć Kochane!
Jakaś ciężka noc była... Ja też miałam koszmary (z nim w roli głównej). Obudziłam się o 6 i już nie zasnęłam. Odwołałam nawet trening, niespecjalnie się czuję :/ Chyba umówię się z kimś na popołudnie lub wieczór, nie chcę się poddawać temu fatalnemu nastrojowi.
Właśnie przed chwilą się zorientowałam, że to już 3 tygodnie u mnie minęły! No i jest różnie, ale ogólnie rzecz biorąc tendencja jest zwyżkowa
magbeth - tekst o wielorybie mnie rozłożył na łopatki!!! Ja też się nasłuchałam swego czasu... Jak to się człowiek może zdziwić taką "prawdą" o sobie, no naprawdę...
cziki - chyba jesteśmy w podobnym wieku Jak już się obie ogarniemy nieco, koniecznie musimy się powymieniać informacjami, jak i gdzie poznać sensownego faceta po 30 O ile to w ogóle możliwe jest
sundaville - trzymam mocno kciuki za Was, Kochana!
Co do rocznic - na szczęście naszą niedoszłą pierwszą spędzę daleeeeko stąd opalając ciałko i popijając egzotyczne drinki Raczej nie będę o nim myśleć
K_ropka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 12:41   #3423
madlenee
Raczkowanie
 
Avatar madlenee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 193
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez sundaville Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie było mnie na wątku dłuższy czas, wpadam aby się pożegnać.

Były jakiś czas temu zaczął się odzywać z chęcią powrotu. Na początku nie chciałam, nie odpuszczał, widziałam, że się stara, że mu zależy. Pojechałam z koleżanką nad morze przemyśleć, wyszaleć się, odciąć od tego wszystkiego. No i po powrocie do domu, wróciłam też do niego, ale jakoś na razie bez przekonania...

Dziękuję za wsparcie, które od Was otrzymałam w tych ciężkich chwilach. Jesteście wspaniałe wątek zostawiam w subskrypcjach, będę podczytywać

Wszystkim Wam życzę powodzenia i szczęścia przede wszystkim, oby życie układało się tak jak tego chcecie
To świetna informacja! Trzymam kciuki, żeby Wam się udało.

Swoją drogą też bym tak chciała, żeby mojemu byłemu zaczęło zależeć. Jest teraz na pokazach lotniczych na które mieliśmy jechać razem. A teraz paczka znajomych jest tam, ale beze mnie... Chyba najgorsze jest to, że teraz oni muszą wybierać - albo ja, albo on. Nie chcą by było niezręcznie.
madlenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:06   #3424
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

sundaville dużo, duuużo szczęścia życzę!
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 13:46   #3425
sundaville
Rozeznanie
 
Avatar sundaville
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 881
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Oby tym razem Wam się udało. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Cytat:
Napisane przez K_ropka Pokaż wiadomość
sundaville - trzymam mocno kciuki za Was, Kochana!
Cytat:
Napisane przez madlenee Pokaż wiadomość
To świetna informacja! Trzymam kciuki, żeby Wam się udało.
Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
sundaville dużo, duuużo szczęścia życzę!
Dzięki dziewczyny kciuki się przydadzą
Ja za Was też trzymam
sundaville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:00   #3426
alex1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
3,5 miesiąca. Dzisiaj mi się przyśnił, znów mnie dręczył. Że niby kupił mi jakieś kwiaty, żeby przed moimi rodzicami wyjść na dobrego, a potem jak zostaliśmy sami wziął wazon i wylał mi to wszystko na głowę. Chyba jakaś analogia do tej prawdziwej sytuacji, kiedy w szale wylał na mnie całe piwo, heh. Na szczęście potem sen się zmienił i znów przyśnił(a) mi się moja pierwsza szkolna miłość Coś mi się często śni w tym miesiącu, więc sprawdziłam od razu na FB, czy nadal jest w związku, ale jest, od 12 lat z tą samą dziewczyną
Mozna, mozna?
Chyba jednak sobie nie radzę. Bo funkcjonuje, owszem, ale zycie bez niego to nie zycie. Szukam wlasnej wartosci, ale co z tego gdy nie mam z kim tego dzielic. Znajomi to jedno, a ktos z kim dzielisz wszystko to drugie.



Cytat:
Napisane przez madlenee Pokaż wiadomość
U mnie właśnie 2 tygodnie mijają. :/ Wczoraj już myślałam, że jest dobrze, a dziś znowu mega tęsknię :/ Niby wiem, że potrzeba czasu,ale uczucia robią swoje i sieją mętlik w głowie.
U mnie to się ciągnie od polowy czerwca. I tez myslalam, ze juz jest lepiej. Ale wlasnie uczuc nie oszukam. Jak to jest, ze tak mnie zranil, tak zniszczyl, tak upadłam, a mimo to jakby mi bylo malo? Jego wciaz za malo? Damn! Chcialabym byc tak silna zeby go kopnac w tylek i nigdy nie patrzec juz wstecz.

sundaville trzymam mocno kciuki za Was, zeby to Was tylko umocnilo i nic juz nie zniszczyło
Marze, żeby ten moj dupek zmienil zdanie, odwidzialo mu sie, wrocil. Ale staram sie nie czekac na to, zeby nie zyc nadzieja jedynie, żeby ruszyc.

PS. Moje wypowiedzi to jeden wielki chaos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alex1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:37   #3427
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Ja o swoim też myślę cokolwiek robię.
Długo mi zajmie zdrowienie... weekendy są najgorsze.
Poddaję się, nie chcę się wiązać, nie chcę się angażować.

Tak go kocham, że chcę jego szczęścia nawet, jeśli miałby być z tamtym chłopakiem.

Brakuje mi go, podobało mi się w nim, że razem potrafiliśmy się cieszyć z drobnostek...

Ubieram się ładnie, ale to działanie bezcelowe skoro nie ma dla kogo...

Tak, użalam się nad sobą.
Tak, to błąd, że był moim światem.
Tak, powinnam stroić itp się dla siebie, nie dla kogoś.

mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 15:44   #3428
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Zrobiłam 11 km po górach, jest mi dobrze i naprawdę zachciało mi się jeść. W ramach dobroci dla wieloryba pozarlam lody snickers 😁
Niestety, zbliża się wieczór i muszę coś wymyślić żeby mi głowa nie szalała 😔
@sundaville: powodzenia.

U mnie mija 6 tydzień, dwa pierwsze byłam jak z kamienia, dwa kolejne odretwiala a teraz jest tylko gorzej. Czasami myślę, że powinnam być nominowana do Oscara za to jak dobrze mi idzie z pokazem "na zewnątrz" i jak pięknie sama się oszukuje.

Pójdę chyba na plażę żeby nie zwariować samej w chacie, może mnie odlowia? 😉 I obrobie zdjęcia wycieczkowe, ładne widoki były z góry.




Sent fra min D2403 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:54   #3429
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Czy to musi być tak trudne? W każdym poradniku piszą że trzeba zerwać relacje z eks, że to iluzja i tylko wzmaga cierpienie. A ja nie mam nikogo poza nim i rodzina...

To aż tyle trwa? Myślałam że za 2 tyg już będę funkcjonować a tu wy mówicie że to tyle czasu.... Boże...

Wyczytalam jeszcze, że nie trzeba się odkochiwac tylko pokochać bardziej siebie i odpuścić. Może to komuś pomoże bo mi nie bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 15:55   #3430
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Mon_92, ściskam i tule mocno. Tak, uzalasz się - i nic w tym złego moim zdaniem. Czasem trzeba u tak jak pisałam wcześniej, nie warto zaprzeczac pewnym uczuciom. Wyparte wrócą i doloza do pieca...czas i sposób przeżywania żałoby (rąk, żałoby) to bardzo, bardzo indywidualna sprawa. Ja się np. męczę fizycznie, bo mi to daje ulgę, choć nie dałabym sobie łba uciąć, że podświadomie nie torpeduje wieloryba...A Ty, Cię jeśli żale uwieraja, poszukaj co mogłoby być Twoja torpeda na nie. Raz jeszcze ściskam i przepraszam za tekst ciegiem, ale ja mam głupi telefon...

Sent fra min D2403 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:07   #3431
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Dziękuję magbeth

Czuję się jak idiotka,bo nie umiem się zebrać do kupy.
Zaczynaliśmy od przyjaźni. Nawet milczenie z nim było przyjemne, bez skrępowania... Lepiej się dogadujemy nie będąc razem... dziwne.

Za nami 5 lat codziennego kontaktu - poznaliśmy się w akademiku i spodobaliśmy się sobie nawzajem od razu... Chciałabym cofnąć czas i znów przeżyć te chwile, bo były najpiękniejszymi w moim życiu...

Staram się zrozumieć też jego, jest mu ciężko, bo nie jest pewny swojej orientacji. Nie chciałabym być z nim w związku, bo wiem dobrze, że kręcą go faceci, ale tak po prostu w życiu jako przyjaciela. A najbardziej chcę cofnąć czas

ale w mojej sytuacji już wszystko stracone...
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 16:23   #3432
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Ja byłam ze swoim praktycznie 9lat. Nie pamiętam jak żyłam wcześniej i wszystkiego uczę się od nowa... kryzys trwał juz od 2014 roku.. w marcu był rozwód, w czerwcu się wyprowadził. Cóż nie jestem wyleczona z niego. Ale umiem żyć czy kiedyś będzie tak ze będzie mi obcy, że nie będzie mnie interesował, że będę mogła o nim lub z nim rozmawiać bez bólu? Nie wiem.. to wszystko jest takie dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:42   #3433
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Da się żyć, ale to życie jest takie nijakie...
Ja nie mam psychicznie siły na cokolwiek - robię, bo muszę.
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 16:52   #3434
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez KaRo141289 Pokaż wiadomość
Ja byłam ze swoim praktycznie 9lat. Nie pamiętam jak żyłam wcześniej i wszystkiego uczę się od nowa... kryzys trwał juz od 2014 roku.. w marcu był rozwód, w czerwcu się wyprowadził. Cóż nie jestem wyleczona z niego. Ale umiem żyć czy kiedyś będzie tak ze będzie mi obcy, że nie będzie mnie interesował, że będę mogła o nim lub z nim rozmawiać bez bólu? Nie wiem.. to wszystko jest takie dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A skąd kryzys? Jeśli można zapytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
Da się żyć, ale to życie jest takie nijakie...
Ja nie mam psychicznie siły na cokolwiek - robię, bo muszę.
Mam tak samo. A to dopiero początek. Wypierać źle... Zamartwiać się i rozkładać na czynniki pierwsze też źle... Czy jest na sali psycholog?

Ale poważnie. Przydałaby się nam pomoc profesjonalisty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:09   #3435
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Kryzys bo wyszedł na jaw romans z koleżanką z pracy i od tego się zaczęło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:14   #3436
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez KaRo141289 Pokaż wiadomość
Kryzys bo wyszedł na jaw romans z koleżanką z pracy i od tego się zaczęło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli wcześniej coś musiało być nie fajnie?
Jak sobie radzisz? Co myślisz żeby się nie zadreczac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:18   #3437
sundaville
Rozeznanie
 
Avatar sundaville
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 881
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez alex1231 Pokaż wiadomość

sundaville trzymam mocno kciuki za Was, zeby to Was tylko umocnilo i nic juz nie zniszczyło

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
@sundaville: powodzenia.

Dziękuje
sundaville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:24   #3438
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

cziki chodziłam do psychiatry i trzech psychologów - po każdej wizycie miałam ochotę strzelić sobie w łeb
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 17:29   #3439
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
cziki chodziłam do psychiatry i trzech psychologów - po każdej wizycie miałam ochotę strzelić sobie w łeb
O matko. A co Ci mówili?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 18:20   #3440
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Przede wszystkim zachowanie wobec mnie - jakbym była nienormalna.

Jeden psycholog ciągle mówił, że to wszystko moja wina i coś ze mną nie tak, z kolei inna pani psycholog na moją odpowiedź dotyczącą kontaktów z rodzicami (kontakty mam bardzo dobre, zwłaszcza z mamą) stwierdziła, że to jest niezdrowe
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 18:51   #3441
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim zachowanie wobec mnie - jakbym była nienormalna.

Jeden psycholog ciągle mówił, że to wszystko moja wina i coś ze mną nie tak, z kolei inna pani psycholog na moją odpowiedź dotyczącą kontaktów z rodzicami (kontakty mam bardzo dobre, zwłaszcza z mamą) stwierdziła, że to jest niezdrowe
Chodziło o rodziców twoich czy teściów? I co w tym chorego?

Eks jest w związku z tą koleżanka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:04   #3442
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

O moich rodziców Niestety teściów nie mam i nie będę miała.

Jej zdaniem powinnam się buntować, nie słuchać rodziców, nie zgadzać się z nimi jak typowa nastolatka (jak do niej chodziłam to miałam 21 l.)

Zdziwiona była, że dobrze się wypowiadałam na temat rodziców.

Po kilku wizytach odniosłam wrażenie, że ona ma jakiś problem ze sobą.

Edytowane przez mon_92
Czas edycji: 2016-08-20 o 19:06
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 19:31   #3443
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
O moich rodziców Niestety teściów nie mam i nie będę miała.

Jej zdaniem powinnam się buntować, nie słuchać rodziców, nie zgadzać się z nimi jak typowa nastolatka (jak do niej chodziłam to miałam 21 l.)

Zdziwiona była, że dobrze się wypowiadałam na temat rodziców.

Po kilku wizytach odniosłam wrażenie, że ona ma jakiś problem ze sobą.
To faktycznie dziwna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 20:53   #3444
madlenee
Raczkowanie
 
Avatar madlenee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 193
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Ja miałam taką psychoterapeutkę, która siedziała czasem godzinę w milczeniu i gdy ja już nie miałam nic do powiedzenia to tak się gapiłyśmy na siebie czasem i 40 minut :/
Może ta terapeutka nie wiedziała co robić jeśli masz dobry kontakt z rodzicami bo większość problemów wywodzi się z dzieciństwa i problemów w kontaktach z rodzicami. A tu klops!
madlenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 22:44   #3445
alex1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

"Czemu jest mi tu aż tak źle?"
Zadaje sobie to pytanie caly czas...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alex1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 22:57   #3446
mon_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Ja się dziś trzęsłam podczas płaczu... koszmar
mon_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 23:48   #3447
madlenee
Raczkowanie
 
Avatar madlenee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 193
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez mon_92 Pokaż wiadomość
Ja się dziś trzęsłam podczas płaczu... koszmar
Musisz się z tym pogodzić. Niestety potrzeba czasu jak już dziewczyny pisały. Musisz pogodzić się z faktem, że nigdy razem nie będziecie. Pomyśl też o sobie w tym wszystkim - wyobrażasz sobie chociażby ponowny związek z nim po tym wszystkim? To powinno Ci dax kopa do przodu. Nie ma do czego wracać. Związek powinien opierać się na zaufaniu, powinnaś być w nim szczęśliwa, czuć się bezpiecznie i dobrze a tego już raczej nie będzie. Wiem, że łatwo się mówi, ale ja przeżyłam 10 miesięcy temu rozstanie po 4 latach z chłopakiem z którym już mieszkałam, planowałam ślub itd. Zbierałam się 3 miesiące do stanu normalnego funkcjonowania. Nie jadłam, nie spałam podczas, gdy on wprowadzał się do swojej nowej dziewczyny z którą za moimi plecami się spotykał. Pomogła mi właśnie taka wizualizacja, że przecież po tym wszystkim co mi zrobił to nie ma co już myśleć o nim. Mimo wspaniałych chwil na końcu okazał się złym człowiekiem. U Ciebie jest nieco inaczej, ale nie możesz się tak zadręczać
madlenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 05:56   #3448
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Zrobiłam cos strasznego, aż wstyd się przyznać. Byłam w takiej rozpaczy że do niego zaryczana zadzwonilam i blagalamo wytlumaczenie. Potem była jeszcze wymiana wiadomości na Whatsapp. Celowo zeszlam w stronę seksu. Oczywiście ten temat bardzo go zainteresował. Po 2 godz gorącej wymiany zdań zaproponował żebym przyjechała, co oczywiście zrobiłam. Po wszystkim zrobił się znowu chłodny. Powiedział że nie widzi szansy na zmianę..gdy zapytałam czy mogę zostać na noc, powiedział że lepiej nie. O 1:30 wróciłam znowu do siebie nie dość że rozbita to ze wstretem do własnej osoby. Jak mogłam tak nisko upaść żeby myśleć że tym go odzyskam (((
Podjęłam decyzję, w pon odchodzę z pracy. Wyprowadzam się na 1,5 msca do Polski, do rodziców. Może wtedy jakoś przezyje.
Mon_92 znam ten stan. Wtedy modlę się tylko o to żeby umrzeć.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:44   #3449
madlenee
Raczkowanie
 
Avatar madlenee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 193
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Zrobiłam cos strasznego, aż wstyd się przyznać. Byłam w takiej rozpaczy że do niego zaryczana zadzwonilam i blagalamo wytlumaczenie. Potem była jeszcze wymiana wiadomości na Whatsapp. Celowo zeszlam w stronę seksu. Oczywiście ten temat bardzo go zainteresował. Po 2 godz gorącej wymiany zdań zaproponował żebym przyjechała, co oczywiście zrobiłam. Po wszystkim zrobił się znowu chłodny. Powiedział że nie widzi szansy na zmianę..gdy zapytałam czy mogę zostać na noc, powiedział że lepiej nie. O 1:30 wróciłam znowu do siebie nie dość że rozbita to ze wstretem do własnej osoby. Jak mogłam tak nisko upaść żeby myśleć że tym go odzyskam (((
Podjęłam decyzję, w pon odchodzę z pracy. Wyprowadzam się na 1,5 msca do Polski, do rodziców. Może wtedy jakoś przezyje.
Mon_92 znam ten stan. Wtedy modlę się tylko o to żeby umrzeć.
No cóż, stało się. Nie masz co się obwiniać teraz, bo to nic nie da. Niestety masz teraz dowód na to, że nic się nie zmieni i czas zamknąć za sobą ten rozdział.
madlenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:57   #3450
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Zrobiłam cos strasznego, aż wstyd się przyznać. Byłam w takiej rozpaczy że do niego zaryczana zadzwonilam i blagalamo wytlumaczenie. Potem była jeszcze wymiana wiadomości na Whatsapp. Celowo zeszlam w stronę seksu. Oczywiście ten temat bardzo go zainteresował. Po 2 godz gorącej wymiany zdań zaproponował żebym przyjechała, co oczywiście zrobiłam. Po wszystkim zrobił się znowu chłodny. Powiedział że nie widzi szansy na zmianę..gdy zapytałam czy mogę zostać na noc, powiedział że lepiej nie. O 1:30 wróciłam znowu do siebie nie dość że rozbita to ze wstretem do własnej osoby. Jak mogłam tak nisko upaść żeby myśleć że tym go odzyskam (((
Podjęłam decyzję, w pon odchodzę z pracy. Wyprowadzam się na 1,5 msca do Polski, do rodziców. Może wtedy jakoś przezyje.
Mon_92 znam ten stan. Wtedy modlę się tylko o to żeby umrzeć.
Widocznie musialas to zrobić żeby coś zrozumieć. Absurdalnie może teraz będzie Ci łatwiej? Człowiek w takich chwilach nie działa racjonalnie, nie rób sobie wyrzutów.

Mi właśnie dziś się snilo że byliśmy że sobą blisko i było nam dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 18:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.