No dobrze... ale co z MOTORAMI? :) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 23:05   #871
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Nie kupiłam bo czekam aż dziewczę obniży cenę. Szkoda mi wydać 10 tys. na pierwsze moto do nauki na którym możliwe, ze zaliczę parę gleb. Ofertę swoją zostawiłam i czekam szukając alternatyw.

pochwalę się, pochwalę
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 23:28   #872
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ksylwia a mnie nęci i kręci ten Twój obrazek w 'okienku'
cóż to takiego? ;>
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:14   #873
hornetka
Raczkowanie
 
Avatar hornetka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 282
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ksylwia dlaczego zakładasz ze będziesz miała glebę? przed glebą można chronić motocykl zakładając gmle lub crasch pady a za czym konkretnie sie rozgladasz?
__________________
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaka można robić w ubraniu
hornetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:15   #874
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

o widzę ze i tu będę umieszczał info o naszych małych wypadach na moto z przyjaciółmi.
ps, na zakończenie sezonu byliśmy w Białowieży i całej okolicy, ogólnie fajnie ok 800km w dwa dni
trasa: http://maps.google.pl/maps?f=d&sourc...,1.058807&z=10
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)

Edytowane przez szarak
Czas edycji: 2009-10-22 o 09:11
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:59   #875
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość
ksylwia a mnie nęci i kręci ten Twój obrazek w 'okienku' cóż to takiego? ;>
hmmm to nie widać? Toż to kuń!!! uwielbiam, zwłaszcza czarne. Motocykle też czarne, bo podobno szybsze

Cytat:
Napisane przez hornetka Pokaż wiadomość
Ksylwia dlaczego zakładasz ze będziesz miała glebę? przed glebą można chronić motocykl zakładając gmle lub crasch pady a za czym konkretnie sie rozgladasz?
hmmm może rzeczywiście. Podobają mi się bardziej sportowe z wyglądu, ale na pierwszy chyba takowego nie znajdę więc rozglądam się za cbf500, kawasaki er500, moze gs500f. Jako świeża motórzystka jeszcze się nie znam więc liczę się ze zdaniem moich doświadczonych kolegów, którzy pomagają mi i z moto i z ciuszkami.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:18   #876
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość

Podobają mi się bardziej sportowe z wyglądu..... kawasaki er500........
nie polecam plastika na pierwsze moto
co do er5 to bardzo dobre moto, sam taki mam przejechane ok 8tyś km.(prawdopodobnie będę sprzedawał bo już ogarnąłem jazdę poważnym motocyklem i powoli robi się za mały) i muszę powiedzieć że jak na pierwsze moto to w zupełności wystarczy, ścigacze/plastiki/wiertarki czy jak tam je zwał są zbyt "agresywne" jak na naukę jazdy.
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:59   #877
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Dziewczyny czy próbowałyście albo być może któraś z Was zna osobę, która na pierwszy motor posiadała kawasaki ninja 250r? Ponoć idealny na 1 motor, mały, nie za mocny i polecają go dziewczyną. Z wyglądu to praktycznie jak 600setka. Nawet dźwięk ma bardzo podobny i jest idealna dla niskich osób (mój wzrost to 163cm) oraz nie za ciężka.
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 10:29   #878
hornetka
Raczkowanie
 
Avatar hornetka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 282
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

moim pierwszym motocyklem byla shadow 600 do dzisiaj stoi dodatkowo równocześnie jeździłam hornetem 600 - mówią, że tez nie nadaje sie na 1 moto jednak jakoś dała rade i nie miałam wywrotki ...no ale horneta juz nie ma na przyszły sezon bedzie cos mocniejszego jeszcze zobaczymy
__________________
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaka można robić w ubraniu
hornetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 10:31   #879
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez granda16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy próbowałyście albo być może któraś z Was zna osobę, która na pierwszy motor posiadała kawasaki ninja 250r? Ponoć idealny na 1 motor, mały, nie za mocny i polecają go dziewczyną. Z wyglądu to praktycznie jak 600setka. Nawet dźwięk ma bardzo podobny i jest idealna dla niskich osób (mój wzrost to 163cm) oraz nie za ciężka.
Hej : )
ja jeszcze na niej nie jezdzilam, ale sie baaaardzo napalilam, tylko, ze w Polsce tego malo jest i ciezko to dostac za rozsadna cene.. ;/ :P a poza tym tak jak napisalas - jest idealna na pierwsze moto...
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 10:58   #880
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
hmmm to nie widać? Toż to kuń!!! uwielbiam, zwłaszcza czarne. Motocykle też czarne, bo podobno szybsze

.
a ja myślałam że to indianin

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
nie polecam plastika na pierwsze moto
co do er5 to bardzo dobre moto, sam taki mam przejechane ok 8tyś km.(prawdopodobnie będę sprzedawał bo już ogarnąłem jazdę poważnym motocyklem i powoli robi się za mały) i muszę powiedzieć że jak na pierwsze moto to w zupełności wystarczy, ścigacze/plastiki/wiertarki czy jak tam je zwał są zbyt "agresywne" jak na naukę jazdy.
ja nauczyłam się jeździć na plastiku (pamiętam jak znajomi marudzili, którzy nie mają styczności z motocyklami ze się zabiję ble bleee, ale przecież nie będę jeździć 200 na liczniku)
generalnie jest taka zasada, jeśli jeździsz ścigaczem to już masz zapierdzielać jak dziki osioł i w ogóle, ale są ludzie którzy normlanie jeżdzą - ja np. jeżdzę teraz cbr600 i jest elegancko.
wg mnie dużo zależy od osoby która się uczy tudzież zaczyna jeździć, równie dobrze na er5 można narobić kłopotów, a zależy to od zachowania na drodze osoby kierującej (no i innych uczestników ruchu), więc najważniejsze jest to co mamy w głowie, a to przekłada się na moc motocykla
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:02   #881
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość
ja np. jeżdzę teraz cbr600 i jest elegancko.
Chcę na drugi Albo Ninję Ale to jeszcze nie na następny sezon, nie prędzej jak 2011 Chyba, że dam radę, to wtedy zaszaleję z czymś mocniejszym już na 2010, ale wątpię Co tam, że nie dam rady tego nawrócić, ledwo sięgnę nogami ziemi i w ogóle, po coś zawsze biorę jakiegoś faceta ze sobą na przejażdżkę (oczywiście facet drugim motorem, broń Boże przed plecaczkami na moich plecach, toż to by się tragicznie skończyło ).
Jeśli w weekend temperatura przekroczy 10 stopni, to jeżdżę Nosi mnie cusik ostatnio niemiłosiernie, wariuję powoli. Chyba dzisiaj znowu pójdę wprowadzić motor do garażu (znowu stoi na dworze)
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 23:44   #882
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Chcę na drugi Albo Ninję Ale to jeszcze nie na następny sezon, nie prędzej jak 2011 Chyba, że dam radę, to wtedy zaszaleję z czymś mocniejszym już na 2010, ale wątpię Co tam, że nie dam rady tego nawrócić, ledwo sięgnę nogami ziemi i w ogóle, po coś zawsze biorę jakiegoś faceta ze sobą na przejażdżkę (oczywiście facet drugim motorem, broń Boże przed plecaczkami na moich plecach, toż to by się tragicznie skończyło ).
Jeśli w weekend temperatura przekroczy 10 stopni, to jeżdżę Nosi mnie cusik ostatnio niemiłosiernie, wariuję powoli. Chyba dzisiaj znowu pójdę wprowadzić motor do garażu (znowu stoi na dworze)
Ty tam lepiej juz nie szalej na ta jesien straszna.. ;] bo potem Cie tez poniesie, ale do lozka z goraczka! : P trzeba pogodzic sie z zakonczeniem sezonu i grzecznie czekac na nastepny sezon... ;D
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 07:27   #883
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

nusia - rozwaliłaś mnie tym indianinem

dzięki za podpowiedzi, co do moto. Ja jestem nadal za hondą cbf500, ale zobaczymy jak życie się potoczy. Wygląd ninja250 jak najbardziej mi odpowiada. Ogólnie bardziej podobają mi się sporty niż chopperki więc w tym kierunku będę dążyć. Ale rozsądnie byłoby nauczyć się najpier jeździć ładnie i technicznie (na pewno na tor i zajęcia doszkalające wybiorę się w miarę możliwości), a później przesiądę się na maszyny bliższe mojemu ideałowi
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 08:39   #884
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość


ja nauczyłam się jeździć na plastiku (pamiętam jak znajomi marudzili, którzy nie mają styczności z motocyklami ze się zabiję ble bleee, ale przecież nie będę jeździć 200 na liczniku)
generalnie jest taka zasada, jeśli jeździsz ścigaczem to już masz zapierdzielać jak dziki osioł i w ogóle, ale są ludzie którzy normlanie jeżdzą......
więc najważniejsze jest to co mamy w głowie, a to przekłada się na moc motocykla
wiesz nie wszyscy mają takie podejście gratuluję dojrzałości ja pisałem z doświadczenia i na myśli miałem tych którzy z okolicy zaczynali jazdę od ścigaczy w większości przypadków źle kończyli
a jak mają pod pupą XXX KM to po jakimś czasie puszcza rozsądek i będą się starali to wykorzystać, sprawdzić etc.
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 09:55   #885
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 039
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
wiesz nie wszyscy mają takie podejście gratuluję dojrzałości ja pisałem z doświadczenia i na myśli miałem tych którzy z okolicy zaczynali jazdę od ścigaczy w większości przypadków źle kończyli
a jak mają pod pupą XXX KM to po jakimś czasie puszcza rozsądek i będą się starali to wykorzystać, sprawdzić etc.
tak z reguly maja faceci. znam mnostwo motocyklistow, zarowno mlodszych, w moim wieku jak i wiele starszych. kobiety co najwyzej sie gdzies przewrocily podczas zawracania, motocykl im upadl, albo mialy jakies niewielkie upadki. A sposrod facetow 3 nie zyje. i watpie jakos zeby to byl przypadek. faceci jezdza jak swiry (nie wszyscy, wiadomo). z reszta przeciez powiedzenie "baba za kierownica" wymyslili faceci, ale jakby tak popatrzec w statystyki to tylko 30pare procent wypadkow powoduja kobiety, a reszte mezczyzni.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 15:00   #886
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
tak z reguly maja faceci. znam mnostwo motocyklistow, zarowno mlodszych, w moim wieku jak i wiele starszych. kobiety co najwyzej sie gdzies przewrocily podczas zawracania, motocykl im upadl, albo mialy jakies niewielkie upadki. A sposrod facetow 3 nie zyje. i watpie jakos zeby to byl przypadek. faceci jezdza jak swiry (nie wszyscy, wiadomo). z reszta przeciez powiedzenie "baba za kierownica" wymyslili faceci, ale jakby tak popatrzec w statystyki to tylko 30pare procent wypadkow powoduja kobiety, a reszte mezczyzni.

To Ty nie wiedziałaś, że jeździć ostrożniej=jeździć gorzej? Znam sporo facetów, którzy tak uważają... A jak "wiadomo", faceci ZAWSZE mają rację Dobrze, że nie wszyscy


Engracado, moja pierwsza jazda po odbiorze prawka odbyła się w dzień, gdzie temperatura to było maksimum 15 stopni, a wracałam do domu jak było z 10 Zaznaczam, że nie miałam wtedy jeszcze stroju na motor i jechałam w zwykłych dżinsach, pod nimi miałam grube rajstopki , a góra to kilka koszulek, bluzy ze dwie jeśli dobrze pamiętam i kurtka , a ciuchy motocyklowe z lekka lepiej grzeją, a pod nimi i tak bym miała grubą warstwę rzeczy Podejrzewam, że jeśli nie będzie padało, to pojeżdżę
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:01   #887
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ksylwia masz jakąś konkretną cbfke 500 na oku. Też rozglądam się za taką, ale te które są aktualnie w ofertach to jakaś żenada . Moc motora można "zdławic", a później odblokować i pewnie opłaca sie to bardziej niz kupowanie 2 moto po pierwszym sezonie

Edytowane przez 1qazse4
Czas edycji: 2009-10-23 o 20:04
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 22:26   #888
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
ksylwia masz jakąś konkretną cbfke 500 na oku. Też rozglądam się za taką, ale te które są aktualnie w ofertach to jakaś żenada . Moc motora można "zdławic", a później odblokować i pewnie opłaca sie to bardziej niz kupowanie 2 moto po pierwszym sezonie
nie mam jeszcze nic konkretnego. Szukam, szukam i podsyłam linki znajomym, którzy się znają i po samych fotach i rozmowie z właścicielem odrzucają większość propozycji. Pocieszające jest, że zima dłuuuga

co do zdławiania to różne opinie słyszałam. Najczęściej te o większej mocy są cięższe więc i zdławianie satysfakcji z jazdy nie daje. Czesto także można uszkodzić motocykl. Ale co ja się tam znam
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 12:00   #889
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
wiesz nie wszyscy mają takie podejście gratuluję dojrzałości ja pisałem z doświadczenia i na myśli miałem tych którzy z okolicy zaczynali jazdę od ścigaczy w większości przypadków źle kończyli
a jak mają pod pupą XXX KM to po jakimś czasie puszcza rozsądek i będą się starali to wykorzystać, sprawdzić etc.
niestety wiem i wkurza mnie to że taka opinia przerzucana jest automatycznie na wszystkich użytkowników ścigaczy... ah
ja mam to szczęście ze obracam się w kręgu ludzi z ogromną wyobraźnią i umiejętnością 'przewidywania' szczeniackich zachowań i dlatego już od x lat nikomu nic się nie stało

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
nusia - rozwaliłaś mnie tym indianinem
upssssss hehehe
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 15:31   #890
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość
niestety wiem i wkurza mnie to że taka opinia przerzucana jest automatycznie na wszystkich użytkowników ścigaczy... ah
ja mam to szczęście ze obracam się w kręgu ludzi z ogromną wyobraźnią i umiejętnością 'przewidywania' szczeniackich zachowań i dlatego już od x lat nikomu nic się nie stało

Ja niestety nie mam tego szczęścia, większość znanych mi osobiście użytkowników motocykli to skończeni debile Nie cieszy mnie to zdecydowanie, ale szczerze przyznaję, że jak ktoś mówi przy mnie o "dawcach", to ja nie przeczę. Widzę co w mojej okolicy wyprawiają "mądrzy" kierowcy motocykli (na szczęście nie wszyscy, ale niestety większość ), więc ani trochę mnie nie dziwi taka opinia, sama o kilku mam takie zdanie. Jeden "kumpel" jechał motorem (Suzuki GS500, taki jak mój ) pijany jak świnia i na zakręcie nie wyrobił i w drzewo wyrżnął. Miał więcej szczęścia jak rozumu, bo skończyło się na kilku siniakach i skasowanym motorze. Nawet lekarze się dziwili, bo perfidnie wyrżnął w te drzewo głową, kask pęknięty na pół, z kręgosłupem nic, nawet wstrząsu mózgu nie miał. Oczywiście od tamtego czasu już jechał pijany jako kierowca, ale ja się zawsze dowiaduję po fakcie, więc nawet nie mam jak tego zgłosić na policję , a nie pójdę do nich, że wiem, że ktoś czasami jeździ po alkoholu, bo stwierdzą, że ich to nie obchodzi, jeśli nie robi tego TERAZ. I pupa. Na szczęście "kumpel" wybył za granicę
Nie lubię jak jeździ mój TŻ, ale nie przesadza. Kumpel z pracy z tego co opowiada to nie jeździ zbyt mądrze i jeszcze się tym chwali. Ogólnie to bardzo mało znam odpowiedzialnych, normalnych motocyklistów
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:51   #891
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

a pochwalę się, a co!!! nie, nie kupiłam jeszcze moto, ale dzisiaj kochani - na moto przejechałam ok 140 km. Fakt, trochę zimno - zwłaszcza wieczorem, ale uśmiech z twarzy nie schodził

jechałam z tyłu na kanapie, ale i tak się cieszę bo zawsze to jakiś kontakt z moto po zdanym prawku. Jechaliśmy gs500 w owiewkach - bordowa, chyba z 1991 więc już babcia, ale jak ładnie pruła

przymierzyłam się także do niej i stwierdzam, że ciężka nie jest, ma długi bak i sportowe nachylenie kierownicy, co wymusza pozycję leżącą. Natomiast zaskoczyła mnie bardzo tym, że jest niziutka, niższa niż moja mzeta eLkowa. Przy 168 cm spokojnie cała stopę kładłam na asfalcie i nawet kolana lekko były zgiętę. Jeszcze się cieszę, chociaż zimno mi jak nie wiem.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:36   #892
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ksylwia mam nadzieje że jakieś rajtuzy albo kalesony przyodziałaś bo zimnota że hoo hoo heheh :P

ja dziś miałam chęć pojeździć ale jakoś nie wyszło no i ta pogoda mnie przeraziła

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam tego szczęścia, większość znanych mi osobiście użytkowników motocykli to skończeni debile Nie cieszy mnie to zdecydowanie, ale szczerze przyznaję, że jak ktoś mówi przy mnie o "dawcach", to ja nie przeczę. Widzę co w mojej okolicy wyprawiają "mądrzy" kierowcy motocykli (na szczęście nie wszyscy, ale niestety większość ), więc ani trochę mnie nie dziwi taka opinia, sama o kilku mam takie zdanie. Jeden "kumpel" jechał motorem (Suzuki GS500, taki jak mój ) pijany jak świnia i na zakręcie nie wyrobił i w drzewo wyrżnął. Miał więcej szczęścia jak rozumu, bo skończyło się na kilku siniakach i skasowanym motorze. Nawet lekarze się dziwili, bo perfidnie wyrżnął w te drzewo głową, kask pęknięty na pół, z kręgosłupem nic, nawet wstrząsu mózgu nie miał. Oczywiście od tamtego czasu już jechał pijany jako kierowca, ale ja się zawsze dowiaduję po fakcie, więc nawet nie mam jak tego zgłosić na policję , a nie pójdę do nich, że wiem, że ktoś czasami jeździ po alkoholu, bo stwierdzą, że ich to nie obchodzi, jeśli nie robi tego TERAZ. I pupa. Na szczęście "kumpel" wybył za granicę
Nie lubię jak jeździ mój TŻ, ale nie przesadza. Kumpel z pracy z tego co opowiada to nie jeździ zbyt mądrze i jeszcze się tym chwali. Ogólnie to bardzo mało znam odpowiedzialnych, normalnych motocyklistów
wiesz, szczerze mówiąc to ja mówiłam o wąskim gronie znajomych, bo reszta to debile
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 23:10   #893
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez nusia_srusia Pokaż wiadomość
ksylwia mam nadzieje że jakieś rajtuzy albo kalesony przyodziałaś bo zimnota że hoo hoo heheh :P
rajtuzy były, buty wysokie były, ale kolan nie czuję, dłoni też, kask był pożyczony i już wiem, że jakiejś popeliny nie kupię. Cały czas słyszę szum w uszach, a dodatkowo (mimo zamkniętej szybki i wywietrzników) wiatr hulał, że hoho!
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 23:51   #894
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

oj dziewczyny ja Was normalnie podziwiam! :P ja w taka pogode to mam ochote tylko zaszyc sie pod kocykiem z ciepla herbatka... chyba bym zamarzlana moto! :P a jak dzis widzialam jednego motonite jeszcze bez rekawic jechal to az mnie ciarki przeszly :P brrr....
dbajcie o swoje zdrowie! jesien - powoli i zima nadchodzi - to najlepszy czas dla epidemii grypy i jej podobnym!
ide spac kurde... ;] buzki!
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 15:20   #895
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Dzisiaj widziałam "grupkę" trzech motocyklistów Nie wiem czy czysto rekreacyjnie, czy gdzieś dalej jechali, ale jakby wszyscy "moturzyści" tak jeździli, to naprawdę- nikt by już nie mówił "dawcy". Oni jechali spokojniej o wiele ode mnie, a ja jakoś niespecjalnie piratuję Piknie jechali!

A pogoda nie jest jeszcze zła, grubo się owinąć (bardzo grubo ) i można jechać Ja niestety z braku czasu ostatnio zrobiłam rundkę dookoła osiedla i motorek do garażu, wyciągany będzie prawdopodobnie dopiero na malowanie. A malowanie dlatego, że on ma chyba jeszcze oryginalny lakier, jest tak wypłowiały, wyblaknięty i popękany, że przypuszczamy śmiało, że malowane maleństwo nigdy nie było Co by mnie bardzo cieszyło, bo ma 19 lat .widać po nim, że zaliczył kilka drobnych wywrotek, ale prawdopodobnie na tych drobnych się skończyło

Ksylwia, mam 163 cm wzrostu i zachwalam GSa pod względem "niskości" Na XJ600 nie sięgam prawie ziemi (tak na styk, jeździć bym dała radę, ale niezbyt wygodnie), o Fazerze mogę sobie pomarzyć, chyba że mi wszędzie krawężniki porobią CB500 jest minimalnie wyższa od GSa, o wiele szersza i tylko kilka kg cięższa
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2009-10-28 o 15:26
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:48   #896
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

to ja się jeszcze do CBF ki lub CB przymierzę i zobaczę czy wygodne. W GSie leży się troszkę masakra na dłuższe wypady.

tfu tfu, ale nawet kataru nie mam po wczorajszym ))
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:49   #897
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
to ja się jeszcze do CBF ki lub CB przymierzę i zobaczę czy wygodne. W GSie leży się troszkę masakra na dłuższe wypady.

tfu tfu, ale nawet kataru nie mam po wczorajszym ))
No do super wygodnych to GSik nie należy zdecydowanie Po 80 km myślałam, że umrę, a to przecież nie jest jakoś kosmicznie daleko
Ale całkowita masakra pod względem "wygody" to była w GPZie 600, toż to tragedia istna. Nie miałam okazji jechać, ale starczy mi narzekanie brata i ojca na ból rąk po przejechanych 10 km

Nie kracz z tym katarem, bo zazwyczaj łapie po 2-3 dniach Oby nie!
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 21:35   #898
hornetka
Raczkowanie
 
Avatar hornetka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 282
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

mnie bola nadgarstki jak jezdze hornetem poniżej 80km/h potem trzyma mnie pęd powietrza i nie musze sie na nich opierać...inna sprawa, że mam problemy z nadgarstkami bo miałam ponaciągane ścięgna w obydwu łapkach
__________________
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaka można robić w ubraniu
hornetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 07:57   #899
szarak
Rozeznanie
 
Avatar szarak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie WG..
Wiadomości: 640
GG do szarak
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ksylwia
z jakiego miasta jesteś ?
__________________
;(
gsf 1250 bandit S (GT)
szarak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:03   #900
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez szarak Pokaż wiadomość
ksylwia
z jakiego miasta jesteś ?
czy mam się bać i czuć śledzona?
Zamość wita.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.