"Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-24, 11:06   #31
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87196461]A dlaczego? Czy pod tym rozumiesz też, ktoś lubi tylko koty i psy, ale je wołowinę, drób i wieprzowinę, i już jest dobrym człowiekiem?[/QUOTE]Sugeruję, że jak ktoś mówi, że nie cierpi jakiś zwierząt towarzyszących to brak mu podstawowej empatii. Co innego jakby koty czy psy były dla niego neutralne. Nie każdy musi chcieć posiadać zwierzę, ale 'nie cierpieć' to już poziom wyżej. Większość ludzi, których znałam, a głosili takie opinie, było zwykłymi bucami. Traktowali przedmiotowo nie tylko zwierzęta, ale też ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 11:16   #32
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Pomysł ze ścianką wspinaczkowa itp. jest super Dzięki
Wiem ze pewnie jak jest chory to marzy tylko o ciepłym łóżku, dlatego maksymalnie chce mu zająć 15 min.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87196491]Sugeruję, że jak ktoś mówi, że nie cierpi jakiś zwierząt towarzyszących to brak mu podstawowej empatii. Co innego jakby koty czy psy były dla niego neutralne. Nie każdy musi chcieć posiadać zwierzę, ale 'nie cierpieć' to już poziom wyżej. Większość ludzi, których znałam, a głosili takie opinie, było zwykłymi bucami. Traktowali przedmiotowo nie tylko zwierzęta, ale też ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]On tak wypowiada się o psach, reszta jest akceptowalna. Z psami ma zle doswiadczenia. Nianczyl pewien czas kota siostry i mówił że jest fajny Więc to chyba akurat jeszcze mieści się w granicach tolerancji. Ja np nie cierpię pająków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 11:22   #33
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
Cześć,
Bardzo proszę o pomoc co mam czynić.
Poznałam M. w marcu. Na początku czerwca zostaliśmy parą. Wszystko szło po prostu idealnie - motyle w brzuchu, cudowny seks, gorące uczucia, byliśmy bliscy wyznania sobie miłości, świetnie spędzany razem czas... Aż do pierwszej kłótni. O totalną głupotę... W skrócie - o kolor ścian w jego domu, który właśnie buduje. Od tego się zaczęło. Bardzo mi się nie spodobała jego koncepcja i powiedziałam, że sam tam będzie mieszkał, a oczywiście były rzucane już teksty, że docelowo będę mieszkać tam z nim. Sama nie wiem dlaczego mi tak odwaliło, przypuszczam, że to przez tabletki antykoncepcyjne, które zaczęłam brać z końcem czerwca. I od tego się zaczęło... Później kłótnia o posiadanie psa, które ja kocham a on niecierpi - kolejna czysto hipotetyczna sytuacja. A później jeszcze urządziłam mu scenę zazdrości, jako, ze bardzo zaczęło mi zależeć, o wyjazd z kumplami. Nieważne, w każdym razie jak widać - kłóciliśmy się o bzdury.
To nie jest kłótnia o bzdury, to jest ewidentny festiwal bardzo dziwnych jazd z twojej strony i zasadniczo to mu sie nie dziwie, tez bym sie wkurzyla gdybym musiala słuchać takich głupich tekstów o mieszkaniu albo oglądać jak celowo próbuje mi sie wywoływac uczucie zazdrości. Zachowalas sie skrajnie toksycznie.

Edytowane przez DaisyMerollin
Czas edycji: 2019-09-24 o 11:23
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 11:41   #34
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
Wiem ze pewnie jak jest chory to marzy tylko o ciepłym łóżku, dlatego maksymalnie chce mu zająć 15 min.
Nic nie zrozumiałaś i dalej chcesz przyspieszać. Wyszukiwanie pretekstów na siłę, do krótkiego nawet, spotkania jest bez sensu. Pokazuje tylko, że nie szanujesz jego zdania i chcesz postawić na swoim.
Taka walka może przynieść odwrotny skutek, tylko utwierdzi go w tym, że jesteś uparciuchem i musi być po twojemu.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 11:49   #35
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Klasyk. Związek zaczyna się od idealizacji partnera, a potem pierwsza kłótnia i szast prast wszystko pada. Prawdopodobnie oboje daliście się ponieść hurraoptymistycznemu zauroczeniu, które nie przetrwało pierwszych problemów. Podobny dramat w moim związku przewidział kolega, który od mojej eks różnił się tylko płcią i wagą razy 3.

Opisałaś tylko Wasze kłótnie, nie napisałaś, jakie są Wasze wcześniejsze doświadczenia, czy może jedno drugie wyciągało z traumy po poprzednim związku. Jakie były Twoje relacje z ojcem?
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 12:39   #36
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Klasyk. Związek zaczyna się od idealizacji partnera, a potem pierwsza kłótnia i szast prast wszystko pada. Prawdopodobnie oboje daliście się ponieść hurraoptymistycznemu zauroczeniu, które nie przetrwało pierwszych problemów. Podobny dramat w moim związku przewidział kolega, który od mojej eks różnił się tylko płcią i wagą razy 3.

Opisałaś tylko Wasze kłótnie, nie napisałaś, jakie są Wasze wcześniejsze doświadczenia, czy może jedno drugie wyciągało z traumy po poprzednim związku. Jakie były Twoje relacje z ojcem?
Ja niestety mam swoje traumy po poprzednich związkach. Między innymi dlatego chodzę od niedawna do psychologa. Jestem zazdrosna i nieufna... Co do ojca to większość życia go nie widzialam bo harowal za granicą, ale jak już przyjeżdżał to bylam jego księżniczką.
Mój M. nie ma żadnych przejść większych wiec wszedl w związek "czysty", ja natomiast byłam po związku z facetem do którego nic nie czułam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ranita92
Czas edycji: 2019-09-24 o 12:40
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 12:45   #37
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
Ja niestety mam swoje traumy po poprzednich związkach. Między innymi dlatego chodzę od niedawna do psychologa. Jestem zazdrosna i nieufna... Co do ojca to większość życia go nie widzialam bo harowal za granicą, ale jak już przyjeżdżał to bylam jego księżniczką.
Mój M. nie ma żadnych przejść większych wiec wszedl w związek "czysty", ja natomiast byłam po związku z facetem do którego nic nie czułam.
Czyli nic do niego nie czujesz, po prostu wyidealizowałaś go na początku związku, a potem, pierwsze problemy … i okazało się, że jednak należy do męskiej rasy.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 14:53   #38
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 480
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Czyli nic do niego nie czujesz, po prostu wyidealizowałaś go na początku związku, a potem, pierwsze problemy … i okazało się, że jednak należy do męskiej rasy.
Tak i wnioskujesz to po tym, że do poprzedniego chłopaka nic nie czuła, więc tutaj też? XD bez jaj...
Bez przesady, że to tylko jej wina, po wpisach widać, że ona wręcz rozmyśla, kombinuje jak do niego dotrzeć, jak spędzić z nim choć jedną chwilę bo za nim najzwyczajniej w świecie tęskni a koleś cóż... No nie odwzajemnia tego. Uczepiliście się tego, że zachowała się toksycznie w paru kwestiach ale widzimy tu również brak zaangażowania od niego więc skąd wiecie że akcje te nie były po prostu z tego, że czuła pod skórą, że ją olewa...

Autorko, wiem, że tęsknisz za nim itp. I chciała byś go zobaczyć ale jak już sama widzisz że to walka z Twoją godnością to nie rób tego. Tez powinien się postarać cokolwiek zrobić. Nie możesz się mu narzucać. Daj spokój. Nie odzywaj się kilka dni. Daj mu odpocząć. Jak mu zależy to się ogarnie i zrobi cokolwiek, jeżeli nie... No trudno. To nie było to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 15:05   #39
Laverta
Raczkowanie
 
Avatar Laverta
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 96
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez black_elderflower Pokaż wiadomość
Bez przesady, że to tylko jej wina, po wpisach widać, że ona wręcz rozmyśla, kombinuje jak do niego dotrzeć, jak spędzić z nim choć jedną chwilę bo za nim najzwyczajniej w świecie tęskni a koleś cóż... No nie odwzajemnia tego. Uczepiliście się tego, że zachowała się toksycznie w paru kwestiach ale widzimy tu również brak zaangażowania od niego więc skąd wiecie że akcje te nie były po prostu z tego, że czuła pod skórą, że ją olewa...
Ale co z tego, że kombinuje teraz, skoro wcześniej zachowywała się słabo? Będąc na miejscu faceta też przeszłabyś z tym wszystkim z dnia na dzień do porządku dziennego, BO dziewczyna teraz się stara?
A to, że nie było tak jak mówisz, wnioskujemy z tego, że sama przyznała, że jednak było idealnie przed tymi kłótniami. Po co nadinterpretować? Brak zaangażowania wyszedł już po kłótniach.
Laverta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 15:27   #40
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 209
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez black_elderflower Pokaż wiadomość
Bez przesady, że to tylko jej wina, po wpisach widać, że ona wręcz rozmyśla, kombinuje jak do niego dotrzeć, jak spędzić z nim choć jedną chwilę bo za nim najzwyczajniej w świecie tęskni a koleś cóż... No nie odwzajemnia tego. Uczepiliście się tego, że zachowała się toksycznie w paru kwestiach ale widzimy tu również brak zaangażowania od niego więc skąd wiecie że akcje te nie były po prostu z tego, że czuła pod skórą, że ją olewa...
Ale w ogole skad pewnosc, ze gdy znowu poczuje sie pewnie i bezpiecznie to nie skonczy sie tesknota i zacznie znowu robienie jazd? Jeżeli ktos na dzien dobry zwiazku probuje wywolywac sztuczna zazdrosc to raczej nie pretenduje do miana osoby która w ogóle rokuje na dobrą partnerke, obojetnie czy teraz czy za rok. I ja tam sie facetowi nie dziwie.

A co do zwierząt - to, że osobiscie nie cierpie kotów raczej nie ujmuje mojej empatii i nie sugeruje ze najchetniej bym je mordowała. Zwyczajnie wiem, że to cięzkie zwierzęta które mnie wkurzaja swoim stylem bycia i za Chiny nie chcialabym miec zadnego pod swoim dachem. Jak rozumiem częśc wizażanek, nie moge byc dobrym czlowiekiem?

Edytowane przez Cordianka
Czas edycji: 2019-09-24 o 15:30
Cordianka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 15:41   #41
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
Masz rację, on też mowi mi że jest zmęczony tym tematem i nie chce o tym rozmawiać. Dlatego staram się nie wałkować chociaz w głowie mam taki syf... Staram sie zluzowac zeby mi sie na zdrowiu nie odbijalo i pozostawić sytuację troche losowi + trochę mu pomóc. Karmię sie słowami ze "poprawia mu się"... Zobaczymy dzisiaj jego reakcję.
Te zawieszenie jest straszne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obyś nie nabawiła się niestrawności.
Co mu się poprawia i w jakich momentach?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 17:03   #42
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Obyś nie nabawiła się niestrawności.
Co mu się poprawia i w jakich momentach?
Na spotkaniach mowi ze jest fajnie między nami i mu się po nich polepsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:17   #43
Mia_bb
Raczkowanie
 
Avatar Mia_bb
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 93
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Proszę uważać, żeby tego niepotrzebnie nie hiperbolizować, może nad wyraz odczytuje pani jego zachowania. Dystans nade wszystko, nie nakręcać się każdym przyjaznym gestem, bo to może zrodzić wizję, która nijak nie pokrywa się z rzeczywistością

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mia_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:30   #44
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
Na spotkaniach mowi ze jest fajnie między nami i mu się po nich polepsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyżby po seksie?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:46   #45
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Zachowałaś się słabo. I to wg mnie nawet nie chodzi o to, że Ci się kolor ścian nie podobał, zabolało Cię, że psów nie lubi, czy że poczułaś się zazdrosna. Chodzi o sposób w jaki zareagowałaś. Jakbyś mówiła w każdej sytuacji spokojnie i bez emocji, to pewnie nic by się nie stało i jakoś byście się dogadali, pewnie wziąłby pod uwagę Twoje sugestie i propozycje. No ale Ty się oburzyłaś wściekle, że jak to, nie jest od razu jak Ty chcesz, natychmiast?

Ja bym się przed nim nie płaszczyła teraz, biegała z czapkami, zupkami czy czym tam jeszcze. Mam wrażenie, że on się teraz napawa tym, że się płaszczysz i daje Ci nadzieję, ale nie mówi nic konkretnego. Daj mu czas, aż przemyśli i się określi, czy chce powrotu. Zajmij się sobą i weź pod uwagę, że to może być koniec tej historii.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:49   #46
annn_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 327
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Dokładnie, w kwestii zwierząt zgadzam się z dziewczynami. Ktoś kto nie cierpi zwierząt nie jest dobrym człowiekiem. Takich zawsze odrzucam od razu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
annn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 17:51   #47
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

typowe zachowanie toksyka - niszczenie relacji w mgnieniu oka i pozniej proby naprawy gwaltownymi zrywami. dla ludzi niezdrowych wydaje sie to romantyczne, ludzi zdrowych takie zachowania mecza i sa czerwonymi flagami

lepiej skup sie na poprawieniu waszej codziennosci, szanowaniu granic i powstrzymywaniu gwaltownych wybuchow emocji. pierwszym krokiem moze byc np. zrezygnowanie z nachodzenia go w pracy
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 18:01   #48
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Czyżby po seksie?
Nie, seksu juz dawno nie uprawialismy. Zwykle spacery, knajpy itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 18:04   #49
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
Nie, seksu juz dawno nie uprawialismy. Zwykle spacery, knajpy itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to w sumie gorzej, niż lepiej.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 18:20   #50
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87197651]No to w sumie gorzej, niż lepiej.[/QUOTE]Czemu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Zachowałaś się słabo. I to wg mnie nawet nie chodzi o to, że Ci się kolor ścian nie podobał, zabolało Cię, że psów nie lubi, czy że poczułaś się zazdrosna. Chodzi o sposób w jaki zareagowałaś. Jakbyś mówiła w każdej sytuacji spokojnie i bez emocji, to pewnie nic by się nie stało i jakoś byście się dogadali, pewnie wziąłby pod uwagę Twoje sugestie i propozycje. No ale Ty się oburzyłaś wściekle, że jak to, nie jest od razu jak Ty chcesz, natychmiast?

Ja bym się przed nim nie płaszczyła teraz, biegała z czapkami, zupkami czy czym tam jeszcze. Mam wrażenie, że on się teraz napawa tym, że się płaszczysz i daje Ci nadzieję, ale nie mówi nic konkretnego. Daj mu czas, aż przemyśli i się określi, czy chce powrotu. Zajmij się sobą i weź pod uwagę, że to może być koniec tej historii.
Wiem ze mam problem z reakcjami, od razu się zapalam a pozniej żałuję. Wiem, że jest to nie zdrowe, dlatego próbuje sobie poradzić z problemem wraz z psychologiem.

Bylam u niego z ta czapka, byl zaskoczony i ucieszył się na mój widok. Nawet napisał pierwszy jak dojechał do domu. Teraz planuje 3 dni zluzowac z kontaktem a w sobotę gdzies wyjść i dłużej spędzić czas razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 18:21   #51
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Ranita92 Pokaż wiadomość
Czemu ?
Brak seksu od dłuższego czasu i spotkania w knajpkach to bardziej koleżeństwem zalatują.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 18:28   #52
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Mia_bb Pokaż wiadomość
Proszę uważać, żeby tego niepotrzebnie nie hiperbolizować, może nad wyraz odczytuje pani jego zachowania. Dystans nade wszystko, nie nakręcać się każdym przyjaznym gestem, bo to może zrodzić wizję, która nijak nie pokrywa się z rzeczywistością

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za radę. Wiem, że muszę być ostrożna i nie nakręcac sie byle ochłapem. Teraz 3 dni postaram się milczeć, wpaść w wir pracy żeby czymś zająć głowę. I zobaczymy co te dni i spotkanie w sobotę przyniosą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87197691]Brak seksu od dłuższego czasu i spotkania w knajpkach to bardziej koleżeństwem zalatują.[/QUOTE]Nie potrafię uprawiać seksu jak emocjonalnie jest między nami slabo. On zresztą też nie ma parcia, ma głowę zupełnie gdzie indziej, czytaj na budowie i w pracy. Po dzisiejszym spotkaniu poleciał po paczkę, później na budowę, a teraz robi prezentację na jutro do pracy, a potem pewnie pójdzie spać bo jest chory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 19:22   #53
Miss_Lauren
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Lauren
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: z południa
Wiadomości: 35
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Tak, teraz proponowałabym trochę ograniczyć kontakt (przez kilka dni) i poczekać na reakcje z jego strony.

Daj mu czas na przemyślenie czy chce dalej ciągnąć ten związek. Trudno powiedzieć co będzie dalej, ale na podstawie jego zachowania wnioskuje że mocno się zraził i nie wiadomo czy będzie chciał odbudowywać to co sie posypało.
Miss_Lauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 09:09   #54
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Miss_Lauren Pokaż wiadomość
Tak, teraz proponowałabym trochę ograniczyć kontakt (przez kilka dni) i poczekać na reakcje z jego strony.

Daj mu czas na przemyślenie czy chce dalej ciągnąć ten związek. Trudno powiedzieć co będzie dalej, ale na podstawie jego zachowania wnioskuje że mocno się zraził i nie wiadomo czy będzie chciał odbudowywać to co sie posypało.

Zwlaszcza, ze to swiezy zwiazek. Nie kazdy ma ochote na jakies walki na samym poczatku i odbudowywanie na sile czegos co jest na tyle swieze, ze latwiej to po prostu skonczyc niz sie meczyc.

Czesto lepiej odejsc za wczesnie niz za pozno.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 10:48   #55
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Postaram się - po tym, co już przeczytałem - być obiektywny. Autorko, popełniłaś błąd, masz wewnętrzny problem, ale co ważne, jesteś jego świadoma i walczysz z nim. Co nie zmienia faktu, że Twój były szukał pretekstu do zerwania; ale w ostatecznym rozrachunku minus razy minus daje plus, więc ciesz się, że skończyło się to wcześniej niż później.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 10:54   #56
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Postaram się - po tym, co już przeczytałem - być obiektywny. Autorko, popełniłaś błąd, masz wewnętrzny problem, ale co ważne, jesteś jego świadoma i walczysz z nim. Co nie zmienia faktu, że Twój były szukał pretekstu do zerwania; ale w ostatecznym rozrachunku minus razy minus daje plus, więc ciesz się, że skończyło się to wcześniej niż później.
Taaaa szukał pretekstu, jasne. Laska robi awantury o kolor ścian, zrzuca winę na tabletki itp - już mi się rysuje obraz który doskonale znam. Po prostu nie wytrzymał psychicznie.

A to że ona zdaje sobie sprawę z problemu i nad nim "pracuje" to nie ma żadnego znaczenia dla drugiej połówki. Bo oczekuje się że druga osoba będzie uskrzydlać, a nie ciągnąć na dno.

Już pomijam że są razem od 3 miesięcy, a już pojawiają się awantury. Ja bym uciekał, co to będzie po roku jak zamieszkają razem?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 11:17   #57
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87199427] … [/QUOTE]

Będę się upierał, że widzę różnicę między kłótnią (nawet awanturą) a odwracaniem kota ogonem.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 11:22   #58
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Postaram się - po tym, co już przeczytałem - być obiektywny. Autorko, popełniłaś błąd, masz wewnętrzny problem, ale co ważne, jesteś jego świadoma i walczysz z nim. Co nie zmienia faktu, że Twój były szukał pretekstu do zerwania; ale w ostatecznym rozrachunku minus razy minus daje plus, więc ciesz się, że skończyło się to wcześniej niż później.
Moim zdaniem nie szukał pretekstu. Po prostu doszedł do wniosku, że nie warto inwestować w związek, w którym od początku jest źle. To nie jest jakieś nadzwyczajne podejście. Jakbym się kłóciła z facetem po paru miesiącach to też bym odpuściła. Niezależnie czego by takie kłótnie dotyczyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 11:26   #59
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

Autorka i jej facet zerwali? Kiedy? Myślałam, że mają się w weekend zobaczyć i po prostu jest wrzucenie na luz na kilka dni i to jej decyzja.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 11:30   #60
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: "Nie czuje tego co wcześniej" po pasmach kłótni

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87199509]Moim zdaniem nie szukał pretekstu. Po prostu doszedł do wniosku, że nie warto inwestować w związek, w którym od początku jest źle. To nie jest jakieś nadzwyczajne podejście. Jakbym się kłóciła z facetem po paru miesiącach to też bym odpuściła. Niezależnie czego by takie kłótnie dotyczyły.
[/QUOTE]

Nie za bardzo zgadzam się z Twoim podejściem. To trochę tak, jakby świeżemu kierowcy odebrać prawo jazdy za złe parkowanie, a doświadczonemu popuścić zabicie po pijaku na pasach.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-09 17:58:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.