Czy to normalne w związku? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-20, 04:22   #181
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Zgadzam się lepiej bym tego nie napisała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Oczywiście bo jak by nie patrzeć to faceci stali się naprawdę jak takie pipk*** a nie które babki mają jaj***
Świat się zmienia oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak właśnie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Alimenty dla dziecka się należą koleżanko
Kasy nie mam bo mi ZUS nie wypłacił zasiłku wina też mojego pracodawcy radzę czytać ze zrozumieniem
Zresztą jakieś oszczędności na jedzenie zostały opłaty zrobione mam więc nie panikuje skoro ładna kwota wpadnie na luty jak mnie spłaca,na partnera wypłacie nie polegałam bo miałam swoją dziewczyno ogarnij się i nie wpisuj dziwnych rzeczy!
Kurde dziecko dopiero do żłobka za 2 lata prawie a ty mi tu z jakimiś tekstami wyjeżdżasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robienie sobie radośnie dziecka z typem, którego się dobrze nie zna, a potem liczenie tylko na alimenty (bo się należą) to jak dla mnie skrajna nieodpowiedzialność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 06:13   #182
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

Dzięki dziewczyny za rady ale poradzę sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Będziecie może kiedyś w ciąży zrozumiecie pewnie rzeczy bo teraz to ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Patis123 Pokaż wiadomość
Po pierwsze właśnie obdarowywałam mojego męża i dostałam zavto w twarz. Po drugie załamuję się czytając niektóre posty. Mężczyzna, który kocha kobietę jest w stanie zrobić wszystko by ją zdobyć i uszczęśliwiać. Podkreślam tutaj, że nie chodzi tu o regularny sponsoring, chociaż znam wiele przypadków , gdzie facet utrzymywał wręcz swoją dziewczynę , zabierał na drogie wycieczki, miała dostęp do jego konta ! Dawał na prawo jazdy itd.. I nie mówię tu o jakichś bogaczach. A tu mamy do czynienia z facetem, który po nią nie pojedzie, nie odwiezie, nie zaprosi na randkę, bo patrzenie jak on je nie jedt randką, ale kasę od niej by wziął...

Co będzie potem ? Jeśli wezmą ślub i będzie dziecko, ona nie zarobi sobie na jedzenie , może będzie chora, może jej zarobki będą mniejsze, może nie będzie w stanie w ogóle jakiś czas pracować, co wtedy ? Czy w ogóle mu na niej zależy ? Czy osoby, które tak łatwo tu oceniają sytuację twierdząc , że kobieta ma płacić za siebie albo jeszcze za faceta i dziękować mu za to, że może przy nim usiąść same chciałyby mieć taki związek ? Ja tego nie rozumiem. Jakie to piękne, gdy facet się stara, są tacy, którzy odkładają nawet kasę, żeby zabrać gdzieś dziewczynę . Przykładów można podać wiele. Kobieta oczywiście także powinna się starać dając prezenty itp. Ale tutaj ja widzę patologię , a nie związek. A Ty autorko zastanów się, czy chcesz tak żyć .
Też znam takie przypadki tu dużo kobiet nie ma partnerów są same te bardziej niezależne nie pozwoliły by na to żeby facet zapłacił za nie np.w kinie bo przecież trzeba po połowie dziwna to dla mnie mentalność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87518844]Alimenty się będą należeć jak zostanie udowodnione ojcostwo do tej pory nic się nie należy
Ale to nie o to chodzi nawet tylko o to że ty właśnie jesteś przykładem na to jak takie pokladnie swojego losu w rękach partnera się kończy
Z twojegopierwszego wątku którego się wypierasz jasno wynikało że zamierzałas żyć na jego koszt przez kilka lat a jednak nie wyszło (zreszta tu tez o tym mowilas ze trzeba wybierac partnera z gestem zeby siedziec na tylku przez kilka lat a on ma harowac na wszystko) I jak twój wybór się skończył?
I wlasnie dlatego ja stawiam na niezależność i ta niezależność daje mi poczucie bezpieczeństwa którego Ty właśnie nie masz bo twoje bezpieczeństwo to był on a jak znikł to znikło wszystko z nim
Ps.dziecko za 2 lata do żłobka,mieszkanie wynsjmujesz za 2tys zarabiasz 2.5 z czego będziesz je utrzymywać przez te 2 lata jak tatuś nie zjawi się na rozprawy o ustalenie ojcostwa ?[/QUOTE]Oczywiście tak chciałam jak by się skończył macierzyński nie dawać do żłobka bo dzieci w żłobku bardzo chorują chociaż nie mówione,że z moim by tak było.
Tak niestety wygląda w wielu rodzinach,że jak pojawiają się dzieci to odpowiedzialny partner kobietę utrzyma oczywiście mówię o takim który stara się i mu zależy
Tak jak jedna dziewczyna tu napisała jak facet nie inwestuje w znajomość to mu nie zależy na kobiecie bo wie,że ona jest tylko na trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 07:05   #183
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość

Będziecie może kiedyś w ciąży zrozumiecie pewnie rzeczy bo teraz to ciężko



---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Też znam takie przypadki tu dużo kobiet nie ma partnerów są same te bardziej niezależne nie pozwoliły by na to żeby facet zapłacił za nie np.w kinie bo przecież trzeba po połowie dziwna to dla mnie mentalność


Skąd Ty bierzesz te teorie? Wymyślasz na własny użytek, żeby tłumaczyć swoje podejście do życia, a z realnym światem nie ma to nic wspólnego. To że kobieta jest niezależna finansowo i lokalowo wcale nie znaczy, że nie oczekuje od faceta partnerstwa i silnego męskiego ramienia w newralgicznych momentach. Jednak nie traktuje ona faceta jak sponsora, który ma zapewnić jej wygodne życie, żeby nie musiała się przemęczać. Poczucie bezpieczeństwa to właśnie niezależność i partnerstwo w związku, bo gdy nagle pójdzie coś ne tak i związek się skończy to kobieta nie wpada w dramaty, bo została z marną pensyjką, bez mieszkania, bez swojego życia. Kobieta niezależna jest w stanie stworzyć zdrowy związek bez uzależniania się od spodni. Nie musi desperacko tolerować wyskoków mężczyzny ze strachu, że straci wszystko co ma. Bo ma coś swojego, czego nikt jej nie zabierze: godność i niezależność. A z płaceniem po połowie nie ma to nic wspólnego.


Tak niestety wygląda w wielu rodzinach,że jak pojawiają się dzieci to odpowiedzialny partner kobietę utrzyma oczywiście mówię o takim który stara się i mu zależy
Tak jak jedna dziewczyna tu napisała jak facet nie inwestuje w znajomość to mu nie zależy na kobiecie bo wie,że ona jest tylko na trochę
A gdy kobieta nie inwestuje w związek to jej nie zależy, czy to działa tylko w jedną stronę? Gdy pojawiają się dzieci to facet nie musi utrzymywać kobiety, bo takie rzeczy się ustala razem i to, że wpływy przez jakiś czas do domowego budżetu wnosi tylko jedna strona wcale nie oznacza, że ktoś kogoś utrzymuje. Po prostu ich wkład w życie rodzinne jest różny w tym czasie.
Skoro Tobie pasuje rola słabej kobiety to nie oznacza, że tak wyglądają związki, więc nie twórz jakiś ogólnych teorii, bo czasy dawno się zmieniły. Popadasz z jednej skrajności w drugą, bo chyba trudno jest Ci się pogodzić, że kobiety potrafią być silne, niezależne i nie uzależnione od facetów, robić kariery i mieć dzieci a jednocześnie być w szczęśliwych związkach. Jednak są takie kobiety i są szczęśliwe i spełnione. Nie przyjmujesz tego do wiadomości, bo wbiłaś sobie do głowy, że kobiety to słabsza płeć, bo tak Ci jest wygodnie. Bo to pasuje do Twojego modelu i nie wymaga od Ciebie wysiłku.
Czekaj dalej na rycerza na białym koniu, który da Ci poczucie bezpieczeństwa, pieniądze na dzieci i kasę na waciki. Tylko nie płacz potem, że zostałaś z niczym, bo poszedł do innej.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 07:47   #184
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady ale poradzę sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Będziecie może kiedyś w ciąży zrozumiecie pewnie rzeczy bo teraz to ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Też znam takie przypadki tu dużo kobiet nie ma partnerów są same te bardziej niezależne nie pozwoliły by na to żeby facet zapłacił za nie np.w kinie bo przecież trzeba po połowie dziwna to dla mnie mentalność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Oczywiście tak chciałam jak by się skończył macierzyński nie dawać do żłobka bo dzieci w żłobku bardzo chorują chociaż nie mówione,że z moim by tak było.
Tak niestety wygląda w wielu rodzinach,że jak pojawiają się dzieci to odpowiedzialny partner kobietę utrzyma oczywiście mówię o takim który stara się i mu zależy
Tak jak jedna dziewczyna tu napisała jak facet nie inwestuje w znajomość to mu nie zależy na kobiecie bo wie,że ona jest tylko na trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każdy może okazać się tylko na chwilę
Nic nie jest dane na zawsze ,dlatego najważniejsze w życiu jest inwestowanie w siebie , wówczas nie musisz martwić czy jest tu na chwilę czy zaraz zniknie a z nim dach nad głową
W odpowiedzialnych rodzinach oboje małżonków układają plan dzialania i zabezpieczają rodzinę finansowo zanim zdecydują się na dziecko,często wymieniają się w opiece nad dzieckiem oboje pracując wiec kobieta ma szanse dalej sie rozwijac zawodowo i nie tracić tego co osiągnęła do tej pory a mężczyzna może więcej czasu poświęcić na kontakt z dzieckiem zamiast pracować 60h na tydzien i nie widzieć zony i dziecka całymi dniami
Nigdy nie zwiazalabym się z kimkolwiek który odrazu zakłada (zdrowy bez problemów)że ja będę go utrzymywać przez 2 lata bo nie chce dziecka oddac do zlobka
Przez taki model rodziny który Ty tu propagujesz często małżeństwa się rozpadają nie ma czasu na więzi bo partnerzy praktycznie się nie widuja,jedną osoba staje się zalezna a druga ledwo zpie probujac zarobic na wszystko sama
Dzieci chorują i w zlobku i przedszkolu i szkole to jest nie do uniknięcia

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-01-23 o 08:13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 07:52   #185
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
A gdy kobieta nie inwestuje w związek to jej nie zależy, czy to działa tylko w jedną stronę? Gdy pojawiają się dzieci to facet nie musi utrzymywać kobiety, bo takie rzeczy się ustala razem i to, że wpływy przez jakiś czas do domowego budżetu wnosi tylko jedna strona wcale nie oznacza, że ktoś kogoś utrzymuje. Po prostu ich wkład w życie rodzinne jest różny w tym czasie.
Skoro Tobie pasuje rola słabej kobiety to nie oznacza, że tak wyglądają związki, więc nie twórz jakiś ogólnych teorii, bo czasy dawno się zmieniły. Popadasz z jednej skrajności w drugą, bo chyba trudno jest Ci się pogodzić, że kobiety potrafią być silne, niezależne i nie uzależnione od facetów, robić kariery i mieć dzieci a jednocześnie być w szczęśliwych związkach. Jednak są takie kobiety i są szczęśliwe i spełnione. Nie przyjmujesz tego do wiadomości, bo wbiłaś sobie do głowy, że kobiety to słabsza płeć, bo tak Ci jest wygodnie. Bo to pasuje do Twojego modelu i nie wymaga od Ciebie wysiłku.
Czekaj dalej na rycerza na białym koniu, który da Ci poczucie bezpieczeństwa, pieniądze na dzieci i kasę na waciki. Tylko nie płacz potem, że zostałaś z niczym, bo poszedł do innej.
Pewnie właśnie co ciekawe bardziej płaczą te niezależne singielki,że są takie samotne i nie mogą kogoś znaleźć mnóstwo takich wątków
Osobiście znam kilka tych niby spełnionych i ich super niezależność dobre auto super mieszkanie jest nic nie warte jak nie mają rodziny.
Jedna ostatnio musiałam słuchać,że nie miała z kim spędzić świąt,że ona ma już dość na psychoropach jedzie.
Tak dziewczyna po studiach ze świetną pracą koło 40 bez dzieci
Oczywiście są też inne ale takie przypadki też się zdarzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 08:23   #186
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pewnie właśnie co ciekawe bardziej płaczą te niezależne singielki,że są takie samotne i nie mogą kogoś znaleźć mnóstwo takich wątków
Osobiście znam kilka tych niby spełnionych i ich super niezależność dobre auto super mieszkanie jest nic nie warte jak nie mają rodziny.
Jedna ostatnio musiałam słuchać,że nie miała z kim spędzić świąt,że ona ma już dość na psychoropach jedzie.
Tak dziewczyna po studiach ze świetną pracą koło 40 bez dzieci
Oczywiście są też inne ale takie przypadki też się zdarzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znowu stereotypami walisz
Kobieta która odniosła sukces zawodowy, jest niezalezna=stara panna ,placz,koty brak szklanki z wodą przy łóżku ;-p
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 08:30   #187
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87519220]Znowu stereotypami walisz
Kobieta która odniosła sukces zawodowy, jest niezalezna=stara panna ,placz,koty brak szklanki z wodą przy łóżku ;-p[/QUOTE]Przecież napisałam,że są różne przypadki na samym końcu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Nie wszystkie te niezależne sobie z tym radzą i widocznie nie wszystko można mieć tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 08:36   #188
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Przecież napisałam,że są różne przypadki na samym końcu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Nie wszystkie te niezależne sobie z tym radzą i widocznie nie wszystko można mieć tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Równie dobrze można napisać, że nie wszystkie te utrzymywane przez drugą osobę sobie z tym radzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023

Edytowane przez Misia452
Czas edycji: 2020-01-20 o 08:37
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 08:54   #189
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Równie dobrze można napisać, że nie wszystkie te utrzymywane przez drugą osobę sobie z tym radzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie na szczęście ja się do nich nie zaliczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Nigdy utrzymanką nie byłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 08:56   #190
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pewnie na szczęście ja się do nich nie zaliczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Nigdy utrzymanką nie byłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie zdążyłaś bo się zawinal zanim nią zostałaś;-)
Plan nie wypalił

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-01-20 o 08:58
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:01   #191
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

Przecież ja jestem na chorobym mam swoje pieniędze i jeszcze długo będę miała
To był jego pomysł też żeby w domu siedziała i żeby dziecka do żłobka nie dawać później dopiero do przedszkola,zresztą on dzwoni i przepraszał być może wróci szybko jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 09:14   #192
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Przecież ja jestem na chorobym mam swoje pieniędze i jeszcze długo będę miała
To był jego pomysł też żeby w domu siedziała i żeby dziecka do żłobka nie dawać później dopiero do przedszkola,zresztą on dzwoni i przepraszał być może wróci szybko jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przestań się oklamywac
W poprzednim wątku pisałaś że nie stać Cię na to mieszkanie że masz pieniedzy najwyzej do marca owszem czekasz na chorobowe ale to co zarabiasz czy będą ci płacić nie wystarczy na pokrycie kosztów utrzymania ciebie i dziecka ,pytałaś o zasiłki dom samotnej matki itp
Cała swoją przyszłość oparłas na tym co jakiś palant którego znalas 2 miesiące ci naobiecywal
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:20   #193
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

Przecież pisałam,że szybko z nim dziecko mam znam go już dużo dłużej,no nie dostaje chorobowego jak zmienie mieszkanie spróbuję załatwić dodatek na mieszkanie to nie bedzie tak źle ja o rzeczy martwić się nie muszę bo wszystko dostanę i dostawać będę.
Dom samotnej matki owszem bo ciężko będzie wynająć mieszkanie jak brzuch będzie większy bo nie chcą wynajmować mieszkań tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:33   #194
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Przecież ja jestem na chorobym mam swoje pieniędze i jeszcze długo będę miała
To był jego pomysł też żeby w domu siedziała i żeby dziecka do żłobka nie dawać później dopiero do przedszkola,zresztą on dzwoni i przepraszał być może wróci szybko jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaa, niczyja utrzymanka nie jesteś, ale liczysz, że facet szybko wróci i może jednak będziesz ta utrzymanka jakbyś była taka niezależna to byś go kopnęła w cztery litery po tym co zrobił. Ty tymczasem czekasz aż wróci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:38   #195
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to normalne w związku?

Chyba zapomnialas ze napisalas że zaszłas po 2 miesiącach związku
Dla mnie byloby czym się martwić, wszystko dostanę i będę dostawać to mało stabilna wizja
Mnie takie podejście do życia rozwala (Szczególnie kiedy mówimy o kobiecie która spodziewa się dziecka)kompletne oderwanie od rzeczywistości

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Taaa, niczyja utrzymanka nie jesteś, ale liczysz, że facet szybko wróci i może jednak będziesz ta utrzymanka jakbyś była taka niezależna to byś go kopnęła w cztery litery po tym co zrobił. Ty tymczasem czekasz aż wróci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie
Gościu ja wyzywa kwestionuje swoje ojcostwo, wysyła matkę żeby zabrała jego rzeczy z ich niby wspólnego mieszkania a ona się cieszy że się odezwał i może zaraz wróci
Patola pełna gębą no ale to prawdziwy mężczyzna będzie utrzymywał swoją kobietę;-)(oczywiście do czasu kiedy znowu to zamkną albo sam się zmyje )
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:38   #196
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Będziecie może kiedyś w ciąży zrozumiecie pewnie rzeczy bo teraz to ciężko
Czyli co zrozumiemy?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:38   #197
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

Samej ciężko będzie mi wszystko ogarnąć bez pomocy kogoś niestety,owszem zaszłam po 2 miesiącach znajomości i szybko z nim zamieszkałam
No dostanę bo mi się należy moje chorobowe i macierzyńskie jak każdej kobiecie która jest w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:44   #198
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to normalne w związku?

Narazie nic nie dostajesz ani tego chorobowego ani macierzyńskiego ani alimentów
Wszystko na wodzie pisane ,rzeczywiście nie ma się o co martwić
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:57   #199
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87519516]Narazie nic nie dostajesz ani tego chorobowego ani macierzyńskiego ani alimentów
Wszystko na wodzie pisane ,rzeczywiście nie ma się o co martwić[/QUOTE]Alimenty dostaje się dopiero później jak się uda je załatwić,co do chorobowego to nie moja wina tylko pracodawcy,że jest taką osobą ale to w razie czego można do inspekcji pracy go podać.
Póki co wiem od ZUS,że wszystko będzie spłacone w lutym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 19:34   #200
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Patis123 Pokaż wiadomość
Po pierwsze właśnie obdarowywałam mojego męża i dostałam zavto w twarz.
Tzn dostał prezent i z tego powodu podbił ci oko? Czy to jakaś metafora?
Cytat:
Po drugie załamuję się czytając niektóre posty. Mężczyzna, który kocha kobietę jest w stanie zrobić wszystko by ją zdobyć i uszczęśliwiać.
No jakby mnie facet chciał serio zdobywać to bym miała poważne wątpliwości co do tego czy nie mnie kocha
No ale widocznie zupełnie inaczej widzimy znaczenie tego słowa.
Cytat:
Czy osoby, które tak łatwo tu oceniają sytuację twierdząc , że kobieta ma płacić za siebie albo jeszcze za faceta i dziękować mu za to, że może przy nim usiąść same chciałyby mieć taki związek ?
Nie było tutaj ani jednej z takim zestawem poglądów.
Cytat:
Ja tego nie rozumiem. Jakie to piękne, gdy facet się stara, są tacy, którzy odkładają nawet kasę, żeby zabrać gdzieś dziewczynę.
Na mnie takie odkładanie tylko po to, żeby coś zasponsorować zdolnej do pracy jednostce robi raczej negatywne wrażenie.
Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Będziecie może kiedyś w ciąży zrozumiecie pewnie rzeczy bo teraz to ciężko
Tzn kto i co zrozumie? Część z wypowiadających się tutaj już była w ciąży a i tak uważa twoje poglądy za delikatnie mówiąc niemądre.
Cytat:
Tak niestety wygląda w wielu rodzinach,że jak pojawiają się dzieci to odpowiedzialny partner kobietę utrzyma oczywiście mówię o takim który stara się i mu zależy
A jak się zachowują kobiety, które się starają i im zależy?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 07:59   #201
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pewnie właśnie co ciekawe bardziej płaczą te niezależne singielki,że są takie samotne i nie mogą kogoś znaleźć mnóstwo takich wątków
Osobiście znam kilka tych niby spełnionych i ich super niezależność dobre auto super mieszkanie jest nic nie warte jak nie mają rodziny.
Jedna ostatnio musiałam słuchać,że nie miała z kim spędzić świąt,że ona ma już dość na psychoropach jedzie.
Tak dziewczyna po studiach ze świetną pracą koło 40 bez dzieci
Oczywiście są też inne ale takie przypadki też się zdarzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1. Piszesz, Wizażanko, negatywnie się wyrazając, o facetach, że są pipki , a pozytywnie o kobietach z jajami.

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego w naszym spoleczeństwie nawet symboliczne nadanie facetowi kobiecego atrybutu ( pipka) robi z niego kogoś gorszego, a nadanie kobiecie męskiego atrybutu ( jaja) robi z niej kogoś lepszego?

Jesteś tak nasycona seksistowskimi stereotypami, że aż przykro czytać.

2. Ja wiele razy słuchałam też żalów kobiet w wieloletnich związkach, że się nie realizują, dzieci przekresliły ich możliwości, a facet już prawie ją uważa za sprzęt domowy. I co?

3. Wiem, że tobie to nie przychodzi do głowy, ale można też być niezależną w związku, nieuzależnioną od finansów i opieki faceta i to w związku szczęśliwym, partnerskim, gdzie nikt na nikim nie wisi finansowo.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Samej ciężko będzie mi wszystko ogarnąć bez pomocy kogoś niestety,owszem zaszłam po 2 miesiącach znajomości i szybko z nim zamieszkałam
No dostanę bo mi się należy moje chorobowe i macierzyńskie jak każdej kobiecie która jest w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, czemu sądzisz, że wszystko ci się należy, bonieodpowiedzialnie dałaś się zapłodnić po 2 miesiącach znajomości i dlaczego sądzisz, że to oznacza, że facet z tobą chce spedzić życie.

Nie wiem, czemu nie dodałeś dziecka do żłobka, bo on miał taki pomysł, byś została w domu. Nie masz swojego rozumu, pan każe, sługa musi?

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87519484]Chyba zapomnialas ze napisalas że zaszłas po 2 miesiącach związku
Dla mnie byloby czym się martwić, wszystko dostanę i będę dostawać to mało stabilna wizja
Mnie takie podejście do życia rozwala (Szczególnie kiedy mówimy o kobiecie która spodziewa się dziecka)kompletne oderwanie od rzeczywistości

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------



Dokładnie
Gościu ja wyzywa kwestionuje swoje ojcostwo, wysyła matkę żeby zabrała jego rzeczy z ich niby wspólnego mieszkania a ona się cieszy że się odezwał i może zaraz wróci
Patola pełna gębą no ale to prawdziwy mężczyzna będzie utrzymywał swoją kobietę;-)(oczywiście do czasu kiedy znowu to zamkną albo sam się zmyje )[/QUOTE]

Byle jaki, byle był. Jak się jest zależnym od męskich portfel, to trudno wywierać jakie te portki mają być. Mogą być nawet z lumpeksu. Te są.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 08:58   #202
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87521396]Tzn dostał prezent i z tego powodu podbił ci oko? Czy to jakaś metafora?
No jakby mnie facet chciał serio zdobywać to bym miała poważne wątpliwości co do tego czy nie mnie kocha
No ale widocznie zupełnie inaczej widzimy znaczenie tego słowa.
Nie było tutaj ani jednej z takim zestawem poglądów.
Na mnie takie odkładanie tylko po to, żeby coś zasponsorować zdolnej do pracy jednostce robi raczej negatywne wrażenie.
Tzn kto i co zrozumie? Część z wypowiadających się tutaj już była w ciąży a i tak uważa twoje poglądy za delikatnie mówiąc niemądre.
A jak się zachowują kobiety, które się starają i im zależy?[/QUOTE]Odpisują na wiadomości i chcą się spotkać jeżeli chodzi o początek znajomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
1. Piszesz, Wizażanko, negatywnie się wyrazając, o facetach, że są pipki , a pozytywnie o kobietach z jajami.

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego w naszym spoleczeństwie nawet symboliczne nadanie facetowi kobiecego atrybutu ( pipka) robi z niego kogoś gorszego, a nadanie kobiecie męskiego atrybutu ( jaja) robi z niej kogoś lepszego?

Jesteś tak nasycona seksistowskimi stereotypami, że aż przykro czytać.

2. Ja wiele razy słuchałam też żalów kobiet w wieloletnich związkach, że się nie realizują, dzieci przekresliły ich możliwości, a facet już prawie ją uważa za sprzęt domowy. I co?

3. Wiem, że tobie to nie przychodzi do głowy, ale można też być niezależną w związku, nieuzależnioną od finansów i opieki faceta i to w związku szczęśliwym, partnerskim, gdzie nikt na nikim nie wisi finansowo.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------



Nie wiem, czemu sądzisz, że wszystko ci się należy, bonieodpowiedzialnie dałaś się zapłodnić po 2 miesiącach znajomości i dlaczego sądzisz, że to oznacza, że facet z tobą chce spedzić życie.

Nie wiem, czemu nie dodałeś dziecka do żłobka, bo on miał taki pomysł, byś została w domu. Nie masz swojego rozumu, pan każe, sługa musi?

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------



Byle jaki, byle był. Jak się jest zależnym od męskich portfel, to trudno wywierać jakie te portki mają być. Mogą być nawet z lumpeksu. Te są.
Ja nie pisałam o wszystkich facetach tak tylko,że się tacy zdarzają
Ja w 5 miesiącu ciąży do żłobka oczywiście zapisze,ja mam swoje pieniędze no co ty nie wyobrażałam sobie,żeby nie pracować.
Nic mi się nie należy ale dzieci w żłobku dużo chorują i ja musiałabym mieć nowa prace na jedną zmianę a to trochę problematyczne no ale chyba do ogarnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 09:28   #203
RegiRen
Raczkowanie
 
Avatar RegiRen
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 70
Dot.: Czy to normalne w związku?

Zachowanie śmierdzi mi, że jest okrutnym skąpcem i chytrusem. Nie rozumiem czemu inne dziewczyny piszą, że to normalne? Czy ten świat wywrócił się już do góry nogami?
Co do przykładowej ''podwózki'', co to za facet który pozwala się tłuc dziewczynie pociągami czy tramwajami a on sam jedzie sobie wygodnie. I to w dodatku gdy macie się spotkać w umówionym miejscu (?!)
Druga sprawa która mnie poruszyła to kwestia jedzenia. Jak można być takim egoistą?
Wiej dziewczyno póki jesteście pół roku, w takich kwestiach ludzie się nie zmieniają. Może któr

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez RegiRen Pokaż wiadomość
Zachowanie śmierdzi mi, że jest okrutnym skąpcem i chytrusem. Nie rozumiem czemu inne dziewczyny piszą, że to normalne? Czy ten świat wywrócił się już do góry nogami?
Co do przykładowej ''podwózki'', co to za facet który pozwala się tłuc dziewczynie pociągami czy tramwajami a on sam jedzie sobie wygodnie. I to w dodatku gdy macie się spotkać w umówionym miejscu (?!)
Druga sprawa która mnie poruszyła to kwestia jedzenia. Jak można być takim egoistą?
Wiej dziewczyno póki jesteście pół roku, w takich kwestiach ludzie się nie zmieniają. Może któr
Może któregoś dnia zapłaci Ci rachunek za telefon bo nie będziesz miała forsy a potem Cię jeszcze odpyta dlaczego po co i do kogo dzwoniłaś? Albo będzie kazał oddać do ostatniego grosza należność rachunku? Wiej! A co do dziewczyn które piszą, że to normalne zachowanie...mają takie same myślenie i zachowanie jak Twój wybranek dlatego się z nim zgadzają. Dla mnie taka sytuacja jest beszczelna i radzę urwać kontakt. Może być tylko gorzej.
RegiRen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 10:43   #204
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Odpisują na wiadomości i chcą się spotkać jeżeli chodzi o początek znajomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Ja nie pisałam o wszystkich facetach tak tylko,że się tacy zdarzają
Ja w 5 miesiącu ciąży do żłobka oczywiście zapisze,ja mam swoje pieniędze no co ty nie wyobrażałam sobie,żeby nie pracować.
Nic mi się nie należy ale dzieci w żłobku dużo chorują i ja musiałabym mieć nowa prace na jedną zmianę a to trochę problematyczne no ale chyba do ogarnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie zrozumiałaś o co mi chodziło z tymi piłkami i jajami...
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 10:50   #205
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Nawet nie zrozumiałaś o co mi chodziło z tymi piłkami i jajami...
Szkoda prądu;-)
Wystarczy poczytać jej wypowiedzi w inych watkach i wszystko staje sie jasne ,perełka
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 11:38   #206
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Nawet nie zrozumiałaś o co mi chodziło z tymi piłkami i jajami...
Być może

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87528589]Szkoda prądu;-)
Wystarczy poczytać jej wypowiedzi w inych watkach i wszystko staje sie jasne ,perełka[/QUOTE]Pewnie bo każdy jest taki sam i na wszystko tu trzeba mieć takie samo zdanie to przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 16:12   #207
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy to normalne w związku?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87528589]Szkoda prądu;-)
Wystarczy poczytać jej wypowiedzi w inych watkach i wszystko staje sie jasne ,perełka[/QUOTE]

Istotnie. A kwestii pipek i jaj nadal nie łapie.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2020-01-23 o 18:53
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 16:24   #208
ukladlimbiczny
miss twin peaks
 
Avatar ukladlimbiczny
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 350
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok
Też znam takie przypadki tu dużo kobiet nie ma partnerów są same te bardziej niezależne nie pozwoliły by na to żeby facet zapłacił za nie np.w kinie bo przecież trzeba po połowie dziwna to dla mnie mentalność
Ciekawostka: dla normalnych ludzi, mających trochę oleju w głowie, dziwną mentalnością jest machnięcie sobie dzieciaka po 2 miesiącach związku z gościem, nie mając zaplecza finansowego, i liczenie na mannę z nieba. Więc nabierz trochę pokory dziewczyno, zanim zaczniesz oceniać innych Z tymi swoimi przedpotopowymi poglądami jesteś szkodliwa dla siebie i dla otoczenia, i niestety będziesz również dla swojego dziecka, jeśli masz zamiar kłaść mu do głowy te bzdury o rolach mężczyzny i kobiety.
Naprawdę, zgroza, że takie osoby można minąć na co dzień na ulicy.

Edytowane przez ukladlimbiczny
Czas edycji: 2020-01-23 o 16:25
ukladlimbiczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 16:48   #209
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Być może

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Pewnie bo każdy jest taki sam i na wszystko tu trzeba mieć takie samo zdanie to przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie przeraza ze podobno masz 30 lat
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 16:51   #210
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to normalne w związku?

Cytat:
Napisane przez ukladlimbiczny Pokaż wiadomość
Ciekawostka: dla normalnych ludzi, mających trochę oleju w głowie, dziwną mentalnością jest machnięcie sobie dzieciaka po 2 miesiącach związku z gościem, nie mając zaplecza finansowego, i liczenie na mannę z nieba. Więc nabierz trochę pokory dziewczyno, zanim zaczniesz oceniać innych Z tymi swoimi przedpotopowymi poglądami jesteś szkodliwa dla siebie i dla otoczenia, i niestety będziesz również dla swojego dziecka, jeśli masz zamiar kłaść mu do głowy te bzdury o rolach mężczyzny i kobiety.
Naprawdę, zgroza, że takie osoby można minąć na co dzień na ulicy.
Pewnie bo dzieci się robi tylko w długich związkach i z milionem monet na koncie według wielu tu osób
Szkoda,że tyle tych ludzi nieodpowiedzialnych jednak i rzeczywistość jest jednak trochę inna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Na nic nie liczę swoje pieniędze miałam i tylko wina mojego pracodawcy,że jakiegoś druku nie wysłał,no i wybacz ale do 50 żeby dziecko mieć nie zamierzałam czekać bo zaplecza finansowego nigdy bym nie miała skoro przez 10 lat go nie miałam to teraz też by tak było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-01 07:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.