DermaPen stamp MyM - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-29, 06:37   #841
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Jak tam wasze zabiegi? Ja wróciłam z urlopu i od razu zabrałam się za dermapen, bo od dużej ilości spf i wysokich temperatur zawsze robi mi się kaszka na twarzy, bleh. Muszę to wszystko porządnie złuszczyć.

Pytanko mam do Was jako stałych użytkowniczek - czy przy tych agresywniejszych kartridżach zawsze macie trochę krwi? Bo za pierwszym razem nie miałam prawie wcale, teraz doszły do mnie nowe kartridże i mam wrażenie, ze te poprzednie to jednak były strasznie tępe. Wczoraj przejechałam 9tka na głębokość 1.5 i tej krwi się pojawiło sporo. Czułam tez dość mocno czoło mimo znieczulenia.

Btw zaaplikowałam po raz pierwszy ampułkę z aktywnym węglem i jest moc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja nie stosuję znieczulenia, ale czoło robie tylko do max 0,75mm bo straszne to uczucie "dudnienia" na kości.Policzki 1-1,5mm owszem. Ale nigdy nie krwawiłam. Nie mam grubej skóry, ale mam chyba głębiej naczynka (nie mam skłonności do zaczerwienień, pajączków). Moja siostra rollerem ma krew juz na 0,5mm. Ale kartridża 9 igłowego nie stosowałam-najmniej to 12 igłowy. 9 może faktycznie powodować głębszą penetrację igły. Ja krwawię tylko na pośladkach , ale tam 2,5mm
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 09:28   #842
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: DermaPen stamp MyM

A jak zacząć przygodę ze zmarszczkami palacza? Co sugerujecie?
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-11, 05:09   #843
Kasmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 6
Urządzenie do domowej mezoterapii/dermapen

Cześć, chciałam zapytać jakie urządzenie do mezoterapii/dermapen polecicie obecnie? Chciałabym zacząć wykonywać samodzielnie zabiegi w domu.
Posiłkowałam się opiniami znalezionymi w internecie ale są tak różne, że proszę Was o pomoc.
Kasmas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-11, 11:53   #844
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Urządzenie do domowej mezoterapii/dermapen

Cytat:
Napisane przez Kasmas Pokaż wiadomość
Cześć, chciałam zapytać jakie urządzenie do mezoterapii/dermapen polecicie obecnie? Chciałabym zacząć wykonywać samodzielnie zabiegi w domu.
Posiłkowałam się opiniami znalezionymi w internecie ale są tak różne, że proszę Was o pomoc.

Ja mam ten najtańszy chyba, tytułowy (MyM dermapen). Zamawiałam na AliExpress, póki co jestem mega zadowolona. Koszt 90zl


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-11, 12:03   #845
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Urządzenie do domowej mezoterapii/dermapen

Cytat:
Napisane przez Kasmas Pokaż wiadomość
Cześć, chciałam zapytać jakie urządzenie do mezoterapii/dermapen polecicie obecnie? Chciałabym zacząć wykonywać samodzielnie zabiegi w domu.
Posiłkowałam się opiniami znalezionymi w internecie ale są tak różne, że proszę Was o pomoc.
Ja mam DrPen A6 i żałuję, że nie wzięłam A8, bo padła mi bateria i muszę uzywac na kablu. Poza tym super.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-12, 15:55   #846
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot jak tam igły doszły z alli?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-12, 16:02   #847
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Pani_Robot jak tam igły doszły z alli?
Zapomniałam zamówić
Ale odkrylam, ze jak robimy wieksze zamowienie i wchodzi przesyłka łączona do paczkomatu, to 12 dni i jest na miejscu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-12, 16:15   #848
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: DermaPen stamp MyM

Słuchajcie, a jakie są Wasze top 3 ampułki do Dermapena?

Wczoraj zużyłam całą Famormę przeciwtrądzikową i chyba póki co to mój must-have Efekt zaskakująco dobry: dzisiaj cera gładka, okołotrądzikowe dwie bomby wyciszone, pory zwężone. Będę domawiać więcej
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-12, 16:42   #849
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

MCCMT35P - z uwagi na cenę i pojemność wygrywa z PQAGE oraz PRXT33
Dermaheal HSR - podawany tradycyjną metodą na szyję odejmuje kilka lat
Retinol300 Venome - ładnie rozjaśnia okolicę oka, działa podobnie do T35P, choć tamto to TCA
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-14, 09:04   #850
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja wczoraj przygotowałam się do zabiegu,w strzykawce już czekało 2ml Mesomixu Dives,twarz zdezynfekowana,kartridż założony, włączam pena .....i......dupa.Nie działa.Po prostu się nie włącza.Lampka na zasilaczu się zapala,na penie też ale działa.Nic a nic, nawet nie drgnął.Kupiłam go w lipcu zeszłego roku, jeszcze jest na gwarancji,ale jak ja nie znoszę takich sytuacji! Odesłać, czekać.....Kurde, nie spodziewałam się że padnie.Za ostatnim użyciem wszystko było ok.... Napisałam do sklepu jak wygląda reklamacja, zobaczę co mi odpiszą.... Zostało mi tylko wklepać w twarz zawartość strzykawki.... Ciekawe ile potrwa procedura...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-14, 15:51   #851
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

a to pech, a jaki model masz? ja mam m7 ale wersje z akumulatorem, lecz i tak uzywam wylacznie na kablu, bateria na tyle slaba ze mialam wrażenie ze urzadzenie dziala 10 razy wolniej i balabym sie ze tylko twarz sobie porysuje.Jestem na maksa zakochana w swojej skórze, ma taki glow! Powiem Wam chyba nigdy nie zdecyduje się na mikro w gabinecie, mam wyrobiona rękę, robie bardzo dokladnie wlacznie z okolica przed uchem i okolicami oczu, po zabiegu, a robie wieczorem, tylko sol fizjologiczna, zel i krem pozabiegowy, nie wyobrażam sobie na rany nakladac spfa, wychodzic na zewnątrz żeby wrocic do domu i jeszcze zmywac to wszystko żelem.

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2022-06-05 o 13:10
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-15, 10:07   #852
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mam A1-C,przewodowy...No ja też nie wyobrażam sobie iść do gabinetu na taki zabieg tym bardziej jak człowiek już wie ile to kosztuje 😉
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-23, 11:22   #853
vixavera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej dziewczyny! Kupiłam sobie DERMAPEN MyM i jestem ciekawa, czy sprawdzi się on przy usuwaniu starych rozstępów? Czy któraś z was usuwała stare rozstępy sama w domu? Jakie serum polecacie i kartridże?
vixavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 06:34   #854
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez vixavera Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Kupiłam sobie DERMAPEN MyM i jestem ciekawa, czy sprawdzi się on przy usuwaniu starych rozstępów? Czy któraś z was usuwała stare rozstępy sama w domu? Jakie serum polecacie i kartridże?
Ja od jesieni pracuje nad kilkunastoma kreseczkami z okresu dojrzewania, które mam na pośladkach i powiem tak : oczywiście nie znikły, ale moim zdaniem zdecydowanie zmniejszyły szerokość a skóra na nich jest dużo bardziej zwarta, jędrna. Stosowałam różne ampułki, w większości Tegoder Mesoter Anti-Stretch marks. Kartridż 12 igłowy.

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2022-05-24 o 06:43
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 21:58   #855
Kasmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 6
Dot.: DermaPen stamp MyM

Czy taka ampułka Dermaheal HSR jest jednorazowa czy mogę wykorzystać ją np. na dwa zabiegi?
Gdzie w ogóle szukać informacji odnośnie do przechowywania koktajli?
Kasmas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 22:00   #856
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Kasmas Pokaż wiadomość
Czy taka ampułka Dermaheal HSR jest jednorazowa czy mogę wykorzystać ją np. na dwa zabiegi?
Gdzie w ogóle szukać informacji odnośnie do przechowywania koktajli?
Mozna trzymac dłużej, w lodówce. Tylko nie otwieraj gumowego wieczka, używaj wyłącznie sterylnej igły.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 05:28   #857
Kasmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 6
Dot.: DermaPen stamp MyM

A jak długo maksymalnie?

Nie chciałabym przegiąć. 🙂
Kasmas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-25, 06:58   #858
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Kasmas Pokaż wiadomość
A jak długo maksymalnie?

Nie chciałabym przegiąć. 🙂
Do następnego zabiegu -czyli za 2-3tygodnie
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 05:12   #859
Kasmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 6
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziękuję pięknie

Próbowałam szukać na własną rękę ale są to informacje tajemne 😅

A czy regułę sterylności i ponownego wykorzystania mogę zastosować do większości ampułek?

Nie ukrywam, że później rozszerzę paletę koktajli, a nie chce spamować z każdą nową ampułką. 🙂
Kasmas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-26, 06:58   #860
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Kasmas Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie

Próbowałam szukać na własną rękę ale są to informacje tajemne 😅

A czy regułę sterylności i ponownego wykorzystania mogę zastosować do większości ampułek?

Nie ukrywam, że później rozszerzę paletę koktajli, a nie chce spamować z każdą nową ampułką. 🙂
Do wszystkich z gumowym korkiem moim zdaniem I ja np. staram się korzystać z cienkich igieł, aby otwór w korku był minimalny(on i tak się potem zamyka)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-26, 14:09   #861
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Do następnego zabiegu -czyli za 2-3tygodnie
Ja miałam nawet dłużej, ale nie wiem czy jest to wskazane. Np przy peelingach, które stosowałam co 3 tygodnie ampułka wystarczała na ponad 2 mce...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-27, 07:25   #862
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja miałam nawet dłużej, ale nie wiem czy jest to wskazane. Np przy peelingach, które stosowałam co 3 tygodnie ampułka wystarczała na ponad 2 mce...
No ja właśnie utknęłam z rozpoczętą 10ml fiolką Dives DMAE i już minęło ponad 4 tygodnie od otwarcia, ciekawe czy będzie zdatna...dermapen poleciał na reklamację Tak szybko go pewnie nie odzyskam...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-27, 11:45   #863
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

ampulki z gumowym korkiem mysle na 2-3 uzycia mikroiglowej trzymane w lodowce w woreczku beda ok, ale jezeli celem jest mozoterapia iglowa to drugi raz takiej ampulki bym nie użyła, ampulki szklane na jeden raz

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2022-06-05 o 13:07
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-28, 09:06   #864
Kasmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 6
Wink Dot.: DermaPen stamp MyM

Kurde, zobaczcie co znalazłam na stronie producenta.
https://caregennordic.se/product/hsr...-rejuvenating/

5 dni w lodówce...
Kasmas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-28, 17:01   #865
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ehhh dobrze, że nie kosztuje milionów Stratę 25zł przeżyję. Myślę, że kwasy można trzymac dłużej. Moj rekord do mikroigłowej to chyba 2 mce, bo miałam dużą fiolkę
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 07:57   #866
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Kasmas Pokaż wiadomość
Kurde, zobaczcie co znalazłam na stronie producenta.
https://caregennordic.se/product/hsr...-rejuvenating/

5 dni w lodówce...
O, kurczę ...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-08, 21:59   #867
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? Byłam, zniknęłam i wróciłam. Byłam za granicą i wyjeżdżałam dzień po ataku ruskich na UA...Mega mnie to wszystko zdołowało plus inne zawirowania ale chcę nadal uczestniczyć w wątku

Na wyjeździe miałam przerwę w igłowaniu, ale robiłam peeling kwasowy Neostrata (zestaw polecany przez inti_skin na insta, jeżeli ktoś ją śledzi). Znalazłam też w Hiszpanii filtr idealny Martiderm Proteos Screen SPF 50+

Jutro na spokojnie ponadrabiam i wracam do dermapena i do Was
Z moich najnowszych szaleństw, zapisałam się do babeczki, która robi m.in zabieg needle shaping, będzie się działo!
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 06:56   #868
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? Byłam, zniknęłam i wróciłam. Byłam za granicą i wyjeżdżałam dzień po ataku ruskich na UA...Mega mnie to wszystko zdołowało plus inne zawirowania ale chcę nadal uczestniczyć w wątku

Na wyjeździe miałam przerwę w igłowaniu, ale robiłam peeling kwasowy Neostrata (zestaw polecany przez inti_skin na insta, jeżeli ktoś ją śledzi). Znalazłam też w Hiszpanii filtr idealny Martiderm Proteos Screen SPF 50+

Jutro na spokojnie ponadrabiam i wracam do dermapena i do Was
Z moich najnowszych szaleństw, zapisałam się do babeczki, która robi m.in zabieg needle shaping, będzie się działo!
HejPewnie że pamiętamy!
U nas chyba lekkie poluzowanie z zabiegami (tak mi się wydaje), ja może w sobotę coś zrobię, ale ogólnie na czas lata schodzę z kartridży "małoigłowych" i przechodzę na 24-36, żeby tak mocno nie działać w czasie lata.
W zeszłym tyg. wrócił mój dermapen-wymienili na nowy
Miałam przymusowy zastój. Zaciekawiłaś mnie oczywiście tym spf, napisz coś więcej o nim (może porównanie do innych?).Ja zużyję Holikę,ale chyba nie wrócę-niby nie jest zły w konsystencji ale mam wrażenie że i tak się opalam przy nim mimo nakładania tony a przebarwienia ciemnieją...Kusi mnie nowość Anthelios UV Mune SPF50+.
Rzuciłam okiem na zabieg needle shaping-jak zrobisz , to koniecznie recenzja!Nawet usta tym modelują(choć nie bardzo wyjaśniają na czym to polega).

Przy okazji poruszę pewną kwestię: chodzi mi o pigmentację , kolor skóry , który w moim przypadku jakby uległ zmianie....Zazwyczaj od zimy cera mi sie rozjaśniała na tyle że zmieniałam podkład na ciut jaśniejszy. Tym razem ten jaśniejszy był cały czas za jasny a skóra jakaś taka ...słoneczna. Cały czas miałam wrażenia że skóra ma jakiś odcień... lekko opalony?W sumie podobało mi się to ,ale i dziwiło....Karotenu nie zażywałam , nic innego co może barwić skórę też nie-Wątroba zdrowa -to tez nie była żółta skóra,ale taka jakby muśnięta słońcem. Nie zmieniałam nic w pielęgnacji oprócz dermapena, który stosuję od jesieni zeszłego roku, do tego dołączył retinol... Nie mam pojęcia co to może być? Cera jest gładka, na pewno zyskała po zabiegach, rozumiem równy koloryt, ale zmiana koloru-przyciemnienie? Czy coś podobnego ktoś zauważył przy stosowaniu dermapena/retinolu?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 08:28   #869
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej Zaciekawiłaś mnie oczywiście tym spf, napisz coś więcej o nim (może porównanie do innych?).Ja zużyję Holikę,ale chyba nie wrócę-niby nie jest zły w konsystencji ale mam wrażenie że i tak się opalam przy nim mimo nakładania tony a przebarwienia ciemnieją...Kusi mnie nowość Anthelios UV Mune SPF50+.
Rzuciłam okiem na zabieg needle shaping-jak zrobisz , to koniecznie recenzja!Nawet usta tym modelują(choć nie bardzo wyjaśniają na czym to polega).
Wcześniej używałam Antheliosa i to był mój numer 1, ale Martiderm wygrywa. Jestem byłym trądzikowcem, więc mam wysokie wymagania, dużo rzeczy mi szkodzi i zapycha. Martiderm daje piękne, matowe wykończenie, efekt zblurowanych porów, który trzyma się cały dzień. Nie opalałam się będąc w pełnym słońcu nawet bez reaplikacji. Mając go na twarzy, dobrze czuję się bez makijażu. Anthelios jednak mi się trochę wyświecał i czułam się taka nakremowana. Na plażę Anthelios ok, na kawę z koleżanką, bez make upu, nie czułabym się komfortowo-z Martiderm TAK. Z minusów, trzeba zamawiać online z Hiszpanii, bądz przywieźć z wakacji. Ale powiem Wam tak, cena nie jest zaporowa: 19-20e czyli coś koło 100 zł i jeżeli ktoś szuka filtrowego świętego graala, to warto mieć go na liście do wypróbowania. Ja już nie szukam innego, bo spełnia wszystkie moje oczekiwania i więcej Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale on daje coś takiego jakby podkład bez koloru, upiększa (a dodam, że mam blizny potrądzikowe)

Edit: Anthelios Invisible Fluid (Shaka Protect Tech) to nadal mój numer dwa więc broń boże nie zniechęcam. Świetna ochrona, dobry pod makijaż, warto kupić chociaż raz i sprawdzić. Ja ostatnio przestałam się malować na codzień i biorę ten, który wygląda lepiej bez niczego.

Jeżeli chodzi o needle shaping to ma działać na zasadzie mikroprzeszczepów kolagenu. Podobno po dłuższym czasie można uzyskać odpowiednik 1ml objętości ust, ale wiadomo, nie jest to dla niecierpliwych, ale dziewczynom działającym z igłami, nie muszę mówić o co chodzi Jeżeli macie instagram, obczajcie profil odmladzanie_z_sukcesem, jestem zapisana do tej babeczki na wrzesień (zapisywałam się w maju, dlugo się czeka...). Efekty, które tam pokazuje to idealnie moja estetyka.
Ma trochę efektów na stronie, ale na insta jest więcej. Nie używa botoksu, ani wypełniaczy. Na stronce tego nie ma, ale na insta są dopiski, że między zdjęciami przed i po jest 12,18, 24 miesiące więc są to efekty na które trzeba poczekać. Ja generalnie bardzo wierzę w igły i nakłuwanie, dlatego czuję, że to coś dla mnie.
https://odmladzaniezsukcesem.pl/metamorfozy-klientow/

Edytowane przez Lumi_Enkeli
Czas edycji: 2022-06-09 o 08:34
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-09, 19:44   #870
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

ciekawe... moze to efekt grubszej skóry? albo wina Holiki, żeby to sie nie okazało drugie Purito
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.