Co myśleć, facet i moja samoocena. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-25, 17:56   #1
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30

Co myśleć, facet i moja samoocena.


Hej Kochane!

Słuchajcie chce się trochę wygadać, trochę wyzalić, trochę poradzić.


Otóż jestem osobą z mega niska samoocena, mimo, że nigdy nie miałam problemów z powodzeniem u facetów, słyszałam wiele komplementów itd... Obecnie mam faceta od 6 lat. W tym roku bierzemy ślub. Bardzo długo borykałam sie z pewnym problemem.. Mimo, że widzę, bardzo mu zależy, starw się, sex jest!


Miałam nałóg brania jego tele i sprawdzania historia. Za każdym razem gdy widziałam jak przeglądał jakieś dziewczyny na instagramie czy miał otwarta przeglądarkę z dziewczynami z wielkimi cycami, gdy ja mam B.. Popadałam w dół, płakałam, robiłam mu tez jazde. Było o to mnóstwo kłótni.. On zaczął usuwać historie jednakże potem znów coś zobaczyłam i afera była kolejny raz. Potem go też spokojnie pytałam jakoś na okrętkę po co patrzeć na inna, a on, ze jak facet wejdzie zobaczy i wyjdzie to nie jeet nic złego. Trwało to długo.. Jednakże za każdym razem gdy chciałam zerwać.. No widziałam, że mu zależy i to nie tylko w tych gorszych chwilach ! Uświadomiłam sobie, ze jakbym zobaczyła coś takiego u kolejnego, byłoby to samo... I tak co, całe życie?
Zdałam sobie też sprawę, że wiele facetów ma instagrama i nawet jak wejda na tzw. Główna tablice to i tak jest wgląd na piękne kobiety!

Dlatego odpuściłam całkowicie. Przestałam brać jego telefon, sprawdzać na kogo on sie gapi. Która ma ladny biust, ladny uśmiech itd. Co bym nie zrobiła nie wygram z tym. Dosyć mam też obniżania swojej samooceny przez jakieś durne Zdjęcia.


Bo tak naprawdę dziewczyny patrząc na to bez emocji... Jeżeli facet zobaczy jakąś laske co to oznacza tak naprawa dla nas? Czy myślicie ze od razu w głowie układa porównanie z nami, myśli o jej cyckach dniami i nocami?


Wzięłam pod uwagę również moja koleżanki, które sa hm.. Trochę bardzo grubsze itd. Mimo trgo sa szczęśliwe ze swoimi facetami! A nawet nie wiedzą, że może akurat ich facet kogoś tam sobie przeglądał.. Mają to gdzieś. One czują się kochane.


Nie ukrywam ten problem mnie mega przerósł, zniszczył wiele dni, tygodni, miesięcy gdy nie umiałam tego sobie poukładać w głowie. Zrozumieć.

Oczywiście nie chciałabym tutaj komentarzy, moj misiu nie ma ochoty patrzeć na cycki innych albo ze jeśli jakąś dziewczyna by zobaczyła, ze jej facet patrzy na inna to jest zdrada. Post kierowany wyłącznie do osób, które maja problem taki sam jak ja!


Jeżeli jesteśmy w związku i związek jest udany, jest namiętność, jest poczucie bliskości.. To czy MAMY PRAWO kazać aby nasz partner zaprzestał oglądania innych przecież jesteśmy odrębna jednostka i każdy może robić co chce, może mu się podobać co chce, może jesc co chce i czy to, że jesteśmy z kimś oznacza wykluczenie innych osób z naszego życia? Chodzi mi o wyłącznie aspekt patrzenia na urodę, walory innych, a nie o próbę nawiązania kontaktu. Uważam, że nie mamy prawa...


I to, ze nas to boli to czy będzie oznaką kochania jeżeli nasz partner z tego zrezygnuje? Co to nam da tak naprawde. Okej on nie będzie patrzył czy dzięki temu poczujemy się piękniejsze? Czy jego rezygnacja z czegoś nas dowartościuje?

No raczej nie... Czemu jego rezygnacja i jakiś aspekt, który dotyczy jego życia miałby wpłynąć na naszą samoocenę? Jest to oznaka wyłącznie tego, że my jesteśmy słabe, bo czemu jego jakas sfera życia wpływa tak na naszą destrukcyjnie? Jeżeli my siebie nie kochany to tak naprawdę to nie pomoże...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-03-28 o 15:50 Powód: Przywrócenie usuniętego i oryginalnego posta.
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:13   #2
noqtore
Raczkowanie
 
Avatar noqtore
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 150
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Ja osobiście uważam, że jeśli czuję się kochana i szczęśliwa w związku, w łóżku jest świetnie, to co mi za różnica co on ogląda w tym internecie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noqtore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:22   #3
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Wydaje mi się, że nie jestem zazdrośnicą, ale nie wyobrażam sobie relacji z kimś, kto " i nie wyszkuje dup, tylko od czasu do czasu. Na przykład gdy przegląda memy na jbzd i trafi się jakaś lejdi to patrzy później na insta. "
No po prostu nie.
Nie chciałabym być też z kimś, kto w sumie ma gdzieś to co czuje i dalej robi coś, co mnie rani.


"Jeżeli facet zobaczy jakąś laske co to oznacza tak naprawa dla nas? Czy myślicie ze od razu w głowie układa porównanie z nami, myśli o jej cyckach dniami i nocami?"

A Ty jak widzisz fajnego faceta to myślisz o jego klacie dniami i nocami? Przecież fajnych ludzi jest dookoła mnóstwo. To nie ma znaczenia.

" Okej on nie będzie patrzył czy dzięki temu poczujemy się piękniejsze? Czy jego rezygnacja z czegoś nas dowartościuje?
Nie. Twój problem jest w głowie. Sięgnęłaś po jego historię bezpodstawnie. Niedowartościowana byłaś przed wiedzą, że ogląda jakieś laski.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:51   #4
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie jestem zazdrośnicą, ale nie wyobrażam sobie relacji z kimś, kto " i nie wyszkuje dup, tylko od czasu do czasu. Na przykład gdy przegląda memy na jbzd i trafi się jakaś lejdi to patrzy później na insta. "
No po prostu nie.
Nie chciałabym być też z kimś, kto w sumie ma gdzieś to co czuje i dalej robi coś, co mnie rani.


"Jeżeli facet zobaczy jakąś laske co to oznacza tak naprawa dla nas? Czy myślicie ze od razu w głowie układa porównanie z nami, myśli o jej cyckach dniami i nocami?"

A Ty jak widzisz fajnego faceta to myślisz o jego klacie dniami i nocami? Przecież fajnych ludzi jest dookoła mnóstwo. To nie ma znaczenia.

" Okej on nie będzie patrzył czy dzięki temu poczujemy się piękniejsze? Czy jego rezygnacja z czegoś nas dowartościuje?
Nie. Twój problem jest w głowie. Sięgnęłaś po jego historię bezpodstawnie. Niedowartościowana byłaś przed wiedzą, że ogląda jakieś laski.
No właśnie, ale gdy facet nie mw gdzieś to co czujesz, bo odwzajemnia Twoje uczucie. Mówi, że jesteś najważniejsza w jego życiu.. Ze Ciebie kocha. A ta sytuacja jest dla niego kompletnie nie zrozumiała, on nie ogarnia, że w tym jest coś złego. On mówi, ze ja tez mogę patrzeć na jakiś kolesi. DLA NIEGO TO SA TYLKO ZDJĘCIA. Ze facet popatrzy, znajdzie, wyjdzie i koniec.. Rozmawiałam o tym z wieloma facetami z mojego otoczenia powiedzieli, że to ttlko zdjęcia... Ja sobie też nie wyobrażałam, ale uświadomiłam sobie czy to ma jakieś znaczenie skoro czuje sie kochana, sama sobie wmawiam za wszelką cenę, że jestem gorsza, bo mqm mniejsze cycki. Od niego nigdy czegoś takiego nie słyszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:02   #5
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Mam wrażenie że jednak przyszłaś po to żeby sama siebie przekonac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:05   #6
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Przyszłam po to by wygadać sie na forum, potrzebowałam wydusić to z siebie... Niestety nie mam z kim o tym pogadać i poznać opinię innych na ten temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:09   #7
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Czyli jednak nadal są wątpliwości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 21:15   #8
Megan_Eagle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 51
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Dziwne jest to ze urządzasz scysje z powodu zdjęć ale równie dziwne jest ze on to robi nałogowo i nie potrafi przestać.
Megan_Eagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 21:17   #9
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Tak jak napisałam w wątku długo mi zajęło ogarnięcie tej sytuacji. Dla osoby z niska samoocena jest to kompletnie kosmos taka sytuacja.. jednakże lubię znać opinie innych osob, a także przedyskutować różne punkty widzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Megan_Eagle Pokaż wiadomość
Dziwne jest to ze urządzasz scysje z powodu zdjęć ale równie dziwne jest ze on to robi nałogowo i nie potrafi przestać.
Nigdzie nie napisałam, że robi to nałogowo. Takich informacji nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 22:36   #10
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Sądzę, że sprawdzanie historii w telefonie faceta jest kompletnie nie na miejscu i nie chciałabym być z kimś takim w związku. Nie rozumiem też czemu wcześniej sama sprowadzałaś się w tym związku do obiektu seksualnego i jedyne co myślałaś, że masz do zaoferowania to Twój wygląd i cycki. Fajnie, że Ci przeszło
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 04:57   #11
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Dla mnie to jest niepoważne wyszukiwanie fotek biuściastych lasek i gapienie się na nie. W jakim celu coś takiego się robi? 🤷☠♀️ Co kto lubi ale ja z kimś takim być bym nie chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 05:22   #12
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Co jeżeli sie zakochasz w kimś, tej osobie będzie zależeć nw Tobie itd? Ale będzie oglądać gole baby. Wybierzesz osobę, której nie będzie mega zależeć, ale za to nie wejdzie na stronę z cycata laska?
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 06:29   #13
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
No właśnie, ale gdy facet nie mw gdzieś to co czujesz, bo odwzajemnia Twoje uczucie. Mówi, że jesteś najważniejsza w jego życiu.. Ze Ciebie kocha. A ta sytuacja jest dla niego kompletnie nie zrozumiała, on nie ogarnia, że w tym jest coś złego. On mówi, ze ja tez mogę patrzeć na jakiś kolesi. DLA NIEGO TO SA TYLKO ZDJĘCIA. Ze facet popatrzy, znajdzie, wyjdzie i koniec.. Rozmawiałam o tym z wieloma facetami z mojego otoczenia powiedzieli, że to ttlko zdjęcia... Ja sobie też nie wyobrażałam, ale uświadomiłam sobie czy to ma jakieś znaczenie skoro czuje sie kochana, sama sobie wmawiam za wszelką cenę, że jestem gorsza, bo mqm mniejsze cycki. Od niego nigdy czegoś takiego nie słyszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to są tylko zdjęcia, jednak nie chciałabym być w takim związku. Dla mnie związek to poczuje bezpieczeństwa, a nie akceptowanie rzeczy, które mi się nie podobają. Takie oglądanie lasek uważam za żałosne i tyle.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
Co jeżeli sie zakochasz w kimś, tej osobie będzie zależeć nw Tobie itd? Ale będzie oglądać gole baby. Wybierzesz osobę, której nie będzie mega zależeć, ale za to nie wejdzie na stronę z cycata laska?
To się gryzie. Jak ktoś kocha to nie robi czynności, które nas ranią. Szczególnie nie oszukujemy się, mówimy tu o gołych dupach, a nie spotkaniach z rodziną, przyjaciółmi, hobby.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 06:38   #14
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Czyli uważasz, że istnieją faceci, którzy nie spojrzą na gola laske z wielkimi cyckami? Albo może takiego masz? Zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Bo to są tylko zdjęcia, jednak nie chciałabym być w takim związku. Dla mnie związek to poczuje bezpieczeństwa, a nie akceptowanie rzeczy, które mi się nie podobają. Takie oglądanie lasek uważam za żałosne i tyle.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------



To się gryzie. Jak ktoś kocha to nie robi czynności, które nas ranią. Szczególnie nie oszukujemy się, mówimy tu o gołych dupach, a nie spotkaniach z rodziną, przyjaciółmi, hobby.
Abstrachujac od całości, facet nie ogląda kogoś takiego gdy jestem obok.... I uważasz, że taka osoba nie jest w stanie kochać, bo nie umie przestać oglądać gołych bab, ponieważ dzięki temu zaniża jego kobieta swoją samoocenę, czuje się gorsza od tej ze zdjęcia? Powinien skupić się tylko na niej bo na tym polega związek, mieć ja 24/7 a w tel co najwyżej skoro ma takie zapędy.. Posiadać tylko jej gole zdjęcia? - skupiam się wyłącznie tylko na tym przykładzie, bo trgo tyczy wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 06:54   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

No, mój facet nie przegląda zdjęć bab, bo nie ma takiej potrzeby. Nie było rozmów na ten temat, ma tak sam z siebie. Zastanawiam się, czy bardziej przykre, czy bardziej śmieszne jest to jak sama siebie przekonujesz, że wszystko jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 06:57   #16
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
No, mój facet nie przegląda zdjęć bab, bo nie ma takiej potrzeby. Nie było rozmów na ten temat, ma tak sam z siebie. Zastanawiam się, czy bardziej przykre, czy bardziej śmieszne jest to jak sama siebie przekonujesz, że wszystko jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skąd ty wiesz? czy masz dowody czy kwesta zaufania? A może jesteś ideałem?


Stąd założyłam ten wątek, aby rozpatrzeć różne punkty widzenia, bo widać nie jest ok. Inaczej by nie było tego wątku.

Jednakże odpowiedź typu, że ktoś nie kocha, ja bym z nim zerwała, on jest nienormalny, ma gdzieś twoje uczucia kompletnie mnie nie przekonuje. Wolałabym bardziej się zagłębić w ten temat i poznać opinię innych..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Awiszka26
Czas edycji: 2020-03-26 o 06:59
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 07:11   #17
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
Czyli uważasz, że istnieją faceci, którzy nie spojrzą na gola laske z wielkimi cyckami? Albo może takiego masz? Zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Abstrachujac od całości, facet nie ogląda kogoś takiego gdy jestem obok.... I uważasz, że taka osoba nie jest w stanie kochać, bo nie umie przestać oglądać gołych bab, ponieważ dzięki temu zaniża jego kobieta swoją samoocenę, czuje się gorsza od tej ze zdjęcia? Powinien skupić się tylko na niej bo na tym polega związek, mieć ja 24/7 a w tel co najwyżej skoro ma takie zapędy.. Posiadać tylko jej gole zdjęcia? - skupiam się wyłącznie tylko na tym przykładzie,bo trgo tyczy wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt nie mówi, że ma się skupić 24/7. Widzisz wszystko czarno białe.
Niech spojrzą na gołą babę, ale co innego zobaczyć ją przypadkowo np w filmie, a co innego wyszukiwać jak jakiś małolat, co pierwszy raz cycki zobaczył.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 07:23   #18
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Ja nie mam niskiej samooceny, ale nie zaakceptowałabym faktu, że mój partner NOTORYCZNIE, REGULARNIE ogląda takie rzeczy i ja o tym wiem. Nie dlatego, że bym się porównywała, ale zwyczajnie nie potrafiłabym zrozumieć: PO CO? W JAKIM CELU ROBI TO TAK CZĘSTO?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 07:29   #19
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja nie mam niskiej samooceny, ale nie zaakceptowałabym faktu, że mój partner NOTORYCZNIE, REGULARNIE ogląda takie rzeczy i ja o tym wiem. Nie dlatego, że bym się porównywała, ale zwyczajnie nie potrafiłabym zrozumieć: PO CO? W JAKIM CELU ROBI TO TAK CZĘSTO?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mówie o o przypadku, który retorycznie i regularnie to robi. Zauważyłam, ze ogląda jak np. Przewija memy i jakąś tam sie trafi... A nie sam z siebie wpisuje w wyszukiwarke: gole cycki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 07:57   #20
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Ja nie mam niskiej samooceny, ale nie zaakceptowałabym faktu, że mój partner NOTORYCZNIE, REGULARNIE ogląda takie rzeczy i ja o tym wiem. Nie dlatego, że bym się porównywała, ale zwyczajnie nie potrafiłabym zrozumieć: PO CO? W JAKIM CELU ROBI TO TAK CZĘSTO?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
Ja nie mówie o o przypadku, który retorycznie i regularnie to robi. Zauważyłam, ze ogląda jak np. Przewija memy i jakąś tam sie trafi... A nie sam z siebie wpisuje w wyszukiwarke: gole cycki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale zauważasz to już od jakiegoś czasu, więc to się powtarza .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 08:00   #21
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Tak to prawda powtarza się! Ale nie jest tak, że codziennie siedzi i ogląda gole baby. Z jednej strony totalnie nie akceptuje tych jego... gołych cyckow.. Z drugiej bierze w pracy nadgodziny, aby zarobić na nasz przyszły dom.. Także bądź tu mądra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 08:07   #22
tohsaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

ja nie mam pojecia czy moj maz oglada kobiety w internecie, nigdy sie nad tym nie zastanawialam
jakbym sie nagle dowiedziala, ze to robi, to.. pewnie nic by sie nie zmienilo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tohsaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:01   #23
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 479
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Zwróć uwagę na to że właśnie jak się wejdzie na insta to one same się wręcz pokazują, ja sama jestem dziewczyną i przeglądam rozne inne rzeczy to często się trafiają piękne insta laski i siłą rzeczy się na to spojrzy.

Słuchaj, bierzecie ślub. Oświadczył się. Dąży do ślubu z Tobą.
Seks jest. I to fajny seks, czujesz się spełniona - to prawda?

Jeżeli tak, ja bym odpuściła po prostu raczej. Ja bym na Twoim miejscu po prostu powiedziała,że rani mnie to i zrób z tym co uważasz.

Jeżeli Ciebie nie zaniedbuje w sprawach fizycznych i uczuciowych, masz pewność i wsparcie to hmm... Nie wiem czy jest sens się tak w tym zapętlać... Gorzej jakby to były realne jego koleżanki albo na konto jednej by wchodził notorycznie. To fakt spinała bym się ale w tej sytuacji chyba jednak nie... Ale to moje zdanie tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:49   #24
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Tak się oszukuj, że to normalne... Nie, dla mnie to nie jest normalne i ma prawo ci to przeszkadzac. Mój były na pewno nie przegladal żadnych lasek na instagramie i w ogóle wchodził na niego od święta. Ja szukam faceta, któremu będę w zupełności wystarczać, jeśli nie znajdę, to trudno. TO jest bycie silna, a nie godzenie się na jakieś ochłapy.
W ogóle sama jestem szczupła, mam super figurę, dbam o siebie, więc uważam, że jak najbardziej mogę się podobać i facet nie musi przy mnie szukać innych bodźców. Jak musi, to niech spada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
Co jeżeli sie zakochasz w kimś, tej osobie będzie zależeć nw Tobie itd? Ale będzie oglądać gole baby. Wybierzesz osobę, której nie będzie mega zależeć, ale za to nie wejdzie na stronę z cycata laska?
Widocznie aż tak mu nie zależy, bo inaczej by przestał po twojej uwadze. Ale oszukuj się dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-03-26 o 10:54
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:52   #25
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
Czyli uważasz, że istnieją faceci, którzy nie spojrzą na gola laske z wielkimi cyckami? Albo może takiego masz? Zazdroszczę
Na pewno sa tacy, którzy ich specjalnie nie wyszukują, bo po prostu ich kobieta im się bardziej podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez black_elderflower Pokaż wiadomość
Zwróć uwagę na to że właśnie jak się wejdzie na insta to one same się wręcz pokazują, ja sama jestem dziewczyną i przeglądam rozne inne rzeczy to często się trafiają piękne insta laski i siłą rzeczy się na to spojrzy.
Jakim cudem? Mnie się nie trafiają, chyba że sama jakiejś szukam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:56   #26
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87693753]Tak się oszukuj, że to normalne... Nie, dla mnie to nie jest normalne i ma prawo ci to przeszkadzac. Mój były na pewno nie przegladal żadnych lasek na instagramie i w ogóle wchodził na niego od święta. Ja szukam faceta, któremu będę w zupełności wystarczać, jeśli nie znajdę, to trudno. TO jest bycie silna, a nie godzenie się na jakieś ochłapy.
W ogóle sama jestem szczupła, mam super figurę, dbam o siebie, więc uważam, że jak najbardziej mogę się podobać i facet nie musi przy mnie szukać innych bodźców. Jak musi, to niech spada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Widocznie aż mu nie zależy, bo inaczej by przestał po twojej uwadze. Ale oszukuj się dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak przeszkadza mi to. Ale czy serriio skoro facet stara się, zabiega, za. pieprza aby zarobić na slub.. Przytula, całuję, uprawiamy sex... To ja się oszukuje z tym, ze mu zależy bo wyszukał jakas laska z cycsmi jak przeglądał memy? Mogę twierdzić, ze mu nie wystatczam? Można kogoś takiego nazwać ochlapem? Dla mnie ochłap to facet tzw. Buc, który ma gdzieś zdanie kobiety , leży na kanapie z piwem, ogląda pornole non stop i beszczelnie ubliza swojej kobiecie na temat wyglądu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:00   #27
Awiszka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87693753]Tak się oszukuj, że to normalne... Nie, dla mnie to nie jest normalne i ma prawo ci to przeszkadzac. Mój były na pewno nie przegladal żadnych lasek na instagramie i w ogóle wchodził na niego od święta. Ja szukam faceta, któremu będę w zupełności wystarczać, jeśli nie znajdę, to trudno. TO jest bycie silna, a nie godzenie się na jakieś ochłapy.
W ogóle sama jestem szczupła, mam super figurę, dbam o siebie, więc uważam, że jak najbardziej mogę się podobać i facet nie musi przy mnie szukać innych bodźców. Jak musi, to niech spada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Widocznie aż tak mu nie zależy, bo inaczej by przestał po twojej uwadze. Ale oszukuj się dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No i skąd będziesz wiedzieć, ze jesteś jedyną dla swojego faceta? ze nie przeglądał jakieś cycatatej laski jak Ciebie nie było obok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87693765]Na pewno sa tacy, którzy ich specjalnie nie wyszukują, bo po prostu ich kobieta im się bardziej podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Jakim cudem? Mnie się nie trafiają, chyba że sama jakiejś szukam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Chciałabym poznać takiego, który siedzi ze swoja laska cale życie na tyłku i nigdy nie popatrzył na cycki innej. Wydaje mi sie, ze to jest właśnie oszukiwanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Awiszka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:02   #28
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
Tak przeszkadza mi to. Ale czy serriio skoro facet stara się, zabiega, za. pieprza aby zarobić na slub.. Przytula, całuję, uprawiamy sex... To ja się oszukuje z tym, ze mu zależy bo wyszukał jakas laska z cycsmi jak przeglądał memy? Mogę twierdzić, ze mu nie wystatczam? Można kogoś takiego nazwać ochlapem? Dla mnie ochłap to facet tzw. Buc, który ma gdzieś zdanie kobiety , leży na kanapie z piwem, ogląda pornole non stop i beszczelnie ubliza swojej kobiecie na temat wyglądu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie bardzo ważne jest, że jestem dla faceta na pierwszym miejscu fizycznie i że nie potrzebuje się podniecać innymi. Twój widocznie potrzebuje. Dla mnie to byłby ochłap, tobie też to widocznie bardzo nie pasuje. Naprawdę nie musisz sobie wmawiać, że to nic takiego, bo tak jest nowocześnie, poprawnie politycznie czy coś Myślisz, że jak zamieciesz swoje uczucia pod dywan to coś sobie czy innym udowodnisz? Nie sądzę.

Gdybym bardzo nie chciała zrywać, to może postawilabym ultimatum, albo przeglądanie lasek, albo ja. Co, misio nie może żyć bez golizny i się udusi? Tyle że pewnie i tak nie miałabyś jak tego zweryfikować, bo przecież historie można usunąć. Ja jak tylko zobaczyłabym, że facet ma tendencje do wyszukiwania specjalnie innych lasek to po prostu nie brnelabym dalej w związek. Dla mnie to nawet jest gowniarskie i świadczy o niezbyt wysokim poziomie intelektualnym. Ja jakoś nie wyszukuje specjalnie facetów z gołą klatą, no po co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-03-26 o 11:05
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:03   #29
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Chciałabym poznać takiego, który siedzi ze swoja laska cale życie na tyłku i nigdy nie popatrzył na cycki innej. Wydaje mi sie, ze to jest właśnie oszukiwanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale czaisz różnicę między wyszukiwaniem specjalnie jak jakiś 15latek a zagapieniem się np. przypadkiem???
A oszukujesz to siebie, udając, że wszystko juz jest spoczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:03   #30
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
No i skąd będziesz wiedzieć, ze jesteś jedyną dla swojego faceta? ze nie przeglądał jakieś cycatatej laski jak Ciebie nie było obok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Chciałabym poznać takiego, który siedzi ze swoja laska cale życie na tyłku i nigdy nie popatrzył na cycki innej. Wydaje mi sie, ze to jest właśnie oszukiwanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istnieje coś takiego zaufanie. Termin bliżej Ci nieznany, jak się domyślam po pierwszym poście.
W zdrowym związku nikt nie rozdrabnia takich rzeczy.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-28 17:38:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.