EF kursy językowe - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-04, 14:57   #151
evsxx
Przyczajenie
 
Avatar evsxx
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: EF kursy językowe

Hej, zastanawiam się nad kursem w lipcu w Londynie lub Oxfordzie, któraś z Was jedzie albo może była i mogłaby napisać czy warto?
evsxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 11:38   #152
Natalia_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: EF kursy językowe

Wybieram się do NY na początku sierpnia na 2 tygodnie, może ktoś też zamierza wtedy?
Natalia_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 23:14   #153
mila33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: EF kursy językowe

Ja myślę nad wyjazdem z EF, ale nie mogę zdecydować się co do miejsca. W zeszłym roku byłam na Malcie na 3 tygodnie. W tym roku też planuję 3 tygodnie w lipcu. Czy ktoś z was ma już jakieś konkretniejsze plany? Jeśli tak to dajcie mi znać, zawsze to trochę raźniej.
mila33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 12:26   #154
milena_nn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: EF kursy językowe

Hej, ja też wybieram się w te wakacje na 3 tygodnie na Malte. Mogłabyś napisać jak było? Jak szkoła, ludzie i miejsce? Jadę tam z nastawieniem głównie na polepszenie mojej komunikacji po angielsku? Czy na 3 tyg w ogóle się opłaca wyjezdzac?
A i zastanawiam się jeszcze nad kursem w Angli
Z góry dzięki za odpowiedź
milena_nn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 17:56   #155
kostaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: EF kursy językowe

Jeśli ktoś ma zapytania do szkoły w NY to mogę odpowiedzieć na kilka pytań. Byłam tam rok temu 3 tygodnie w sierpniu. Campus jest stary i nie jest w NY tylko pod, dojazd na manhattan zajmuje 40min pociągiem- 10 przejazdów 80$, ale mimo wszystko nie jest to jakoś bardzo uciążliwe. Tarrytown to jedna wielka nuda, nie ma tam kompletnie nic do roboty NIC. Pokoje są bardzo małe, nie ma w nich klimatyzacji co jest koszmarem- toalety sa na korytarzu. Posiłki są dobre ale codziennie prawie jest to samo. W tej szkole uczysz się łatwości mówienia po angielsku na każdy możliwy temat, na pewno nie gramatyki itp bo takie rzeczy to w Polsce. Ludzie są mili, atmosfera jest fajna. Nastawcie sie na to, ze ludzie łączą się krajami i mało osób ma znajomych z innych państw. Najlepszą rzeczą jest to, że nie ma kompletnie kontroli, można nie chodzić na zajecia, ale nikt nie kontroluje o której wracasz, ile cie nie ma w pokoju czy w ogóle jesteś na terenie campusu, zero opieki. Polecam ten wyjazd, ny jest cudowny i rekompensuje każdą niedogodność.
kostaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 23:01   #156
Anetzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: EF kursy językowe

Heeej,
czy ktoś wybiera się na kurs z EF albo Atas w te wakacje ? Planowałam 3 tygodnie, najlepiej od połowy lipca albo w sierpniu. Początkowo chciałam bardzo do LA albo Santa Barbara, ale moi rodzice nie byli zachwyceni samotnym lotem itd… Teraz myślałam o Malcie.

Może jest ktoś chętny na któreś z tych miejsc ?
Anetzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 11:06   #157
31pazdziernika
Przyczajenie
 
Avatar 31pazdziernika
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 20
Dot.: EF kursy językowe

ja jade razem z kolezanka i bratem do LA od 28 lipca na miesiac
31pazdziernika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 23:44   #158
onatozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Cool Dot.: EF kursy językowe

Hey!
Jestem zainteresowana kursem angielskiego w Ameryce. Myślę o intensywnej opcji oraz na jakieś 3-4 tygodnie w miesiącach wakacyjnych. Mam 22 lata. Szukam kogoś kto jest w stanie mi coś powiedzieć na ten temat. Byłabym również przeszczęśliwa gdyby ktoś miał podobne plany do mnie.

Napisałam ogólnie Ameryce, ponieważ sama nie wiem na jakie miasto miałabym się zdecydować.
onatozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 15:07   #159
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: EF kursy językowe

ja rozmyślam nad RPA jakoś w październiku
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 21:33   #160
rybonukleaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: EF kursy językowe

Cześć wszystkim,
planuję jechać na 4 tygodnie do San Francisco na przełomie sierpnia/września Czy ktoś ma podobne plany? Do końca czerwca jest promocja, że jeśli się kogoś poleci, to obie osoby dostają 500 zł zniżki na kurs, co brzmi na super opcję, więc pytam
rybonukleaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:54   #161
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: EF kursy językowe

Dziewczyny! Także zastanawiam się nad takim kursem. Są one jednak dość drogie i zastanawiam się czy nawet te 3 tygodnie czegoś mnie nauczą? Mój angielski nie jest zły, coś tam powiem, ale mam blokadę i bardzo ubogie słownictwo. Myślę więc że kurs byłby fajny.
Ale zastanawiam się właśnie czy tak krótki okres czasu coś zdziała?

Jak było u Was? Nauczyłyście się dużo?
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 02:54   #162
Lolaaaa1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: EF kursy językowe

Nigdy nie byłam na takim kursie, ale myślę, że trzy tygodnie na pewno coś zmienią. O ile na zajęciach będziesz aktywna. Ja też chcę lecieć, ale myślę o 6-8 tygodniach intensywnego kursu. Ameryka lub Australia wchodzi w grę. Początkowo planowałam to ze znajomą, ale zastanawiam się nad opcją- sama, bez koleżanek
Lolaaaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 23:28   #163
rybonukleaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: EF kursy językowe

@_Tola, @Lolaaaa1993 (aleście się dobrały nickami! ) dawajcie, teraz jeszcze jest dodatkowe 10% zniżki na kursy w wybranych miastach Ja już na pewno zaczynam 24.08 w San Francisco Z koleżanką - na pewno świetne wspomnienia. Ale dużo mniej wyciągasz z kursu, bo raczej nie będziecie ze sobą gadać po angielsku, tylko po polsku. Tak to masz 100% styczności z językiem.
rybonukleaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 22:03   #164
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: EF kursy językowe

A co z osobami które średnio ogarniaja angielski, boją się mówić i w ogóle zbytnio nie wiedzą co i jak powiedzieć? Jak tu się w ogóle odnaleźć na takim kursie :p
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 12:02   #165
rybonukleaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: EF kursy językowe

Myślę, że po to jest kurs, żeby się właśnie poczuć swobodnie Angielski to luz, ludzie jeżdżą po całym świecie bez znajomości lokalnych języków i świetnie sobie radzą
rybonukleaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:11   #166
sanderka223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: EF kursy językowe

Hej wszystkim kto sie wybiera pod koniec stycznia przyszlego roku do Miami wylot z warszawy
sanderka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 10:01   #167
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: EF kursy językowe

Cześć.

Ja mam zamiar jechać do Brighton od połowy lipca 2016
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 15:54   #168
fa36db70cc61d56c47547b88ecd0573406a75581_61807f8255dfb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: EF kursy językowe

Cześć dziewczyny
W tym roku byłam na kursie z EF w Paryżu i chętnie odpowiem na wszelkie pytania, także piszcie śmiało
Wyjazd był niesamowity, szkoła naprawdę godna polecenia - EF zdecydowanie przebił wszystkie inne szkoły językowe za granicą, w których kiedykolwiek byłam ( łącznie 7 różnych )
Językowo wyjazd dał mi bardzo dużo, skorzystałam na maxa i podniosłam swój poziom w 2 tygodnie. Byłam na kursie intensywnym. Mogę śmiało powiedzieć, że wróciłam o Polski z pasją do francuskiego, podczas gdy wcześniej (uczę się już 10 lat) nigdy nie miałam za bardzo motywacji do nauki tego języka, mimo tego, że byłam też 2 razy na kursie za granicą. Wyjazd z EF wszystko obrócił o 180st, wróciłam zakochana we francuskim i w Paryżu! <3 Każdy mógł spersonalizować jakie zajęcia chciał mieć i to było super Do wyboru było np. przygotowanie do kursów językowych, zajęcia nastawione na pisanie tekstów, konwersacja, gotowanie, teatr, kino + ogólne zajęcia dostosowane do poziomu, takie miał każdy dodatkowo jakieś projekty itp... nie pamiętam wszystkiego, bo na wszystko nie dało rady chodzić, musiałam coś wybrać Wszystko bardzo profesjonalnie, nie było też problemu ze zmianą grupy w razie jak stwierdziłaś, że poziom Ci nie odpowiada. Kadra pomocna, wszystko nastawione "pod ucznia" Nowoczesna szkoła, ciekawe lekcje.... no ogólnie cud miód i orzeszki, serio! Po południu organizowane były różne wycieczki, wyjścia na kręgla czy np do klubu wieczorem
Ludzie sympatyczni, bardzo fajna atmosfera. Nie polecam jechania z koleżanką z Polski, bo skończy się tak, że tylko będziecie między sobą po polsku rozmawiać, a nie uczyć się języka, a chyba nie o to chodzi :P
Nie bójcie się, że czegoś nie umiecie! Każdy zaczynał od zera Takie wyjazdy właśnie po to są, żeby się przełamać i czegoś nowego nauczyć
Mieszkałam u rodziny goszczącej, 20 min metrem od szkoły. Jedyne do czego mogę się przyczepić w całym wyjeździe, to do tego, że moja "mama" goszcząca nie trafiła w moje gusta kulinarne, haha ale tak poza tym to bez zarzutu
Na lekcje nie musisz chodzić, jeśli nie chcesz, ale trzeba mieć min 80% frekwencji, żeby dostać certyfikat na koniec.... no ale skoro już jedziesz za kurs językowy, to czemu nie chodzić na zajęcia? :0
Tyle mi przychodzi do głowy, piszcie śmiało, odpowiem na każde pytanie!
Jak dla mnie wakacje życia, w przyszłym roku też śmigam
A jakby ktoś miał już konkretne plany pojechać to zapraszam do wysłania mi wiadomości, chętnie porozmawiam!

Edytowane przez fa36db70cc61d56c47547b88ecd0573406a75581_61807f8255dfb
Czas edycji: 2015-09-27 o 18:42
fa36db70cc61d56c47547b88ecd0573406a75581_61807f8255dfb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 12:20   #169
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: EF kursy językowe

[1=fa36db70cc61d56c47547b8 8ecd0573406a75581_61807f8 255dfb;52907562]Cześć dziewczyny
W tym roku byłam na kursie z EF w Paryżu i chętnie odpowiem na wszelkie pytania, także piszcie śmiało
Wyjazd był niesamowity, szkoła naprawdę godna polecenia - EF zdecydowanie przebił wszystkie inne szkoły językowe za granicą, w których kiedykolwiek byłam ( łącznie 7 różnych )
Językowo wyjazd dał mi bardzo dużo, skorzystałam na maxa i podniosłam swój poziom w 2 tygodnie. Byłam na kursie intensywnym. Mogę śmiało powiedzieć, że wróciłam o Polski z pasją do francuskiego, podczas gdy wcześniej (uczę się już 10 lat) nigdy nie miałam za bardzo motywacji do nauki tego języka, mimo tego, że byłam też 2 razy na kursie za granicą. Wyjazd z EF wszystko obrócił o 180st, wróciłam zakochana we francuskim i w Paryżu! <3 Każdy mógł spersonalizować jakie zajęcia chciał mieć i to było super Do wyboru było np. przygotowanie do kursów językowych, zajęcia nastawione na pisanie tekstów, konwersacja, gotowanie, teatr, kino + ogólne zajęcia dostosowane do poziomu, takie miał każdy dodatkowo jakieś projekty itp... nie pamiętam wszystkiego, bo na wszystko nie dało rady chodzić, musiałam coś wybrać Wszystko bardzo profesjonalnie, nie było też problemu ze zmianą grupy w razie jak stwierdziłaś, że poziom Ci nie odpowiada. Kadra pomocna, wszystko nastawione "pod ucznia" Nowoczesna szkoła, ciekawe lekcje.... no ogólnie cud miód i orzeszki, serio! Po południu organizowane były różne wycieczki, wyjścia na kręgla czy np do klubu wieczorem
Ludzie sympatyczni, bardzo fajna atmosfera. Nie polecam jechania z koleżanką z Polski, bo skończy się tak, że tylko będziecie między sobą po polsku rozmawiać, a nie uczyć się języka, a chyba nie o to chodzi :P
Nie bójcie się, że czegoś nie umiecie! Każdy zaczynał od zera Takie wyjazdy właśnie po to są, żeby się przełamać i czegoś nowego nauczyć
Mieszkałam u rodziny goszczącej, 20 min metrem od szkoły. Jedyne do czego mogę się przyczepić w całym wyjeździe, to do tego, że moja "mama" goszcząca nie trafiła w moje gusta kulinarne, haha ale tak poza tym to bez zarzutu
Na lekcje nie musisz chodzić, jeśli nie chcesz, ale trzeba mieć min 80% frekwencji, żeby dostać certyfikat na koniec.... no ale skoro już jedziesz za kurs językowy, to czemu nie chodzić na zajęcia? :0
Tyle mi przychodzi do głowy, piszcie śmiało, odpowiem na każde pytanie!
Jak dla mnie wakacje życia, w przyszłym roku też śmigam
A jakby ktoś miał już konkretne plany pojechać to zapraszam do wysłania mi wiadomości, chętnie porozmawiam! [/QUOTE]

Zazdroszczę byłaś tylko 2 tygodnie?
__________________
Amelia 05.09.2011
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 21:19   #170
fa36db70cc61d56c47547b88ecd0573406a75581_61807f8255dfb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: EF kursy językowe

Cytat:
Napisane przez agakomorowska Pokaż wiadomość
Fajnie Ci - zazdroszczę. Ja niestety nie mam możliwości nauki poza Polską. Myślałam, żeby zapisać się na francuski do szkoły językowej, jak się na to zapatrujesz? Dużo opinii jest w sieci o różnych, przeglądałam np. ofertę xxxxx, mają dużo kursów i dobre opinie. Nie wiem, jak myślisz, warto?
@agakomorowska, myślę, że warto uczyć się języków w jakikolwiek sposób ważne są chęci. Według mnie bardziej efektywne są jednak zajęcia indywidualne, także jeśli masz taką możliwość, to wybierz tę opcję Jeżeli jednak wolisz kurs w grupie, to zasięgnij opinii znajomych itd, może ktoś coś sensownego poleci wiadomo, kurs w Polsce to nie to samo co obcowanie z językiem 24/h, ale i tak najważniejsze jest Twoje zaangażowanie Trzymam kciuki za Twoją naukę języków!

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez new_life Pokaż wiadomość
Zazdroszczę byłaś tylko 2 tygodnie?
@new_life Tak, byłam tylko na dwa tygodnie, a i tak suuuuper A Ty wybierasz się do Brighton? Odezwij się na priv to pogadamy
fa36db70cc61d56c47547b88ecd0573406a75581_61807f8255dfb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 13:38   #171
new_life
Rozeznanie
 
Avatar new_life
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: EF kursy językowe

Napisałam
new_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 21:43   #172
martynosarbuzos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: EF kursy językowe

czy ktos planuje kurs w Nowym Yorku pod koniec marca 2016? I czy moze ktos juz byl w NYC i moglby podrzucic jakies informacje? wyjezdzam chyba na trzy tygodnie.
martynosarbuzos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 21:10   #173
errik1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: EF kursy językowe

Witam , planuje wyjazd na 3 tygodnie do NY w styczniu , czy ktos jest moze zainteresowany ????
errik1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 16:37   #174
errik1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: EF kursy językowe

Hej a nie masz chęci wyjechac do NY ? chętnie sie z kims wybiore.
errik1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 10:48   #175
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: EF kursy językowe

Czy jest ktoś, kto wybiera się w wakacje 2016 na 2 tygodnie do Bournemouth albo Brighton i szuka kompana? Ja jestem bardzo zainteresowana, ale jakoś lepiej bym się czuła mając ze sobą wsparcie z kraju
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 17:55   #176
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: EF kursy językowe

Był ktoś może w San Diego z EF? Zastanawiam się kursem w tym kraju jakoś w styczniu, ale nie bardzo wiem, jak tam jest (w sumie to nic nie wiem XD)
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 06:36   #177
Turlaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: EF kursy językowe

Cześć, właśnie znalazłem kurs ef i mam kilka pytań. Może @__magdalena będzie mogła m odpowiedzieć.
1. Mieszkamy u Polskiej rodziny?
2. Kurs dla osób na poziomie...? Mój poziom to mniejwięcej B2, więc
(Nie to, że się stresuje), ale jeżeli poziom będzie dużo większy to nic nie zrozumiem
3. Jeżeli już bym się wybrał (prawdopodobnie Nowy Jork ) ile kieszonkowego wziąć sobie?
4. Tu pytanie też pójdzie do mamy, bo na siebie jeszcze nie zarabiam..Kwestia dofinansowania, każdego roku mama brała sporo % z pracy na wakacyjne wyjazdy jeżeli brane były one z katalogu czy może wiecie, czy na taki wyjazd również można starać się o dofinansowanie. 20/30% to jednak nie mało.
Turlaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 14:17   #178
enkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: EF kursy językowe

Cytat:
Napisane przez Turlaj Pokaż wiadomość
Cześć, właśnie znalazłem kurs ef i mam kilka pytań. Może @__magdalena będzie mogła m odpowiedzieć.
1. Mieszkamy u Polskiej rodziny?
2. Kurs dla osób na poziomie...? Mój poziom to mniejwięcej B2, więc
(Nie to, że się stresuje), ale jeżeli poziom będzie dużo większy to nic nie zrozumiem
3. Jeżeli już bym się wybrał (prawdopodobnie Nowy Jork ) ile kieszonkowego wziąć sobie?
4. Tu pytanie też pójdzie do mamy, bo na siebie jeszcze nie zarabiam..Kwestia dofinansowania, każdego roku mama brała sporo % z pracy na wakacyjne wyjazdy jeżeli brane były one z katalogu czy może wiecie, czy na taki wyjazd również można starać się o dofinansowanie. 20/30% to jednak nie mało.
1) Nie, mieszkamy u rodziny zagranicznej, mówiącej w takim języku jaki jest urzędowy w danym państwie , jest też opcja zakwaterowania w akademiku, ale jest droższa i bez wyżywienia
2) Kurs jest dla osób na każdym poziomie - od A1 do C1
3) Ja byłam na miesięcznym kursie w Rzymie i z tego co pamiętam wydałam jakieś 350 euro
4) Niestety nie wiem :/
enkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:59   #179
fa36db70cc61d56c47547b88ecd0573406a75581_61807f8255dfb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: EF kursy językowe

@Turlaj
1. Nie, mieszka się u rodziny, która na co dzień posługuje się danym językiem Jest to świetna okazja, żeby nabyć płynności w codziennej rozmowie Rodziny są dokładnie dobierane i sprawdzane przez EF, także raczej nie można się nieprzyjemnie "nadziać"
2. Grupy językowe są na każdym poziomie - zależy od Twoich umiejętności, w której się znajdziesz. Przydział do grupy jest determinowany przez wynik na teście językowym, który wypełniasz albo online, albo pierwszego dnia w wybranej szkole Potem można się bez problemu przenieść do innej grupy, gdyby coś nie pasował0.
3. Nie wiem, jak z cenami w NY, bo byłam w Paryżu :P tam wydałam coś ok 300-350 EUR łącznie z transportem, obiadami i własnymi wydatkami
4. Nie wiem jak z tym dofinansowaniem, podjerzewam, że niestety raczej nie. Mogę się dowiedzieć i Ci napisać

Zajrzyj na skrzynkę PW, napisałam do Ciebie

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

@bordowka
Cześć Hmmm, w San Diego pewnie tak samo jak i w pozostałych zakątkach USA :P
Napisz do mnie na PW, jak masz jakieś pytania odnośnie kursu
fa36db70cc61d56c47547b88ecd0573406a75581_61807f8255dfb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 20:12   #180
Maddas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: EF kursy językowe

Wybiera sie ktos na oboz jezykowy w wakacje 2016 do Anglii z biurem Atas ? Milo byloby poznac kogos przed wyjazdem. Pozdrawiam
Maddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-05 13:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.