brak paznokcia - nałożenie tipsa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-17, 14:01   #1
moka_only
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3

brak paznokcia - nałożenie tipsa


Witam wszystkich,

Mam takie chyba nietypowe pytanie - odnośnie możliwości nałożenia tipsa na duży palec u stopy, z którego dopiero co zszedł paznokieć (po uderzeniu). Nowy zaczyna wyrastać - ok. 1mm. Jestem właśnie w takiej sytuacji, która podwójnie jest nieciekawa, ponieważ zaczyna się lato, a z nim odkryte buty... a tu brak paznokcia Strasznie nieesteyczny wygląd - co mnie po prostu przeraża. W związku z tym pomyślałam o nałożeniu tipsa na to miejsce... Z ktoś z Was był w takiej sytuacji?? Czy jest to w ogóle możliwe (na gołą skórę)? A może niebezpieczne dla tego nowego który wyrasta? BARDZO PROSZĘ O POMOC! pzdr
moka_only jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 17:00   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

No takiego pomysłu to jeszcze nie słyszałam..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 23:07   #3
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

Moka myślę że tips to nie najszczęśliwszy pomysł, ale rekonstrukcja paznokcia jak najbardziej!
Magali nawet dzisiaj wkleiła piękną metamorfozę pokiereszowanych pazurów u stópek i wyszło jej to gednialnie:
POST #802
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371901&page=27
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:49   #4
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

mam taka klientke,ktorej na duzym palcu kobieta wykonala pelny obrot obcasem typu szpilka......

rekonstruuje akrylkiem kamuflazem,na to frenczyk i wyglada ladniej niz ten drugi zdrowy,ha ha ha.

tips to chybiony pomysl.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 19:07   #5
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Moka myślę że tips to nie najszczęśliwszy pomysł, ale rekonstrukcja paznokcia jak najbardziej!
Magali nawet dzisiaj wkleiła piękną metamorfozę pokiereszowanych pazurów u stópek i wyszło jej to gednialnie:
POST #802
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371901&page=27


Tak jak pisze Faru - akryl kamuflaż zdecydowanie
Słyszałam kiedyś o przypadku (robiła to moja znajoma stylistka!), że kobieta nie miała w ogóle paznokcia u dłoni, a na ślub bardzo chciała mieć piękne dłonie. Więc... zbudowały z drugą stylistką pazkieć na tipsie (taki jak na reszcie pazurków french) i przykleiły go do tego palca.... Jakos mi się to nie widzi. Założę się, że ten pazurek nie wytrzymał za długo...
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-06-18 o 19:11
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:16   #6
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

ja bym rekonstruowala gehwolem.
polecam.
ten zel jest dostepny w profesjonalnych salonach.
rozni sie sposobem nakladania, ale takze wytrzymaloscia i elastycznoscia. poza tym ma wlasciwosci lecznicze.
tipsy, to by byl kretynizm, bo one sie zwyczajnie trzymac nie beda. odpadna po kilku godzinach.
zel bedzie bolem nie do zniesienia przy utwardzaniu, na temat akrylu sie nie wypowiadam..


ps. mag - gratuluje. widzialam paznokcie w galerii - super rekonsrukcja!

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2010-06-18 o 20:53
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:41   #7
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
ps. mag - gratuluje. widzialam paznokcie w galerii - super rekonsrukcja!
:hap py:: happy:: happy:: sol: :dzieku je::d ziekuje::dzieku je-kwiatek::ha ppy:

Aż sobie zaznaczę w kalendarzu tę cudowną datę

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
ja bym rekonstruowala gehwolem.
polecam.
Ta dziewczyna, której robiłam rekonstrukcję też z tego korzystała i faktycznie była zadowolona. I w sumie to masz rację, pazurek dopiero zaczyna odrastać, wszystko jest świeże, więc ten żel będzie lepszy i bezpieczniejszy. Ma też 3 kolorki do wyboru
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 21:07   #8
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

ha ha, oj mag ;*


no ja sobie naprawilam tym zelem paznokiec z onycholiza, powstala na skutek uszkodzenia przez genialna pania stylistke jakies 10 lat temu. wlasciwie nie mialam ponad polowy paznokcia. przez lata zadna kobita mi nie potrafila pomoc, az w koncu sama sie soba zajelam i sie udalo.
oczywiscie znow zapomnialam zrobic zdjecia przy sciaganiu masy i mam tylko stan sprzed pol roku, gdzie i tak juz odbudowalam jakies 40% paznokcia.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 21:09   #9
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

A robisz żelem światłoutwardzalnym czy masą samoutwardzalną?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 21:23   #10
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

światłoutwardzalnym. tym przezroczystym robiłam protezke.
i na tym juz normalnie budowalam paznokiec..
poniewaz to dlon - no to wiadomo, ze paznokcie musialy byc krotkie.. powiedzmy 1,5 mm nad opuszek.
ale trzymalo sie dobrze. zapowietrzenia sie zdarzaly sporadycznie, ale trzeba o tym uprzedzi, ze moga wystapic.
no i trzeba pamietac, ze on jest w tubce, wiec trzeba wycisnac gdzies i nabierac pedzelkiem, zeby nie zanieczyscic zelu w opakowaniu zadnymi muminkami.

w ogole gehwol ma fajne produkty na takie problematyczne sprawy.
ma swietne klamry na paznokcie wrastajace- zbawienne sa.

a kremy na pekajace piety - cudo!
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 21:31   #11
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

Jak się trochę jeszcze podszkolę w pazurach to chyba kupie taki żelik Tylko wydaje mi się, że bardziej by się sprawdził w gabinecie, niż u stylistki robiącej od czasu do czasu w domu.

O klamrach słyszałam. Chciałabym sobie zrobić kursik na klamry metalowe Ale finanse nie pozwalają póki co, a jak się uzbierają pieniążki to najpierw chcę zrobić porządny kurs przedłużania W ogóle to zastanawiam się coraz poważniej nad podologią Lubię grzebać przy stópkach

A jak to jest z odrastającym zrekonstruowanym paznokciem? Bo te co robiłam nie rosną, więc po prostu wypełniłam wgłębienie (dość głębokie). A jak paznokieć rośnie... to w takim wypadku po tygodniu sprawiałby przecież ból, a że akryl jest twardy to mogłoby pewnie dojść do kolejnej deformacji? Zalanie takim żelem czy masą gehwol nie będzie sprawiało podobnych problemów?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 21:38   #12
moka_only
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

Dziękuję Wam Dziewczyny za wszystkie rady! ) Dałyście mi nadzieję na nie odstraszanie wszystkich w promilu kilometra swoją piękną stopą Jako kompletnie doświadczona tipsiara pomyślałam o zwykłych naklejaczach, ale dzięki Wam Profesjonalistkom ogarnęłam temat gehwolu - nawet znalazłam kobitkę w mojej okolicy, która właśnie używa do wszystkich zabiegów kosmetyków tej marki. Podjadę do niej jutro, może coś wymyśli. Podzielę się wrażeniami

Pozdrawiam Was wszystkie!

P.s. Magali, rekonstrukcja po prostu genialna!! Już żałuję, że działasz w Tarnowie!

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

...miało być - totalnie niedoświadczona...
moka_only jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 21:52   #13
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

nieee
ta masa jest specjalnie to takich paznokci.
jest bardziej elastyczna i ze tak to okresle delikatniejsza..
nie wiem jak to sobie wyobrazasz, ale to nie jest tak, ze paznokiec wypycha mase i ta sie odrywa od mieska z bolem..to rosnie jak normalny paznokiec. nie boli.przy okazji sprawia, ze paznokiec nie jest narazony na urazy mechaniczne. w moim przypadku zel "przyklejal" paznokiec do mieska.

w przypadku tych stopek z twojej galerii, gdzie paznokiec nie rosnie, przede wszystkim akryl jest twardszy, a ten zel bardzo ladnie wspolpracuje z plytka i ogolnie jest przystosowany do stylizacji leczniczej.
z kolei ten samoutwardzalny jest super dla paznokci z grzybica. ma clotrimazol, wiec dodatkowo z tabletkami dzialamy na dwa fronty. do tego paznokiec nie jest odrazajacy i kazdy czuje sie bardziej komfortowo,
gadalam z dermatologiem i mowil, ze rozne sa opinie na ten temat, ale poniewaz zel przepuszcza powietrze i ma substancje wspomagajace, on sam poleca.
warunek, ze potrafimy zabieg wykonac bo w przeciwnym razie zaszkodzimy

zel to sie przyda wszedzie, ale juz klamry to tylko salon, bo bala bym sie w domu tak naruszac strukture paznokcia. wiadomo, ze w domowych warunkach nigdy nie bedzie jak w miejscu, ktore jest tylko salonem.

moka - niech ci na zdrowie wyjdzie i paznokiec chlubą bedzie
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 21:58   #14
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

Cytat:
Napisane przez moka_only Pokaż wiadomość
P.s. Magali, rekonstrukcja po prostu genialna!! Już żałuję, że działasz w Tarnowie!
Oj tam, średnio zdolna stylistka by sobie poradziła Dziękuję

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
nieee
ta masa jest specjalnie to takich paznokci.
jest bardziej elastyczna i ze tak to okresle delikatniejsza..
nie wiem jak to sobie wyobrazasz, ale to nie jest tak, ze paznokiec wypycha mase i ta sie odrywa od mieska z bolem..to rosnie jak normalny paznokiec. nie boli.przy okazji sprawia, ze paznokiec nie jest narazony na urazy mechaniczne. w moim przypadku zel "przyklejal" paznokiec do mieska.

w przypadku tych stopek z twojej galerii, gdzie paznokiec nie rosnie, przede wszystkim akryl jest twardszy, a ten zel bardzo ladnie wspolpracuje z plytka i ogolnie jest przystosowany do stylizacji leczniczej.
z kolei ten samoutwardzalny jest super dla paznokci z grzybica. ma clotrimazol, wiec dodatkowo z tabletkami dzialamy na dwa fronty. do tego paznokiec nie jest odrazajacy i kazdy czuje sie bardziej komfortowo,
gadalam z dermatologiem i mowil, ze rozne sa opinie na ten temat, ale poniewaz zel przepuszcza powietrze i ma substancje wspomagajace, on sam poleca.
warunek, ze potrafimy zabieg wykonac bo w przeciwnym razie zaszkodzimy

zel to sie przyda wszedzie, ale juz klamry to tylko salon, bo bala bym sie w domu tak naruszac strukture paznokcia. wiadomo, ze w domowych warunkach nigdy nie bedzie jak w miejscu, ktore jest tylko salonem.

moka - niech ci na zdrowie wyjdzie i paznokiec chlubą bedzie
No bo ja sobie wyobraziłam jak ten odrastający pazurek się wbija w tę masę Jak się człowiek nie zna, to różne rzeczy przychodzą do głowy.

Dokładnie, bałabym się zakładać klamry, szczególnie właśnie metalowe, w domu. To jest już zabieg zakrawający lekko na chirurgie, że tak to ujmę, takie pazurki często mają przecież niemały wpływ na cały palec, który miewa rany, ropę... Nie, to musi być miejsce sterylne, przeznaczone tylko do takich zabiegów. Marzy mi się taki gabinet z profesjonalnymi zabiegami z zakresu podologii
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:20   #15
moka_only
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: brak paznokcia - nałożenie tipsa

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
moka - niech ci na zdrowie wyjdzie i paznokiec chlubą bedzie

Tfu tfu, dziękuję Liczę na to ogromnie Raz jeszcze dzięki za porady. Fajnie, że jesteście!
moka_only jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.