Prawdziwa miłość po 30? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-16, 13:14   #211
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ja bym nie myliła posiadania wymagań (bo je należy mieć, szczególnie w kluczowych kwestiach, w sprawach zasad, życiowych priorytetów) z brakiem elastyczności. Można mieć wymagania, zasady, a jednocześnie być człowiekiem wyrozumiałym i skłonnym do ustępstw w kwestiach mniej ważnych. Myślę, że wiele osób gubi właśnie fakt, że nie potrafią sobie tego poukładać i każda pierdoła wydaje się ważna, nie do przeskoczenia i z byle czego robi się "nie, następny(a)". Nie jestem za licznymi kompromisami, bo ich nadmiar zaczyna nadawać związkowi gorzki posmak, ale w jednak z pewnymi rzeczami warto zluzować gumkę. A wiele osób ma postawę pt. jestem taka (taki) zaje..., wręcz doskonała (doskonały), mam to, tamto, owamto, tylko facet (kobieta) z wyższej półki. Natomiast potem jest wielkie zaskoczenie i poczucie krzywdy, że faceci (kobiety) "z wyższej półki" mierzą jeszcze wyżej.
dokładnie tak
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 10:18   #212
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

przyznam, że wróciłam w rodzinne strony i nagle spadł mi z nieba facet na białym koniu znaliśmy się tylko z widzenia jako nastolatkowie a tu proszę jednak można się zakochać po 30stce :P
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-22, 19:51   #213
Mikkki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

Cytat:
Napisane przez Czarnaroe Pokaż wiadomość
przyznam, że wróciłam w rodzinne strony i nagle spadł mi z nieba facet na białym koniu znaliśmy się tylko z widzenia jako nastolatkowie a tu proszę jednak można się zakochać po 30stce :P

Opowiedz dokładnie jak to się stało? I jak się to rozwija
Mikkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 00:32   #214
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

Cytat:
Napisane przez Czarnaroe Pokaż wiadomość
przyznam, że wróciłam w rodzinne strony i nagle spadł mi z nieba facet na białym koniu znaliśmy się tylko z widzenia jako nastolatkowie a tu proszę jednak można się zakochać po 30stce :P
Super. Dlatego ja uważam, że stwierdzenia, iż nie warto wracać w rodzinne strony, bo na pewno się nikogo nie spotka, można włożyć między bajki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 12:16   #215
karamelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Super. Dlatego ja uważam, że stwierdzenia, iż nie warto wracać w rodzinne strony, bo na pewno się nikogo nie spotka, można włożyć między bajki.
to zalezy kto gdzie mieszka
nie wiem czy wracanie w rodzinne strony np na mala wies to dobry pomysl. inna sytuacja wrocic do miasta, z ktorego sie pochodzi
karamelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 01:10   #216
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
to zalezy kto gdzie mieszka
nie wiem czy wracanie w rodzinne strony np na mala wies to dobry pomysl. inna sytuacja wrocic do miasta, z ktorego sie pochodzi
Chodziło mi o to, że niektórzy uznają, że tylko duże miasto sprzyja poznaniu kogoś, a to nieprawda. Samotność w dużym mieście to przecież rzeczywistość wielu osób. Nieraz warto zaryzykować, zmienić coś, nawet w sensie otoczenia. Nawet jeżeli nie pochodzi się z dużego miasta. I nie stygmatyzowałabym tak wsi. Oczywiście nie chodzi mi o jakieś wioski, gdzie się 4 domy na krzyż uchowały i wszyscy młodzi wyjechali.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-31, 12:54   #217
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

Cytat:
Napisane przez Mikkki Pokaż wiadomość
Opowiedz dokładnie jak to się stało? I jak się to rozwija
koleżanka w pracy powiedziała, ze swojego faceta poznała na fb randka, byłam sceptycznie nastawiona ale spróbowałam i tak jakoś wyszło, spotkaliśmy się, nawet bardziej myślałam o znajomosci, aby nie być sama w rodzinnych stronach, a tu po paru spotkaniach zaskoczyło i to naprawdę trafił mi się facet jak z bajki, charakter, zwariowany, wesoły. Owszem, są tez i minusy, ma córki i to dosyć małe, są raz na jakiś czas ale od początku ze mną o tym rozmawiał i staramy się rozpracować to i owo układa się super, mieszkamy razem i planujemy wspólną przyszłość jesteśmy razem od kwietnia
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Super. Dlatego ja uważam, że stwierdzenia, iż nie warto wracać w rodzinne strony, bo na pewno się nikogo nie spotka, można włożyć między bajki.
masz racje, sama tym się kierowałam

Edytowane przez Czarnaroe
Czas edycji: 2022-10-31 o 12:56
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-20, 22:40   #218
MadziaLena0803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 5
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

Swojego obecnego partnera poznałam mając 31 lat, ale czy można nazwać to miłością? Co raz mniej w moim odczuciu, gdyż jego podejście do mnie bywa obojętne... a nawet i chamskie spoglądając np. Na dzisiejsza sytuację gdzie ja wychodzę z pogotowia, źle się czuję, pomimo to chce coś razem zrobić, ugotować, a później usiąść. Aż tu nagle burczenie pod nosem, aż w końcu smutek z jego strony wylany, że mój ton był jakbym miała focha, nigdy niepotrafisz się przyznać, nie powiedziałaś przepraszam/sorki jak otwieralas lodówkę... wtf 🤯 lista oczywiscie jaka jestem zła i niedobra, spoko znam ją na pamięć, ale czy nie można byłoby na luzie, z uczuciem, uśmiechem. Wiec pytanie czy taki zwiazek ma sens? Chcialabym rodzine, aktywne, radosne zycie, wiadomo z garstką problemów do rozwikłania, ale nie srednio co 2 tygodnie loty, dramaty i wysłuchiwanie jaka to be jestem 😓
MadziaLena0803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-22, 08:42   #219
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

Cytat:
Napisane przez MadziaLena0803 Pokaż wiadomość
Swojego obecnego partnera poznałam mając 31 lat, ale czy można nazwać to miłością? Co raz mniej w moim odczuciu, gdyż jego podejście do mnie bywa obojętne... a nawet i chamskie spoglądając np. Na dzisiejsza sytuację gdzie ja wychodzę z pogotowia, źle się czuję, pomimo to chce coś razem zrobić, ugotować, a później usiąść. Aż tu nagle burczenie pod nosem, aż w końcu smutek z jego strony wylany, że mój ton był jakbym miała focha, nigdy niepotrafisz się przyznać, nie powiedziałaś przepraszam/sorki jak otwieralas lodówkę... wtf 🤯 lista oczywiscie jaka jestem zła i niedobra, spoko znam ją na pamięć, ale czy nie można byłoby na luzie, z uczuciem, uśmiechem. Wiec pytanie czy taki zwiazek ma sens? Chcialabym rodzine, aktywne, radosne zycie, wiadomo z garstką problemów do rozwikłania, ale nie srednio co 2 tygodnie loty, dramaty i wysłuchiwanie jaka to be jestem 😓
Nikt Cię w tym związku pod bronią nie trzyma. Tracisz czas z burakiem na własne życzenie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-15, 21:27   #220
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Prawdziwa miłość po 30?

ja bym sobie takiego odpuściła
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-15 22:27:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.