Mamy marzec 2016 epizod 2 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-11, 20:09   #1501
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga-życzę Ci tego, żeby było po Waszej myśli!! Trzymam kciuki i będę z Tobą jutro myślami!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 20:10   #1502
mira81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga kciuki zaciskam juz dzis. Bedziesz od razu jutro miala orzeczenie? Daj znac.

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk
mira81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 20:24   #1503
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga będziemy trzymać kciuki 8 czekać na wieści!

Dark co tż na to aby zostać z małą choć godzinę raz na jakiś czas? Rozmawiałas z nim o tym? Mówiłaś jaka jesteś zmęczona i potrzebujesz oddechu i odmiany?
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 20:40   #1504
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga, kciuki za jutro już są
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 20:48   #1505
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga Trzymam mocno kciuki za jutro :-* Będzie dobrze Inaczej być nie może jestem z Tobą myślami cały czas
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:26   #1506
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
ja nie śpię, czuwam przy małej ale po kolei. dałam jej na noc mm, zjadła ładnie 120ml i zasnela, pol godz zeszło, bez szarpania. w pokoju uchylone okno, naraz jakiś ku... S!!!! no inaczej go nie nazwę, przejechał motorem i mala obudził. nie chciałam jej dawać jeść bo upłynęło 2,5 godz, pojadla do syta więc wzięłam ja na brzuch i jak nie zwymiotowala, potem drugi.. po wszystkim dałam jej cycka, bo pomyślałam że zwróciła wszystko, więc głodna i tez inaczej nie usnie jak przy cycu lub na brzuchu. zjadła dość lapczywie no i się zaczęło, od godziny wymiotuje mocno, cały materac mokry, przebieralam siebie i ja 3 razy, teraz już sama zolcia ze slina ja ciągnie, bo nie ma czym, biedna i teraz nie wiem czy to z przejedzenia? ale tak długo? czy to alergia na mleko? (dodam, że już takie mleko piła jak miała 2 miesiące, z tym że to było gotowe w butelce a nie w proszku, może z tym mlekiem coś nie tak?) no chciałam dobrze a tylko zaszkodzilam teraz to mam wyrzuty, że podałam to mm... może przez to, że nie je na codzień takiego mleka, no juz sama nie wiem trzymam ta moja krupcie mąla na rękach i nie mogę jak się męczy bidulka
może być po mleku, bo jak my zmienilismt raz mleko to tez tak Mała wymiotowała
chociaz jak piszesz o biegunce to moe jednak wirus..
Cytat:
Napisane przez mira81 Pokaż wiadomość
Kurcze a ja mam zagwozdke..lecimy do pl w sobote. Mala w foteliku bedzie ale przewoznik mial zabrac mi gondole. Tylko ze od 3 dni ksiezniczka jakby na ziarnku grochu lezala w tej gondoli. Ni huhu jej nie upakuje. Chyba ze przez sen. I teraz nie wiem co robic. Nie chcialabym jej przesadzac do spacerowki jeszcze kurcze. Bedzie miala 4 i pol mca a dla mnie to za wczesnie troche. Ale jak mi bedzie takie afery robic jak dzisiaj np to juz sama nie wiem. Musialam sie wrocic teraz do domu wymienic gondole na fotelik bo darla jape jakby jej ktos skalp sciagal.
Pytanie mam w zwiazku z tym..czy ktoras z mam podpytywala lekarza/ fizjoterapeuty w temacie spacerowki zanim dziecko usiadzie?

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk
moja Mała jedzi w Pl tylko w spacerówce. Gondola została we Fr. Zreszta ugotowałaby mi sie w tej gondoli tutaj. A w spacerócwce jest w stanie pojezdzic. Czasem jej leciutko podnosze oparcie nawet.

Cytat:
Napisane przez Kiinga26 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
Nie mam czasu zaglądać tu ani nawet na fejsa ostatnio. Fiksuję już na te autystyczne tematy. Zaczynam się łapać na tym, że obserwuję każde dziecko na ulicy patrząc czy zdrowe czy może nie. zwariuję. Co noc śnią mi się dziwne rzeczy. Kartki papieru zapisane słowem autyzm. Jedna mama z grupy wsparcia powiedziała mi że w pierwszy miesiąc od diagnozy czuje się jakby żałobę. I cos w tym jest... Ciągle żyję z takim uczuciem, że utracilam coś bezpowrotnie...
Jutro od 10:00 trzymajcie proszę mocno kciuki, bo komisja ma orzekac w sprawie Dominika. Mam nadzieję że przyznają mu oba orzeczenia i maksymalną ilość godzin na terapię.
Natomiast Alicja jest ostatnio bardzo placzliwa. Mam wrażenie, że wyczuwa to ogólne zdenerwowanie sytuacją. Eh... Uczę się macierzyństwa na nowo...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
trzymam juz dzis
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 21:39   #1507
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

My tez trzymamy kciuki
Moja kol z pracy miala synka autystycznego. Super chlopak, ona duzo z nim na zajecia chodzila itp wiem ze byl mega mega postep.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 21:48   #1508
Kiinga26
Zadomowienie
 
Avatar Kiinga26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 226
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez mira81 Pokaż wiadomość
Kinga kciuki zaciskam juz dzis. Bedziesz od razu jutro miala orzeczenie? Daj znac.

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk
No niestety na orzeczenie lub decyzję o odmowie musimy czekać około 2 tygodnie. Będzie się strasznie dłużyć...Ale w poradni powiedzieli mi ,że starają się szybciej informować.
Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
My tez trzymamy kciuki
Moja kol z pracy miala synka autystycznego. Super chlopak, ona duzo z nim na zajecia chodzila itp wiem ze byl mega mega postep.
Na postęp liczę. Bo na co innego zostaje mi liczyć?
Najgorsze są te spojrzenia ludzi , kiedy gdzieś jesteśmy a mój Dominik uwiesi się na drzwiach. On jak widzi drzwi, to ma silną potrzebę otwierania ich i zamykania. I ludzie patrzą ,komentują. A ja próbuję go od tego zajęcia odciągnąć, nie robiąc przy tym sensacji.

EEysbluea Ty nie mialaś jelitówki? To o czym piszesz tylko jelitówkę mi na myśl podsyła. Zazwyczaj najpierw są wymioty, później dochodzi biegunka, a na koniec temperatura. Probiotyk i ja bym chyba dorzuciła elektrolity jeśli wymioty i biegunka są silne.Orsalit chyba już w tym wieku można podawać. Ale lepiej się upewnij, bo nie mam pewności,a nie chciałabym źle doradzić.
Kiinga26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 22:22   #1509
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga kciuki trzymam za Ciebie i Dominika. Myślę że Dominik będę sobie super radzić a wiesz dlaczego? Bo ma mądrą i kochającą mamę! Masz bardzo dobre podejście, przejmujesz się, troszczysz, wspierasz, szukasz informacji i pomocy... nie ma lepszej mamy dla autystyka. Trzymaj się kochana. Wierzę że za parę lat mało kto zauważy ze kiedyś Dominik miał orzeczenie o autyzmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 02:25   #1510
Abii84
Rozeznanie
 
Avatar Abii84
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 947
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Nikt nie karmi? My 2 noc z rzedu pobudka po 2 ale zeby po jedzeniu poszla spac.... Gdzie tam. Harce i gimnastyka na brzuchu. Obejrzalam film. Teraz dojada i moze wreszcie zasnie.

Kinga kciuki za was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Abii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 02:49   #1511
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Nakarmilam ide spać
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 03:48   #1512
Kiinga26
Zadomowienie
 
Avatar Kiinga26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 226
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ja karmię. Coś mi się księżniczka przestawila z 6:30 na 4:30.

Znowu miałam pochrzanione sny. Pełne chorych dzieci. Mam już tego dość!

trzydziescidwa dziękuje za dobre słowo pani psychiatra na wizycie powiedziała mi, że mam bardzo rozwazne podejście i zapytała czy mam wykształcenie pedagogiczne... I tak sobie pomyślałam że może by pójść na pedagogike specjalną zaocznie... Otworzyloby mi to furtkę to wielu szkoleń. Na przykład terapii SI. Wtedy posiadlabym kompetencje do pomocy synkowi.
Tymczasem królewna zjadła, więc może uda mi się jeszcze zasnąć.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Kiinga26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 06:02   #1513
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

My mieliśmy karmienie o 3:15 ale na pol śpiocha wiec nawet nie zaglądalam do telefonu ;-) Spal do 6 ;-)

Kinga 32 ma 100% racji
Co do studiów to się zastanów Wiadomo, ze dadzą Tobie lepsze przygotowanie ale z drugiej strony musisz pamiętać, ze będziesz musiała poświęcić sporo czasu na zajęcia i naukę Ola i Ala też Ciebie potrzebuja A w tym momencie cała Twoja energia skupi sie na pomocy Dominikowi Wierzę, że znajdziesz najlepszego terapeute dla Dominika a Ty w tym czasie będziesz mogła odpocząć albo zająć się dziewczynami Sama studiowalam zaocznie gdy M miała 2 latka Zjazdy miałam co tydzień i do tego praca zawodowa Dla małej mialam już bardzo mało czasu i sił przede wszystkim :-( Oczywiście sama podejmiesz decyzję To tylko moje sugestie
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 06:21   #1514
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

A ja myślę Kinga ze i tak najważniejsza jest Twoja uwaga a nie studia i kursy. Dobry terapeuta da wskazówki jak z nim pracować i zada cos do zrobienia w domu. I tak z racji emocjonalnego przywiązania nie będziesz mogła byc dla niego terapeutą a do tego to co mówi moonunit tez jest istotne, gdzie czas dla dziewczynek? Musisz trochę energii i czasu zostawić dla nich, bo potem sobie nie darujesz ze robiłaś coś ich kosztem.
Kinga dasz rade. Powoli to przetrawisz i znajdziesz równowagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

A u nas dzisiaj pobudki od 1 co godzinę. O losie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 06:30   #1515
Kiinga26
Zadomowienie
 
Avatar Kiinga26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 226
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Macie pewnie rację.

U nas tak duszno, że nie ma czym dychać
Dziewczyny wyjezdzajace na urlop nad wodę morze, jezioro co zabieracie dla najmłodszych? ja nie chustowa, więc zastanawiam się jak się z nią poruszać po plaży, w czym trzymać... Nie przepadam za wyjazdami nad morze. Zawsze wyjezdzalismy w góry, a w tym roku mąż nie odpuścił

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Kiinga26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 07:47   #1516
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga
i ja dzisiaj trzymam kciuki!



My dzisiaj tez urzedujemy u mojej mamy
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 07:56   #1517
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga, !
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:08   #1518
Abii84
Rozeznanie
 
Avatar Abii84
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 947
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Padaaaaa juhu! Dla remontu to moze nie najlepiej ale przynajmniej jest chlodniej. Choc i tak sie karmimy przy wiatraku bo ruch powietrza w domu jest zaden. Dzis malowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Abii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:11   #1519
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

my juz tez na nogach, 4 pobudki za nami dziś, dobrze że się położyłam zaraz po małej do jakoś dam radę

Kinga trzymam mocno kciuki za dziś i życzę Ci dużo sił moja mama studiowała pedagogike, niedawno robiła właśnie kurs i może pracować z chorymi dziećmi, w tym autystykami. miała jednego pod opieką, pamiętam jak żyła tym wszystkim po powrocie od niego.. chodziła też do innego chłopca (nie pamiętam na co był chory), gdzie jego mama podczas jego choroby ukończyła różne kursy, aby mu pomagać, bo mieli daleko jeździć z nim na rehabilitację, to dużo wiedzieć jak można pomóc dziecku. ja myślę, że nie musisz od razu iść na studia, może właśnie jakieś kursy w tym kierunku, ale tak jak dziewczyny piszą to się wiąże z częstym przebywaniem poza domem a masz jeszcze dwójkę dzieci, które Cie potrzebuja, także musisz do dobrze przemyśleć

do wczoraj myślałam, że to po mleku i właśnie miałam pisać, że to na pewno nie wirus, ale slysze że mała znów uwalila kupsko, więc może rzeczywiście to wirus?? kurcze. a a tym mlekiem tak się złożyło. teraz to mam zagwozdke!

o zapomniałem się pochwalić, tez jedziemy nad morze na 3 dni zarezerwowalismy już hotel, oby pogoda dopisała!! dwa lata temu nam się udala, mimo że to uk i było super wtedy byłam pierwszy raz w życiu nad morzem
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 08:29   #1520
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga trzymam kciuki

U nas od rana burZa i deszcz ale to dobrze bo przynajmniej ogarne w domu troche

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Na obiad robie placuszki z kalafiora z sosem tzatziki
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:46   #1521
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga co do wyjazdu nad morze to ja właśnie też się zastanawiam jak to rozgryzc Na pewno dla malej musisz mieć cień wiec moze taki namiot plazowy by wam się przydał? No i wybrałabym miejsce gdzie mogę wózkiem dojechać jak najbliżej plaży Ja mam plaże rzut beretem ale jeszcze w tym roku nie byliśmy bo póki albo nie mieliśmy czasu albo pogoda nie taka Ale myślę ze w sierpniu może się uda jakieś popołudnie spędzić dla plaży Jak beda mega upaly to odpuszczę i tz sam weźmie M na plaże

Eeyesblue Fajnie z tym wjazdem odpoczniecie
Moze faktycznie to jednak wirus? Tak czy inaczej oby szybko przeszło

32 o mamo co godzinę? Mam nadzieje ze odpoczniesz w ciągu dnia

Zawiozlam M do przedszkola A Szymon został z babcia Całkiem nieźle im poszło tylko ze mały zasnal tylko na chwilę Raz się rozplakal ale udało się go uspokoić Jutro powtórka ;-)

Kinga kciuki

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Jeśli chcesz to popytam koleżankę terapeutke o dobre książki o autyzmie

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Marta podrzuc przepis na te kotleciki
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:55   #1522
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Kinga co do wyjazdu nad morze to ja właśnie też się zastanawiam jak to rozgryzc Na pewno dla malej musisz mieć cień wiec moze taki namiot plazowy by wam się przydał? No i wybrałabym miejsce gdzie mogę wózkiem dojechać jak najbliżej plaży Ja mam plaże rzut beretem ale jeszcze w tym roku nie byliśmy bo póki albo nie mieliśmy czasu albo pogoda nie taka Ale myślę ze w sierpniu może się uda jakieś popołudnie spędzić dla plaży Jak beda mega upaly to odpuszczę i tz sam weźmie M na plaże

Eeyesblue Fajnie z tym wjazdem odpoczniecie
Moze faktycznie to jednak wirus? Tak czy inaczej oby szybko przeszło

32 o mamo co godzinę? Mam nadzieje ze odpoczniesz w ciągu dnia

Zawiozlam M do przedszkola A Szymon został z babcia Całkiem nieźle im poszło tylko ze mały zasnal tylko na chwilę Raz się rozplakal ale udało się go uspokoić Jutro powtórka ;-)

Kinga kciuki

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Jeśli chcesz to popytam koleżankę terapeutke o dobre książki o autyzmie

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Marta podrzuc przepis na te kotleciki
Zaraz wkleje jak nakarnie
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:16   #1523
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dzień się dobrze zaczął, Nina ma za sobą już godzinną drzemkę. Przez ostatnie dni nie chciała spać w dzień, przez co był marud aż do wieczora.
Wstawiłam i wywiesiłam pranie, teraz się karmimy, a pózniej ogarnę podłogi.:P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:30   #1524
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cześć.

Moonunit-zazdroszczę Ci morza na wyciągnięcie ręki

Ja zaraz zacznę sprzątać kuchnię i łazienkę,a potem resztę. Córeczka ładnie śpi. Wczoraj nie spała wcale, więc popołudniu było marudzenie i szybsza kąpiel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:41   #1525
Kiinga26
Zadomowienie
 
Avatar Kiinga26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 226
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Moonunit możesz ją podpytać o jakieś tytuły dotyczące pracy z dziećmi z autyzmem i zaburzeniami SI

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Kiinga26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 09:49   #1526
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

marta
też jestem ciekawa tych placuszkow, czekam więc również na przepis!
u mnie dziś gołąbki bez zawijania


moonunit
super, że babcia poradziła sobie z Szymonem małymi kroczkami i będzie zostawac dłużej


Kinga
ja również podpytam mamę o książki i pomoce dot. autyzmu
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:10   #1527
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

http://niebonatalerzu.blogspot.com/?m=1

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

wpiszcie kotleciki z kalafiora
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:24   #1528
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Hej
Kinga, kciuki
Eyesblue, zdrówka dla małej
Monnunit też zazdroszczę morza, my jeszcze nie byliśmy w tym roku

U nas wczoraj była masakra. Usypialismy Tomka od 20 do 24..
Dziś od rana też nie może zasnąć tylko marudzi, ehh
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:31   #1529
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cześć! Kinga trzymam mocno kciuki!!
Czytam Was ale jakoś nie umiem się wbić w rozmowę...
U mnie palec juz nie boli w sumie
Tz z kawalerskiego wrócił trzezwiutki jak niemowlak
A i rozmawiamy z tz o kredycie na budowę domu on nie bardzo chce brać ale mnie mieszkanie z tesciami dobija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 11:06   #1530
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
http://niebonatalerzu.blogspot.com/?m=1

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

wpiszcie kotleciki z kalafiora
Dzięki

Cytat:
Napisane przez ania578 Pokaż wiadomość
U nas wczoraj była masakra. Usypialismy Tomka od 20 do 24..
Dziś od rana też nie może zasnąć tylko marudzi, ehh
Oj nieciekawie :-( oby Tomus w końcu spokojnie zasnął i żebyście oboje odpoczeli
Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
Cześć! Kinga trzymam mocno kciuki!!
Czytam Was ale jakoś nie umiem się wbić w rozmowę...
U mnie palec juz nie boli w sumie
Tz z kawalerskiego wrócił trzezwiutki jak niemowlak
A i rozmawiamy z tz o kredycie na budowę domu on nie bardzo chce brać ale mnie mieszkanie z tesciami dobija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super ze juz z palcem lepiej Trzymam kciuki za rozmowy z tz Oby się udało go przekonać do budowy własnego domu

Ja mam dzis dzień porządków U M ogarnelam Mały właśnie cyca i zasypia Później zabieram się za sypialnie i prasowanie

Szymon dziś przewrócił się na brzuszek z pleców Od kilku dni kombinowal jak to zrobić i z moja pomocą mu się udawało a dzisiaj całkiem sam
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-03 21:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.