EPIDUO- jak na was działa? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 14:05   #511
shajbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

...

Edytowane przez shajbi
Czas edycji: 2011-07-30 o 12:58
shajbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:09   #512
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cześć dziewczyny, ja wczoraj zaczęłam kurację epiduo, z tym, że prócz twarzy to jeszcze na dekolt nakładam. Po tych postach na forum bałam się wręcz zacząć kurację Po 1-szym razie jest ok, nic mnie nie piekło, swędziało może przez 5 min, rano skóra nie była czerwona...zobaczymy co będzie dalej, trochę się boję...ale mam nadzieję, że jednak moja skóra nie zareaguje źle i w końcu pozbędę się tych krostek "z pod spodu"
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 09:39   #513
ada14113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Pomocy
Stosuje epiduo juz ponad dwa tygodnie
skóra cały czas się łuszczy a stosuje Humektan czy cos takiego. Jakich nawilżających wy używacie?
wywaliło mnie strasznie , mam więcej pryszczy niż zawsze..
nie wiem co robic ;(
jestem naprawde załamana..
proszę o pomoc
ada14113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:49   #514
iv85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 201
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Może spróbuj używać epiduo żadziej, co 2 albo 3 dzień? Też tak można. Pół godziny po nałożeniu leku (naprawdę cieńką warstwą) możesz już spokojnie smarować się kremem nawilżającym - z tych polecanych przy tego typu kuracjach możesz spróbować:
Effaclar H La Roche Posay,
Babydream Krem do twarzy i ciała Rossmann (polecany w tym wątku),
Cetaphil MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała marki Galderma,
Physiogel krem do twarzy i ciała.

Uważam, że Humektan jest za słaby, w moim przypadku nie podołał. Twarz myj jakimś naprawdę delikatnym żelem i równie delikatnie wycieraj.

Co do wysypu, to ponoć wiele osób tak reaguje, choć myślę, że jeżeli będzie trwało to dłużej niezbędna będzie wizyta u lekarza.

Edytowane przez iv85
Czas edycji: 2010-01-22 o 13:53 Powód: dopisek
iv85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 14:53   #515
ada14113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

i co mam robić z tymi dużymi z białym czubkiem?
wyciskac czy co?
ada14113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:23   #516
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez iv85 Pokaż wiadomość
Może spróbuj używać epiduo żadziej, co 2 albo 3 dzień? Też tak można. Pół godziny po nałożeniu leku (naprawdę cieńką warstwą) możesz już spokojnie smarować się kremem nawilżającym - z tych polecanych przy tego typu kuracjach możesz spróbować:
Effaclar H La Roche Posay,
Babydream Krem do twarzy i ciała Rossmann (polecany w tym wątku),
Cetaphil MD, Dermoprotektor do skóry twarzy i całego ciała marki Galderma,
Physiogel krem do twarzy i ciała.

Uważam, że Humektan jest za słaby, w moim przypadku nie podołał. Twarz myj jakimś naprawdę delikatnym żelem i równie delikatnie wycieraj.

Co do wysypu, to ponoć wiele osób tak reaguje, choć myślę, że jeżeli będzie trwało to dłużej niezbędna będzie wizyta u lekarza.
rowniez polecam babydream humektan na poczatku byl dla mnie w porzadku, potem zaczal byc za slaby. babydream jak na razie swietnie spelnia swoja role.

Cytat:
Napisane przez ada14113 Pokaż wiadomość
i co mam robić z tymi dużymi z białym czubkiem?
wyciskac czy co?
generalnie przy twarzy nic nie powinno sie drapac, wyciskac itp.
ale, prawde mowiac, jakby mi wyskoczyla jakas wielka gulka z bialym czubkiem, to nie dalabym rady jej nie tknac.
jednak jesli jeszcze sie tworzy - nie ruszaj. jak sie zrobi do konca, ja bym to miejsce zdezynfekowala, rece oczywiscie tez i przez husteczke delikatnie wycisnela i znow zdezynfekowala.
nie krzyczcie, ze doradzam wycisniecie - po prostu ja bym nie wytrzymala bez usuniecia takiej bialej, wystajacej glowki..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:38   #517
ada14113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

a co myslicie o tym zeby dołożyć do tego tabletki z bratkiem?
bardzo sie boje. moja mama mi kupila, kupila tez cynk i to juz zazywam ale co do bratka mam obawy
ada14113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 22:18   #518
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

jakis czas temu lykalam tabletki z bratkiem. slyszalam, ze wiele osob wysypuje po bratku na poczatku, ale powiem szczerze, ze ja nic takiego nie zauwazylam.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:24   #519
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja dalej smaruje sie epiduo, teraz co drugi dzien. Nie wysypuje mnie, twarz jest gladsza, jednak nie widze tak spektakularnych efektow, jak inni. podskorne grudki jak byly, tak sa, choc moze troche mniejsze. i tak juz pod ponad miesiaca...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 11:36   #520
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Stosuję epiduo 5 dzień i zaczyna się masakra...:/ twarz mnie tak piecze po nałożeniu, że muszę szybko zasnąć, bo nie wytrzymuję...no i skóra zaczęła się łuszczyć... nie wygląda to ładnie. Jak zrobię makijaż to niewiele lepiej:/ Ech...
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 12:02   #521
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez magduuunia Pokaż wiadomość
Stosuję epiduo 5 dzień i zaczyna się masakra...:/ twarz mnie tak piecze po nałożeniu, że muszę szybko zasnąć, bo nie wytrzymuję...no i skóra zaczęła się łuszczyć... nie wygląda to ładnie. Jak zrobię makijaż to niewiele lepiej:/ Ech...
silnie nawilzaj skore. i jesli nie mozesz wytrzymac pieczenia, sprobuj uzywac co dwa dni, zeby skora troche odpoczela i przyzwyczaila sie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 12:09   #522
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Nawilżam rano, czy to za mało? Na oficjalnej str epiduo znalazłam " The most common adverse events associated with use of Epiduo® Gel are redness, scaling, dryness, stinging and burning. In addition, you may also experience contact dermatitis and/or skin irritation. These side effects typically resolve during the first four weeks of treatment". Czyli wychodzi na to, że te nasze objawy to nic nadzwyczajnego, tylko typowa reakcja skóry...oby tylko potem były jakieś porządne efekty, a nie męka i nic z tego:/
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:40   #523
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

stosuję epiduo już tydzień i nie wiem czy to przez stosowanie właśnie tej maści, czy przez łykanie antybiotyku - ale nie mogę nawet twarzy swojej dotknąć, nakładanie podkładu to męka, nawet buzi do jedzenia nie umiem całkiem otworzyć tak mi ściąga... pomóżcie!
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:46   #524
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez magduuunia Pokaż wiadomość
Nawilżam rano, czy to za mało? Na oficjalnej str epiduo znalazłam " The most common adverse events associated with use of Epiduo® Gel are redness, scaling, dryness, stinging and burning. In addition, you may also experience contact dermatitis and/or skin irritation. These side effects typically resolve during the first four weeks of treatment". Czyli wychodzi na to, że te nasze objawy to nic nadzwyczajnego, tylko typowa reakcja skóry...oby tylko potem były jakieś porządne efekty, a nie męka i nic z tego:/
ja zawsze, uzywajac epiduo, nawilzalam rano i wieczorem jakies pol godziny po nalozeniu epiduo.
Cytat:
Napisane przez Sensualite Pokaż wiadomość
stosuję epiduo już tydzień i nie wiem czy to przez stosowanie właśnie tej maści, czy przez łykanie antybiotyku - ale nie mogę nawet twarzy swojej dotknąć, nakładanie podkładu to męka, nawet buzi do jedzenia nie umiem całkiem otworzyć tak mi ściąga... pomóżcie!
nawilzasz?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 16:48   #525
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 116
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja robię drugie podejście do epiduo,wcześniej zabrakło mi cierpliwości. Dermatolog powiedziała,że dopiero po 3 miesiącach można mówić np że nie ma efektów...Póki co po kilku dniach stosowania codziennego,robię przerwy i nakładam co ok 3 dni, bo buzia wygląda niefajnie. Myślę,że to też kwestia suchego powietrza w mieszkaniu i mrozu.
Oczywiscie nawilżam- min 40 min po nałożeniu epiduo(cieniutka warstwa) aplikuję Humektan i żel hialuronowy. Wolałabym coś bardziej konkretnego,ale boję się zapchania.Rozważam Babydreama,albo olej monoi,ale sama nie wiem...
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:16   #526
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

nie nawilżałam, bo dermatolog nic o tym nie wspominała, wręcz przeciwnie jak powiedziałam, że np. pod podkład stosuję krem to mówiła, że absolutnie - wydało mi się to dziwne, bo jestem na 2 roku kosmetologii i uczono nas, że nawilżenie to podstawa
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 10:55   #527
zdybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Mój chłopak smaruje się Epiduo już chyba 1,5 miesiąca i nie ma praktycznie żadnych oznak o których piszecie. Skóra nie jest podrażniona ani nie wiadomo jak wysuszona. Może faceci reagują inaczej :P W każdym bądź razie efekty nie są jakieś powalające (bierze również antybiotyk Tetralysal) I tak się zastanawiałam, czy może nie wysłać go na solarium? Jego twarz nie jest jakoś szczególnie wysuszona więc nie powinno być tragedii po solarium. Co prawda na ulotce jest napisane, żeby unikać takich lamp itp. ale to pewnie tyczy się właśnie sytuacji gdy skóra twarzy jest zaczerwieniona i wysuszona i piecze a u niego nie ma praktycznie żadnych oznak używania Epiduo. Co o tym myślicie?
zdybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:57   #528
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez zdybka Pokaż wiadomość
Mój chłopak smaruje się Epiduo już chyba 1,5 miesiąca i nie ma praktycznie żadnych oznak o których piszecie. Skóra nie jest podrażniona ani nie wiadomo jak wysuszona. Może faceci reagują inaczej :P W każdym bądź razie efekty nie są jakieś powalające (bierze również antybiotyk Tetralysal) I tak się zastanawiałam, czy może nie wysłać go na solarium? Jego twarz nie jest jakoś szczególnie wysuszona więc nie powinno być tragedii po solarium. Co prawda na ulotce jest napisane, żeby unikać takich lamp itp. ale to pewnie tyczy się właśnie sytuacji gdy skóra twarzy jest zaczerwieniona i wysuszona i piecze a u niego nie ma praktycznie żadnych oznak używania Epiduo. Co o tym myślicie?

Solarium absolutnie nie ! Choc sama mam ochote sie wybrac, rozgrzac stare kosci, poza tym zbladlam tak, ze patrzec na siebie nie moge. Ale powstrzymuje sie i na pewno podczas stosowania Epi nie pojde.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 19:55   #529
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Sensualite Pokaż wiadomość
nie nawilżałam, bo dermatolog nic o tym nie wspominała, wręcz przeciwnie jak powiedziałam, że np. pod podkład stosuję krem to mówiła, że absolutnie - wydało mi się to dziwne, bo jestem na 2 roku kosmetologii i uczono nas, że nawilżenie to podstawa
dziewczyno, kup sobie jakis krem nawilzajacy i zmien dermatologa...
Cytat:
Napisane przez zdybka Pokaż wiadomość
Mój chłopak smaruje się Epiduo już chyba 1,5 miesiąca i nie ma praktycznie żadnych oznak o których piszecie. Skóra nie jest podrażniona ani nie wiadomo jak wysuszona. Może faceci reagują inaczej :P W każdym bądź razie efekty nie są jakieś powalające (bierze również antybiotyk Tetralysal) I tak się zastanawiałam, czy może nie wysłać go na solarium? Jego twarz nie jest jakoś szczególnie wysuszona więc nie powinno być tragedii po solarium. Co prawda na ulotce jest napisane, żeby unikać takich lamp itp. ale to pewnie tyczy się właśnie sytuacji gdy skóra twarzy jest zaczerwieniona i wysuszona i piecze a u niego nie ma praktycznie żadnych oznak używania Epiduo. Co o tym myślicie?
jak chcesz zeby oprocz tradziku Twoj chlopak mial jeszcze przebarwienia, to owszem, wyslij go na solarium
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 20:20   #530
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 116
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez zdybka Pokaż wiadomość
Mój chłopak smaruje się Epiduo już chyba 1,5 miesiąca i nie ma praktycznie żadnych oznak o których piszecie. Skóra nie jest podrażniona ani nie wiadomo jak wysuszona. Może faceci reagują inaczej :P W każdym bądź razie efekty nie są jakieś powalające (bierze również antybiotyk Tetralysal) I tak się zastanawiałam, czy może nie wysłać go na solarium? Jego twarz nie jest jakoś szczególnie wysuszona więc nie powinno być tragedii po solarium. Co prawda na ulotce jest napisane, żeby unikać takich lamp itp. ale to pewnie tyczy się właśnie sytuacji gdy skóra twarzy jest zaczerwieniona i wysuszona i piecze a u niego nie ma praktycznie żadnych oznak używania Epiduo. Co o tym myślicie?
Antybiotyk uwrażliwia skórę na opalanie,więc oprócz wspomnianych przebarwień ryzykuje poparzenie,nawet jeśli wcześniej nie reagował w ten sposób.
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:33   #531
chocacao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja od 3 tygodni stosuję Epiduo co 3 dni (mam po nim bardzo czerwoną twarz) + tabletki Laktocer. I muszę przyznać, że jestem zadowolona
Jeszcze miesiąc temu miałam pełno wyprysków na twarzy, prawie całą twarz obsypaną. Aktualnie mam tylko dwa niewielkie i krostki podskórne. Nie wiem, czy to działanie tabletek, czy Epiduo. Myślę, że oba razem dały taki efekt
Tylko straszne ślady mi zostały na twarzy.. Ale Epiduo złuszcza naskórek, więc na nie też powinien pomóc.
chocacao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:02   #532
zdybka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ojej, nie wiedziałam (dlatego wolałam się poradzić - w końcu od tego jest forum ). W takim razie nie wypuszczam go z domu
zdybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:07   #533
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

wyglądam jak wyliniały wąż... w okolicach kącików ust mam takie poparzone miejsca gdzie skóra schodzi płatami dosłownie, nie wygląda to dobrze nawet jak przykryje podkładem... HELP
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:22   #534
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Sensualite Pokaż wiadomość
wyglądam jak wyliniały wąż... w okolicach kącików ust mam takie poparzone miejsca gdzie skóra schodzi płatami dosłownie, nie wygląda to dobrze nawet jak przykryje podkładem... HELP
wyprobuj babydream - byla o nim mowa w tym watku juz.
ewentualnie humektan (choc dla mnie byl za slaby) lub physiogel - ale ten do stosowania na noc, bo skora sie po nim swieci.
ja uzywam tego babydream i jestem bardzo zadowolona.

a, i nie smaruj epiduem w okolicach ust ani oczu.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:25   #535
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
.

a, i nie smaruj epiduem w okolicach ust ani oczu.
muszę bo właśnie koło ust mam skupienie wyprysków i na czole.
stosuję teraz krem guarlain super aqua day i polepsza mi się troszkę, tzn. skóra nie piecze już tak mocno i jest tylko lekko czerwona i co najważniejsze nie czuję tak mocno ściągnięcia
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 08:57   #536
ada14113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

też stosuje epiduo 3 tydzien ale ja uzywam codziennie czasem robie przerwe na 2 dni;p i do tego babydream
mam teraz z 3 pryszcze, ale za to jakby blizny , w sensie slady, po tamtych
mam nadzieje ze epiduo temu zaradzi?
ada14113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:55   #537
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

a jesteście pewne, że po nałożeniu epiduo, po pół godz można nakładać krem nawilżający? Czy w ten sposób nie osłabia się działania leku? Mi nic lekarka nie mówiła,żeby tak robić...ale tak mnie twarz piecze po nałożeniu:/
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:16   #538
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez magduuunia Pokaż wiadomość
a jesteście pewne, że po nałożeniu epiduo, po pół godz można nakładać krem nawilżający? Czy w ten sposób nie osłabia się działania leku? Mi nic lekarka nie mówiła,żeby tak robić...ale tak mnie twarz piecze po nałożeniu:/
jestem pewna, ze mozna
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 16:23   #539
sonea89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hej dziewczyny! ratujcie!! Stosuję Epiduo od jakiegoś tygodnia i nie widzę zbytniej poprawy. A co gorsze skóra mi zczerwieniała i strasznie swędzi, a w dodatku mam wrażenie że wyskoczyło mi tylko więcej pryszczy... Nie zamierzam na razie przestawać kuracji ale macie może jakieś rady? Czy każdy tak miał z początku?
sonea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:15   #540
InsomniaNoctiferi
Przyczajenie
 
Avatar InsomniaNoctiferi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Też mnie skóra swędziała na początku. Radą był krem nawilżający z wit. E.

Ogólnie Epiduo stosuje od ponad miesiąca (3 razy w tygodniu). Gdzieś po dwóch tygodniach zaczęłam zauważać małą poprawę. Pomyślałam, że po miesiącu będzie już o wiele lepiej. Jednak spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Jak było fatalanie, tak jest dalej... ;x
InsomniaNoctiferi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-25 13:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.